Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Biztos elfogult vagyok, de a Ducks esélyesebb lett volna a Pens ellen. Mindenesetre jó kis szezon volt.
gaben
Szerintem nem. Ahogy én látom, a Pens ellen csak olyan csapatnak van komoly esélye, amelyik baszott jó védelemmel és kapussal rendelkezik. Ez pedig a Preds és nem a Ducks. A Ducksot sztem nagyon megszórta volna a Pens, mert pont a játék azon elemeiben gyengébb, amikben a Pens erős. A Ducks szintén erős támadó hokiban (főleg az első sora), de abban nem lehet felvenni a versenyt a Pens-szel, cserébe a védelme gyengébb, amit kegyetlenül kihasznált volna a Pens. A PP-s szitukról nem is beszélve. A kihasználásban a Pens a legjobb, a kivédekezésben a Ducks a leggyengébb. Ez egy nagyon kedvező párharcnak tűnt volna a Pens-nek, a Preds sokkal több problémát tudott okozni. Bobrovsky, Holtby, Rinne szerintem mind 90% alatti mutatóval zárta a Pens elleni sorozatot, pedig ez a 3 csapat nemcsak jó kapussal, hanem - az alapszakasz alapján - kiváló védelemmel is rendelkezik. Mégis helyenként átlagossá tudta tenni a Pens. Akkor vajon mit csinált volna az átlagos Ducks védőkkel és Gibsonnal?

Persze ez csak utólagos okoskodás, de sztem a Ducks-nak azzal is gondja lett volna, hogy nyerjen egy meccset, mert támadó hokiban, technikai tudásban, góllövésben nem igazán lehet a Pens fölé kerekedni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Biztos elfogult vagyok, de a Ducks esélyesebb lett volna a Pens ellen. Mindenesetre jó kis szezon volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
legalább a kicsi Wings megnyerte az AHL-t. az is valami...
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
peches egy meccs volt sajnos de összességében megérdemelten nyert a Pens ,
nem hinném hogy a hetediken lett volna komoly esélye a Predsnek!
nagy kár azért az elszalasztott első meccsért...
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgyse foglak meggyőzni, de jó ez így...majd jövőre Malkin nyeri 😊
Klaci79
Ha nem üt öttel több gólt, akkor nem. 😉 Pont ez a baj. Most is jobb volt minden mutatóban, de szemre is dominánsabb volt. A tavalyi konkrétan felháborító volt sztem, de Kessel nem akkora név, hogy ő nyerjen egy Crosby előtt, hiába dominálta végig az egész PO-t. Hozzá képest Sid és Geno is másodhegedűs volt, mégse nyert.
Soldados
Én már a tavalyira nem emlékszem, főleg ilyen szinten nem...de idén pl a döntőben már jobb volt Sid a mutatók tekintetében is, de szerintem játékban is. Ráadásul két újonccal és nem Kesselel egy sorban. Az agyrázkódásból is ahogy visszajött, ami még egy kis extra mellette. De egyébként nincs jelentősége számomra, a lényeg, hogy Pens játékos kapja....igazából valóban MAF-Murray lett volna a jelöltem, de ilyen nincs ugyebár.
Klaci79
Ez nem döntő, hanem PO MVP-cím. És sok rossz meccse volt (önmagához képest). Erre lehet mondani, hogy agyrázkódása volt, de ez nem ilyen játék, vki vagy jó vagy nem jó, vagy domináns, vagy nem. És ő nem volt domináns a Po nagy részében. Zseniális villanásai voltak. Az első két párharcban konkrétan rettegtem, hogy kapunk-e gólt, amikor az ő sora volt bent.
Soldados
Kurva egy világ ez Soldi...sajnálom ha ilyen igazságtalanok a döntéshozók!
Találkozunk a Steelers oldalon.

