A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
😊
 twitter.com/twitter/statuses/985876228325376000


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Tényleg utóbbi időkben nagyon bénák a kacsák a PO-ban!
NB2
Utolsó három évben két konfdöntő. Sok csapat szeretne ennyire nagyon béna lenni. 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Lemostuk a kacsákat (8-1), már 3-0 ide a párharcban, nagyon biztató eddig a playoff, Kane hatalmas igazolás volt.
zavi27
Vazze reggel megnéztem és Ana-SJS 1-0-nak láttam 😀
Tényleg utóbbi időkben nagyon bénák a kacsák a PO-ban!


MÁS: aki nem látta volna ma este 11-kor megismétlik a sport2-en a jéghokisokról szóló dokufilmet, a mi Szapporonk címmel.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Lemostuk a kacsákat (8-1), már 3-0 ide a párharcban, nagyon biztató eddig a playoff, Kane hatalmas igazolás volt.
zavi27
Megint ez a rájátszás szerencsétlenkedés bazdmeg!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Lemostuk a kacsákat (8-1), már 3-0 ide a párharcban, nagyon biztató eddig a playoff, Kane hatalmas igazolás volt.
zavi27
Gyalázat, amit a Ducks művel.
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Lemostuk a kacsákat (8-1), már 3-0 ide a párharcban, nagyon biztató eddig a playoff, Kane hatalmas igazolás volt.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Megyek magyar - olasz hokimeccsre jövő héten. Arról érdeklődnék, hogy a Papp Lászlóban mennyi fok van kb. hokimeccsen a lelátón, hogyan készüljek ruhával? Gondolom ebből egyértelmű, hogy nem voltam még jégkorong meccsen.
tüsi91
14-16.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Megyek magyar - olasz hokimeccsre jövő héten. Arról érdeklődnék, hogy a Papp Lászlóban mennyi fok van kb. hokimeccsen a lelátón, hogyan készüljek ruhával? Gondolom ebből egyértelmű, hogy nem voltam még jégkorong meccsen.
tüsi91
Nem fogsz megfagyni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Megyek magyar - olasz hokimeccsre jövő héten. Arról érdeklődnék, hogy a Papp Lászlóban mennyi fok van kb. hokimeccsen a lelátón, hogyan készüljek ruhával? Gondolom ebből egyértelmű, hogy nem voltam még jégkorong meccsen.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
 www.iihf.com/home-of-hockey/news/news-singleview/?tx_ttnews%5Btt_news%5D=12507&cHash=8a3bcb121ab65ddfa27d9690ae7a6bf6

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Az megvan hogy a csajok két körrel a vége előtt vezetik a DivIA-t? Ha a nyerik a következő két meccset, feljutnak az elitbe.

szerk.: mellesleg a felcsúti csicska lapjában egy betű nincs róla, onnan tudtam meg, hogy zajlik az esemény, hogy a nemzetközi szövetség honlapján böngésztem. Biztos túlságosan lefoglalták a választások és az orbán irányába történő nyalás....

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
Sziasztok!

Csináltunk - többek közt a magyar NHL kommentátorok és szakkommentátorok részvételével - egy Bracket Challenge ligát, ha van kedvetek, gyertek és csatlakozzatok ti is!
A liga neve: utosestek, jelszó: utosestek
 bracketchallenge.nhl.com/leagues/utosestek

Jó playoffot és szurkolást mindenkinek!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
gumbo = Érdi Gábor
Hatalmas Kóc fan, meg arc is. Mármint méretben 😛
kishaszi
akkor még jó, hogy kabrióval furikázott, mer' abba sok minden belefér
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
gumbo = Érdi Gábor
Hatalmas Kóc fan, meg arc is. Mármint méretben 😛
Rajta kívül TTT meg ki volt még.szakkom.

Bálna méreteiből adódóan nem járt a Pólus hokira, innen Macphisto-t tudtuk rávenni a hockejra, de indexesekből elég.sokukat lecsábítottuk tesómmal. Meglepő módon. Azóta van, aki megragadt, de én teljesen felhagytam a gör és.jeges változattal is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Emlékeim szerint Juneau, Tippett, Schlegel, Wooley, Hannan, Burke, Kidd NHL-esek voltak, de lehet Burke utána lett mint Lindros és Archibald
kishaszi
egész jó a memóriád 😊
megnéztem, mert érdekelt (jobban, mint a munka 😛). Juneau és Kidd az olimpia után debütált az NHL-ben, Burke contract holdouton volt, Schlegel és Woolley AHL-ből ment olimpiára, de már az NHL-be tértek vissza, Tippett keveset játszott a Caps-ben, úgyhogy elengedték, olimpia után visszatért, és megint játszatták. Hannan jó kérdés, mert ránézésre ugyanaz a szitu, mint Tippett, csak ő előtte a Leafsben volt, utána viszont a Sabres-höz került.

