Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az idei NHL PO tiszta abnormalitás. Carolina pl mi az izétől lett ilyen jó......????
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 466
Valami nagyon el van itt rontva sportszakmai szempontból bármely csapatsportot is nézzük.
tüsi91
ez már a politika topicba tartozik...
r.baggio
Az lehet, de sokkal nagyobb probléma a szakemberek hiánya. Mármint a komplett szakembereké. Manapság már bazi kevés, ha valaki "csak" a szakmához ért. Ezeken a szinteken már minden emberkének a lelkivilága is számít, kit hogyan lehet motiválni egy-egy szituban ((persze azt se felejtsük el, hogy ha olyan a játékosállomány amilyen, akkor azon csak részben lehet kozmetikázni)). Pl. meggyőződésem, hogy az ilyen okok miatt egy Kercsó már nem tudna eredményes lenni...
kishaszi
Miert kene motivalni barkit is?Jo vhol kell, de ha nincs belso motivacio akkor nincs mirol beszelni.
ZoliMP
Mert nem vagyunk robotok. Attól, hogy valaki profi, attól még ezer oka lehet, hogy valamiért épp túl sok a fejében a gőz és ez visszaveti a teljesítőképességben (beteg a gyerek, megdöglött a ló, megint esett a dzsídípi... stb.). Ez egy komplex dolog, és abban nem lehet kimeríteni, hogy "dehát profik b+..."
kishaszi
Ezzel tisztaban vagyok, hogy barmennyire is profi vki lehet az, ugy, hogy nem jon ossze, de a motivacio nalam az, hogy lehet , hogy szarul passzolsz, de utana utanamesz es megprobalad visszaszerezni...
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Valami nagyon el van itt rontva sportszakmai szempontból bármely csapatsportot is nézzük.
tüsi91
ez már a politika topicba tartozik...
r.baggio
Az lehet, de sokkal nagyobb probléma a szakemberek hiánya. Mármint a komplett szakembereké. Manapság már bazi kevés, ha valaki "csak" a szakmához ért. Ezeken a szinteken már minden emberkének a lelkivilága is számít, kit hogyan lehet motiválni egy-egy szituban ((persze azt se felejtsük el, hogy ha olyan a játékosállomány amilyen, akkor azon csak részben lehet kozmetikázni)). Pl. meggyőződésem, hogy az ilyen okok miatt egy Kercsó már nem tudna eredményes lenni...
kishaszi
Miert kene motivalni barkit is?Jo vhol kell, de ha nincs belso motivacio akkor nincs mirol beszelni.
ZoliMP
Mert nem vagyunk robotok. Attól, hogy valaki profi, attól még ezer oka lehet, hogy valamiért épp túl sok a fejében a gőz és ez visszaveti a teljesítőképességben (beteg a gyerek, megdöglött a ló, megint esett a dzsídípi... stb.). Ez egy komplex dolog, és abban nem lehet kimeríteni, hogy "dehát profik b+..."

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 466
Valami nagyon el van itt rontva sportszakmai szempontból bármely csapatsportot is nézzük.
tüsi91
ez már a politika topicba tartozik...
r.baggio
Az lehet, de sokkal nagyobb probléma a szakemberek hiánya. Mármint a komplett szakembereké. Manapság már bazi kevés, ha valaki "csak" a szakmához ért. Ezeken a szinteken már minden emberkének a lelkivilága is számít, kit hogyan lehet motiválni egy-egy szituban ((persze azt se felejtsük el, hogy ha olyan a játékosállomány amilyen, akkor azon csak részben lehet kozmetikázni)). Pl. meggyőződésem, hogy az ilyen okok miatt egy Kercsó már nem tudna eredményes lenni...
kishaszi
Miert kene motivalni barkit is?Jo vhol kell, de ha nincs belso motivacio akkor nincs mirol beszelni.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Valami nagyon el van itt rontva sportszakmai szempontból bármely csapatsportot is nézzük.
tüsi91
ez már a politika topicba tartozik...
r.baggio
Az lehet, de sokkal nagyobb probléma a szakemberek hiánya. Mármint a komplett szakembereké. Manapság már bazi kevés, ha valaki "csak" a szakmához ért. Ezeken a szinteken már minden emberkének a lelkivilága is számít, kit hogyan lehet motiválni egy-egy szituban ((persze azt se felejtsük el, hogy ha olyan a játékosállomány amilyen, akkor azon csak részben lehet kozmetikázni)). Pl. meggyőződésem, hogy az ilyen okok miatt egy Kercsó már nem tudna eredményes lenni...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Hát én az eddigi meccsek alapján azt látom, hogy Korea és Litvánia számunkra verhető, más kérdés, hogy az ázsiaiaknál van egy kiemelkedő kapus és csatár, ezen kívül nagy lelkesek, szervezettek és gyorsak. De nem látom őket verhetetlennek, összességében elég elbaszott meccset játszottunk velük.

