Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A ball dont lie itt is működik

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
45 percig abszolút egál meccs volt, kár azért az 5 perc rövidzárlatért, utána már teljesen összezuhantunk. De bárki verhet itt bárkit, szóval meglátjuk. Azt mondjuk nem értem miért volt elég sok üres szék sok szektorban, mikor hónapok óta elfogyott minden jegy, minden magyar meccsre.
zavi27
Igen csak vannak országonkénti, egész napra szóló bérletek is, amik ugyan szintén mind elkeltek, de a britek pl a szlovének elleni meccs után minek maradtak volna a magyar-kazahra?
r.baggio
Ez lehet tényleg, igaz,
zavi27
Ráadásul sok a kisgyerek ölben. 3 év felett már kell a jegy...
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
a kazahok hokizzanak a saját országukban! remélem Szíjjártó bekéreti a kazah nagykövetet. ez felháborító!

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
45 percig abszolút egál meccs volt, kár azért az 5 perc rövidzárlatért, utána már teljesen összezuhantunk. De bárki verhet itt bárkit, szóval meglátjuk. Azt mondjuk nem értem miért volt elég sok üres szék sok szektorban, mikor hónapok óta elfogyott minden jegy, minden magyar meccsre.
zavi27
Igen csak vannak országonkénti, egész napra szóló bérletek is, amik ugyan szintén mind elkeltek, de a britek pl a szlovének elleni meccs után minek maradtak volna a magyar-kazahra?
r.baggio
Ez lehet tényleg, igaz,
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 092 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú, banyek a britek verték a a szlovénokat....a bennmaradásnak is örülhetünk, ha egyáltalán összejön.
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 941 — no es importante
45 percig abszolút egál meccs volt, kár azért az 5 perc rövidzárlatért, utána már teljesen összezuhantunk. De bárki verhet itt bárkit, szóval meglátjuk. Azt mondjuk nem értem miért volt elég sok üres szék sok szektorban, mikor hónapok óta elfogyott minden jegy, minden magyar meccsre.
zavi27
Igen csak vannak országonkénti, egész napra szóló bérletek is, amik ugyan szintén mind elkeltek, de a britek pl a szlovének elleni meccs után minek maradtak volna a magyar-kazahra?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
45 percig abszolút egál meccs volt, kár azért az 5 perc rövidzárlatért, utána már teljesen összezuhantunk. De bárki verhet itt bárkit, szóval meglátjuk. Azt mondjuk nem értem miért volt elég sok üres szék sok szektorban, mikor hónapok óta elfogyott minden jegy, minden magyar meccsre.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Amúgy nem volt ez rossz, holnap nyerni kell, különben a bennmaradás is meleg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Csak én éreztem mocskosul cheap shotnak h állandóan azért ekézték a kazah kapust, mert honosították?
empty taxi
Pláne, hogy nálunk is van 3 honosított.
gabokocka
Igen, erre céloztam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Csak én éreztem mocskosul cheap shotnak h állandóan azért ekézték a kazah kapust, mert honosították?
empty taxi
Pláne, hogy nálunk is van 3 honosított.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Csak én éreztem mocskosul cheap shotnak h állandóan azért ekézték a kazah kapust, mert honosították?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Üdv Mindenkinek,
Holnap jön valaki az eseményre?
clbass
Mi voltunk.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Sok hatranyt kaptunk volt benne véleményes is.
A hangulat kint pöpec volt.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
felkészülési meccseken is mindig a 3. harmadban zuhantunk össze...
NB2
Sztem egyszerűen elfogy a kakaó, míg pl a kazah a 95%át tudja most is annak amit a meccs elején



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
felkészülési meccseken is mindig a 3. harmadban zuhantunk össze...
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
támadunk, eredmény : 0-3

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Továbbra is nagy probléma, hogy nem tudjuk belőni a ziccereinket.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
fodi91 196
Az szép, hogy a britek verték a szlovéneket. A bentmaradas is nagyon nehéz lesz.
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Üdv Mindenkinek,
Holnap jön valaki az eseményre?

