Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Zsinórban 13 szezonban PO akkor hajrá Pittsburgh!
kapitnono
már tizenhárom?
ajjaj, 2031-re még a rekordot is beállíthatják
slowmotion
Max 2035 re, mert ugye a Bruins zsinórban 29 szezonban jutott be, és ez a rekord


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
😕 Akkor hajrá Flames. Price meg nem tudom marad e. Úgy vagyunk az utódlása kérdésével, mint a Pats Bradyy utódlásának a kérdésével, csak Price egyre kevésbé hatékony....
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
Zsinórban 13 szezonban PO akkor hajrá Pittsburgh!
kapitnono
már tizenhárom?
ajjaj, 2031-re még a rekordot is beállíthatják
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy-két nap és vége az alapszakasznak 😊
Kezdődik végre a rendes hoki.
warr_b
Meg a golfszezon végre. Anaheimban a lockout óta második alkalommal idejekorán. 🙄

De a Golden Knights első körben remélem levadássza az összes cápát, és aztán idén is sokáig jut. ⚔️
Mikey
Ne izgulj, hamar csatlakozunk a golfpályán hozzátok 😉
Mondom, max 5 meccsig húzzuk a Vegas ellen.
warr_b
ugyanmár, mire fel ez a pesszimizmus? GO Sharks!😊 Még egyszer nem lesz olyan csodamenetelés úgyse.
zavi27
Csak a mutatott játékon alapuló reális értékelés 🤔😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Egy-két nap és vége az alapszakasznak 😊
Kezdődik végre a rendes hoki.
warr_b
Meg a golfszezon végre. Anaheimban a lockout óta második alkalommal idejekorán. 🙄

De a Golden Knights első körben remélem levadássza az összes cápát, és aztán idén is sokáig jut. ⚔️
Mikey
Ne izgulj, hamar csatlakozunk a golfpályán hozzátok 😉
Mondom, max 5 meccsig húzzuk a Vegas ellen.
warr_b
ugyanmár, mire fel ez a pesszimizmus? GO Sharks!😊 Még egyszer nem lesz olyan csodamenetelés úgyse.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy-két nap és vége az alapszakasznak 😊
Kezdődik végre a rendes hoki.
warr_b
Meg a golfszezon végre. Anaheimban a lockout óta második alkalommal idejekorán. 🙄

De a Golden Knights első körben remélem levadássza az összes cápát, és aztán idén is sokáig jut. ⚔️
Mikey
Ne izgulj, hamar csatlakozunk a golfpályán hozzátok 😉
Mondom, max 5 meccsig húzzuk a Vegas ellen.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Egy-két nap és vége az alapszakasznak 😊
Kezdődik végre a rendes hoki.
warr_b
Meg a golfszezon végre. Anaheimban a lockout óta második alkalommal idejekorán. 🙄

De a Golden Knights első körben remélem levadássza az összes cápát, és aztán idén is sokáig jut. ⚔️
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Zsinórban 13 szezonban PO akkor hajrá Pittsburgh!
kapitnono
Ha Malkin egész lesz és lesz kedve játszsni, Kessel felébred, Murray PO forma, skkor én bizakodok.
Sec scoringban kellene Bjugstad és McCann - bár egy ideje Hörnit váltotta elöl, az már nem is sec 😊

Bár tény, hogy az ucsó 5 meccs megint nem jó előjel a PO-ban. :/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy-két nap és vége az alapszakasznak 😊
Kezdődik végre a rendes hoki.
warr_b
Bár így is többet értünk el mint gondoltam, fájó lesz ilyen módon lemaradni a rájátszásról. Sajnos Pricenak is volt néhány betli meccse. Még van esélyünk de az nagyon kevés, s a Tampa ellen kizúgnánk kb söpréssel.

Azért go Habs 😊!
dande
Mi is bejutottunk, de minek... kábé a legszarabb formában lévő csaoat vagyunk, a Vegasnak könnyű dolga lesz, max 5 meccs...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Zsinórban 13 szezonban PO akkor hajrá Pittsburgh!


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy-két nap és vége az alapszakasznak 😊
Kezdődik végre a rendes hoki.
warr_b
Bár így is többet értünk el mint gondoltam, fájó lesz ilyen módon lemaradni a rájátszásról. Sajnos Pricenak is volt néhány betli meccse. Még van esélyünk de az nagyon kevés, s a Tampa ellen kizúgnánk kb söpréssel.

Azért go Habs 😊!