(aztán persze beugrott, hogy talán a kilencvenes évek végén mintha már láttam volna a nickedet a zindex nhl fórumán)
slowmotion
Jah. Vmiért az rémlett, hogy bevágták h ki hol, de lehet rosszul. Szóval ott a pont 😊

---
Igen 99 fele regeltem 😊 akkor neked jó a memód 😉 te is indexeltél ? Mi név?😊
kishaszi
nekem ugyanez, de az nhl-es topicban nem voltam aktív, csak olvastam. Mac-re emlékszem már onnan is, meg volt talán valami Bálna nicknevű tag, hatalmas Canucks-fan, talán a Pólusba jártak fórumhokira vagy mi

én inkább az nfl topicban forogtam, volt kis fórumfoci a Hajógyárin, kb akkor hagytam fel vele, amikor elkezdték a kontaktos focit nyomatni.
de ugye ott forgott Kovács Zsolti (tyler durden, aztán JAX), Kismihály... Gábor? (talán fighting volt a nickje, Wolves up-ban csinált valamit talán), oda jött az a csávó, aki utána a szakkommentátor volt az indulásnál (a nevére nem emlékszem, gumbo nick alat futott, aki egy középsuliba járt Chad Penningtonnal), meg még páran... abból nőtt ki a Boxutcás meccsnézegetés, mert az meg ugye Dámosy Zsolt étterme volt, aki meg óriási Niners fan volt.

de régen volt...
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szegény. Ott sajnáltam, pedig nem kedvencem a Sverige.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak ennyit mondok: Tommy Salo 😉 😛
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Emlékeim szerint Juneau, Tippett, Schlegel, Wooley, Hannan, Burke, Kidd NHL-esek voltak, de lehet Burke utána lett mint Lindros és Archibald
kishaszi
egész jó a memóriád 😊
megnéztem, mert érdekelt (jobban, mint a munka 😛). Juneau és Kidd az olimpia után debütált az NHL-ben, Burke contract holdouton volt, Schlegel és Woolley AHL-ből ment olimpiára, de már az NHL-be tértek vissza, Tippett keveset játszott a Caps-ben, úgyhogy elengedték, olimpia után visszatért, és megint játszatták. Hannan jó kérdés, mert ránézésre ugyanaz a szitu, mint Tippett, csak ő előtte a Leafsben volt, utána viszont a Sabres-höz került.

(aztán persze beugrott, hogy talán a kilencvenes évek végén mintha már láttam volna a nickedet a zindex nhl fórumán)
slowmotion
Jah. Vmiért az rémlett, hogy bevágták h ki hol, de lehet rosszul. Szóval ott a pont 😊

---
Igen 99 fele regeltem 😊 akkor neked jó a memód 😉 te is indexeltél ? Mi név?😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Emlékeim szerint Juneau, Tippett, Schlegel, Wooley, Hannan, Burke, Kidd NHL-esek voltak, de lehet Burke utána lett mint Lindros és Archibald
kishaszi
egész jó a memóriád 😊
megnéztem, mert érdekelt (jobban, mint a munka 😛). Juneau és Kidd az olimpia után debütált az NHL-ben, Burke contract holdouton volt, Schlegel és Woolley AHL-ből ment olimpiára, de már az NHL-be tértek vissza, Tippett keveset játszott a Caps-ben, úgyhogy elengedték, olimpia után visszatért, és megint játszatták. Hannan jó kérdés, mert ránézésre ugyanaz a szitu, mint Tippett, csak ő előtte a Leafsben volt, utána viszont a Sabres-höz került.

(aztán persze beugrott, hogy talán a kilencvenes évek végén mintha már láttam volna a nickedet a zindex nhl fórumán)
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Emlékeim szerint Juneau, Tippett, Schlegel, Wooley, Hannan, Burke, Kidd NHL-esek voltak, de lehet Burke utána lett mint Lindros és Archibald

----

szerk.: mondjuk így belegondolva kicsi a minta szóval lehet kakukkok voltak Juneau-ék 😀

