A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Kétségtelenül hisztis volt a pálxafutása elején, ami adódott abból is, hogy gyerek volt, meg abból is, hogy kifejezetten utaztak is rá, és utána persze arra is, hogy baszogassák, hátha elgurul a gyógyszere.
Azért nehéz ám azt is kezelni, hogy kölyökkorodban is már arról.cikkeznek, hogy te leszel az új Gretzky... Aztán meg azt, hogy vidd a csapatot a rájátszásba. Nyerjél kupákat. Plusz szarni se tudsz újságírók nélkül, mert még a gittedet is mikroszkóppal vizsgálják. Állj mindig rendelkezésre a firkászoknak, akármi van. S túlnyomórészt te, mivel te vagy a franchise arca, meg az NHL-é is.
Kb. 2008 óta levedlette ezt, s rosszindulatból lehet ráhúzni még mindig a régi lepedőt, csak nem korrekt, meg arról is tanúskodik, hogy pár meccs alapján osztja az észt, aki ezt szajkózza. Lehet az vesztes döntő ébresztette rá, hogy nem minden babzsák, ami afrik...
kishaszi
A leírtak igazak CR-re is. Mindenki benne látta az új Eusébio-t, Portugália megmentőjét (túl is szárnyalta ezeket az elvárásokat). 19 évesen már EB döntőt játszott, bekerült a torna álomcsapatába is. Tőle is kupákat vártak, azt h húzó ember legyen hosszútávon és alázatos munkával mind a Man Utd-val, mind a Real-lal mind a válogatottal a csúcsra ért.
Neki is seggében volt a média, de nem véletlen hiszen egy évtizede Messivel a foci arcai. És a személyiség is stimmel, mindketten felvettek ilyen szépfiú szerepet, szeretnek középpontban lenni és erőszeretettel hisztiznek (sokszor joggal, mert utaznak rájuk).
Én nem támadom Crosby-t, kivételes playa, csak olyan megállapítást vontam le, h ha párhuzamot húznánk a két sportág között akkor nekem CR = Crosby. (szerintem nem sértő Sidney-t minden idők egyik legjobb focistájával együtt emlegetni).
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Nem a megfelelő helyre került az a kupa!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Pittsburgh meg... Na, hat minden volt, csak nem egysoros. Eveken at olyan felelmetesen mely kerete volt, ami mar kemeny.
Stez
Nem a keretre vonatkozott, hanem a mutatott teljesítményre, értelem szerűen.
A keret most se.volt rossz, de a jégen csak 1 sor muzsikált, vagyis Jake&Sid duo.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ovechkin a jégkorong CR-je.
empty taxi
Ez a hasonlat inkább Crosby-ra ülne.
Tito05
Max a szorgalom meg tehetség.
kishaszi
Tisztelem, becsülöm Crosby-t. Jelenkor egyik, hanem a legjobb játékosa.... De azért azt is el kell ismerni, h nem véletlenül született róla egy csomó effajta vicc:

-Mi a különbség Sidney Crosby meg egy nő között?
-???
-Nőnek havonta csak egyszer jön meg...
Tito05
Kétségtelenül hisztis volt a pálxafutása elején, ami adódott abból is, hogy gyerek volt, meg abból is, hogy kifejezetten utaztak is rá, és utána persze arra is, hogy baszogassák, hátha elgurul a gyógyszere.
Azért nehéz ám azt is kezelni, hogy kölyökkorodban is már arról.cikkeznek, hogy te leszel az új Gretzky... Aztán meg azt, hogy vidd a csapatot a rájátszásba. Nyerjél kupákat. Plusz szarni se tudsz újságírók nélkül, mert még a gittedet is mikroszkóppal vizsgálják. Állj mindig rendelkezésre a firkászoknak, akármi van. S túlnyomórészt te, mivel te vagy a franchise arca, meg az NHL-é is.
Kb. 2008 óta levedlette ezt, s rosszindulatból lehet ráhúzni még mindig a régi lepedőt, csak nem korrekt, meg arról is tanúskodik, hogy pár meccs alapján osztja az észt, aki ezt szajkózza. Lehet az vesztes döntő ébresztette rá, hogy nem minden babzsák, ami afrik...

