Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
A fogadóirodáknál mi vagyunk a favoritok. Ez érthető, mert azért a Sid-Geno-Kessel hármasnál nehéz lenne jobbat mondani. Egyik csapatra se lehetne rámutatni, hogy na, ez egyértelműen jobb és erősebb, mint a Pens. Amíg ez a trió így egyben van, mindig van esélyed, sőt jó esélyed van kupát nyerni. A PO nem is kérdés. De ezek csak esélyek. A fogadóirodák ezzel dolgoznak. Viszont nem hiszek abban, hogy megrendült mélységgel is végig lehet ezt csinálni. Ami eddig befelé pattant (háromból három 7. meccset nyertünk Sullivan alatt), az most kifelé fog. Pont azért mert most már nincs 12 olyan játékosunk, aki bármikor meccset dönthet el.

Most csak akkor tudom elképzelni a címvédést, ha Sid és Geno egy az egyben hátára veszi a csapatot, azaz kb fejenként 30-35 pontos PO kellene tőlük hozzá sztem.
Soldados
Oké, hogy a Penguins a favorit, de csak (átlagban) 1:8-hoz.
Vagyis 7:8-hoz az a valószínű, az oddsok alapján, hogy nem lesz címvédés. 😊
12,5%, kb az újrázás esélye.
Ez nem olyan markáns sansz azért, hogy bármire is "kötelezné" a címvédőt.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én azt olvastam, így is titeket tartanak az egyik fő esélyesnek a kupára.


Mikey
A fogadóirodáknál mi vagyunk a favoritok. Ez érthető, mert azért a Sid-Geno-Kessel hármasnál nehéz lenne jobbat mondani. Egyik csapatra se lehetne rámutatni, hogy na, ez egyértelműen jobb és erősebb, mint a Pens. Amíg ez a trió így egyben van, mindig van esélyed, sőt jó esélyed van kupát nyerni. A PO nem is kérdés. De ezek csak esélyek. A fogadóirodák ezzel dolgoznak. Viszont nem hiszek abban, hogy megrendült mélységgel is végig lehet ezt csinálni. Ami eddig befelé pattant (háromból három 7. meccset nyertünk Sullivan alatt), az most kifelé fog. Pont azért mert most már nincs 12 olyan játékosunk, aki bármikor meccset dönthet el.

Most csak akkor tudom elképzelni a címvédést, ha Sid és Geno egy az egyben hátára veszi a csapatot, azaz kb fejenként 30-35 pontos PO kellene tőlük hozzá sztem.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Én azt olvastam, így is titeket tartanak az egyik fő esélyesnek a kupára.

Anaheimben meg kiesett a legjobban face-offoló és legjobban védekező C, ill. a legjobb három D-manből kettő egészen hosszú időre. És akkor a leadershipet még nem említettem. Remélem sikerül a nélkülük lejátszandó meccseket a lehető legkevesebb pontvesztéssel abszolváni, hogy aztán a visszatérésük után meglegyen egymás után a hatodik divízió győzelem. 😊
Mikey
Én meg remélem csak vánszorgunk az alapszakaszban, aztán végre megint döntőzünk egyet!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Már csak egy hét és NHL alapszakasz!
gaben
Jó ideig Kesler, Lindholm és Vatanen nélkül. 😕
Mikey
Kesler nem fog hiányozni!
gaben
Én se hiszek a three-peatben. Nem hinném, hogy túl lehet élni annyi meghatározó karakter és vezéregyéniség távozását, mint Fleury, Cullen, Kunitz, Bonino és Daley, hogy csak a legfontosabbakat említsem.

Ettől függetlenül jó lesz a Pens, amíg egyben van a háromfejű sárkány (Sid-Geno-Phil), addig ezzel a csapattal számolni kell, ugyanakkor az az idei PO-ban is látszott, hogy önmagában kevés. Sok momentumot ki tudnék emelni, amit ez a távozott ötösfogat tett a címvédésért, de talán elég ha csak Kunitz főcsoportdöntő 7. meccsének hosszabbításában ütött góljára gondolok. Nem a maguk 10-20 pontjai fognak hiányozni, hanem a leadership, hogy mindig volt, aki megvillanjon. 10-12 játékosban benne volt, hogy meccseket döntsön el, hogy jókor üsse azt a gólt. Ez a szám redukálódott drasztikusan.

