Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Valami oknál fogva a Digi is adja a Spiler csatornáit. Rangers-Isles megy éppen.
♉gaben♉
Berakták végre mindkét Spílert HD-ban 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Valami oknál fogva a Digi is adja a Spiler csatornáit. Rangers-Isles megy éppen.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
USA-Suomi döntő a junior vb-n, éjjel 2-től, gagyi nfl helyett jó program 😊

Suomi maailmanmestari 😊 Parádés meccs volt, ez a WJHC kurva jó, sajnos csak pár éve kaptam rá, amikor Ristolainen mattolta a svédeket, Forsberg meg sírt a jégen 😀

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=04zGaLPispk
Amúgy mi folyik Chicago-ban? Szétcsúsztak?
♉gaben♉
amikor sok jó játékosod van, akiket mind meg kell fizetni, akkor előbb-utóbb elfogy a levegő a sapka alatt. ez ilyen tipikus életciklus.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
 www.youtube.com/watch?v=04zGaLPispk
Amúgy mi folyik Chicago-ban? Szétcsúsztak?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
The Ottawa Senators (@Senators) announced today that the club has acquired goaltender Anders Nilsson and forward Darren Archibald from the Vancouver Canucks in exchange for goaltender Mike McKenna, forward Tom Pyatt and Ottawa's sixth-round selection in the 2019 NHL Draft.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
NHL -> Seattle
dawyd728
Jobb mint egy újabb Floridai csapat!
Lesz ott még ismét Sonics is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
NHL -> Seattle
dawyd728
amikor tíz évig kilincselsz kosárcsapat után, de csak egy hokicsapat esik le...
több mint 5 éve
dawyd728 3 836
NHL -> Seattle
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
M4 sporton vegre PROGYM. Hajrá Gyergyó!!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért ez a Canucks - Avalanche meccs ne volt rossz (7-6 ide. 😊 ).
Nem most volt a napokban, de érdemes megnézni.
Pettersson megint alkotott (2+3).

Ja, és October Rookie of the Month. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
 eu.detroitnews.com/story/sports/nhl/red-wings/2018/11/01/former-red-wings-star-adjusting-life-off-ice/1835435002/
uhhh... szóval volt Stevie Y, akinek a térde ment szarrá, volt Datsyuk, akinek a bokája nem bírta, és végül Hank, akinek a háta vált használhatatlanná. zsír.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
mi is úgy nyertünk 2007-ben, hogy nem volt 2 db 80 pontos játékosunk. mi sikerünk az volt, hogy 2 n1 védő volt a keretben.
csebi
meg hogy Zsiger túlméretes mamutban játszott 😊
slowmotion
Áh a klasszikus detroiti érvelés. 😀
Mikey
Klasszikus MacPhisto-i érvelés, csak, hogy tényszerűek legyünk.
kishaszi
Nem akartam nevén szólítani az érvelés mesterét.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
mi is úgy nyertünk 2007-ben, hogy nem volt 2 db 80 pontos játékosunk. mi sikerünk az volt, hogy 2 n1 védő volt a keretben.
csebi
meg hogy Zsiger túlméretes mamutban játszott 😊
slowmotion
Áh a klasszikus detroiti érvelés. 😀
Mikey
Klasszikus MacPhisto-i érvelés, csak, hogy tényszerűek legyünk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
mi is úgy nyertünk 2007-ben, hogy nem volt 2 db 80 pontos játékosunk. mi sikerünk az volt, hogy 2 n1 védő volt a keretben.
csebi
meg hogy Zsiger túlméretes mamutban játszott 😊
slowmotion
Áh a klasszikus detroiti érvelés. 😀
Mikey
csak nehogy igaz legyen 😊
bár sokat már az sem változtatna.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm 2/2 a pingvinek ellen, nem is rossz. Ez"kicsit" szorosabb volt, mint az előző, ráadásul eleinte Niemi elég katasztrofálisan védett, de a SO-ban szépen javított. 😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
mi is úgy nyertünk 2007-ben, hogy nem volt 2 db 80 pontos játékosunk. mi sikerünk az volt, hogy 2 n1 védő volt a keretben.
csebi
meg hogy Zsiger túlméretes mamutban játszott 😊
slowmotion
Áh a klasszikus detroiti érvelés. 😀
több mint 5 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Vancouver Canucks visszavonultatja a Sedin ikrek, Daniel és Henrik mezszámát.

Megérdemlik.
KeyG
Szerintem nem, de ez szubjektív.
♉gaben♉
Nem tudom mi a bajod velük, de teljesen egyértelmű.
Gondolom csak követed egy kicsit a hokit. 😊 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Vancouver Canucks visszavonultatja a Sedin ikrek, Daniel és Henrik mezszámát.

Megérdemlik.
KeyG
Szerintem nem, de ez szubjektív.
♉gaben♉
szerintem meg Vancouverben intézményekké váltak, simán belefér.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 141
Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Vancouver Canucks visszavonultatja a Sedin ikrek, Daniel és Henrik mezszámát.

Megérdemlik.
KeyG
Szerintem nem, de ez szubjektív.
♉gaben♉
Ha Linden és Naslund megkapta ezt a megtiszteltetést, akkor a Sedin ikreknek ez szó nélkül jár. De ez tényleg szubjektív, ki így ki úgy látja.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Vancouver Canucks visszavonultatja a Sedin ikrek, Daniel és Henrik mezszámát.

Megérdemlik.
KeyG
Szerintem nem, de ez szubjektív.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 141
Az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Vancouver Canucks visszavonultatja a Sedin ikrek, Daniel és Henrik mezszámát.

Megérdemlik.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
4 meccs után szerintem kicsit korai ez. De akkor már: 4 meccs, 17 kapott gól. Ez nem egy cup contender defense-re jellemző stat. 😛
Mikey
ez irtam pont 😀
ZoliMP
Nem is neked hanem KeyG-nek írtam. 😛
Mikey
Lehet benne van az is, h amióta nyomon követem az NHL-t drukkolok annak h bármely kanadai csapat nyerje meg, és próbálok többet bele látni. Az utóbbi 10 évet nézve, a Boston és LA Kings, sikereit leszámítva olyan csapat nyert ahol több 80+ pont fölötti játékos volt.
Penguins: Crosby, Malkin
Blackhawks: Toews, Kane
Red WIngs: Zetterberg, Datsyuk
Capitals: Ovechkin, Backstrom

És hiába vannak jól védekező csapatok, mint pl a Predators az egy 7.meccsen(ha eljutnak oda) a döntőben nem elég, mert jönnek ezek a játékosok. A Maple Leafs-be meg van a 2 játékos , fiatalok, emellett megvan a kiegészítőszemélyzet, én látom bennük a Stanleyt, de ez az én meglátásom, véleményem.
KeyG
mi is úgy nyertünk 2007-ben, hogy nem volt 2 db 80 pontos játékosunk. mi sikerünk az volt, hogy 2 n1 védő volt a keretben.
csebi
meg hogy Zsiger túlméretes mamutban játszott 😊
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
4 meccs után szerintem kicsit korai ez. De akkor már: 4 meccs, 17 kapott gól. Ez nem egy cup contender defense-re jellemző stat. 😛
Mikey
ez irtam pont 😀
ZoliMP
Nem is neked hanem KeyG-nek írtam. 😛
Mikey
Lehet benne van az is, h amióta nyomon követem az NHL-t drukkolok annak h bármely kanadai csapat nyerje meg, és próbálok többet bele látni. Az utóbbi 10 évet nézve, a Boston és LA Kings, sikereit leszámítva olyan csapat nyert ahol több 80+ pont fölötti játékos volt.
Penguins: Crosby, Malkin
Blackhawks: Toews, Kane
Red WIngs: Zetterberg, Datsyuk
Capitals: Ovechkin, Backstrom

És hiába vannak jól védekező csapatok, mint pl a Predators az egy 7.meccsen(ha eljutnak oda) a döntőben nem elég, mert jönnek ezek a játékosok. A Maple Leafs-be meg van a 2 játékos , fiatalok, emellett megvan a kiegészítőszemélyzet, én látom bennük a Stanleyt, de ez az én meglátásom, véleményem.
KeyG
mi is úgy nyertünk 2007-ben, hogy nem volt 2 db 80 pontos játékosunk. mi sikerünk az volt, hogy 2 n1 védő volt a keretben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 141
4 meccs után szerintem kicsit korai ez. De akkor már: 4 meccs, 17 kapott gól. Ez nem egy cup contender defense-re jellemző stat. 😛
Mikey
ez irtam pont 😀
ZoliMP
Nem is neked hanem KeyG-nek írtam. 😛
Mikey
Lehet benne van az is, h amióta nyomon követem az NHL-t drukkolok annak h bármely kanadai csapat nyerje meg, és próbálok többet bele látni. Az utóbbi 10 évet nézve, a Boston és LA Kings, sikereit leszámítva olyan csapat nyert ahol több 80+ pont fölötti játékos volt.
Penguins: Crosby, Malkin
Blackhawks: Toews, Kane
Red WIngs: Zetterberg, Datsyuk
Capitals: Ovechkin, Backstrom

És hiába vannak jól védekező csapatok, mint pl a Predators az egy 7.meccsen(ha eljutnak oda) a döntőben nem elég, mert jönnek ezek a játékosok. A Maple Leafs-be meg van a 2 játékos , fiatalok, emellett megvan a kiegészítőszemélyzet, én látom bennük a Stanleyt, de ez az én meglátásom, véleményem.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers