A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt reméltem ha már mi nem leszünk tényzők esetleg, Ovi címvédését el tudnám fogadni, kérdés Trotz nélkül megy-e.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Én nagyon kíváncsi vagyok a Sharksra, Két ilyen védő a csapatban (Burns, Karlsson), élmény lesz nézni!
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Canucks is az 1/1 körül mozog. Bár sok a jó és tehetséges fiatal, de 2000 óta a Sedin ikrek nélkül. Érdekes kezdet lesz ez.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma éjjel indul a szezon mâr-már szokás szerint Habs-Toronto meccsel.

Sok reményt mi (Habs) részünkről nem fűzök hozzá......

Azért jó szórakozást hozzá!

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
😕 😥
akkor jó pihenést, Z
visszavonulni addig kell, amíg még tudsz járni

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulâlok ennek az idióta fszkalap Bergevinnek ahogy évek alatt leépítette a csapatot, s Molsonnak, aki ezt hagyta...MaxPac eltradelése után már csak Price maradt,, hogy betetőzze a munkáját. Price érdekében remélem meg is tørténik egy Stanley esélyes csapathoz való el cserélése,. A MolsonCentert pedig sóval hintik be s Montrealból elköltöztetik a csapatot mert ennek így semmi értelme.......

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ma u17 usa ellen mennek a fiatalok a tuskeben.
Ingyenes

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
A Magyar Kupa idei lebonyolítási rendszerének az ötlete vajon kinek a fejéből pattant ki? Csak azért érdekelne, mert szívesen csinálnék rajta egy 2+2 percet érő high sticking szabálytalanságot. 😀
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 468
bocsi ha volt mar..

 www.youtube.com/watch?v=b8Xw0rKKnlo&list=PLTOFw0brVt7tVupr04IoK6y6NWDcOW1ry
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Glen Hanlon lett a DVTK vezetőedzője. Nem tartom rossz edzőnek (itteni magyar-szlovák szinthez képest semmiképp), de én nem kedvelem. Elég aktívan követtem tevékenységét, mikor szlovák szövetségi kapitány volt és csúnyán megbukott. 2 vb-n is leszerepelt, köztük a 2011-es hazai rendezésűn is. Pedig abban a csapatban még voltak klasszisok (Demitra, Gáborík, Hossa tesók, Satan, Visnovsky, Halák és így tovább). Nagyon makacs edző. Mindenhol a kanadai stílust erőlteti (melynek lényege h a játékosok flexibilisek, pályán rengetegszer forognak, cserélnek egymásközt pozíciót, gyakran a védők mennek át támadóba és támadók védőbe, ahogy az adott szitu épp megkívánja), ebbe is bukott bele. Jött Vujtek edző össze is hozott még egy vb ezüstöt azzal a maggal, nagy trükkje többek közt az volt, h váltott az ún. északi stílusra (sokkal kötöttebb, szervezettebb, mint a kanadai, ebben főleg a védők védekezésre koncentrálnak, kevesebb az átmozgás és alapból defenzívebb felfogás) ill jobban ügyelt a csapaton belüli kémiára, bár tény, h az volt "arany generáció" utolsó nagy dobása (onnantól aztán tényleg mélyrepülésben a szlovák hoki)...
Remélem nem fog besülni. Csak legyen rugalmasabb edző, próbáljon majd a csapat erősségeire játszani és ne a saját baromságait nyomassa orrba-szájba.
Tito05
Ha csak a nevét nézem, akkor kúrvanagy húzás. De hogy illeni fog-e a stílusa a DVTK-hoz, nos afelől vannak kétségeim.

Miskolcon nagyon bemorcultak, amiért megcsaptuk őket. 😀 Már az eddigi igazolásaik is ezt mutatták, de ez...
Mikey
Nem olcsó szakember, h finoman fogalmazzak... és az igazolások... Remélem nem lőtték el már az elején az összes puskaporukat 😀 De a MAC se kutya, érkezik Rajnai Miki. Mo. Top3 kapusából 2 nálatok lesz kövi szezonban.