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy-két nap és vége az alapszakasznak 😊
Kezdődik végre a rendes hoki.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
 www.cbssports.com/nhl/news/ducks-fire-randy-carlyle-amid-horrendous-losing-streak-gm-bob-murray-to-take-over-as-interim-coach/
♉gaben♉
Selänne viszont szépen beoltotta Murrayt. 😂😂😂
Mikey
mivel is? arról lemaradtam.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.cbssports.com/nhl/news/ducks-fire-randy-carlyle-amid-horrendous-losing-streak-gm-bob-murray-to-take-over-as-interim-coach/
♉gaben♉
Mehh, még tarthattátok volna egy ideig 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
 www.cbssports.com/nhl/news/ducks-fire-randy-carlyle-amid-horrendous-losing-streak-gm-bob-murray-to-take-over-as-interim-coach/
♉gaben♉
Na végre. Nyáron pedig jöhet Eakins.

Selänne viszont szépen beoltotta Murrayt. 😂😂😂
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
 www.cbssports.com/nhl/news/ducks-fire-randy-carlyle-amid-horrendous-losing-streak-gm-bob-murray-to-take-over-as-interim-coach/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez a baj, Bjugstad sztem egy Ponikarovsky klón, a skótról meg még annyit se tudok...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 931
Brassard megy Floridába, Riley Sheahannel egy 2. és 2 4. körös pickel együtt...
Jön Nick Bjugstad és Jared McCann
Szép kis trade
Klaci79
Brassard nem vált be, de Sheahan nem tom mért...
kishaszi
Gondolom van nemi sapi problémánk. A két srác szerződése meg évekig biztosított. Sheahan-é és Brassard-é viszont lejár. Amúgy Brassard nem volt rossz. Jó sem persze. De mióta itt van kb Crosby és Malkin is végig egészséges volt. Így a 3.sorból többet nem nagyon várhattunk. Bár az is igaz, hogy az öreg Cullen meg a 4.sorbol kiemelkedőt nyújt. Szóval szerintem jól jártuk ezzel a cserével, bár úgyis majd ott dől el, hogy mennyire tudjuk beépíteni őket.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Brassard megy Floridába, Riley Sheahannel egy 2. és 2 4. körös pickel együtt...
Jön Nick Bjugstad és Jared McCann
Szép kis trade
Klaci79
Brassard nem vált be, de Sheahan nem tom mért...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 931
Brassard megy Floridába, Riley Sheahannel egy 2. és 2 4. körös pickel együtt...
Jön Nick Bjugstad és Jared McCann
Szép kis trade

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
két hete van Spííílerem végreeeeeeeeeee!
El sem hiszem....HD....
Most megint nagyon rákattantam az NHL-re.
És az All Stars is végre TV-ben volt. 😊)))))

Szerkesztette: ZoliZoltán
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
A Ducks GM-nek kicsit elmentek otthonról, három nap alatt négy csere.

Cogliano to DAL for Shore
Aberg to MIN for Kloos
Blandisi to PIT for Grant | (welcome back, Derek!) |
Schenn to VAN for Del Zotto

Cogliano távozásának baromira örülök, ahogy Del Zotto érkezésének és Grant visszatérésének is. Aberg elcserélése viszont teljesen WTF fíling.

Ha ezzel akarja kirázni a csapatot az L12-es sorozatból, annak viszont pont ugyanolyan, mint amilyen a csapat: kurvagyenge.
Mikey
Én csíptem Cogliano-t.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A Ducks GM-nek kicsit elmentek otthonról, három nap alatt négy csere.

Cogliano to DAL for Shore
Aberg to MIN for Kloos
Blandisi to PIT for Grant | (welcome back, Derek!) |
Schenn to VAN for Del Zotto

Cogliano távozásának baromira örülök, ahogy Del Zotto érkezésének és Grant visszatérésének is. Aberg elcserélése viszont teljesen WTF fíling.

Ha ezzel akarja kirázni a csapatot az L12-es sorozatból, annak viszont pont ugyanolyan, mint amilyen a csapat: kurvagyenge.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Valami oknál fogva a Digi is adja a Spiler csatornáit. Rangers-Isles megy éppen.
♉gaben♉
Igen tegnap volt a közlemény, hogy ma reggeltől a digin is elérhető a spíler 1-2


több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Valami oknál fogva a Digi is adja a Spiler csatornáit. Rangers-Isles megy éppen.
♉gaben♉
Berakták végre mindkét Spílert HD-ban 😊
warr_b
Így egy cseppet azért egyszerűbb az élet.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "