A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
A végén még nagy jelentősége lesz az üres kapus gólnak a szlovénok ellen. Sztem a szlovének most elkapták sajnos a fonalat, remélem a digók nyernek
tüsi91
nyertek, és hogy... 2 és fél perccel a vége előtt még egy emberhátrányt is kivédekeztek, kemény volt

győzelemmel irány a legmagasabb divízió!
r.baggio
ami jövőre ráadásul a szlovákoknál lenne a szomszédban!
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 940 — no es importante
A végén még nagy jelentősége lesz az üres kapus gólnak a szlovénok ellen. Sztem a szlovének most elkapták sajnos a fonalat, remélem a digók nyernek
tüsi91
nyertek, és hogy... 2 és fél perccel a vége előtt még egy emberhátrányt is kivédekeztek, kemény volt

győzelemmel irány a legmagasabb divízió!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A végén még nagy jelentősége lesz az üres kapus gólnak a szlovénok ellen. Sztem a szlovének most elkapták sajnos a fonalat, remélem a digók nyernek
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Agybeteg ez a div1-es VB...

akkor egy kis szerkesztés (nem az én hozzászólásom, csak copy)

Sok verzió van a feljutásra:


1.

kazah NEM nyer 3 pontot,

ebben az esetben ha verjük a briteket, és
- olasz-szlovén rendes időben döntetlen, akkor mi nyerjük a divíziót!
- olaszokkal van 9 pontosok hármas minitabellája, akkor mi nyerjük a divíziót!
- szlovénokkal van 9 pontosok hármas minitabellája, akkor
a szlovének gólaránya 5-4, a briteknek meg a mi meccsünk előtt +2, nekünk -3,
ezért nekünk ebben az esetben 3 góllal kell nyerni a holnapi meccset és feljutunk…

2.

kazah nyer 3 pontot,

ebben az esetben ha verjük a briteket, minitabella van:
- ha a szlovén-olasz rendes időben x-es, akkor csak kazah-brit-magyar,
amiben a kazah simán nyer, mi meg másodikak leszünk… ez jó…
- ha szlovén 3 pont holnap, akkor 4-es mintabella nekünk rossz…
- ha olasz 3 pont holnap, akkor 4-es mintabella nekünk jó…

itt érhetőbben:  www.nemzetisport.hu/jegkorong/hoki-vb-mikent-juthat-fel-a-magyar-valogatott-kiszamoltuk-2632469

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha olaszok kikapnak, akkor ez így érdekes lesz... mert akkor utolsó meccs teljesen mindegy nekik, és simán beleszarnak.

Azért hihetetlen hogy mindent ki tudnak hagyni.
Igor
Ha az olasz - szlovén 1x, akkor ha verjük a briteket feljutunk a kazah - lengyeltől függetlenül.

Jók, szervezettek a britek, de irgalmatlan malacuk is van. A kazahok ellen láttuk, hogy másnapi meccsre nem voltak annyira frissek.
több mint 6 éve
Rynald Indianapolis Colts 245
Ha olaszok kikapnak, akkor ez így érdekes lesz... mert akkor utolsó meccs teljesen mindegy nekik, és simán beleszarnak.

Azért hihetetlen hogy mindent ki tudnak hagyni.
Igor
Egyáltalán nem mindegy. Csak verniük kell Szlovéniát, és bízni abban, hogy a britek legalább x-elnek velünk. Akkor jobb egymás ellenivel 2.-ok
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha olaszok kikapnak, akkor ez így érdekes lesz... mert akkor utolsó meccs teljesen mindegy nekik, és simán beleszarnak.

Azért hihetetlen hogy mindent ki tudnak hagyni.

szerk: visszavonom, kazahok ellen jók... akkor motiváltak lesznek, ha ütik a szlovénokat, mi meg nem szerzünk annyi pontot a britek ellen, mint ők, akkor elég lehet.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
A mai szlovén kazahon egy hosszabbításos szlovén győzelem nagyon jó volna nekünk (nyilván nem ez lesz 😀 )

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Azt hiszem egy életre jégkorongrajongót faragtam belőle 😉 (vagy a büdöske gúnynevet aggattam rá 😀)
clbass
nem az a baj, ha Te hívod így, hanem ha a csoport/osztálytársai 😊
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Nehezen tudok objektívan fogalmazni, mert a helyszínről néztem az összes meccset, de...
Ilyen kiegyenlített mezőny még nem volt a div1-ben! Félelmetes feltámadások, és összeomlások vannak napról-napra, harmadról-harmadra. Ezt a mait is nehéz volt hova tenni 😊 Tartom, hogy a következő napokon is bármi előfordulhat még.
Az eddigi zakóink mind irreálisak voltak! Nem a végeredmény, sokkal inkább az arány tekintetében:
-Kazah meccs 4 perc rövidzárlat nélül egy országos 1gólos meccsnek dukált
-Szlovén... az üres kaput ezen a szinten be kell lőni. Kritikus pillanatokban hibáztunk.
Ez a válogatott számomra nem a legerősebb, mégis a legjobban "gondolkodó" válogatott ever. Véleményem szerint az az óriási, hogy egy aranygeneráció után vagyunk képesek egy a relitásokhoz képest kiemelkedő szintet hozni!
Nekem csak hab a tortán az új edző - új stílus, és az esetlegesen belőtt korongok helyetti, bár még kezdetleges, de a kombinatív támadásépítés 😉
Bármi is a vége, szombeton szeretnék még egyszer az érik a szőlővel zárni 😊
HAJRÁ...MAGYAROK

ui.:
6 éves kisfiam első komoly sportélménye élőben...meglepődtem, de bírja a sorozatterhelést (bár már két napja nem jutott idő a fürdésre 😀 )
Azt hiszem egy életre jégkorongrajongót faragtam belőle 😉 (vagy a büdöske gúnynevet aggattam rá 😀)