Ám a hírek hallatán picit belemerültem a cseh/szlovák médiába, h mégis ki mit gondol erről. Több érdekességet találtam, mint már mondtam szlovákok úgy beszélnek a hokiról, mint mi a magyar fociról (minden el van b@szva, ez már nem az ami volt, csehekkel kéne közös liga stb.), de mégis egy felmérés szerint a szurkolók 65% pozitívan értékeli a változásokat. Több neves szakember kifejtette, h szerinte nagyot koppan majd sok drukker álla a magyar csapatok teljesítményén. Boris Valábik - volt NHL-es, jelenleg hoki elemző - konkrétan odáig ment, h szerinte a magyar csapatok a táblázat első felében fognak végezni (szerintem erős túlzás, de playoffra talán jók lehetnek), illetve dicsérte a magyar hozzáállást, a légiósok korlátozást stb (utána persze átment szlovák hoki halálát előrevetítő cikkbe, h mennyire nem foglalkoznak az utánpótlással, jövővel... mint ahogy szokott az utóbbi időben).
Ami még érdekes pletyka, h már a lehetséges lengyel csapatok neve is ismert: Katowice és Tychy.
Tito05
A MAC is jól tolja, Rajna egyértelműen upgrade a kapuban, és érkezett Odnoga is, aki az egyik legtehetségesebb fiatal magyar, aki már tavaly bizonyított is Dunaújvárosban. Nekem meg kb. az elsőszámú kiszemeltem volt, tegnap óta vigyorgok hogy hozzánk jött. Alakulunk mi is, de sokkal szimpatikusabb módon, mint a DVTK. Ők az öregeket viszik, mi meg a fiatalokat.

Valábikot nem pénzelik, hogy ekkorákat mondjon? 😀 Viszont igen, annak örülök, hogy a légiósokat korlátozzák, a MAC pl öttel tervez, ebből ugye kettő tavaly is itt volt már Brown és Klempa személyében, meg érkezett Burt, akinek még az ECHL-ben is volt egészen nagyszerű szezonja.

A Katowicéből idén talán kaphatunk kis ízelítőt, mert a Kontinentális kupában ellenfél lehet, már ha valami csoda folytán sikerülne először továbbjutni Renonban.
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Glen Hanlon lett a DVTK vezetőedzője. Nem tartom rossz edzőnek (itteni magyar-szlovák szinthez képest semmiképp), de én nem kedvelem. Elég aktívan követtem tevékenységét, mikor szlovák szövetségi kapitány volt és csúnyán megbukott. 2 vb-n is leszerepelt, köztük a 2011-es hazai rendezésűn is. Pedig abban a csapatban még voltak klasszisok (Demitra, Gáborík, Hossa tesók, Satan, Visnovsky, Halák és így tovább). Nagyon makacs edző. Mindenhol a kanadai stílust erőlteti (melynek lényege h a játékosok flexibilisek, pályán rengetegszer forognak, cserélnek egymásközt pozíciót, gyakran a védők mennek át támadóba és támadók védőbe, ahogy az adott szitu épp megkívánja), ebbe is bukott bele. Jött Vujtek edző össze is hozott még egy vb ezüstöt azzal a maggal, nagy trükkje többek közt az volt, h váltott az ún. északi stílusra (sokkal kötöttebb, szervezettebb, mint a kanadai, ebben főleg a védők védekezésre koncentrálnak, kevesebb az átmozgás és alapból defenzívebb felfogás) ill jobban ügyelt a csapaton belüli kémiára, bár tény, h az volt "arany generáció" utolsó nagy dobása (onnantól aztán tényleg mélyrepülésben a szlovák hoki)...
Remélem nem fog besülni. Csak legyen rugalmasabb edző, próbáljon majd a csapat erősségeire játszani és ne a saját baromságait nyomassa orrba-szájba.
Tito05
Ha csak a nevét nézem, akkor kúrvanagy húzás. De hogy illeni fog-e a stílusa a DVTK-hoz, nos afelől vannak kétségeim.

Miskolcon nagyon bemorcultak, amiért megcsaptuk őket. 😀 Már az eddigi igazolásaik is ezt mutatták, de ez...
Mikey
Nem olcsó szakember, h finoman fogalmazzak... és az igazolások... Remélem nem lőtték el már az elején az összes puskaporukat 😀 De a MAC se kutya, érkezik Rajnai Miki. Mo. Top3 kapusából 2 nálatok lesz kövi szezonban.