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Újabb svéd ikonok léptek le, ezúttal a Sedin ikrek játszották le utolsó meccsüket. Én még a Forsberg-Naslund generációval kezdtem náluk, aztán jött Lidström, Sundin, Zetterberg, Kronwall, Alfredsson, de sajnos egyre fogynak, valahogy most nem látom a következő nagy generációt. 😕
somoskovig
Bocs, de rám jött a trollkodhatnék:
Lidström, Sundin és Alfredsson is idősebb Forsbergnél meg Näslundnál 😊
empty taxi
Igaz, de a lillehammeri győztes csapatban, amivel nekem a svéd jégkorong kezdődött, Forsberg és Naslund volt ott, a többiek nem. 😊
somoskovig
1, ez biztos azért van, mert Lidström meg Sundin pölö akkor már az NHL-ben játszottak, Foppa még nem, és igazából 2002-ben játszottak először NHL-esek az olimpián
2, az a Naslund, akire gondolsz? Lillehammerben Mats Naslund játszott, viszont a mi generációnk Naslundja az Markus, a 'Nucksból, aki pont akkor tolta az első NHL-idényét, és nemis játszhatott olimpián egészen 2002-ig
slowmotion
Kis kiigazítás: előtte is játszottak NHL-esek, csak akkor még a rájátszósról lemaradók tolták a válogatottat. 98 Nagano az első olimpia amikor a.liga és az NHLPA megállapodott az IIHF-fel, hogy az olimpia idejére szüneteltessen az NHL alapszakasz, hogy a legjobbak is ott lehessenek. Erre több ok volt, Fasel már egy ideje kardoskodott, hogy összehozhassák ezt.
kishaszi
kis kiigazítás kis kiigazítása: a rájátszásról lemaradók általában a vb-re tudnak menni, mert áprilisig dübörög az alapszakasz, és a vébé van áprilisban, az olimpia az februári heppening.
de valóban, ott voltak az nhl-esek Naganóban. (nekem '98 kiesett, mert annyira elcseszett időben voltak a meccsek, hogy nem is nagyon láttam őket)
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Újabb svéd ikonok léptek le, ezúttal a Sedin ikrek játszották le utolsó meccsüket. Én még a Forsberg-Naslund generációval kezdtem náluk, aztán jött Lidström, Sundin, Zetterberg, Kronwall, Alfredsson, de sajnos egyre fogynak, valahogy most nem látom a következő nagy generációt. 😕
somoskovig
Bocs, de rám jött a trollkodhatnék:
Lidström, Sundin és Alfredsson is idősebb Forsbergnél meg Näslundnál 😊
empty taxi
Igaz, de a lillehammeri győztes csapatban, amivel nekem a svéd jégkorong kezdődött, Forsberg és Naslund volt ott, a többiek nem. 😊
somoskovig
1, ez biztos azért van, mert Lidström meg Sundin pölö akkor már az NHL-ben játszottak, Foppa még nem, és igazából 2002-ben játszottak először NHL-esek az olimpián
2, az a Naslund, akire gondolsz? Lillehammerben Mats Naslund játszott, viszont a mi generációnk Naslundja az Markus, a 'Nucksból, aki pont akkor tolta az első NHL-idényét, és nemis játszhatott olimpián egészen 2002-ig
slowmotion
Kis kiigazítás: előtte is játszottak NHL-esek, csak akkor még a rájátszósról lemaradók tolták a válogatottat. 98 Nagano az első olimpia amikor a.liga és az NHLPA megállapodott az IIHF-fel, hogy az olimpia idejére szüneteltessen az NHL alapszakasz, hogy a legjobbak is ott lehessenek. Erre több ok volt, Fasel már egy ideje kardoskodott, hogy összehozhassák ezt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Újabb svéd ikonok léptek le, ezúttal a Sedin ikrek játszották le utolsó meccsüket. Én még a Forsberg-Naslund generációval kezdtem náluk, aztán jött Lidström, Sundin, Zetterberg, Kronwall, Alfredsson, de sajnos egyre fogynak, valahogy most nem látom a következő nagy generációt. 😕
somoskovig
Bocs, de rám jött a trollkodhatnék:
Lidström, Sundin és Alfredsson is idősebb Forsbergnél meg Näslundnál 😊
empty taxi
Igaz, de a lillehammeri győztes csapatban, amivel nekem a svéd jégkorong kezdődött, Forsberg és Naslund volt ott, a többiek nem. 😊
somoskovig
1, ez biztos azért van, mert Lidström meg Sundin pölö akkor már az NHL-ben játszottak, Foppa még nem, és igazából 2002-ben játszottak először NHL-esek az olimpián
2, az a Naslund, akire gondolsz? Lillehammerben Mats Naslund játszott, viszont a mi generációnk Naslundja az Markus, a 'Nucksból, aki pont akkor tolta az első NHL-idényét, és nemis játszhatott olimpián egészen 2002-ig
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Újabb svéd ikonok léptek le, ezúttal a Sedin ikrek játszották le utolsó meccsüket. Én még a Forsberg-Naslund generációval kezdtem náluk, aztán jött Lidström, Sundin, Zetterberg, Kronwall, Alfredsson, de sajnos egyre fogynak, valahogy most nem látom a következő nagy generációt. 😕
somoskovig
én ennyire nem aggódnék.
védelemben ott van Karlsson (27), OEL (27), támadósorban Nylander (22), Landeskog (26), és már az AHL-ben tolja Axel Holmström (21). bár az igaz, hogy lassan kellene nekik valaki, aki Lundqvistet méltóképpen követheti kapusposzton.
slowmotion
Rakell, Lindholm csak hogy egy picit hazabeszéljek ...
csebi
na még inkább
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Újabb svéd ikonok léptek le, ezúttal a Sedin ikrek játszották le utolsó meccsüket. Én még a Forsberg-Naslund generációval kezdtem náluk, aztán jött Lidström, Sundin, Zetterberg, Kronwall, Alfredsson, de sajnos egyre fogynak, valahogy most nem látom a következő nagy generációt. 😕
somoskovig
Bocs, de rám jött a trollkodhatnék:
Lidström, Sundin és Alfredsson is idősebb Forsbergnél meg Näslundnál 😊
empty taxi
Igaz, de a lillehammeri győztes csapatban, amivel nekem a svéd jégkorong kezdődött, Forsberg és Naslund volt ott, a többiek nem. 😊