A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Az utolsó két meccsen impotens volt a Bolts, szét lettek kontrázva, nem ment a PP, illetve a két kapus közti különbség itt is túl nagynak bizonyult.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Ovie-ékat annyira feldobta, hogy túljutottak a második körön, hogy menetből be is húzzák a döntőt.
(mondjuk egy olyan ellenfél ellen kellene, akik ellen a Capitals története során minden egyes meccsen kikaptak... 😊)
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 468
Megneztem a legutolso Was - Tampa Bay osszefoglalot. Komolyan mint vmi playstation jatekot neztem volna..brutal tempo brutal minden.
ZoliMP
szóval ha elindultak volna így klubként a vébén, akkor nem biztos, hogy nem nyerik meg? 😊
slowmotion
A vb-n nem latok ilyen gyors es kemeny jatekot.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább lesz kinek drukkolnom a döntőben, s nem csak irigykedek 😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Megneztem a legutolso Was - Tampa Bay osszefoglalot. Komolyan mint vmi playstation jatekot neztem volna..brutal tempo brutal minden.
ZoliMP
szóval ha elindultak volna így klubként a vébén, akkor nem biztos, hogy nem nyerik meg? 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 468
Megneztem a legutolso Was - Tampa Bay osszefoglalot. Komolyan mint vmi playstation jatekot neztem volna..brutal tempo brutal minden.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 884 — Circus Maximus
En speciel a VB-n a svedeknek szurkoltam, igy a dontoben is. Kicsit almos voltam ma a meloban, mert fel otkor kelek (vagyis az aldott jo macskank felbresztett 3kor. 😛). De vegigizgultam a dontot, es tetszett. Ahogy az egesz VB.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Ez van ha a szakmai és üzleti hozzáértés szerencsével párosul. Azért vág mindenkit tarkón a dolog mert az 1. évben összejött nekik. A történelemről meg majd 10 év távlatából lesz érdemes beszélgetni. (Addigra úgy is moziba kerül a story)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat a tárgyi tévedésért, rosszul emlékeztem a részletekre. A lényeg tényleg, hogy jól "kukázhattak" ami erősen köszönhető volt a többi csapatnak is.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Jó játékosokból választhattak, akiket fűt az extra bizonyítási vágy. Szereztek egy rohadt jó vezetőedzőt, egy rohadt jó kapust, és minden, de tényleg minden összeállt náluk. Érdemes megnézni a játékukat. Gyorsak, kreatívak, magabiztosak. Tényleg elhitték hogy bárkit megverhetnek, és eddig jól is haladnak vele. Más kérdés, hogy innen jövőre hatalmasat lehet pofára esni. Persze az idei év második felére is azt várta tőlük mindenki, hogy pofára esnek, és mégsem tették.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 468
az expansion draftot ismerem csak kivancsi voltam mitol lettek ilyen jok.mi volt a csavar benne.koszi a valaszokat.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Svéd arany.
Pedig a finnek játszottak hokit
Janek
Hát persze...................................................a svédek csak úgy korcsolyázgattak és mindig beléjük akadt a korong 😉

Címvédés jiháááááááá

A Vegas meg küldhet mind a 31 csapatnak egy mini Stanley-t , ha megnyerik. Egy dolog miatt fájna: szent irigység miatt: én 26 éve várok, hogy újra nyerjen a Habs..... s nincs is rá kilátás, hogy a közeljövőben újra nyerjen....
dande
miben volt mas a vegas draftja mint anno a tobbieke?
ZoliMP
Úgynevezett expansion draft van ilyenkor. Minden csapat megnevezett három játékost a keretükből, akik közül ők válogathatnak, hogy ki kell nekik. Pl a Pittsburgh azt mondta Fleuryt vihetik. Vitték is, látjuk, az eredményt 😊 Szóval részbent így ezt a többi csapatnak köszönhetik 😊
dande
Nem egészen így volt az expansion draft, de annyi baj legyen.

Vagy 7 csatárt, 3 védőt és 1 kapust, vagy 8 mezőnyjátékost és 1 kapust védett le minden csapat, és az összes többiből válogathattak. Továbbá akiknek a szerződésében NMC volt, azokat szintén nem választhatták.

 en.wikipedia.org/wiki/2017_NHL_Expansion_Draft

De pl. a Ducks azért, hogy a Vegas elvigye a használhatatlan és sokat kereső Stonert, ahelyett hogy vigye pl. Vatanent, Vegasba cserélték a top D prospect Théodore-t. S ilyen cseréket mással is csináltak. Lásd Reilly Smith, Alex Tuch.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Igazából az NHL, mint liga eléggé komolytalanná vált ezzel, de jó sztori.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
A Vegas jobb feltelekkel indult, mint a korabbi expansion csapatok,
Jakehomer
Ennyi. Bár én speciel hozzátenném a "sokkal" szócskát is..

Természetesen ez nem von le semmit az edzői stáb érdemeiből, de a fenti, alapvetően más kiindulási pont miatt nincs értelme a Vegast egyetlen korábbi expansion csapathoz hasonlítani / történelmi távlatokban láttatni.

Majd ha lesz még 10-12-15 hasonló módon indult csapat, és azok közül a Vegas lesz az egyetlen ilyen sikeres... akkor lehet öket történelmi szintre emelni és arról elmélkedni.
Igor
A sokkal szocskat leginkabb azert teheted hozza, mert teljesen "indokolatlanul" kaptak olyan jatekosokat, mint Marchessault, Smith, Karlsson, Perron, Neal vagy Haula. Meg lehet nezni, kiket tartottak meg helyettuk.

De meg veluk egyutt sem tunt felelmetesnek a keretuk, szoval nyugodtan lehet tortenelminek nevezni, semmi tulzas nincs benne.
Jakehomer
Ha úgy érted a történelmit, hogy fantasztikus eredmény önmagában - akkor egyetértünk,
Ha úgy érted a történelmit, hogy a többi korábbi, sikertelen franchise-hoz képest történelmi eredmény - akkor nem gondolom korrektnek/vitatkoznék a szóval..

De ez legyen a legnagyobb probléma 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A Vegas jobb feltelekkel indult, mint a korabbi expansion csapatok,
Jakehomer
Ennyi. Bár én speciel hozzátenném a "sokkal" szócskát is..

Természetesen ez nem von le semmit az edzői stáb érdemeiből, de a fenti, alapvetően más kiindulási pont miatt nincs értelme a Vegast egyetlen korábbi expansion csapathoz hasonlítani / történelmi távlatokban láttatni.

Majd ha lesz még 10-12-15 hasonló módon indult csapat, és azok közül a Vegas lesz az egyetlen ilyen sikeres... akkor lehet öket történelmi szintre emelni és arról elmélkedni.
Igor
A sokkal szocskat leginkabb azert teheted hozza, mert teljesen "indokolatlanul" kaptak olyan jatekosokat, mint Marchessault, Smith, Karlsson, Perron, Neal vagy Haula. Meg lehet nezni, kiket tartottak meg helyettuk.

De meg veluk egyutt sem tunt felelmetesnek a keretuk, szoval nyugodtan lehet tortenelminek nevezni, semmi tulzas nincs benne.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
A Vegas jobb feltelekkel indult, mint a korabbi expansion csapatok,
Jakehomer
Ennyi. Bár én speciel hozzátenném a "sokkal" szócskát is..

Természetesen ez nem von le semmit az edzői stáb érdemeiből, de a fenti, alapvetően más kiindulási pont miatt nincs értelme a Vegast egyetlen korábbi expansion csapathoz hasonlítani / történelmi távlatokban láttatni.

Majd ha lesz még 10-12-15 hasonló módon indult csapat, és azok közül a Vegas lesz az egyetlen ilyen sikeres... akkor lehet öket történelmi szintre emelni és arról elmélkedni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Svéd arany.
Pedig a finnek játszottak hokit
Janek
Hát persze...................................................a svédek csak úgy korcsolyázgattak és mindig beléjük akadt a korong 😉

Címvédés jiháááááááá

A Vegas meg küldhet mind a 31 csapatnak egy mini Stanley-t , ha megnyerik. Egy dolog miatt fájna: szent irigység miatt: én 26 éve várok, hogy újra nyerjen a Habs..... s nincs is rá kilátás, hogy a közeljövőben újra nyerjen....
dande
miben volt mas a vegas draftja mint anno a tobbieke?
ZoliMP
Úgynevezett expansion draft van ilyenkor. Minden csapat megnevezett három játékost a keretükből, akik közül ők válogathatnak, hogy ki kell nekik. Pl a Pittsburgh azt mondta Fleuryt vihetik. Vitték is, látjuk, az eredményt 😊 Szóval részbent így ezt a többi csapatnak köszönhetik 😊
dande
És ez elég gusztustalan így...
petey
Na szoval ez nem teljesen ugy nezett ki, ahogy a kollega eloadta... A Vegas jobb feltelekkel indult, mint a korabbi expansion csapatok, de azert nem volt olyan egyszeru a helyzetuk. Minden csapat levedhetett egy kapust, harom vedot es het csatart (vagy egy kapust es nyolc mezonyjatekost), a Vegas pedig a reszlibol valogathatott, vagyis alapbol harmadik soros jatekosokat vihetett volna (MAF esete nyilvan mas, de egyaltalan nem biztos, hogy maradt volna a Pensben, ha nincs az expansion draft akkor sem). Nehany GM egyszeruen rossz donteseket hozott, mindenekelott a Florida, a Columbus es a Minnesota.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Fordítva volt. Megmondhatták, hogy kit nem vihet a Vegas.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Svéd arany.
Pedig a finnek játszottak hokit
Janek
Hát persze...................................................a svédek csak úgy korcsolyázgattak és mindig beléjük akadt a korong 😉