Ám a hírek hallatán picit belemerültem a cseh/szlovák médiába, h mégis ki mit gondol erről. Több érdekességet találtam, mint már mondtam szlovákok úgy beszélnek a hokiról, mint mi a magyar fociról (minden el van b@szva, ez már nem az ami volt, csehekkel kéne közös liga stb.), de mégis egy felmérés szerint a szurkolók 65% pozitívan értékeli a változásokat. Több neves szakember kifejtette, h szerinte nagyot koppan majd sok drukker álla a magyar csapatok teljesítményén. Boris Valábik - volt NHL-es, jelenleg hoki elemző - konkrétan odáig ment, h szerinte a magyar csapatok a táblázat első felében fognak végezni (szerintem erős túlzás, de playoffra talán jók lehetnek), illetve dicsérte a magyar hozzáállást, a légiósok korlátozást stb (utána persze átment szlovák hoki halálát előrevetítő cikkbe, h mennyire nem foglalkoznak az utánpótlással, jövővel... mint ahogy szokott az utóbbi időben).
Ami még érdekes pletyka, h már a lehetséges lengyel csapatok neve is ismert: Katowice és Tychy.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Glen Hanlon lett a DVTK vezetőedzője. Nem tartom rossz edzőnek (itteni magyar-szlovák szinthez képest semmiképp), de én nem kedvelem. Elég aktívan követtem tevékenységét, mikor szlovák szövetségi kapitány volt és csúnyán megbukott. 2 vb-n is leszerepelt, köztük a 2011-es hazai rendezésűn is. Pedig abban a csapatban még voltak klasszisok (Demitra, Gáborík, Hossa tesók, Satan, Visnovsky, Halák és így tovább). Nagyon makacs edző. Mindenhol a kanadai stílust erőlteti (melynek lényege h a játékosok flexibilisek, pályán rengetegszer forognak, cserélnek egymásközt pozíciót, gyakran a védők mennek át támadóba és támadók védőbe, ahogy az adott szitu épp megkívánja), ebbe is bukott bele. Jött Vujtek edző össze is hozott még egy vb ezüstöt azzal a maggal, nagy trükkje többek közt az volt, h váltott az ún. északi stílusra (sokkal kötöttebb, szervezettebb, mint a kanadai, ebben főleg a védők védekezésre koncentrálnak, kevesebb az átmozgás és alapból defenzívebb felfogás) ill jobban ügyelt a csapaton belüli kémiára, bár tény, h az volt "arany generáció" utolsó nagy dobása (onnantól aztán tényleg mélyrepülésben a szlovák hoki)...
Remélem nem fog besülni. Csak legyen rugalmasabb edző, próbáljon majd a csapat erősségeire játszani és ne a saját baromságait nyomassa orrba-szájba.
Tito05
Ha csak a nevét nézem, akkor kúrvanagy húzás. De hogy illeni fog-e a stílusa a DVTK-hoz, nos afelől vannak kétségeim.