Go Pens!!! 😀
Klaci79
Tavaly jobban felhúztam magam ezen. 😉 Meg azért szerencsére komoly gyógyírt jelent az igazságérzetemre a bajnoki cím. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Úgyse foglak meggyőzni, de jó ez így...majd jövőre Malkin nyeri 😊
Klaci79
Ha nem üt öttel több gólt, akkor nem. 😉 Pont ez a baj. Most is jobb volt minden mutatóban, de szemre is dominánsabb volt. A tavalyi konkrétan felháborító volt sztem, de Kessel nem akkora név, hogy ő nyerjen egy Crosby előtt, hiába dominálta végig az egész PO-t. Hozzá képest Sid és Geno is másodhegedűs volt, mégse nyert.
Soldados
Én már a tavalyira nem emlékszem, főleg ilyen szinten nem...de idén pl a döntőben már jobb volt Sid a mutatók tekintetében is, de szerintem játékban is. Ráadásul két újonccal és nem Kesselel egy sorban. Az agyrázkódásból is ahogy visszajött, ami még egy kis extra mellette. De egyébként nincs jelentősége számomra, a lényeg, hogy Pens játékos kapja....igazából valóban MAF-Murray lett volna a jelöltem, de ilyen nincs ugyebár.
Klaci79
Ez nem döntő, hanem PO MVP-cím. És sok rossz meccse volt (önmagához képest). Erre lehet mondani, hogy agyrázkódása volt, de ez nem ilyen játék, vki vagy jó vagy nem jó, vagy domináns, vagy nem. És ő nem volt domináns a Po nagy részében. Zseniális villanásai voltak. Az első két párharcban konkrétan rettegtem, hogy kapunk-e gólt, amikor az ő sora volt bent.
Soldados
Kurva egy világ ez Soldi...sajnálom ha ilyen igazságtalanok a döntéshozók!
Találkozunk a Steelers oldalon.

Go Pens!!! 😀
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgyse foglak meggyőzni, de jó ez így...majd jövőre Malkin nyeri 😊
Klaci79
Ha nem üt öttel több gólt, akkor nem. 😉 Pont ez a baj. Most is jobb volt minden mutatóban, de szemre is dominánsabb volt. A tavalyi konkrétan felháborító volt sztem, de Kessel nem akkora név, hogy ő nyerjen egy Crosby előtt, hiába dominálta végig az egész PO-t. Hozzá képest Sid és Geno is másodhegedűs volt, mégse nyert.
Soldados
Én már a tavalyira nem emlékszem, főleg ilyen szinten nem...de idén pl a döntőben már jobb volt Sid a mutatók tekintetében is, de szerintem játékban is. Ráadásul két újonccal és nem Kesselel egy sorban. Az agyrázkódásból is ahogy visszajött, ami még egy kis extra mellette. De egyébként nincs jelentősége számomra, a lényeg, hogy Pens játékos kapja....igazából valóban MAF-Murray lett volna a jelöltem, de ilyen nincs ugyebár.
Klaci79
Ez nem döntő, hanem PO MVP-cím. És sok rossz meccse volt (önmagához képest). Erre lehet mondani, hogy agyrázkódása volt, de ez nem ilyen játék, vki vagy jó vagy nem jó, vagy domináns, vagy nem. És ő nem volt domináns a Po nagy részében. Zseniális villanásai voltak. Az első két párharcban konkrétan rettegtem, hogy kapunk-e gólt, amikor az ő sora volt bent.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Úgyse foglak meggyőzni, de jó ez így...majd jövőre Malkin nyeri 😊
Klaci79
Ha nem üt öttel több gólt, akkor nem. 😉 Pont ez a baj. Most is jobb volt minden mutatóban, de szemre is dominánsabb volt. A tavalyi konkrétan felháborító volt sztem, de Kessel nem akkora név, hogy ő nyerjen egy Crosby előtt, hiába dominálta végig az egész PO-t. Hozzá képest Sid és Geno is másodhegedűs volt, mégse nyert.