Szerkesztette: clbass
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 468
NSO, mi a hiba. igy nehez lesz.
"A kiesés elkerüléséért akkor játszunk, ha Szlovákia, Lengyelország és a magyar válogatott egyaránt hat ponttal áll szombaton este fél nyolckor."
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Elso harmadban csak amultam, bamultam, az egy hibatlan jatekresz volt, a vegere meg kibrusztolt fontos gyozelem!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Szlovén olasz 1
Kazah szlovén 1x

Vannak más opciók is, de ez a legegyszerűbb.
gabokocka
Azért ez nem teljesen kizárt. 😊

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Szlovén olasz 1
Kazah szlovén 1x

Vannak más opciók is, de ez a legegyszerűbb.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szép volt Fiúk! 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Egyébként még nem maradtunk benn, ha kikapunk a britektől, és a lengyelek verik a kazahokat, akik a szlovénektől is kikapnak akkor kiesünk.
gabokocka
És ha verjük a briteket, mi kell még a feljutáshoz?

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Egyébként még nem maradtunk benn, ha kikapunk a britektől, és a lengyelek verik a kazahokat, akik a szlovénektől is kikapnak akkor kiesünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Legalább nem estünk ki.. Szerintem jelenleg vezéregyéniségek nélküli ez a válogatott, nincs egy Vas Márton, egy Banham. Illetve a bekksorunk nagyon vékony. 2016-ban pariban voltunk a szlovákokkal, vertük a beloruszokat, nyilván más hokit játszottunk akkor. De jelenleg pont ebbe a középmezőnybe valók vagyunk.
tüsi91
Sztem három négy jó játékosunk van, Sebők, Galló, Hári és Bartalis aki most sérült. Hátul tényleg kevesek vagyunk de ez egy nagyon kiegyenlített mezőny, sztem ha lejátszák tízszer a meccseket egyszer nem alakulna ki ugyanaz a sorrend.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 090 — Így remélem megfelelek nektek.....
A bennmaradás csak meglett, a többi nem számít😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
huhhh....
azért mikor 15 mp-cel a vége előtt nem kiütötte a korongot, hanem elkezdte kihozni és persze elveszteni a saját harmadban üvöltöttem egy nagyot
meg azért a végén beüthettük volna az empty netet, lehet fontos lesz...
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Legalább nem estünk ki.. Szerintem jelenleg vezéregyéniségek nélküli ez a válogatott, nincs egy Vas Márton, egy Banham. Illetve a bekksorunk nagyon vékony. 2016-ban pariban voltunk a szlovákokkal, vertük a beloruszokat, nyilván más hokit játszottunk akkor. De jelenleg pont ebbe a középmezőnybe valók vagyunk.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Kiizzadtuk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Én is ezt gondolom, illetve ilyen erős mezőny még sosem volt ebben az osztályban sztem. És kicsit azt is érzem, hogy a bírók eddig inkább ellenünk tévedgettek. Nem nagyon, a kiállításaink általában jogosak volt, csak a másik oldalt a necces ítéletekből inkább kevesebbszer jut eszükbe kiküldeni valakit, így volt ez az olasz meccsen és tegnap is. De ma meg lehet mutatni, mekkora tökünk van és fel tudunk állni, mint a szlovénok, akárhogy is, de nyerni kell a lengyelek ellen.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem kicsit. Amikor feljutottunk, akkor is tulajdonképp egy meg nem adott gól is kellett. Aztán jözz a ķövetkező, s.ott.is megint feljutást vártak sokan. Aki higgadtan kezelte azt tudta, hogy a B csoportban megragadás is jó teljesítmény, hiába az volt az arany-generáció.
Annyiban kicsit.vitatkoznék.veled Jh, hogy időszakosan meg tudjuk mutatni, hogy.van komolyabb tudás potenciál, de azért az is látszott a szlovének ellen, hogy ugyanezen brigád tud is kamillázni is.erősen a jégen, ha épp az ellenfél megrázza magát.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Szerintem kicsit igazságtalanok vagytok, én egyáltalán nem úgy látom, hogy szar, elképzelés nélküli lenne a játék, sőt, megkockáztatom, hogy ez a legjobb hokiválogatottunk ever. Régebben többnyire iszonyat bekkelésekkel értünk el eredményeket, ez a mostani csapat abszolút felveszi korcsolyázásban, korongtartásban a tudást a div 1 tetejével és az A csoport aljával, amire eddig nem volt példa.

A fő gondot én abban látom, hogy a védőink elég sokat és túl nagyokat hibáznak (lásd a sorsdöntőnek bizonyult második gólt tegnap), illetve Sebőkön kívül igazi extrát nem tud senki hozzátenni támadásban. Az, hogy üres kapura se tudjuk beütni, hab volt a tortán.

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!