Miskolcon nagyon bemorcultak, amiért megcsaptuk őket. 😀 Már az eddigi igazolásaik is ezt mutatták, de ez...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ez Galchenyuk-Domi csere megint zseniális volt Bergevintől..ja nem 😕 Végül is ha már újra úgy is 1/3-n húzunk nem árt elcserélni a korábbi 1/3-st. Nem baj, hogy nem ő volt gyenge, hanem nem játszatták ott, ahol legjobban tud....
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Glen Hanlon lett a DVTK vezetőedzője. Nem tartom rossz edzőnek (itteni magyar-szlovák szinthez képest semmiképp), de én nem kedvelem. Elég aktívan követtem tevékenységét, mikor szlovák szövetségi kapitány volt és csúnyán megbukott. 2 vb-n is leszerepelt, köztük a 2011-es hazai rendezésűn is. Pedig abban a csapatban még voltak klasszisok (Demitra, Gáborík, Hossa tesók, Satan, Visnovsky, Halák és így tovább). Nagyon makacs edző. Mindenhol a kanadai stílust erőlteti (melynek lényege h a játékosok flexibilisek, pályán rengetegszer forognak, cserélnek egymásközt pozíciót, gyakran a védők mennek át támadóba és támadók védőbe, ahogy az adott szitu épp megkívánja), ebbe is bukott bele. Jött Vujtek edző össze is hozott még egy vb ezüstöt azzal a maggal, nagy trükkje többek közt az volt, h váltott az ún. északi stílusra (sokkal kötöttebb, szervezettebb, mint a kanadai, ebben főleg a védők védekezésre koncentrálnak, kevesebb az átmozgás és alapból defenzívebb felfogás) ill jobban ügyelt a csapaton belüli kémiára, bár tény, h az volt "arany generáció" utolsó nagy dobása (onnantól aztán tényleg mélyrepülésben a szlovák hoki)...
Remélem nem fog besülni. Csak legyen rugalmasabb edző, próbáljon majd a csapat erősségeire játszani és ne a saját baromságait nyomassa orrba-szájba.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Hivatalos, hogy a MAC és a DVTK a szlovák Tipsport Ligában indul idén.
MAC szurkolóként ennek baromira örülök.
Mikey
Vééégre! Mióta Volán Ausztriába távozott, azóta reménykedtem, h lesznek más csapatok is, melyeknek szintén megadatik ez a lehetőség. Minden évben elhúzták a mézesmadzagot, h na majd idén, de mindig meghiúsult, ezért is addig nem mertem reménykedni, míg nem hivatalos 😊
Pár éve még egyértelműen Tipsport > EBEL, de ma már inkább egyenlőségjelet tennék. Egyértelműen mélyrepülésben van ott (nekem itt) a hoki. 2000 évek elején még 30+ NHL játékosa volt a szlovákoknak, de ma már alig éri el éves szinten a 10-et, ez válogatott szinten is meglátszódik (2008 óta mélyrepülésben vannak, csak a 2010-es olimpia és 2012-es vb volt kivétel)... Ezért is örültem, mikor Lintner lett az elnök, végre nem az a begyöpösödött komcsi soviniszta, aki csak politika bábja. Látszik is abból h mert a magyarok felé nyitni, ami nagyon nagy dolog. Nagyon remélem, h nem csak 1 éves projekt lesz és hogy hosszútávon mindkét fél profitál belőle. (Tipsort liga is bajban, Slovan már lelépett KHL-be, Kassánál is 2-3 évente feldobják h inkább megpróbálnák a cseh ligában, szóval kellett nekik is mindenképp ez a progresszív döntés.)
Tito05
Mennyire vagy expert a szlovák bajnokságot illetően? Lennének kérdéseim. 😊
Mikey
Időhiány miatt meccseket már nem nézek egy pár éve (max rájátszás ami kivétel), de a szlovák ill itteni magyar újságokból igyekszem frissen tartani magam a témában. Szóval egy próbát tehetünk, max ha olyan specifikus a kérdés, akkor utána olvasok 😊 (vagy a legrosszabb esetben nem tudok rá választ adni 😛 )
Tito05
Köszi, majd írok privátban. 😊
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Hivatalos, hogy a MAC és a DVTK a szlovák Tipsport Ligában indul idén.
MAC szurkolóként ennek baromira örülök.
Mikey
Vééégre! Mióta Volán Ausztriába távozott, azóta reménykedtem, h lesznek más csapatok is, melyeknek szintén megadatik ez a lehetőség. Minden évben elhúzták a mézesmadzagot, h na majd idén, de mindig meghiúsult, ezért is addig nem mertem reménykedni, míg nem hivatalos 😊
Pár éve még egyértelműen Tipsport > EBEL, de ma már inkább egyenlőségjelet tennék. Egyértelműen mélyrepülésben van ott (nekem itt) a hoki. 2000 évek elején még 30+ NHL játékosa volt a szlovákoknak, de ma már alig éri el éves szinten a 10-et, ez válogatott szinten is meglátszódik (2008 óta mélyrepülésben vannak, csak a 2010-es olimpia és 2012-es vb volt kivétel)... Ezért is örültem, mikor Lintner lett az elnök, végre nem az a begyöpösödött komcsi soviniszta, aki csak politika bábja. Látszik is abból h mert a magyarok felé nyitni, ami nagyon nagy dolog. Nagyon remélem, h nem csak 1 éves projekt lesz és hogy hosszútávon mindkét fél profitál belőle. (Tipsort liga is bajban, Slovan már lelépett KHL-be, Kassánál is 2-3 évente feldobják h inkább megpróbálnák a cseh ligában, szóval kellett nekik is mindenképp ez a progresszív döntés.)
Tito05
Mennyire vagy expert a szlovák bajnokságot illetően? Lennének kérdéseim. 😊
Mikey
Időhiány miatt meccseket már nem nézek egy pár éve (max rájátszás ami kivétel), de a szlovák ill itteni magyar újságokból igyekszem frissen tartani magam a témában. Szóval egy próbát tehetünk, max ha olyan specifikus a kérdés, akkor utána olvasok 😊 (vagy a legrosszabb esetben nem tudok rá választ adni 😛 )
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Hivatalos, hogy a MAC és a DVTK a szlovák Tipsport Ligában indul idén.
MAC szurkolóként ennek baromira örülök.
Mikey
Vééégre! Mióta Volán Ausztriába távozott, azóta reménykedtem, h lesznek más csapatok is, melyeknek szintén megadatik ez a lehetőség. Minden évben elhúzták a mézesmadzagot, h na majd idén, de mindig meghiúsult, ezért is addig nem mertem reménykedni, míg nem hivatalos 😊
Pár éve még egyértelműen Tipsport > EBEL, de ma már inkább egyenlőségjelet tennék. Egyértelműen mélyrepülésben van ott (nekem itt) a hoki. 2000 évek elején még 30+ NHL játékosa volt a szlovákoknak, de ma már alig éri el éves szinten a 10-et, ez válogatott szinten is meglátszódik (2008 óta mélyrepülésben vannak, csak a 2010-es olimpia és 2012-es vb volt kivétel)... Ezért is örültem, mikor Lintner lett az elnök, végre nem az a begyöpösödött komcsi soviniszta, aki csak politika bábja. Látszik is abból h mert a magyarok felé nyitni, ami nagyon nagy dolog. Nagyon remélem, h nem csak 1 éves projekt lesz és hogy hosszútávon mindkét fél profitál belőle. (Tipsort liga is bajban, Slovan már lelépett KHL-be, Kassánál is 2-3 évente feldobják h inkább megpróbálnák a cseh ligában, szóval kellett nekik is mindenképp ez a progresszív döntés.)
Tito05
Mennyire vagy expert a szlovák bajnokságot illetően? Lennének kérdéseim. 😊
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Hivatalos, hogy a MAC és a DVTK a szlovák Tipsport Ligában indul idén.
MAC szurkolóként ennek baromira örülök.