Címvédés jiháááááááá

A Vegas meg küldhet mind a 31 csapatnak egy mini Stanley-t , ha megnyerik. Egy dolog miatt fájna: szent irigység miatt: én 26 éve várok, hogy újra nyerjen a Habs..... s nincs is rá kilátás, hogy a közeljövőben újra nyerjen....
dande
miben volt mas a vegas draftja mint anno a tobbieke?
ZoliMP
Úgynevezett expansion draft van ilyenkor. Minden csapat megnevezett három játékost a keretükből, akik közül ők válogathatnak, hogy ki kell nekik. Pl a Pittsburgh azt mondta Fleuryt vihetik. Vitték is, látjuk, az eredményt 😊 Szóval részbent így ezt a többi csapatnak köszönhetik 😊
dande
És ez elég gusztustalan így...
petey
Kinek a részéről?😊
Gondolom a csapatok nem a 3 legjobbjukat dobták be a közösbe 😊 Ha meg igen, úgy kell nekik!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Svéd arany.
Pedig a finnek játszottak hokit
Janek
Hát persze...................................................a svédek csak úgy korcsolyázgattak és mindig beléjük akadt a korong 😉

Címvédés jiháááááááá

A Vegas meg küldhet mind a 31 csapatnak egy mini Stanley-t , ha megnyerik. Egy dolog miatt fájna: szent irigység miatt: én 26 éve várok, hogy újra nyerjen a Habs..... s nincs is rá kilátás, hogy a közeljövőben újra nyerjen....
dande
miben volt mas a vegas draftja mint anno a tobbieke?
ZoliMP
Úgynevezett expansion draft van ilyenkor. Minden csapat megnevezett három játékost a keretükből, akik közül ők válogathatnak, hogy ki kell nekik. Pl a Pittsburgh azt mondta Fleuryt vihetik. Vitték is, látjuk, az eredményt 😊 Szóval részbent így ezt a többi csapatnak köszönhetik 😊
dande
És ez elég gusztustalan így...

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
Svéd arany.
Pedig a finnek játszottak hokit
Janek
Hát persze...................................................a svédek csak úgy korcsolyázgattak és mindig beléjük akadt a korong 😉

Címvédés jiháááááááá

A Vegas meg küldhet mind a 31 csapatnak egy mini Stanley-t , ha megnyerik. Egy dolog miatt fájna: szent irigység miatt: én 26 éve várok, hogy újra nyerjen a Habs..... s nincs is rá kilátás, hogy a közeljövőben újra nyerjen....
dande
miben volt mas a vegas draftja mint anno a tobbieke?
ZoliMP
Úgynevezett expansion draft van ilyenkor. Minden csapat megnevezett három játékost a keretükből, akik közül ők válogathatnak, hogy ki kell nekik. Pl a Pittsburgh azt mondta Fleuryt vihetik. Vitték is, látjuk, az eredményt 😊 Szóval részbent így ezt a többi csapatnak köszönhetik 😊
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Elképesztő az idei hokiszezon. Britek feljutottak az A csoportba (tudjuk milyen utolsó meccsen ellenünk), egy nagyon jó nagy VB ért véget tegnap svájci csodával, az újonc Vegas Golden Knights pedig a Stanley kupa döntőben!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 468
Svéd arany.
Pedig a finnek játszottak hokit
Janek
Hát persze...................................................a svédek csak úgy korcsolyázgattak és mindig beléjük akadt a korong 😉

Címvédés jiháááááááá

A Vegas meg küldhet mind a 31 csapatnak egy mini Stanley-t , ha megnyerik. Egy dolog miatt fájna: szent irigység miatt: én 26 éve várok, hogy újra nyerjen a Habs..... s nincs is rá kilátás, hogy a közeljövőben újra nyerjen....
dande
miben volt mas a vegas draftja mint anno a tobbieke?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
Svéd arany.
Pedig a finnek játszottak hokit
Janek
Hát persze...................................................a svédek csak úgy korcsolyázgattak és mindig beléjük akadt a korong 😉

Címvédés jiháááááááá

A Vegas meg küldhet mind a 31 csapatnak egy mini Stanley-t , ha megnyerik. Egy dolog miatt fájna: szent irigység miatt: én 26 éve várok, hogy újra nyerjen a Habs..... s nincs is rá kilátás, hogy a közeljövőben újra nyerjen....
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
és közben Vegas finálé😊
durva lenne ha első évükben megnyernék😀
meg is szűnhetnének 😀 😀 😀