A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
4 meccs után szerintem kicsit korai ez. De akkor már: 4 meccs, 17 kapott gól. Ez nem egy cup contender defense-re jellemző stat. 😛
Mikey
ez irtam pont 😀
ZoliMP
Nem is neked hanem KeyG-nek írtam. 😛
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 468
4 meccs után szerintem kicsit korai ez. De akkor már: 4 meccs, 17 kapott gól. Ez nem egy cup contender defense-re jellemző stat. 😛
Mikey
ez irtam pont 😀
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
4 meccs után szerintem kicsit korai ez. De akkor már: 4 meccs, 17 kapott gól. Ez nem egy cup contender defense-re jellemző stat. 😛
több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 468
A Maple Leafs nagyon rendben van és jobb lesz. Látom bennük azt, h elhozzák a Stanleyt Kanadába. 😊
KeyG
de kb az a taktika h tobb golt lojjenek mint az ellenfel...hatul gyengebbek ez visszauthet.Nezzuk meg mennyi a golaranyuk.
ZoliMP
Messze még a Trade Deadline, sok elit védő akarja majd Torontoba átrakni a székhelyét.
KeyG
Jo lenne ,mert mar elozo eletemben is maple leafs drukker voltam..na jo nem.
Nem vagyok fanatik, de ha kell egy csapatot mondani akkor Toronto csaladi okok miatt.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 143
A Maple Leafs nagyon rendben van és jobb lesz. Látom bennük azt, h elhozzák a Stanleyt Kanadába. 😊
KeyG
de kb az a taktika h tobb golt lojjenek mint az ellenfel...hatul gyengebbek ez visszauthet.Nezzuk meg mennyi a golaranyuk.
ZoliMP
Messze még a Trade Deadline, sok elit védő akarja majd Torontoba átrakni a székhelyét.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 468
A Maple Leafs nagyon rendben van és jobb lesz. Látom bennük azt, h elhozzák a Stanleyt Kanadába. 😊
KeyG
de kb az a taktika h tobb golt lojjenek mint az ellenfel...hatul gyengebbek ez visszauthet.Nezzuk meg mennyi a golaranyuk.
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 143
A Maple Leafs nagyon rendben van és jobb lesz. Látom bennük azt, h elhozzák a Stanleyt Kanadába. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 468
A Chicago - Toronto eleg orult meccs volt. 3 gol az utolso 1 percben 😀
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 143
Mán van egy győzelmünk, ráadásul a pingvinek ellen, már plusz az idény 😛
dande
Nem lehet azzal vádolni, h nagy igényeid lettek volna. 😀
KeyG
Amit Bergevin a GM művel nàlunk csapatleépítés címén évek óta, ne csodálkozz rajta 😊 a tulaj, Molson meg hagyja (sztem zsarolja őt Bergevin 😊) mert Montrealban akkor is tele lenne a csarnok ha háromszor egymás után mennénk az 1/1rt.....
dande
Shea Weber-t nagyon sajnálom, jobbat érdemelne.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mán van egy győzelmünk, ráadásul a pingvinek ellen, már plusz az idény 😛
dande
Nem lehet azzal vádolni, h nagy igényeid lettek volna. 😀
KeyG
Amit Bergevin a GM művel nàlunk csapatleépítés címén évek óta, ne csodálkozz rajta 😊 a tulaj, Molson meg hagyja (sztem zsarolja őt Bergevin 😊) mert Montrealban akkor is tele lenne a csarnok ha háromszor egymás után mennénk az 1/1rt.....
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 143
Mán van egy győzelmünk, ráadásul a pingvinek ellen, már plusz az idény 😛
dande
Nem lehet azzal vádolni, h nagy igényeid lettek volna. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mán van egy győzelmünk, ráadásul a pingvinek ellen, már plusz az idény 😛
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
2 meccs után a Canucks nagy meglepetés, és főleg Pettersson játéka. Úgy nézz ki sikerült ismét találniuk egy svédet Naslund és a Sedin-ek után , akire lehet franchiset húzni.
KeyG
Reméljük jó lesz megint a svéd vonal. Pettersson tényleg brutál mód bekezdett. De most beleszaladtunk egy nagy pofonba. 3. harmadot elaludtuk, bár a végén két üres kapus gól volt, így a végeredmény kicsiit csalóka.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 143
2 meccs után a Canucks nagy meglepetés, és főleg Pettersson játéka. Úgy nézz ki sikerült ismét találniuk egy svédet Naslund és a Sedin-ek után , akire lehet franchiset húzni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Mekkora okádék lett az ESPN fantasy hoki felülete, te jó ég!
több mint 6 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 688
WSH is jól bekezdett, tetszik az eredmény 😊
dande
Keményen bekezdett a címvédő.
Nem is hiányzott Wilson akit 20 (!) meccsre meszeltek el egy fejre irányuló ütközés miatt + 1,2 misit lezároltak a 2018-19 salary-ból a Capitalstól. Szerintem ezért a szabálytalanságért ez egy kicsit erős bünti, de látszik komolyan veszik az ilyet az NHL-ben (persze eddig is volt ilyen, de ennyire erős szankcióra nem emlékszem egy ilyen eset után).
Előző nap le is szerződtettek egy másik szélsőt (már biztos tudták mi lesz a bünti), Jaskint a waiver listáról (bár a meccsre nem nevezték).