Az Erste Ligába pedig visszatér a Debrecen, a Vasas és a Gyergyószentmiklós is.
Mikey
Vééégre! Mióta Volán Ausztriába távozott, azóta reménykedtem, h lesznek más csapatok is, melyeknek szintén megadatik ez a lehetőség. Minden évben elhúzták a mézesmadzagot, h na majd idén, de mindig meghiúsult, ezért is addig nem mertem reménykedni, míg nem hivatalos 😊
Pár éve még egyértelműen Tipsport > EBEL, de ma már inkább egyenlőségjelet tennék. Egyértelműen mélyrepülésben van ott (nekem itt) a hoki. 2000 évek elején még 30+ NHL játékosa volt a szlovákoknak, de ma már alig éri el éves szinten a 10-et, ez válogatott szinten is meglátszódik (2008 óta mélyrepülésben vannak, csak a 2010-es olimpia és 2012-es vb volt kivétel)... Ezért is örültem, mikor Lintner lett az elnök, végre nem az a begyöpösödött komcsi soviniszta, aki csak politika bábja. Látszik is abból h mert a magyarok felé nyitni, ami nagyon nagy dolog. Nagyon remélem, h nem csak 1 éves projekt lesz és hogy hosszútávon mindkét fél profitál belőle. (Tipsort liga is bajban, Slovan már lelépett KHL-be, Kassánál is 2-3 évente feldobják h inkább megpróbálnák a cseh ligában, szóval kellett nekik is mindenképp ez a progresszív döntés.)
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Hivatalos, hogy a MAC és a DVTK a szlovák Tipsport Ligában indul idén.
MAC szurkolóként ennek baromira örülök.

Az Erste Ligába pedig visszatér a Debrecen, a Vasas és a Gyergyószentmiklós is.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ovechkin a jégkorong CR-je.
empty taxi
Ez a hasonlat inkább Crosby-ra ülne.
Tito05
Max a szorgalom meg tehetség.
kishaszi
Tisztelem, becsülöm Crosby-t. Jelenkor egyik, hanem a legjobb játékosa.... De azért azt is el kell ismerni, h nem véletlenül született róla egy csomó effajta vicc:

-Mi a különbség Sidney Crosby meg egy nő között?
-???
-Nőnek havonta csak egyszer jön meg...
Tito05
Kétségtelenül hisztis volt a pálxafutása elején, ami adódott abból is, hogy gyerek volt, meg abból is, hogy kifejezetten utaztak is rá, és utána persze arra is, hogy baszogassák, hátha elgurul a gyógyszere.
Azért nehéz ám azt is kezelni, hogy kölyökkorodban is már arról.cikkeznek, hogy te leszel az új Gretzky... Aztán meg azt, hogy vidd a csapatot a rájátszásba. Nyerjél kupákat. Plusz szarni se tudsz újságírók nélkül, mert még a gittedet is mikroszkóppal vizsgálják. Állj mindig rendelkezésre a firkászoknak, akármi van. S túlnyomórészt te, mivel te vagy a franchise arca, meg az NHL-é is.
Kb. 2008 óta levedlette ezt, s rosszindulatból lehet ráhúzni még mindig a régi lepedőt, csak nem korrekt, meg arról is tanúskodik, hogy pár meccs alapján osztja az észt, aki ezt szajkózza. Lehet az vesztes döntő ébresztette rá, hogy nem minden babzsák, ami afrik...

---

Stez: igen. Kinek nincs? 1-2 szentet leszámítva. Ha meghunyászkodik, akkor punci, és/vavy buzi. Ha nem, akkor meg geci.
Van rajta sapka vagy nincs.

Ovie esetén ajánlom figyelmedbe a Goncsár esetet (k-to-k), vagy a Malkin elleni charging ütközést, amiből kibújt nr71 és palánknak baszódott s ott is neki állt feljebb, meg az egyéb devastating hitjei, amik egyértelműen nem a korong megszerzésére irányultak. Hosszan lehetne sorolni az ilyen "elengedett" eseteket, de mint említettem idén meglepően tiszta.volt önmagához képest - csak a többi agyhalott volt megint ultragyökér.