Mindegy, a PO sima kell, hogy legyen, aztán addig még sok víz lefolyik a Dunán. 😊
Soldados
Én azt olvastam, így is titeket tartanak az egyik fő esélyesnek a kupára.

Anaheimben meg kiesett a legjobban face-offoló és legjobban védekező C, ill. a legjobb három D-manből kettő egészen hosszú időre. És akkor a leadershipet még nem említettem. Remélem sikerül a nélkülük lejátszandó meccseket a lehető legkevesebb pontvesztéssel abszolváni, hogy aztán a visszatérésük után meglegyen egymás után a hatodik divízió győzelem. 😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Már csak egy hét és NHL alapszakasz!
gaben
Jó ideig Kesler, Lindholm és Vatanen nélkül. 😕
Mikey
Kesler nem fog hiányozni!
gaben
Én se hiszek a three-peatben. Nem hinném, hogy túl lehet élni annyi meghatározó karakter és vezéregyéniség távozását, mint Fleury, Cullen, Kunitz, Bonino és Daley, hogy csak a legfontosabbakat említsem.

Ettől függetlenül jó lesz a Pens, amíg egyben van a háromfejű sárkány (Sid-Geno-Phil), addig ezzel a csapattal számolni kell, ugyanakkor az az idei PO-ban is látszott, hogy önmagában kevés. Sok momentumot ki tudnék emelni, amit ez a távozott ötösfogat tett a címvédésért, de talán elég ha csak Kunitz főcsoportdöntő 7. meccsének hosszabbításában ütött góljára gondolok. Nem a maguk 10-20 pontjai fognak hiányozni, hanem a leadership, hogy mindig volt, aki megvillanjon. 10-12 játékosban benne volt, hogy meccseket döntsön el, hogy jókor üsse azt a gólt. Ez a szám redukálódott drasztikusan.

Mindegy, a PO sima kell, hogy legyen, aztán addig még sok víz lefolyik a Dunán. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Már csak egy hét és NHL alapszakasz!
gaben
Jó ideig Kesler, Lindholm és Vatanen nélkül. 😕
Mikey
Kesler nem fog hiányozni!
gaben
Szerintem jobban mint a két európai -- mondom ezt úgy hogy szvsz Lindholm a legjobb védőnk.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 098 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Penguins nem lesz bajnok. 😊
danyly
Az jobban zavar hogy a Habs se......
Mint ahogy 25 éve.....

Már elég apátiával nézek ez elé az idény elé
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Penguins nem lesz bajnok. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Már csak egy hét és NHL alapszakasz!
gaben
Jó ideig Kesler, Lindholm és Vatanen nélkül. 😕
Mikey
Kesler nem fog hiányozni!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Már csak egy hét és NHL alapszakasz!
gaben
Jó ideig Kesler, Lindholm és Vatanen nélkül. 😕

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Már csak egy hét és NHL alapszakasz!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Végre van tétre menő hokimeccs, elkezdődött az Erste Liga. 😊
@Darksun3 nézted a mait?
Mikey
Stream-en néztem, nem tudtam menni sajnos Újvárosba. Kicsit darabos meccs volt, de a lényeg a W. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Fehérvárt szépen beárazták rögtön az 1. fordulóban. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Végre van tétre menő hokimeccs, elkezdődött az Erste Liga. 😊
@Darksun3 nézted a mait?
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Price-nál nem cicóztak:
Re-signed G Carey Price to an eight-year, $84 million contract extension.

A két oroszra már nem sok pénz marad. Max. egy marad olcsón.
danyly
értem én, hogy külön kategória, de nyolc évre ennyi pénzért...
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Egy korszak veget ert, Marleau eligazolt tolunk. Alapitas ota Sharks fan vagyok, o mindig ott volt szinte a csapatban. Koszi mindent Patty!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Price-nál nem cicóztak:
Re-signed G Carey Price to an eight-year, $84 million contract extension.

A két oroszra már nem sok pénz marad. Max. egy marad olcsón.
danyly
azt néztem én is...mondom magamban Montrealban komolyan veszik a jó kapust meg kell fizetni dolgot, nem semmi évi 10,5
közben azért Kuznetsov se hal már éhen a drága fővárosban, igaz Price-hoz képest be kell érnie 62,4 millával 8 év alatt
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Price-nál nem cicóztak:
Re-signed G Carey Price to an eight-year, $84 million contract extension.