Soldados
Én már a tavalyira nem emlékszem, főleg ilyen szinten nem...de idén pl a döntőben már jobb volt Sid a mutatók tekintetében is, de szerintem játékban is. Ráadásul két újonccal és nem Kesselel egy sorban. Az agyrázkódásból is ahogy visszajött, ami még egy kis extra mellette. De egyébként nincs jelentősége számomra, a lényeg, hogy Pens játékos kapja....igazából valóban MAF-Murray lett volna a jelöltem, de ilyen nincs ugyebár.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgyse foglak meggyőzni, de jó ez így...majd jövőre Malkin nyeri 😊
Klaci79
Ha nem üt öttel több gólt, akkor nem. 😉 Pont ez a baj. Most is jobb volt minden mutatóban, de szemre is dominánsabb volt. A tavalyi konkrétan felháborító volt sztem, de Kessel nem akkora név, hogy ő nyerjen egy Crosby előtt, hiába dominálta végig az egész PO-t. Hozzá képest Sid és Geno is másodhegedűs volt, mégse nyert.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Úgyse foglak meggyőzni, de jó ez így...majd jövőre Malkin nyeri 😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az igazi vezér Crosby volt,
Klaci79
Na ez az amivel rohadtul nem értek egyet. A PÁLYÁN tavaly Kessel repítette a csapatot, idén a két kapus és Malkin volt domináns. Crosby nem.
Soldados
Jó, de akkor vitázz a szakértőkkel. Szerintem nekik van igazuk és nem neked....😊
Amúgy az összes PO meccset láttam, talán 2 kivételével. És szerintem nem volt kérdés, hogy Sid lesz a befutó, max Guentzel-t tudtam volna elképzelni, de azért az erős lett volna, max ha az utolsó meccsen is gólt lő. (Mondjuk ő az Ottawa ellen volt gyengébb)
Klaci79
A szakértők úgy sz.pkodják Sidet, mintha kötelező lenne. Ugyanez van minden sportban, teniszben Federer/Nadal, fociban CR7/Messi, kosárban LeBron/Curry, akkor is dicsérik őket, ha önmagukhoz képest gyengébbek. Ezt kell a piacnak és a rajongóknak. Crosby nem volt domináns, sőt rettenetes meccsei is voltak neki és az egész sorának is. Amit én többször le is írtam. 😉 Ettől még ő a világ legjobb hokisa, de se tavaly, se idén nem ő volt a legjobb a PO-ban. (Amúgy a tavalyi sztem még durvább volt)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Az igazi vezér Crosby volt,
Klaci79
Na ez az amivel rohadtul nem értek egyet. A PÁLYÁN tavaly Kessel repítette a csapatot, idén a két kapus és Malkin volt domináns. Crosby nem.
Soldados
Jó, de akkor vitázz a szakértőkkel. Szerintem nekik van igazuk és nem neked....😊
Amúgy az összes PO meccset láttam, talán 2 kivételével. És szerintem nem volt kérdés, hogy Sid lesz a befutó, max Guentzel-t tudtam volna elképzelni, de azért az erős lett volna, max ha az utolsó meccsen is gólt lő. (Mondjuk ő az Ottawa ellen volt gyengébb)

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az igazi vezér Crosby volt,
Klaci79
Na ez az amivel rohadtul nem értek egyet. A PÁLYÁN tavaly Kessel repítette a csapatot, idén a két kapus és Malkin volt domináns. Crosby nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Ha Crosbynak megy sokkal jobban teljesít az egész csapat. Elképesztő, hogy mekkora többletet ad a pályán. Nekem aztán teljesen mindegy melyik kedvencem lesz az MVP, de ezt csak a név miatt nem adják. Crosby agyrázkódásból visszatérve, messze nem 100%-os formában is mindent megtett a csapatért. Malkin is persze megtette volna, de szerencsére ő egészséges tudott maradni. Az igazi vezér Crosby volt, ettől még persze ha Malkin nem lenne itt, nem lenne kupa se, de teljesen egyetértek a döntéssel. Malkin renoméjának szerintem a sok kiállítás sem tett jót. Ettől még örülök, hogy évekig láthatom ezt a két srácot Pittsburghben. Csak remélni tudom, hogy Crosby agyrázkódásai miatt nem fog visszavonulni még.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Malkin a legnagyobb király mondhat bárki bármit, komolyan nem értem mit kell még csinálnia ahhoz, hogy egyszer végre ő legyen az MVP
eaglesmcnabb
Ő kapta 2009-ben, 3 köröb keresztül Crosby vitte a hátán a csapatot.
kishaszi
Ez azért nagyon messze van a valóságtól. A Caps elleni párharcra igaz legfeljebb. Malkin pedig a Hurricanes ellenit hozta le hasonló szinten. A többiből azért mindketten ugyanúgy kivették a részüket. Malkin akkor 5 ponttal gyűjtött többet, az már túl markáns különbség volt ahhoz, hogy átjátsszák Sidnek.