---

Amúgy ilyen a szurkoló lélektana. Aki emlékszik a Ryan Smith vs. Jiri Fischer esetre, ott is emberek 99%-a azt mondta mekkora paraszt ez a Smyth h verdesi ütővel JF lábujjait miközben azért tette.mert F beakasztotta herére a tollat és megemelte h ne tudjon továbbkorizni......
kishaszi
Figyelj, az, hogy leutkozik valakit es felken a falra, vagy verekszenek, nalam meg belefer ugymond. De az viszont, amit Crosby nem egyszer csinalt, hogy hatulrol elkezdett akasztgatni, de valami irtozatosan sunyi, alattomos modon, meg ugy kocsogolt a masikkal, hogy a jeg kozepen (tehat nem fal mellett) voltak ilyen wtf huzasai hatulrol, amikbol csak mak miatt nem lett sulyos serules, es olyan mozdulatok voltak, hogy abszolut a masik mogul erkeztek, amire szamitani nem lehet, vedeni nem lehet. Ez nem olyan erkezes volt hatulrol, hogy mesz, aztan felkened a falra.

Na, nalam ezeknel az aljas megmozdulasoknal irta le magat Crosby, mert ezek nem olyanok, amikbe „beleall”, hanem pont olyanok, hogy a masik veletlenul se tudjon reagalni es kontrazni.

Ezek olyan megmozdulasok voltak amiket ha nem Crosby csinal, siman eltiltjak, ezekbol meg emlekeim szerint a meccsen sem volt kiallitas, nem hogy aztan eltiltas.

Crosby nagy kiraly egyebkent, de amire nalam vonatkozott, hogy azert nezzuk meg a ket csapatot az elmult evekben... Hat a Pens nem egyszer volt annyira mely csapat, hogy az valami felelmetes, es igazabol altalaban pont ez is hozta meg nekik a kulonbseget. Ezzel szemben a Caps meg sokszor alapszakaszmeno volt, de igazabol huzta egy sor az egeszet, viszont ez mar a rajatszasban baromira keves volt. Ezert mondtam, hogy azert amikor Ovecskin trofea nelkuli sok evet nezzuk, nem art szemugyre venni, hogy hany evet szorakozott el a Washington FO-ja azzal, hogy rendre nem tudtak ertekelheto csapatot kore felepiteni. Es erre ujra es ujra rafaragtak. Ezert is gondolom, hogy tenyleg a legjobb helyre kerult most a kupa, mert tenyleg, ha eddig azon agyaltal, ki erdemli meg, de meg nem nyert, szerintem egybol Ovecskin ugrik be.
Stez
Jó, de miről beszélünk? Volt 2 geci megmozdulása, ami nálam is kiverte a biztit - de gondold el, hogy mennyi geciséget tűr el ő, ha iylen kijön belőle. Merthogy rogyásig lehetne sorolni, hogy mennyi mindent kell eltűrnie, úgy, hogy no call. És ebben van alattomos dolgok is, meg amikor egyértelműen a fejére utaznak, utaztak.
Amire 2008-ban még simán ugrott volna és hisztizett, de 10 éve nem. Cserébe nyilván gyűlik a szar.
Abból az egyik meg az a Methot eset, ami kb. rogyásig van meccseken - hogy csak úgy odaütnek egyet, de speciel pont k szarul jött ki belőle M. Ezer ilyen slash van / idény.
A másik meg a tökös. LÁsd Ficsher. Lásd pl. Patrick Roy kedvenc gecisége volt odabaszni a gyanútlan csatárnak herére a bárddal. Még Zetterbegnek is voltak genyóságai - és azt se mondom, hogy nem fér bele olykor.

Most nem a kemény ütközésekről beszélek, mert én azt mindig is kedveltem, hanem az olyanokat, amikor Ovecskin vadászott egyértelműen. Büntetlenül.

---

A WSH már elég mély volt 2 éve is, tavaly is. Ilyenkor már nüanszokon múlhatnak dolgok: pl. az is billent a Caps felé, mert Ovecskin végre alázatosan alárendelte magát a csapatjátéknak, a Pensnél meg amit Cullen hozott, az Brassard nem tudta. Míg Holtby hozta a tutit, Murray bizonytalanabb volt kicsivel. Míg volt HBK lineunk 2 éve, tavaly meg Kessel is hozta magát, most észrevehetetlen volt, és Geno is elfogyott teljesen. Ez így még soknak is tűnik, ehhez képest nem sokon múlt még így is a Caps továbbjutás.
Aztán meg jött az a Tampa, amelyik papíron sokkal erősebbnek tűnt, de valahogy a legrosszabb időpontban estek szét, a Capsnek meg elég volt annyi, amennyi. Nézetemben még gyengébbek is voltak, mint előtte, de ugye a PO más kávéház, sokszor nem a papír dönt.