A britek és az olaszok jönnek majd, sztem mindkét csapat a szlovénok alatt, kb a koreaiak és a mi szintünkön van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gabo.

Melyik a másik gyengébb csapat? Dél-Korea?

A-csoportból a briteken kívül melyik csapat sanszos a búcsura? Olaszok?
S hogy lehet az, hogy az ukránok ennyire nem tényezők hokiban?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Amúgy az erőviszonyokat nézve én úgy látom volt három jobb, és két gyengébb csapat a VB-n, szóval a negyedik hely lett volna a realitás. A lejátszott meccsek közül a fehérorosz és a litván okés volt, a másik kettő vállalhatatlan.

Viszont el kéne gondolkozni a hogyantovábbról, mert Tolvanen nélkül a stáb így első blikkre semmit nem tudott hozzátenni a csapathoz, az pedig elég gáz. Neki pedig nem tudom milyen az egézségi állapota, de ha ez benne lesz a pakliban máskor is, akkor az ő érdekében is el kéne gondolkozni a váltáson.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Akkor ezzel a litván vereséggel mi bentmaradtunk, ugye?
Kampman
Igen!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Akkor ezzel a litván vereséggel mi bentmaradtunk, ugye?
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 466
merjem nezni a delutani meccset? eddig egyet nem lattam ott nyertunk😑
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Szlovénoknak annyira hótmindegy, hogyha kikapnak, mi meg egy sörmeccsen megverjük a feljutott kazahokat, akkor ők kiesnek.
gabokocka
Igazad van.

Szerencsére 4-0.
tüsi91
sőt.
azért a végére elfáradtak a litvánok is, meg a koreaiak is. (meg persze mi is, de nem tudom, egy utolsó napos magyar-koreai meccs is ugyanúgy végződne-e, mint egy első napos. kézilabdában sem szerettem sose, amikor velük kezdünk.)
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szlovénoknak annyira hótmindegy, hogyha kikapnak, mi meg egy sörmeccsen megverjük a feljutott kazahokat, akkor ők kiesnek.
gabokocka
Igazad van.

Szerencsére 4-0.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most kéne a legendás Kazah Magyar barátság 😊 ugye Viktor 😛
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Még a kapuskérdés ami übergázul lett kezelve, engem meglepett, hogy Rajna nem fért be, illetve az is, hogy Vay vakon van.
gabokocka
Rajna nem volt meggyőző idén, Bálizs sokkal jobb volt.

De én nem vagyok annyira képben, de kik azok akinek még itt kéne lenni a keretben? Sebők és Kóger oké, de nekem kocaszurkolónak más nem ugrik be.
gabokocka
Ők mondjuk sérültek, de mondok olyat, akinek szerintem nem lett volna helye ott: Pozsgai, Macaulay, Terbócs, Nagy K. Mivel MAC-osok, így heti 2-3x láttam őket, róluk bizton állíthatom hogy semmi keresnivalójuk a válogatott közelében.
Mikey
Ok, azt könnyű leírni kinek nem kéne ott lenni, ami érdekesebb, hogy akkor kinek igen?