Soldados
Mert csak a pontokat nézed, de majd mondom leírom más szemszögből és nem csak a pontokat nézve.
kishaszi
Nem, pont nem csak a pontokat nézem. Abban idén minimális volt a különbség. Egyszerűen Malkin dominánssá tette a sorát, Sidnek sokszor voltak problémái a sorával együtt. Malkin sztem idén sokkal jobb és meghatározóbb volt, mint Sid - pontoktól függetlenül. Tavaly ugyanez igaz volt Kesselre, a HBK-sor olyan szinten tolta végig a PO-t, hogy gyalázat volt, hogy nem Kessel kapta a díjat. És ott sem a pontokról beszélek, hanem dominanciáról. És az nem Sid és a sora volt, hanem Kessel és a HBK-line.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Malkin a legnagyobb király mondhat bárki bármit, komolyan nem értem mit kell még csinálnia ahhoz, hogy egyszer végre ő legyen az MVP
eaglesmcnabb
Ő kapta 2009-ben, 3 köröb keresztül Crosby vitte a hátán a csapatot.
kishaszi
Ez azért nagyon messze van a valóságtól. A Caps elleni párharcra igaz legfeljebb. Malkin pedig a Hurricanes ellenit hozta le hasonló szinten. A többiből azért mindketten ugyanúgy kivették a részüket. Malkin akkor 5 ponttal gyűjtött többet, az már túl markáns különbség volt ahhoz, hogy átjátsszák Sidnek.
Soldados
Mert csak a pontokat nézed, de majd mondom leírom más szemszögből és nem csak a pontokat nézve.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Malkin a legnagyobb király mondhat bárki bármit, komolyan nem értem mit kell még csinálnia ahhoz, hogy egyszer végre ő legyen az MVP
eaglesmcnabb
Ő kapta 2009-ben, 3 köröb keresztül Crosby vitte a hátán a csapatot.
kishaszi
Ez azért nagyon messze van a valóságtól. A Caps elleni párharcra igaz legfeljebb. Malkin pedig a Hurricanes ellenit hozta le hasonló szinten. A többiből azért mindketten ugyanúgy kivették a részüket. Malkin akkor 5 ponttal gyűjtött többet, az már túl markáns különbség volt ahhoz, hogy átjátsszák Sidnek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A válogatottban Ovecskint szopkodják állandóan, klubszinten meg Crosbyt, kezd kicsit unalmas lenni
de ez legyen az én bajom :d Lényeg hogy nyert a Pens!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Malkin a legnagyobb király mondhat bárki bármit, komolyan nem értem mit kell még csinálnia ahhoz, hogy egyszer végre ő legyen az MVP
eaglesmcnabb
Ő kapta 2009-ben, 3 köröb keresztül Crosby vitte a hátán a csapatot.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Malkin a legnagyobb király mondhat bárki bármit, komolyan nem értem mit kell még csinálnia ahhoz, hogy egyszer végre ő legyen az MVP
eaglesmcnabb
pl állampolgárságot cserélhetne
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Malkin a legnagyobb király mondhat bárki bármit, komolyan nem értem mit kell még csinálnia ahhoz, hogy egyszer végre ő legyen az MVP
eaglesmcnabb
Én egyetértek. Crosby fenomenális játékos, kora legnagyobbja. De ez nem jelenti azt, hogy például ebben a 25 meccses periódusban ő lett volna a legjobb. Ahogy én látom Crosbynak voltak kiemelkedő meccsei (pl a döntő 5. meccse), de többnyire inkább zseniális villanásai voltak. Malkin viszont az egész sorát dominánssá tette. És miatta volt domináns a sor a PO nagy részében. Nem véletlen, hogy ő +9-cel zárt. Tavaly ugyanezt éreztem Kesselnél. akkor ő az egész PO-t dominálta a sorával együtt.