Persze ne menjünk el szó nélkül a sima Canucks győzelem mellett sem. Nem gondoltam volna, hogy a fiúk ilyen jól kezdenek. Előszezonban végig szenvedtünk a Flames ellen (ez persze csak előszezon), de most kijött a lépés. Egy jó kezdet mindig lökést adhat. Úgy, hogy kapitánya sincs a csapatnak. Gondolom nem tudtak dönteni a kérdésben. Várnak egy évet ki hogy teljesít és mennyire karakteres, és utána döntenek a C felvarró dolgában.

Mindenesetre a fiatalok jól teljesítettek. A rookie Pettersson rögtön 1+1-el nyitott. Csak így tovább. 😊
danyly
Nem kifejezetten ezért a "szabálytalanságért" kapott 20 meccset, hanem mert sorozatos visszaeső. Ha jól emlékszem, tavaly 3x volt már eltiltva. A Fegyelmi Bizottság azt nyilatkozta, hogy ilyen játékossal még nem találkoztak, egyszerűen nincs precedens arra az esetre, amikor valakit ilyen gyakran kell eltiltani.
Wilson jó hokis lenne, de egész egyszerűen egy dirty player.

Cowboys 4ever.
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
WSH is jól bekezdett, tetszik az eredmény 😊
dande
Keményen bekezdett a címvédő.
Nem is hiányzott Wilson akit 20 (!) meccsre meszeltek el egy fejre irányuló ütközés miatt + 1,2 misit lezároltak a 2018-19 salary-ból a Capitalstól. Szerintem ezért a szabálytalanságért ez egy kicsit erős bünti, de látszik komolyan veszik az ilyet az NHL-ben (persze eddig is volt ilyen, de ennyire erős szankcióra nem emlékszem egy ilyen eset után).
Előző nap le is szerződtettek egy másik szélsőt (már biztos tudták mi lesz a bünti), Jaskint a waiver listáról (bár a meccsre nem nevezték).

Persze ne menjünk el szó nélkül a sima Canucks győzelem mellett sem. Nem gondoltam volna, hogy a fiúk ilyen jól kezdenek. Előszezonban végig szenvedtünk a Flames ellen (ez persze csak előszezon), de most kijött a lépés. Egy jó kezdet mindig lökést adhat. Úgy, hogy kapitánya sincs a csapatnak. Gondolom nem tudtak dönteni a kérdésben. Várnak egy évet ki hogy teljesít és mennyire karakteres, és utána döntenek a C felvarró dolgában.