Szerkesztette: clbass
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Lemostuk a kacsákat (8-1), már 3-0 ide a párharcban, nagyon biztató eddig a playoff, Kane hatalmas igazolás volt.
zavi27
itt jön a para, emlékszem még a Kings ellen a 3-0-ra :/

amúgy Kane odabasz, plusz van sebesség minden sorban. de segít, hogy a Ducks rettentő mód fegyelmezetlen és dirty mód játszik(Perry, Getzalf). mi meg kihasználjuk. és a sorok is faszán vannak összerakva.
petey
mi a múlt évtized/évszázad hokiját játsszuk, ti meg amit most divat. eredmény elég egyértelműen megmutatja melyik fizetődik ki. azt meg lehetett tudni rólunk, hogy nem áldozzuk be magunkat a szimpatikus vesztes szerepébe, ha a most hajnali is eldől a 3. harmad közepére (3-4 góllal mentek) akkor számíthatunk végleges kiállításra Getzlafnál, Perrynél és Keslernél esetleg ha Bieksa mezt húz, akkor ő még el kezd verekedni is.
csebi
hát meglett a söprés, nem gondoltam volna. felkészül a Golden Knights. kemény csapat, az LA-t is söpörték, bár ez már nem az a Kings ami volt régen. remélem most megmutatjuk a Vegasnak hogy a lóf@sznak is vége van egyszer. 😀
petey
Én drukkolok nekik, ha már a kacsák ilyen pancserek. Szép kis történet lenne.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Lemostuk a kacsákat (8-1), már 3-0 ide a párharcban, nagyon biztató eddig a playoff, Kane hatalmas igazolás volt.
zavi27
itt jön a para, emlékszem még a Kings ellen a 3-0-ra :/

amúgy Kane odabasz, plusz van sebesség minden sorban. de segít, hogy a Ducks rettentő mód fegyelmezetlen és dirty mód játszik(Perry, Getzalf). mi meg kihasználjuk. és a sorok is faszán vannak összerakva.
petey
mi a múlt évtized/évszázad hokiját játsszuk, ti meg amit most divat. eredmény elég egyértelműen megmutatja melyik fizetődik ki. azt meg lehetett tudni rólunk, hogy nem áldozzuk be magunkat a szimpatikus vesztes szerepébe, ha a most hajnali is eldől a 3. harmad közepére (3-4 góllal mentek) akkor számíthatunk végleges kiállításra Getzlafnál, Perrynél és Keslernél esetleg ha Bieksa mezt húz, akkor ő még el kezd verekedni is.
csebi
hát meglett a söprés, nem gondoltam volna. felkészül a Golden Knights. kemény csapat, az LA-t is söpörték, bár ez már nem az a Kings ami volt régen. remélem most megmutatjuk a Vegasnak hogy a lóf@sznak is vége van egyszer. 😀

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=KSgq8xhiTtQ

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Sziasztok! Görkoris hokira vevő lenne valaki? Van egy kimondottan erre a célra épült,teljesen ingyenes beton pálya az Orczy-Parkban.
Igaz,a beton minősége nem csúcskategória,de a célnak tökéletesen megfelel.
Ha sikerülne néhány embert összeszedni,fasza meccseket tolhatnánk(az utóbbi évek Margitszigeti fórum foci létszáma bőven elég is lenne,8-nál többen nagyon régen voltunk.) 😀
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Lemostuk a kacsákat (8-1), már 3-0 ide a párharcban, nagyon biztató eddig a playoff, Kane hatalmas igazolás volt.
zavi27
itt jön a para, emlékszem még a Kings ellen a 3-0-ra :/

amúgy Kane odabasz, plusz van sebesség minden sorban. de segít, hogy a Ducks rettentő mód fegyelmezetlen és dirty mód játszik(Perry, Getzalf). mi meg kihasználjuk. és a sorok is faszán vannak összerakva.
petey
mi a múlt évtized/évszázad hokiját játsszuk, ti meg amit most divat. eredmény elég egyértelműen megmutatja melyik fizetődik ki. azt meg lehetett tudni rólunk, hogy nem áldozzuk be magunkat a szimpatikus vesztes szerepébe, ha a most hajnali is eldől a 3. harmad közepére (3-4 góllal mentek) akkor számíthatunk végleges kiállításra Getzlafnál, Perrynél és Keslernél esetleg ha Bieksa mezt húz, akkor ő még el kezd verekedni is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Lemostuk a kacsákat (8-1), már 3-0 ide a párharcban, nagyon biztató eddig a playoff, Kane hatalmas igazolás volt.
zavi27
itt jön a para, emlékszem még a Kings ellen a 3-0-ra :/

amúgy Kane odabasz, plusz van sebesség minden sorban. de segít, hogy a Ducks rettentő mód fegyelmezetlen és dirty mód játszik(Perry, Getzalf). mi meg kihasználjuk. és a sorok is faszán vannak összerakva.