---

Stez: igen. Kinek nincs? 1-2 szentet leszámítva. Ha meghunyászkodik, akkor punci, és/vavy buzi. Ha nem, akkor meg geci.
Van rajta sapka vagy nincs.

Ovie esetén ajánlom figyelmedbe a Goncsár esetet (k-to-k), vagy a Malkin elleni charging ütközést, amiből kibújt nr71 és palánknak baszódott s ott is neki állt feljebb, meg az egyéb devastating hitjei, amik egyértelműen nem a korong megszerzésére irányultak. Hosszan lehetne sorolni az ilyen "elengedett" eseteket, de mint említettem idén meglepően tiszta.volt önmagához képest - csak a többi agyhalott volt megint ultragyökér.


---

Amúgy ilyen a szurkoló lélektana. Aki emlékszik a Ryan Smith vs. Jiri Fischer esetre, ott is emberek 99%-a azt mondta mekkora paraszt ez a Smyth h verdesi ütővel JF lábujjait miközben azért tette.mert F beakasztotta herére a tollat és megemelte h ne tudjon továbbkorizni......

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azert, de az elmult evekbol tobb rohadt geci Crosby-megmozdulasra is emlekszem. Ovecskinrol pedig nekem nem az a kep van meg, hogy mennyire alattomos es sunyi pali lenne, de igazabol arra sem, hogy o nagy atlagban egyenieskedo, amire ra is mentek a rajatszasai.

Inkabb erzekeltem azt, hogy a Capitals rendre „egysoros” csapat volt, amikor meg eppen nem, akkor is jottek a serulesek, es az FO evrol evre nem volt kepes igazan utokepes keretet osszepakolni.

A Pittsburgh meg... Na, hat minden volt, csak nem egysoros. Eveken at olyan felelmetesen mely kerete volt, ami mar kemeny.

több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Ovechkin a jégkorong CR-je.
empty taxi
Ez a hasonlat inkább Crosby-ra ülne.
Tito05
Max a szorgalom meg tehetség.
kishaszi
Tisztelem, becsülöm Crosby-t. Jelenkor egyik, hanem a legjobb játékosa.... De azért azt is el kell ismerni, h nem véletlenül született róla egy csomó effajta vicc:

-Mi a különbség Sidney Crosby meg egy nő között?
-???
-Nőnek havonta csak egyszer jön meg...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ovechkin a jégkorong CR-je.
empty taxi
Ez a hasonlat inkább Crosby-ra ülne.
Tito05
Max a szorgalom meg tehetség.

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ovechkin a jégkorong CR-je.
empty taxi
Ez a hasonlat inkább Crosby-ra ülne.
Tito05
Rá sem rossz, én kitartok Ovie mellett ezen a téren.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon orulok, hogy Ovechkinnek osszejott a Stanley, megerdemelte, es huseges is volt a klubjahoz vegig, ez kulon piros pont
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Ovechkin a jégkorong CR-je.
empty taxi
Ez a hasonlat inkább Crosby-ra ülne.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ovechkin a jégkorong CR-je.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Ovi ezt nagyon megérdemelte. Rengeteget letett már az asztalra és az élet szerencsére visszaadott vmennyit abból, amit Bettman-ék elvettek tőle/tőlük télen (nem tudom, h van-e hoki playa, akinek többet jelent a nemzeti mez, mint neki).
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 362 — Ajmo Vatreni
Jó ez így, örülök neki 😊 Már csak annyi a kérdésem, őket sem fogadja Trump 😛?
dande
Ovechkin orosz. Őt muszáj lesz fogadni.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó ez így, örülök neki 😊 Már csak annyi a kérdésem, őket sem fogadja Trump 😛?
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Naaa azokban a blamákban Ovecskin is vastagon benne volt az öncélú játékával.