Ovecs (a játéka és hozzáállása miatt) és Holtby megérdemli, de ha a szarházi Wilsonra, a Capsben agyhalottá váló Oshiera és Niskanenre gondolok, vagy a 1,5 évtizedig alap Orpikra gondolok - aki nálunk a mi gyökerünk volt, de nála is rengeteg kritikát kapott tőlünk Pens szurkolóktól, hogy ultrafasz időben jön ki belőle az állat, nem úgy, mint pályafutása elején, amikor nem dirty volt, hanem betonkemény, élmény volt nézni a játékát - akkor nagyon morcos leszek, mert ilyen headhuntinggal, amit ezek művelnek évek óta, ha mi nyertünk volna így, minden fórum egy emberként hányt volna, hogy férgek vagyunk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Ezt a csávót nem lehet nem szeretni 😀

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/30834992_2285187728166723_1271984973078855680_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=k73NEpvKJQUQ7kNvgHpPGLf&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=ApzpVwpyO0U6Abd_LbhZCVS&oh=00_AYDKQuh9o2vHL4Y0WxTBFcZizKZ3l7qCp4233z_oVQ9i_A&oe=670B013A
1,3 Mio. Aufrufe · 6.542 Reaktionen | Ovechkin is still celebrating his Stanley Cup win | Alex Ovechkin continues to live his best life. | By SportsCenterFacebook
Alex Ovechkin continues to live his best life.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ovechkin a jégkorong CR-je.
empty taxi
Ez a hasonlat inkább Crosby-ra ülne.
Tito05
Max a szorgalom meg tehetség.
kishaszi
Tisztelem, becsülöm Crosby-t. Jelenkor egyik, hanem a legjobb játékosa.... De azért azt is el kell ismerni, h nem véletlenül született róla egy csomó effajta vicc:

-Mi a különbség Sidney Crosby meg egy nő között?
-???
-Nőnek havonta csak egyszer jön meg...
Tito05
Kétségtelenül hisztis volt a pálxafutása elején, ami adódott abból is, hogy gyerek volt, meg abból is, hogy kifejezetten utaztak is rá, és utána persze arra is, hogy baszogassák, hátha elgurul a gyógyszere.
Azért nehéz ám azt is kezelni, hogy kölyökkorodban is már arról.cikkeznek, hogy te leszel az új Gretzky... Aztán meg azt, hogy vidd a csapatot a rájátszásba. Nyerjél kupákat. Plusz szarni se tudsz újságírók nélkül, mert még a gittedet is mikroszkóppal vizsgálják. Állj mindig rendelkezésre a firkászoknak, akármi van. S túlnyomórészt te, mivel te vagy a franchise arca, meg az NHL-é is.
Kb. 2008 óta levedlette ezt, s rosszindulatból lehet ráhúzni még mindig a régi lepedőt, csak nem korrekt, meg arról is tanúskodik, hogy pár meccs alapján osztja az észt, aki ezt szajkózza. Lehet az vesztes döntő ébresztette rá, hogy nem minden babzsák, ami afrik...

---

Stez: igen. Kinek nincs? 1-2 szentet leszámítva. Ha meghunyászkodik, akkor punci, és/vavy buzi. Ha nem, akkor meg geci.
Van rajta sapka vagy nincs.

Ovie esetén ajánlom figyelmedbe a Goncsár esetet (k-to-k), vagy a Malkin elleni charging ütközést, amiből kibújt nr71 és palánknak baszódott s ott is neki állt feljebb, meg az egyéb devastating hitjei, amik egyértelműen nem a korong megszerzésére irányultak. Hosszan lehetne sorolni az ilyen "elengedett" eseteket, de mint említettem idén meglepően tiszta.volt önmagához képest - csak a többi agyhalott volt megint ultragyökér.


---

Amúgy ilyen a szurkoló lélektana. Aki emlékszik a Ryan Smith vs. Jiri Fischer esetre, ott is emberek 99%-a azt mondta mekkora paraszt ez a Smyth h verdesi ütővel JF lábujjait miközben azért tette.mert F beakasztotta herére a tollat és megemelte h ne tudjon továbbkorizni......
kishaszi
Figyelj, az, hogy leutkozik valakit es felken a falra, vagy verekszenek, nalam meg belefer ugymond. De az viszont, amit Crosby nem egyszer csinalt, hogy hatulrol elkezdett akasztgatni, de valami irtozatosan sunyi, alattomos modon, meg ugy kocsogolt a masikkal, hogy a jeg kozepen (tehat nem fal mellett) voltak ilyen wtf huzasai hatulrol, amikbol csak mak miatt nem lett sulyos serules, es olyan mozdulatok voltak, hogy abszolut a masik mogul erkeztek, amire szamitani nem lehet, vedeni nem lehet. Ez nem olyan erkezes volt hatulrol, hogy mesz, aztan felkened a falra.

