A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A négyből melyik széria nem érdekes? 😊 de a Penguins-ből már kezd tényleg "sok" lenni, jó lenne ha a Caps végre túl tudna lépni rajtuk
r.baggio
Ha már így rákérdeztél, a Tampa-Boston nem az 😊 A Bolts mondjuk gyanúsan kiemelkedik az egész mezőnyből.

A finnek elég komoly csapatot hoztak a vb-re-

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azt perze ne felejtsük el, hogy azért a crapa Niskanenestül, Oshiestul, Wilsonostul...stb. menjen a ferde faszra a dirty geci játékával, egyértelmű vadászatot csinálnak rendszeresen a rájátszasban.gyakorlatilag büntetlenül évek óta.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Túl fognak. Holtby idén jobb formában van, mint Murray, ez a diffi. Meg az, hogy igazából Croz sora funkcionál egyedül. Meg az, hogy Hornquist is volt sérült, Malkin is, Hagelin is, most kiesett ZAR is. A Brassard trade meg nem jött be.
Egyedül kevés lesz a.Sid-Jake páros.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 938 — no es importante
A négyből melyik széria nem érdekes? 😊 de a Penguins-ből már kezd tényleg "sok" lenni, jó lenne ha a Caps végre túl tudna lépni rajtuk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Érdekes ez a Caps-Pens series, jobb csapatnak tűnik a Pens, mégis ha nem chokerkedi el az első meccset a Caps, már vége lenne. A két kapus között minőségi különbség van, és Letang néha nettó emberhátrány, jobbak voltak tavaly nélküle...

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
a sporttv soha nem ad ilyenkor sok meccset, ha hétvégén sok egyéb van, kb tojik bele😊 a lényeget általában azért adják (kieséses szakasz)
De az IIHF youtube csatornáján az összes meccs nézhető.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
A csoportos vébét nem adja a Sport Tv?
tüsi91
De adja. Tegnap volt az USA-Kanada. Ma pont nem, de holnap az osztrák-oroszt adják.
Mikey
Inkább ma lett volna egy cseh-szlovák amit adhattak volna.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
A csoportos vébét nem adja a Sport Tv?
tüsi91
De adja. Tegnap volt az USA-Kanada. Ma pont nem, de holnap az osztrák-oroszt adják.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A csoportos vébét nem adja a Sport Tv?
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Az en fiaim hokiznak.
Nagyon vékony az utánpótlás,pálya de főleg edző alig van,a szűlők nem viszik a fiukat lányokat mert drága sport...
Igy az is csoda hogy itt tartunk ha nem lenne a tao penz akkor ez se lenne.

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Az elsődleges cél, ha ilyen kiegyenlített a mezőny mindig az lesz, hogy ki ne essünk. Több magyar EBEL játékos kell a Volánban, több német, francia adj Isten finn, svéd légiós kell. Jó lenne, ha a Diósgyőr és a MAC is jobb ligában játszhatna. S ha honosítunk, akkor kéne két normális bekket találni. Ha ezek meglesznek, akkor leszünk liftező csapat.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Jövöre ugyanígy lesz kazah szlovén, feltehetően jön az osztrák korea páros litvániával megspékelve, csodás lesz...
gabokocka
Ezt minden evben le lehet mar irni, ezzel a lebonyolitassal. Ilyen kozel nem tudom mikor leszunk megint a feljutashoz. 😕
zavi27
Valószínűleg amikor fejutunk 😉

Jutottunk már fel nem egyszer és még fogunk is ebben biztos vagyok.
Most kicsit pechesen jött ki majd tanulunk belőle.
Jégkorong pont nem az a sport ahol nem szisztematikusan vagyunk jól, én nem aggódom.
Toca
Persze, csak azért enyhén szólva nem vagyunk liftező csapat mint mondjuk a másik három riválisunk, akiknél évente szinte ez a kérdés. Most meg itthon voltunk 15 mp-re tőle, és hiába fanyalogtak sokan, hogy áá.. nem is érdemlünk mi A csoportot, nem vagyunk mi olyan jók, simán megérdemeltük volna mi is ugyanúgy most mint az olaszok, szlovének, kazahok az egész vb alapján. De az hogy hosszú évek óta pariban vagyunk ezekkel a csapatokkal, és van mindig szinte esélyünk a komoly munka eredménye tényleg régóta.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Jövöre ugyanígy lesz kazah szlovén, feltehetően jön az osztrák korea páros litvániával megspékelve, csodás lesz...
gabokocka
Ezt minden evben le lehet mar irni, ezzel a lebonyolitassal. Ilyen kozel nem tudom mikor leszunk megint a feljutashoz. 😕
zavi27
Valószínűleg amikor fejutunk 😉

Jutottunk már fel nem egyszer és még fogunk is ebben biztos vagyok.
Most kicsit pechesen jött ki majd tanulunk belőle.
Jégkorong pont nem az a sport ahol nem szisztematikusan vagyunk jól, én nem aggódom.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Jövöre ugyanígy lesz kazah szlovén, feltehetően jön az osztrák korea páros litvániával megspékelve, csodás lesz...
gabokocka
Ezt minden evben le lehet mar irni, ezzel a lebonyolitassal. Ilyen kozel nem tudom mikor leszunk megint a feljutashoz. 😕

Szerkesztette: zavi27
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ja amúgy csóri kazahok, két milyen gól kellett, hogy lemaradjanak a feljutásról 2 és 15 másodperccel a vége előtt...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Jövöre ugyanígy lesz kazah szlovén, feltehetően jön az osztrák korea páros litvániával megspékelve, csodás lesz...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Pedig nagyon menő lett volna jövőre megtanítani szurkolni a szlovákokat.
Hanni
Klubszinten elkezdjük majd, ha a MAC (és a DVTK) indulhat a Tipsport Ligában.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
A getzi Soros már megint...nem kell ide jégcsarnok

több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 468
az vicces, hogy a britt csapat eleg nagy sikert ert el.
a bbc sport fooldalan semmi, de meg az almenukben sem talaltam errol a nem mindennapi tettrol.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
jövőre nézve gyúrhatnánk az erőnlétre is, mert azért az röhejes, hogy az utolsó 10 percben alig mentünk át az ellenfél térfelére, szinte borítékolható volt a gól😕
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Ez a végén komoly potya volt, de nem érdemeltünk többet 5 meccset nézve, s főleg az utolsó 10 alapján.
tüsi91
csak annyira volt potya, mint a mi második gólunk
slowmotion
Az egy szerencsés pattanás volt, az ő góljukat meg konkrétan bevédte Vay.
Jakehomer
tehát kb ugyanannyira valószínű

sajnos a szabályok miatt büntetőlövést kellett adni annál a kiugratásnál, nem kiállítást. lehet, azzal jobban jártunk volna...
slowmotion
Nem hiszem, szerencsés pattanásokból sok gól születik, erre szoktak is játszani, potyára nehezebb 😊

Talán jobban járunk, bár a végén ugyanezeket a brainfartokat ugyanígy elkövethették volna a srácok...

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
nem arról beszéltem, hanem Hári büntetőjéről.
lehet, hogy jobban jártunk volna 57:00-58:38 között 4v4-gyel, utána meg 22 másodperc 5v4-gyel. ha úgy jön ki, akkor talán még a korongot is bent tudtuk volna tartani a brit harmadban.
slowmotion
ugyanarról beszéltek, csak te azt nézed, hogy mi lehet volna ha emberelőnyt adnak, gabo meg azt mondja, hogy nem osztott, mert az emberhátrányt kivédekeztük

a jéghoki az ahol egy büntető kb lófingot nem ér, nem értem miért nem lehet bünti+emberelőnyt adni...
NB2
Jaja, ugyanúgy lepörgött volna az idő

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
nem arról beszéltem, hanem Hári büntetőjéről.
lehet, hogy jobban jártunk volna 57:00-58:38 között 4v4-gyel, utána meg 22 másodperc 5v4-gyel. ha úgy jön ki, akkor talán még a korongot is bent tudtuk volna tartani a brit harmadban.
slowmotion
ugyanarról beszéltek, csak te azt nézed, hogy mi lehet volna ha emberelőnyt adnak, gabo meg azt mondja, hogy nem osztott, mert az emberhátrányt kivédekeztük

a jéghoki az ahol egy büntető kb lófingot nem ér, nem értem miért nem lehet bünti+emberelőnyt adni...
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hát ezt borzalmas volt előben átélni... Annyira elképzelhetetlennek tűnt, hogy ne legyen meg, és ráadásul ilyen balszerencsével. Pedig nagyon menő lett volna jövőre megtanítani szurkolni a szlovákokat.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Ez a végén komoly potya volt, de nem érdemeltünk többet 5 meccset nézve, s főleg az utolsó 10 alapján.
tüsi91
csak annyira volt potya, mint a mi második gólunk
slowmotion
Az egy szerencsés pattanás volt, az ő góljukat meg konkrétan bevédte Vay.
Jakehomer
tehát kb ugyanannyira valószínű

sajnos a szabályok miatt büntetőlövést kellett adni annál a kiugratásnál, nem kiállítást. lehet, azzal jobban jártunk volna...
slowmotion
Nem azon múlt, a fórt kivédekeztük, utána voltunk balfaszok...
gabokocka
nem arról beszéltem, hanem Hári büntetőjéről.
lehet, hogy jobban jártunk volna 57:00-58:38 között 4v4-gyel, utána meg 22 másodperc 5v4-gyel. ha úgy jön ki, akkor talán még a korongot is bent tudtuk volna tartani a brit harmadban.