Ovie mindenképp érdemes, de.ettől még egy dirty getzi csapat marad ez a Caps (meglepő módon O nem.volt az idén) s hányok, hogy hany éven keresztül mennyi gusztustalan PO megmozdulást néztek el nekik, hogy végre révbe érhessenek. Mákjuk, hogy a Pens lefogyott 1 sorosra, a Bolts meg a legrosszabbkor fújt ki, így nagyon nem lóg ki idén az a lóláb, ami évek óta.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ovecskin megerdemelte. Nala tobbet kb. senki sem tett az elmult sok-sok evben a sikerert, mindig kuzdott es hajtott, ment elore, csondben viselte az allando blamait a csapatnak, a folyamatos kieseseket, amikor senki sem tudott mellette kiemelkedni es huzni a csapatat.

A liga tortenetenek egyik legjobbja, nagyon kijart mar neki ez a trofea.

Persze sajnalom, hogy pont a Vegas itta meg a levet ennek, mert drukkoltam, hogy egy ujonc rogton bajnoksagot nyerjen, de jobb ez igy, Ovecskin miatt.

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 935 — no es importante
És Ovecskinéknek végre összejött 😊 remekül alakult így a dolog, meg is érdemelték


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Nah ez most már elég közel van a Capsnek !a szerencse sincs kimondottan ellenük , de fantasztikus akarással mennek és dominálnak majdnem végig...!azért a döntő ténye jobban megviselte a Vegasiakat fejben!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Még a végén megkedvelem a Vegasi csapatot.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Érdekes nekem ez a jégkorong minden évben kizárólag a PO második körében kezdem el nézni de onnantól kb mindent amit csak tudok (így vagyok pl foci BL-lel is) és rohadtul jó de egy egész szezont végig követni az NFL-en kívül már nincs időm!
Bár nagyon szimpatikus ez a Vegas story is nekem , nagyon szurkoltam Ovinak a döntőért és mostantól a kupáért pláne orosz hoki rajongójaként remélem elviszik!!!
yooker
hogy lehet ilyen jó ízélesed amerikai fociban, az NHL-ben meg jégkorongban ennyire csapnivaló?? 😊
csebi
és ha még azt is elárulom hogy a Bayern sem a szívem csücske ...😊
yooker
ajjjaj, ezért már komoly szankció is jár. pl. egy Geno Smith-es giants mez, amit minden meccsnézésnél viselned kell?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Jövőre nálunk lesz a női div 1/A vb, jó volna ha sokan lennének és feljutnának az elitbe a csajok, idén is hajszálon múlt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Érdekes nekem ez a jégkorong minden évben kizárólag a PO második körében kezdem el nézni de onnantól kb mindent amit csak tudok (így vagyok pl foci BL-lel is) és rohadtul jó de egy egész szezont végig követni az NFL-en kívül már nincs időm!
Bár nagyon szimpatikus ez a Vegas story is nekem , nagyon szurkoltam Ovinak a döntőért és mostantól a kupáért pláne orosz hoki rajongójaként remélem elviszik!!!
yooker
hogy lehet ilyen jó ízélesed amerikai fociban, az NHL-ben meg jégkorongban ennyire csapnivaló?? 😊
csebi
és ha még azt is elárulom hogy a Bayern sem a szívem csücske ...😊
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Érdekes nekem ez a jégkorong minden évben kizárólag a PO második körében kezdem el nézni de onnantól kb mindent amit csak tudok (így vagyok pl foci BL-lel is) és rohadtul jó de egy egész szezont végig követni az NFL-en kívül már nincs időm!
Bár nagyon szimpatikus ez a Vegas story is nekem , nagyon szurkoltam Ovinak a döntőért és mostantól a kupáért pláne orosz hoki rajongójaként remélem elviszik!!!
yooker
hogy lehet ilyen jó ízélesed amerikai fociban, az NHL-ben meg jégkorongban ennyire csapnivaló?? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Érdekes nekem ez a jégkorong minden évben kizárólag a PO második körében kezdem el nézni de onnantól kb mindent amit csak tudok (így vagyok pl foci BL-lel is) és rohadtul jó de egy egész szezont végig követni az NFL-en kívül már nincs időm!
Bár nagyon szimpatikus ez a Vegas story is nekem , nagyon szurkoltam Ovinak a döntőért és mostantól a kupáért pláne orosz hoki rajongójaként remélem elviszik!!!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Ezt a döntőt se jósoltam volna!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "