NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
faszom teljesítmény volt ez már megint a Sharkstól? azért nem kell jobb csapatot csinálni a BLues-ból, mint amik...sehol nincsenek egy Avs/Vegastól. kurva szájukat.
petey
Mondtam hogy nem olyan egyszerű az.
Szarok voltunk, hozni kell a következőt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
faszom teljesítmény volt ez már megint a Sharkstól? azért nem kell jobb csapatot csinálni a BLues-ból, mint amik...sehol nincsenek egy Avs/Vegastól. kurva szájukat.

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
egyébként van valami a jéggel? annyiszor elhagyják a korongot a játékosok, amennyiszer ezen a szinten talán nem lenne szabad...
slowmotion
Már a 2011-es szlovák vb-n sokat cikkeztek a lapok, h a sűrű menetrend miatt nem győzték a jég állapotát helyreállítani... hiába a 8 év, ez Szlovákia + a csarnokok azóta szinte semmilyen felújítást nem kaptak, nem csodálkoznék, ha megint elővennék a témát... btw kevés világeseményre emlékszek, ahol ilyen intenzív pályahasználatnál ez a probléma ne került volna elő
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
azé' értem én a csalódottságot, de másik ország himnuszát kifütyülni ősi román szokás

egyébként welcome to the club, kétezer-akárhányban ők ugyanígy intéztek el minket
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Jó kis meccs volt!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Szerintem Engyelék nem látták, hogy 1 mp volt vissza a harmadból? 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
baszki, várom, hogy a szlovákok lehozzák a kapust, erre kiderül, hogy ez még csak a második negyed 😊
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
egyébként van valami a jéggel? annyiszor elhagyják a korongot a játékosok, amennyiszer ezen a szinten talán nem lenne szabad...
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
De nagy ez a szlovák-kanadai meccs!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
az a kemény, hogy a harmadik negyed elején a szlovák-kanadai meccsen az ötödik gól oddsza 1,95 / 1,65 - és mindezt úgy, hogy a kanadaiak egy percig kettős, utána pedig sima emberhátrányban lesznek
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Most nézem, hogy az öreg Joe bácsi még játszik (Thorton). Úgy emlékeztem már nyugdíjba van Az egyetlen ex bostoni, akit szerettem/szeretek. Akkor pláne hajrá Sharks 😊
dande
Igyekszünk 😊
warr_b
tegnap kurva jó meccset toltak a fiúk. fegyelmezett, precíz hoki. a STL nem tudott mit kezdeni a sebességgel, próbáltak keménykedni de a Sharks beleállt, és aztán 5-2-nél már a seggükön vették a levegőt. Meier mi meccset tolt baszki. most nem szabad ellazázni, mint a Vegas és Avs ellen a 2. hazai meccset. hozni kell, idegenben egy split és itthon behúzni a 4.-et 😊
petey
Mondjuk 3 gólnál Blues védőtől kaptuk a gólpasszt, egy kettős előny meg egy empty net, szóval nem volt az annyira sima. Észnél kell lenni. Meier tényleg kurva jó.
warr_b
ezt mondom, hogy olyan szinten nem tudtak mit kezdeni azzal, hogy mindenhol ott voltunk, hogy jöttek a hibák. a dupla fóron meg nem csodálkozom, mert néha ritka cigány módon tolta a STL.
biztos holnap mindent beletolnak, észen kéne lenni és okosan játszani.

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most nézem, hogy az öreg Joe bácsi még játszik (Thorton). Úgy emlékeztem már nyugdíjba van Az egyetlen ex bostoni, akit szerettem/szeretek. Akkor pláne hajrá Sharks 😊
dande
Igyekszünk 😊
warr_b
tegnap kurva jó meccset toltak a fiúk. fegyelmezett, precíz hoki. a STL nem tudott mit kezdeni a sebességgel, próbáltak keménykedni de a Sharks beleállt, és aztán 5-2-nél már a seggükön vették a levegőt. Meier mi meccset tolt baszki. most nem szabad ellazázni, mint a Vegas és Avs ellen a 2. hazai meccset. hozni kell, idegenben egy split és itthon behúzni a 4.-et 😊
petey
Mondjuk 3 gólnál Blues védőtől kaptuk a gólpasszt, egy kettős előny meg egy empty net, szóval nem volt az annyira sima. Észnél kell lenni. Meier tényleg kurva jó.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Most nézem, hogy az öreg Joe bácsi még játszik (Thorton). Úgy emlékeztem már nyugdíjba van Az egyetlen ex bostoni, akit szerettem/szeretek. Akkor pláne hajrá Sharks 😊
dande
Igyekszünk 😊
warr_b
tegnap kurva jó meccset toltak a fiúk. fegyelmezett, precíz hoki. a STL nem tudott mit kezdeni a sebességgel, próbáltak keménykedni de a Sharks beleállt, és aztán 5-2-nél már a seggükön vették a levegőt. Meier mi meccset tolt baszki. most nem szabad ellazázni, mint a Vegas és Avs ellen a 2. hazai meccset. hozni kell, idegenben egy split és itthon behúzni a 4.-et 😊

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most nézem, hogy az öreg Joe bácsi még játszik (Thorton). Úgy emlékeztem már nyugdíjba van Az egyetlen ex bostoni, akit szerettem/szeretek. Akkor pláne hajrá Sharks 😊
dande
Igyekszünk 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Oopsz
 twitter.com/spittinchiclets/status/1126929461507706880?s=21
Ezért valaki ülni fog...és nem 2 percet 😂
Klaci79
Ez amúgy annyira tipikus. Mutatja a vezető politikusok valódi életrevalóságát. Bzmg azt a vörös szőnyeget a fehér jégen nem észrevenni... egek.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nézem, hogy az öreg Joe bácsi még játszik (Thorton). Úgy emlékeztem már nyugdíjba van Az egyetlen ex bostoni, akit szerettem/szeretek. Akkor pláne hajrá Sharks 😊
több mint 5 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kaapo Kakko 😊
Hyvä Suomi!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Oopsz
Ezért valaki ülni fog...és nem 2 percet 😂
Klaci79
vagy mehet követ törni Szibériába
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
Oopsz
 twitter.com/spittinchiclets/status/1126929461507706880?s=21
Ezért valaki ülni fog...és nem 2 percet 😂
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sebaj, majd a VB végén 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Picit lejtett a félhazai pálya😊
Mondjuk a végén ilyen "bunyókat" vb-n ritkán szoktam látni. Zavar is, hogy nincs igazi bunyó😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ritka cigány ez a cseh csapat, a bírók meg tökéletes partnerek hozzá. Mindegy ez a része még tök8 a vb-nek.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Na jó, ez nevetséges, mit művelnek a bírók.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ez hogy a faszba nem volt kapus akadályozás?
gabokocka
Én amúgy a csehekért szorítok, de itt tuti volt akadályozás (mégha tényleg nem jószántából)
NB2
Konkrétan Lundqvist botján feküdt a cseh a kéken.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Közben a szlovákok kivégzik az amcsikat