Mindenesetre a fiatalok jól teljesítettek. A rookie Pettersson rögtön 1+1-el nyitott. Csak így tovább. 😊

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 143
WSH is jól bekezdett, tetszik az eredmény 😊
dande
Kb minden kapura lövésük minőségi gólhelyzet volt, 1-et leszámítva amit Rask benézett. A Bruins harmat gyenge volt, téli álmot alszanak még. A Sharkstól többet vártam a -10 fős sérültlistával rendelkező Ducks ellen, meg is szopatták a tippmixem h a ráspoly vigye el őket.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
WSH is jól bekezdett, tetszik az eredmény 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
No kérem, egy pontunk már van 😛
több mint 6 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 688
Ma éjjel indul a szezon mâr-már szokás szerint Habs-Toronto meccsel.

Sok reményt mi (Habs) részünkről nem fűzök hozzá......

Azért jó szórakozást hozzá!
dande
Tavares Matthews páros brutál lesz idén. Szóval ja, 2-5 körüli eredményre számítok.
KeyG
Az a baj, hogy ezt én egész szezonunkra értettem, 😛 nem csak erre a meccsre.
dande
Lesz az több szezon is. Ha azt nézed kb a Canucks az egyetlen kanadai csapat aminél talán jobb a Canadiens. A többi főleg Maple Leafs, Jets, Flames ezek masszív playoff esélyes csapatok, fiatalokkal dúgig. Oilerst nem is említettem. 😀
KeyG
Háááát, a legtöbb szagértő a Nucksot is a Habs elé teszi. Nem azt mondják, hogy az ottani fiatalok a Leafs 3headed monster-éhez mérhetőek tehetségben (amikor Ők 2 éve berobbantak, akkor a Leafs az 1/1-es szezon után rögtön PO-ba jutott), de nem állnak nagyon messze tőlük.
Viszont a jó hír, hogy az Ottawát simán felülmúlhatja a Habs 😊

Cowboys 4ever.
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 143
Ma éjjel indul a szezon mâr-már szokás szerint Habs-Toronto meccsel.

Sok reményt mi (Habs) részünkről nem fűzök hozzá......

Azért jó szórakozást hozzá!
dande
Tavares Matthews páros brutál lesz idén. Szóval ja, 2-5 körüli eredményre számítok.
KeyG
Az a baj, hogy ezt én egész szezonunkra értettem, 😛 nem csak erre a meccsre.
dande
Lesz az több szezon is. Ha azt nézed kb a Canucks az egyetlen kanadai csapat aminél talán jobb a Canadiens. A többi főleg Maple Leafs, Jets, Flames ezek masszív playoff esélyes csapatok, fiatalokkal dúgig. Oilerst nem is említettem. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma éjjel indul a szezon mâr-már szokás szerint Habs-Toronto meccsel.

Sok reményt mi (Habs) részünkről nem fűzök hozzá......

Azért jó szórakozást hozzá!
dande
Tavares Matthews páros brutál lesz idén. Szóval ja, 2-5 körüli eredményre számítok.
KeyG
Az a baj, hogy ezt én egész szezonunkra értettem, 😛 nem csak erre a meccsre.
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 143
Ma éjjel indul a szezon mâr-már szokás szerint Habs-Toronto meccsel.

Sok reményt mi (Habs) részünkről nem fűzök hozzá......

Azért jó szórakozást hozzá!
dande
Tavares Matthews páros brutál lesz idén. Szóval ja, 2-5 körüli eredményre számítok.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Én nagyon kíváncsi vagyok a Sharksra, Két ilyen védő a csapatban (Burns, Karlsson), élmény lesz nézni!
zavi27
Ketten együtt érnek is talán egy igazi védőt, mert amúgy egyikük sem az. 😀