De Crosby mivel pontokban nem sokkal maradt el tavaly Philtől, idén Genótól, így neki adták. A név miatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Malkin a legnagyobb király mondhat bárki bármit, komolyan nem értem mit kell még csinálnia ahhoz, hogy egyszer végre ő legyen az MVP

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...
Soldados
Megmondtad vagy megmondtad?
Meg hát. 😊
Jó az NHL Pats-drukkerének lenni, mi? 😉
Sobri Jóska
Megmondtam. 😊 De nem egy-másfél hete, hanem már korábban. Valamikor az első fordulóban leírtam, hogy a Pens a legjobb, legmeggyőzőbb csapat. Persze akkor hozzátettem, hogy sok minden történhet, mint ahogy történt is, mert a rengeteg sérülés miatt sokkal nehezebb lett az út a vártnál. De amit akkor írtam az bebizonyosodott, ez a Pens még megtizedelve, a csúcsformától elmaradva is a legjobbnak bizonyult. Kb párharconként csak 1-2 igazán jó meccse volt a csapatnak. Így ritkán lehet nyerni, de a Pens átlagos, sőt, akár rosszul sikerült meccseken (lásd döntő első felvonása) is tudott nyerni.

Ami számomra rendkívül durva, hogy az elsőszámú kapust a PO 2/3-ában nélkülözve, a legjobb védőt, az egész PO-ban nélkülözve lett bajnok a Pens. Ezt nincs csapat, amelyik elviselte volna. (Mindenki képzelje el a Senators-t mondjuk Karlsson nélkül, vagy a Predatorst Rinne nélkül) És még ehhez jöttek sorozatosan az apróbb sérülések nagyon is meghatározó role playereknél, mint Kunitz, Bonino, Rust, Hörni. De a PO egyharmadában a TOP3 védőnkből 2 sérült volt, mert Daley és Schultz is kihagyott 4-4 meccset. És akkor Crosby rövidke pihenőjét még meg se említettem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
amúgy Murray nyerte meg a döntőt, én vszeg neki adtam volna a Conn-t. elképesztő csak az, hogy az összefoglaló alapján miket védett az utolsó meccsen.
csebi
Murray azért nem kaphatta, mert a rájátszás kétharmadát kihagyta. Az meg persze überdurva, hogy így hozott három gólmentes meccset. Ha egyetlen kapusunk hozta volna ezt az összteljesítményt, akkor övé a Conn. Egyébként azt nem bántam volna, ha rendhagyó módon azt mondták volna, hogy a Pens kapusaié a trófea. 😊 (tudom, hogy ez lehetetlen)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Mindössze 8 olyan játékosunk volt, aki mind a 25 meccsen játszott.
Soldados
lehet épp ezért pihentebbek voltak nálatok a játékosok a döntőben?
amúgy grat szép teljesítmény.
csebi
Nem hiszem. Szerintem a nagydöntő első 4 meccsén épp az volt a legnagyobb bajunk, hogy nem voltunk elég frissek. A Preds tök simán menetelt el a nagydöntőig, míg a Pens 7 meccses sorozatot játszott kétszer egymás után.
Soldados
picit irónia is volt 😊
amúgy annyira nem volt tök sima a Preds menetelése, a mi 6 meccsünk sztem felér egy keleti párharcos hét meccsel. több OT-val, és rengeteg ütközéssel, mi is sokat ütköztünk, és a Preds is felvette a kesztyűt. de vmien szinten ilyen a karma, azt amit a Preds a mi szériánkba kapott beleértve bírói tévedéseket, szerencsét stb az ellene fordult a döntőben.

amúgy Murray nyerte meg a döntőt, én vszeg neki adtam volna a Conn-t. elképesztő csak az, hogy az összefoglaló alapján miket védett az utolsó meccsen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.