Na, nalam ezeknel az aljas megmozdulasoknal irta le magat Crosby, mert ezek nem olyanok, amikbe „beleall”, hanem pont olyanok, hogy a masik veletlenul se tudjon reagalni es kontrazni.

Ezek olyan megmozdulasok voltak amiket ha nem Crosby csinal, siman eltiltjak, ezekbol meg emlekeim szerint a meccsen sem volt kiallitas, nem hogy aztan eltiltas.

Crosby nagy kiraly egyebkent, de amire nalam vonatkozott, hogy azert nezzuk meg a ket csapatot az elmult evekben... Hat a Pens nem egyszer volt annyira mely csapat, hogy az valami felelmetes, es igazabol altalaban pont ez is hozta meg nekik a kulonbseget. Ezzel szemben a Caps meg sokszor alapszakaszmeno volt, de igazabol huzta egy sor az egeszet, viszont ez mar a rajatszasban baromira keves volt. Ezert mondtam, hogy azert amikor Ovecskin trofea nelkuli sok evet nezzuk, nem art szemugyre venni, hogy hany evet szorakozott el a Washington FO-ja azzal, hogy rendre nem tudtak ertekelheto csapatot kore felepiteni. Es erre ujra es ujra rafaragtak. Ezert is gondolom, hogy tenyleg a legjobb helyre kerult most a kupa, mert tenyleg, ha eddig azon agyaltal, ki erdemli meg, de meg nem nyert, szerintem egybol Ovecskin ugrik be.

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
De! Jó helyre ment ez a kupa! ☺️ Nekem Nowitzki storyhoz hasonlít a dolog annak is nagyon örültem!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kétségtelenül hisztis volt a pálxafutása elején, ami adódott abból is, hogy gyerek volt, meg abból is, hogy kifejezetten utaztak is rá, és utána persze arra is, hogy baszogassák, hátha elgurul a gyógyszere.
Azért nehéz ám azt is kezelni, hogy kölyökkorodban is már arról.cikkeznek, hogy te leszel az új Gretzky... Aztán meg azt, hogy vidd a csapatot a rájátszásba. Nyerjél kupákat. Plusz szarni se tudsz újságírók nélkül, mert még a gittedet is mikroszkóppal vizsgálják. Állj mindig rendelkezésre a firkászoknak, akármi van. S túlnyomórészt te, mivel te vagy a franchise arca, meg az NHL-é is.
Kb. 2008 óta levedlette ezt, s rosszindulatból lehet ráhúzni még mindig a régi lepedőt, csak nem korrekt, meg arról is tanúskodik, hogy pár meccs alapján osztja az észt, aki ezt szajkózza. Lehet az vesztes döntő ébresztette rá, hogy nem minden babzsák, ami afrik...
kishaszi
A leírtak igazak CR-re is. Mindenki benne látta az új Eusébio-t, Portugália megmentőjét (túl is szárnyalta ezeket az elvárásokat). 19 évesen már EB döntőt játszott, bekerült a torna álomcsapatába is. Tőle is kupákat vártak, azt h húzó ember legyen hosszútávon és alázatos munkával mind a Man Utd-val, mind a Real-lal mind a válogatottal a csúcsra ért.
Neki is seggében volt a média, de nem véletlen hiszen egy évtizede Messivel a foci arcai. És a személyiség is stimmel, mindketten felvettek ilyen szépfiú szerepet, szeretnek középpontban lenni és erőszeretettel hisztiznek (sokszor joggal, mert utaznak rájuk).
Én nem támadom Crosby-t, kivételes playa, csak olyan megállapítást vontam le, h ha párhuzamot húznánk a két sportág között akkor nekem CR = Crosby. (szerintem nem sértő Sidney-t minden idők egyik legjobb focistájával együtt emlegetni).
Tito05
Pedig CR a mai napig primadonna a pályán, meg hisztis, akár EB, akár BL, bármi. Ettől még brutálisan jó futballista. Sid sose.volt szépfiú szerepben, inkább jófiú az a karakter. Ezért is lehet fura sokaknak, ha néha odakúr ő is pl.
S CR csinálja amit tud, de míg Sid pl. all-round.playerré képezte magát, s a palánknál lévő brusztolásba is belemegy, ha kell minden grind melót is elvégez, ha úgy adódik blokkol, védekezik - bejátsza az egész pályát. CR-ről ez így nem mondható el.
Bár szerintem fölös hasonlítgatni. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Nem a megfelelő helyre került az a kupa!!!
♉gaben♉
Jaja, Anaheimba kellett volna.