Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
A litvánok elverték Koreát, így holnap elég egy x nekik a kiejtésünkhöz. Nyami.

Mondjuk sztem a szlovénok megmentik a seggünk, de ez qrva necces.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Mondjuk az Hári faszsága, hogy másfél perccel a vége előtt egy eldőlt meccsem kipontozza magát a következőről.

De én nem vagyok annyira képben, de kik azok akinek még itt kéne lenni a keretben? Sebők és Kóger oké, de nekem kocaszurkolónak más nem ugrik be.

Még a kapuskérdés ami übergázul lett kezelve, engem meglepett, hogy Rajna nem fért be, illetve az is, hogy Vay vakon van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Nagyon szerencsétlen eset, hogy lebetegedett a kapitány, de aki azt hitte, hogy Majoross nem b*sz szét mindent maga körül egy hét alatt, annak is gratulálok...
somoskovig
Tolvanennel pontosan ugyanilyen fos lenne minden. Vagy úgy gondolod, Majoross pár nap alatt teljesen átalakított mindent?
Mikey
Én azt látom, hogy kapkodás van, nincsenek fix sorok és fejben is szét van esve a csapat.
somoskovig
Ha valaki, akkor én megutáltam Majorosst a szezon során - MAC szurkoló volnék... - de a válogatott botrányos játékát nem rá fognám. Ez a válogatott egyszerűen gyenge, a kapu előtt támadásban és védekezésben is pont ennyire képes. Biztosan befolyásolja a csapatot hogy Tolvanen beteg, de ennek pont hogy extra motivációt kellene jelentenie, ami persze görcsössé tehetné a játékosokat, de itt szerintem nem erről van szó. Sokkal komolyabb, alapvető problémák vannak itt + emellé jön a két Tipsport ligás csapat magyarjainak extra fáradtsága, mert ne feledjük, ők olyan terhelést kaptak idén, amilyet még messziről sem soha. Valamint az is probléma emellett, hogy nem a mutatott teljesítmény számít még mindig, hanem az hogy fentről kit szeretnének ebben a fosszarvasos mezben látni.

Aki itt feljutásról álmodozott, az minimum nincs képben a magyar hokival, vagy csak nagyon elfogult, ami amúgy az egyszeri magyar (akár válogatottról, akár bármelyik klubról is van szó) szurkolóra még véletlenül sem jellemző, ugye. 😀😀😀
Mikey
Nekem igazából a MAC szezonja és az ehhez kapcsolódó edzői nyilatkozatok kapcsán szakadt el a cérna Majorossnal.

Feljutasra én se számítottam, de az, hogy az eddigi 4 meccsből mondjuk másfél volt hellyel-közzel vállalható, és ebből az egyik a gyengébb litván csapat ellen, azért nagy csalódás...

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nagyon szerencsétlen eset, hogy lebetegedett a kapitány, de aki azt hitte, hogy Majoross nem b*sz szét mindent maga körül egy hét alatt, annak is gratulálok...
somoskovig
Tolvanennel pontosan ugyanilyen fos lenne minden. Vagy úgy gondolod, Majoross pár nap alatt teljesen átalakított mindent?
Mikey
Én azt látom, hogy kapkodás van, nincsenek fix sorok és fejben is szét van esve a csapat.
somoskovig
Ha valaki, akkor én megutáltam Majorosst a szezon során - MAC szurkoló volnék... - de a válogatott botrányos játékát nem rá fognám. Ez a válogatott egyszerűen gyenge, a kapu előtt támadásban és védekezésben is pont ennyire képes. Biztosan befolyásolja a csapatot hogy Tolvanen beteg, de ennek pont hogy extra motivációt kellene jelentenie, ami persze görcsössé tehetné a játékosokat, de itt szerintem nem erről van szó. Sokkal komolyabb, alapvető problémák vannak itt + emellé jön a két Tipsport ligás csapat magyarjainak extra fáradtsága, mert ne feledjük, ők olyan terhelést kaptak idén, amilyet még messziről sem soha. Valamint az is probléma emellett, hogy nem a mutatott teljesítmény számít még mindig, hanem az hogy fentről kit szeretnének ebben a fosszarvasos mezben látni.