Nem kötekedés, csak tényleg érdekel, mivel év közben annyira nem követem a hokit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Pont ezt mondom én is, csak a cikkben erről nem vesznek tudomást
gabokocka
jahogy, félreolvastam
"hogyne" helyett sikerült "hogy"-ot abszolválnom... 😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Pont ezt mondom én is, csak a cikkben erről nem vesznek tudomást

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Nso is hozza magát szokás szerint...
 m.nemzetisport.hu/jegkorong/hoki-vb-litvania-legyozte-del-koreat-a-sarokba-szorulunk-2698343
Hogyne előzhetnénk meg szlovéniat, ha pontot szerzünk, ők meg nem?
gabokocka
úgy, hogy per pillanat mindkét csapat 3-3 ponttal áll.
nekik ez volt az első győzelmük, mert a két posztszovjet állam mellé megkapták a koreaiakat is a második meccsen, és belenéztek egy vereségbe.
ha holnap a litvánok rendesben győznek, mi meg elcsípnénk egy pontot, akkor litván 6, magyar 4, szlovén 3 pont lenne a tábla.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
 www.jegkorongszovetseg.hu/a-kapuk-elott-gyengek-voltunk
Nagy Krisztián: Jó lehetőségeink voltak, sok helyzetet alakítottunk ki, ha azokat kihasználjuk, akkor biztosan más eredmény születik. Az biztos, hogy a hiányzók még többet tudtak volna segíteni a brigádnak.
Tipikus Nagy, a bicska kinyílik a kezemben ilyenkor.

De a többi legalább nagyon kritikus, ahogy az elvárható egy hatos után.
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Szlovénoknak annyira hótmindegy, hogyha kikapnak, mi meg egy sörmeccsen megverjük a feljutott kazahokat, akkor ők kiesnek.
gabokocka
Egy hosszabbításos szlovén győzelemmel viszont igen nehéz helyzetbe kerülnénk. A holnapi zárómeccsen gondolom telt ház lesz, a kazahok ünnepelni akarnak, így nem nagyon hiszek benne, hogy nekünk bármire is sanszunk lenne.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Még a kapuskérdés ami übergázul lett kezelve, engem meglepett, hogy Rajna nem fért be, illetve az is, hogy Vay vakon van.
gabokocka
Rajna nem volt meggyőző idén, Bálizs sokkal jobb volt.

De én nem vagyok annyira képben, de kik azok akinek még itt kéne lenni a keretben? Sebők és Kóger oké, de nekem kocaszurkolónak más nem ugrik be.
gabokocka
Ők mondjuk sérültek, de mondok olyat, akinek szerintem nem lett volna helye ott: Pozsgai, Macaulay, Terbócs, Nagy K. Mivel MAC-osok, így heti 2-3x láttam őket, róluk bizton állíthatom hogy semmi keresnivalójuk a válogatott közelében.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Valami nagyon el van itt rontva sportszakmai szempontból bármely csapatsportot is nézzük.
tüsi91
ez már a politika topicba tartozik...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Nso is hozza magát szokás szerint...
 m.nemzetisport.hu/jegkorong/hoki-vb-litvania-legyozte-del-koreat-a-sarokba-szorulunk-2698343
Hogyne előzhetnénk meg szlovéniat, ha pontot szerzünk, ők meg nem?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Szlovénoknak annyira hótmindegy, hogyha kikapnak, mi meg egy sörmeccsen megverjük a feljutott kazahokat, akkor ők kiesnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A litvánok elverték Koreát, így holnap elég egy x nekik a kiejtésünkhöz. Nyami.

Mondjuk sztem a szlovénok megmentik a seggünk, de ez qrva necces.
gabokocka
Szlovénoknak hót mindegy a holnapi. A litvánoknak nem. Kurva nagy csalódás lenne ez, nyilván a különbségek kicsik, de akkor is. Egyéniségek nincsenek, pont ugyanúgy mint a kézilabdában, de lassan említhetném a vizilabdát is. Valami nagyon el van itt rontva sportszakmai szempontból bármely csapatsportot is nézzük.