A két oroszra már nem sok pénz marad. Max. egy marad olcsón.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bonino-t nem tudtuk/akartuk megtartani. 4 évre megy a Predators-hoz.
Klaci79
Ez várható volt. A nálunk keresett 1,9-ről több mint 4 millára ugrott a fizetése, ennyit nem ért egy 3. soros center. Persze ettől még nem lesz könnyű betölteni a helyét, találni egy hasonló képességű játékost fele annyiért.

Ami nekem jobban fáj, az Daley elvesztése (DET). De az ő helyettese már meg is van: Hunwick Torontóból, ami azért számomra mindenképpen visszaesést jelent. Plusz Hainsey (TOR) is eligazolt, de ez várható volt. A védőknél így sztem most vékonyak vagyunk.

Jött még cserekapusnak Antti Niemi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Bonino-t nem tudtuk/akartuk megtartani. 4 évre megy a Predators-hoz.
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
na exp draftról bki vmit? sztem egész pofás csapata lett a Vegasnak, a cseréket is korrekt módban nyomta, nem húzott le agyon senkit.
csebi
Szerintem is pofás lett, nem a Vegas lesz a leggyengébb csapat a köv. idényben.

A díjakról meg annyit, hogy nem tetszett, hogy Crosby lett a PO MVP, most pedig az nem tetszik, hogy nem ő lett az alapszakasz MVP.
Soldados
Egyetértek, playoff-ban én is Malkinnak adtam volna. Az alapszakaszban Crosby is megédemelte volna, de azért McDavid is megérdemelte. Legtöbb pontot gyűjtötte, és szinte egyedül vezette be csapatát a PO-ba. Az Edmontont a legrosszabb csapatból PO csapattá emelte. Míg nálunk azért Kessel vagy Malkin is besegített egy kicsit a csapatnak.
Mondom ezt persze úgy, hogy 10+ éve nekem is a Penguins a kedvenc csapatom.
kapitnono
bőven McJesus érdemelte meg a legjobban, bmennyire is nem kedvelem a csávót (vagyis hát nem a csávót, mert alapvetően szimpatikus lenne, de amit az NBC kommentátorok leműveltek ezen a 7 meccsen elképesztő volt). kimagaslóan legtöbb pont, evenben is jóval több pont mint Crosby és SH-ben is szerzett pontot, sokkal sokoldalúbb játékot mutatott be, jóval többet volt benn SH-ban mint Crosby, ilyen szempontból is többet volt a csapatának hasznára.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
na exp draftról bki vmit? sztem egész pofás csapata lett a Vegasnak, a cseréket is korrekt módban nyomta, nem húzott le agyon senkit.
csebi
Szerintem is pofás lett, nem a Vegas lesz a leggyengébb csapat a köv. idényben.

A díjakról meg annyit, hogy nem tetszett, hogy Crosby lett a PO MVP, most pedig az nem tetszik, hogy nem ő lett az alapszakasz MVP.
Soldados
Egyetértek, playoff-ban én is Malkinnak adtam volna. Az alapszakaszban Crosby is megédemelte volna, de azért McDavid is megérdemelte. Legtöbb pontot gyűjtötte, és szinte egyedül vezette be csapatát a PO-ba. Az Edmontont a legrosszabb csapatból PO csapattá emelte. Míg nálunk azért Kessel vagy Malkin is besegített egy kicsit a csapatnak.
Mondom ezt persze úgy, hogy 10+ éve nekem is a Penguins a kedvenc csapatom.


több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na exp draftról bki vmit? sztem egész pofás csapata lett a Vegasnak, a cseréket is korrekt módban nyomta, nem húzott le agyon senkit.
csebi
Szerintem is pofás lett, nem a Vegas lesz a leggyengébb csapat a köv. idényben.

A díjakról meg annyit, hogy nem tetszett, hogy Crosby lett a PO MVP, most pedig az nem tetszik, hogy nem ő lett az alapszakasz MVP.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
na exp draftról bki vmit? sztem egész pofás csapata lett a Vegasnak, a cseréket is korrekt módban nyomta, nem húzott le agyon senkit.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ellesztek ezzel szeptemberig...
gaben
Soldi vagy Sobri erre garancia. Egyszer megnézném őket egymás ellen egy választási vitaműsorban.
Kampman
Szórakoztató lenne. 😉
Soldados
Hogy tudnék Soldival vitázni, ha mindig igaza van?!
Sobri Jóska
Hogy kinek van igaza, az téged nem igazán szokott zavarni egy vita során 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...