Aki itt feljutásról álmodozott, az minimum nincs képben a magyar hokival, vagy csak nagyon elfogult, ami amúgy az egyszeri magyar (akár válogatottról, akár bármelyik klubról is van szó) szurkolóra még véletlenül sem jellemző, ugye. 😀😀😀

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
Islanders 4-0 aztán 0-4...komoly 😂
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Nagyon szerencsétlen eset, hogy lebetegedett a kapitány, de aki azt hitte, hogy Majoross nem b*sz szét mindent maga körül egy hét alatt, annak is gratulálok...
somoskovig
Tolvanennel pontosan ugyanilyen fos lenne minden. Vagy úgy gondolod, Majoross pár nap alatt teljesen átalakított mindent?
Mikey
Én azt látom, hogy kapkodás van, nincsenek fix sorok és fejben is szét van esve a csapat.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nagyon szerencsétlen eset, hogy lebetegedett a kapitány, de aki azt hitte, hogy Majoross nem b*sz szét mindent maga körül egy hét alatt, annak is gratulálok...
somoskovig
Tolvanennel pontosan ugyanilyen fos lenne minden. Vagy úgy gondolod, Majoross pár nap alatt teljesen átalakított mindent?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Ennyire hiányoznának a honosított játékosok?
Kenny
csak tegnaphoz képest két fontosabb magyar hiányzott, az valszeg szűkítette volna a különbséget

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Nagyon szerencsétlen eset, hogy lebetegedett a kapitány, de aki azt hitte, hogy Majoross nem b*sz szét mindent maga körül egy hét alatt, annak is gratulálok...
somoskovig
Majoross-rol mar nem az elso amikor negativ dolgok olvasok.
mi a palya vele? mit vetett?
ZoliMP
Azon kívül, hogy egy nagyképű fasz? Meg, hogy egy kókler, aki még a bratyikat is nyomatja?

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 466
Nagyon szerencsétlen eset, hogy lebetegedett a kapitány, de aki azt hitte, hogy Majoross nem b*sz szét mindent maga körül egy hét alatt, annak is gratulálok...
somoskovig
Majoross-rol mar nem az elso amikor negativ dolgok olvasok.
mi a palya vele? mit vetett?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
A szlovénoknak ez nem jó forgatókönyv, mert ha véletlenül pontot szerzünk a jó eséllyel addigra feljutott kazahoktól kiesnek.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Ennyire hiányoznának a honosított játékosok?

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Szóval ha a Litvánok nyernek rendes játékidőben akkor kiestünk, jól értem?
Toca
jaja, ezért kellett volna 3-on belül maradnunk
most bízhatunk abban, hogy a szlovénok nem paktálnak le a litvánokkal (mert amúgy azért a szlovénok jobbak)
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Szóval ha a Litvánok nyernek rendes játékidőben akkor kiestünk, jól értem?
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Nagyon szerencsétlen eset, hogy lebetegedett a kapitány, de aki azt hitte, hogy Majoross nem b*sz szét mindent maga körül egy hét alatt, annak is gratulálok...

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
Finoman szólva, kurvara nincs szerencsénk...
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 466
Rajottem, en basztam el. Egyedul a litvan meccset nem neztem meg, ott nyertunk is, 😕
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 671 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tehat megint jobbak voltunk, de iszonyatosan pontatlanul lovunk erre a szlovenek jonnek, kb lonek egyet es 1-0 oda.
ZoliMP
Még mindig a Sharksról beszélünk? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
Nem kéne 3-nál többel kikapni.
gabokocka
Bosszantó, de nagyon puhányak vagyunk 😢
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Nem kéne 3-nál többel kikapni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 466
Tehat megint jobbak voltunk, de iszonyatosan pontatlanul lovunk erre a szlovenek jonnek, kb lonek egyet es 1-0 oda.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 671 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Couture hat trick 😊 még egyet el kell hozni Denverből és sima liba
petey
Nem eszik azt olyan forrón.
2-2
😉
dawyd728
eh, fáradtak voltak a fiúk 😊 na de majd otthon és idegenben 😛
petey
Pavs nagyon hiányzik.
Karlsson és Vlasic is sérült, szerintem Hertl sem száz százalékos, Burns meg szimplán csak fos, így azért nehéz.

De legalább Jones jobb, mint vártam 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Couture hat trick 😊 még egyet el kell hozni Denverből és sima liba
petey
Nem eszik azt olyan forrón.
2-2
😉
dawyd728
eh, fáradtak voltak a fiúk 😊 na de majd otthon és idegenben 😛

több mint 5 éve
dawyd728 3 836
Couture hat trick 😊 még egyet el kell hozni Denverből és sima liba
petey
Nem eszik azt olyan forrón.
2-2
😉
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Szlovéneknek nagyon meleg ez a VB, holnap kb élet-halál meccsük lesz ellenünk, 4 órával kevesebb pihivel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.