Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A hetedik meccsre amúgy mindenképpen változtatnék a sorokon. Mondjuk ha visszajönne Hörni, amire nagy szükség lenne, akkor mindenképpen lesz is. Hörni sokat dobna Sid során. Rustot pedig mindenképpen áttenném Malkin sorába (ha van Hörni, ha nincs), Rust gólerősebb, mint Wilson, így a dominancia nagyobb eredményességet hozhatna. De Schultz is jól jönne, bár ő kevésbé hiányzik köszönhetően Maattának, aki fantasztikus PO-t tol, de azért Schultz az egyik legjobban passzoló és támadó védőnk Letang hiányában, így szerepe megkerülhetetlen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A mostani PO-ban először kaptunk ki úgy, hogy jobbak voltunk. Pech. Két harmadon át feltöröltük a jeget a Sens-szel, de csak 1-1 volt, majd egy jó harmadik harmados kezdéssel náluk az előny és kihúzták a végéig. Remélem, továbbmegyünk, mert sokkal gyengébb és ellenszenvesebb csapat nekem ez az Ottawa, mint pl a nagy rivális Caps.

Tudom, hogy kb minden Pens-esnek szent tehén Sid, de nem játszik jól és akkor finom voltam. PP-ben nagyon kell, ott van érdemi jelenléte, amúgy meg a zseni megvillanásain kívül észrevehetetlen a sorával együtt. Mondjuk a tavalyi PO-t leszámítva, kb mindig pont ennyi volt a PO-ban, a zsenije megvillan néhányszor, de képtelen olyan konstans nyomást generálni, mint pl Malkin az ő sorával. Egyszerűen nem playoff hoki NEKEM, amit játszik.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Szokásos Ducks playoff sajnos. Pontatlanok és fegyelmezetlenek voltak megint. Kellene egy igazi gólvágó meg egy patent kapus végre.
gaben
nem Gibsonon ment el, a NASH szériában jól védett, megsérült van ilyen. nem hoznék mellé/helyére másik első számú kapust, de a gólvágó az mképpen kell, és egy védőt be is áldozhatunk érte.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
egy kamu kiállításnak mekkora szerepe volt...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Szokásos Ducks playoff sajnos. Pontatlanok és fegyelmezetlenek voltak megint. Kellene egy igazi gólvágó meg egy patent kapus végre.
gaben
ott van Jimmer a Wingsben, az éves első lágyéksérülésig All-Star formát nyom. csak arra kell figyelni, hogy ez a sérülés minél később érje el.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Szokásos Ducks playoff sajnos. Pontatlanok és fegyelmezetlenek voltak megint. Kellene egy igazi gólvágó meg egy patent kapus végre.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Szerintem nagyon helyesen nem kockáztatjuk meg a sérültek játékát, úgyhogy sem Kuhnhackle, sem Ruhwedel, sem Hornquist, sem pedig Schultz nem játszik a 6. meccsen. Remélem nélkülük is sikerül, velük pedig még erősebbek lehetünk a Nashville ellen
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
A Predators a döntőben, és erre senki nem kapja fel a fejét? 😊 Ilyen menetelés után még a végső győzelemre is képesnek érzem őket, legyen akárki is az ellenfelük a fináléban.
Nandito
Nekik mindenképpen van esélyük a Pens ellen. Meggyőződésem, hogy a Pens-t csak olyan csapat tudja legyőzni, amelyiknek világklasszis kapusa van és annak kell egy fenomenális sorozatot produkálnia. Rinne eddig elképesztő a PO-ban.

A Sens ellen pedig sztem nyernének.
Soldados
No igen, Rinne tényleg nagyon jó, de a Predators védekezése is egyben van, a kevés helyzetükkel meg jól élnek. (A kapura lövés a 6. meccsen 41-18 volt a Ducksnak.) Még extra pihenőnapokat is kaphatnak, ha a másik ágon hét meccs lesz.
Nandito
én az összes preds-ana meccset láttam, és Rinne azért szedte a potyákat, volt legalább 4-5 gól a 15ből. ezek nem a kérdőjeles, meg amúgy meg lehetett volna gólok, hanem azok, amiket védenie kellene. ettől függetlenül, ha elkapja a gépszíj, akkor nagyon kemény falat húz fel, de ebben a szériában nem volt annyira elképesztő, mint az előző 2-ben. ja és hiába van 41 kapura lövés, ha abból 15-20 olyan, hogy kék vonalról, tisztán látható wrist shot. amúgy a Preds nagyon megérdemelte, 2 legjobb centerük lesérül, és megnyerik. könyörtelenül használják ki az ellenfél hibáit, és ők nem sokat követnek el a saját védő harmadukban. de azért sztem a döntőben nem fogják megoldani Johansen pótlását, így bmeik csapat is jön, picit esélytelenebbnek érzem őket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Subbannal jól kiszúrtunk.........eléggé dühít a dolog, bár ha jól sejtem nem ő vitte be őket a döntőbe. Remélem a Pens jut be, az Ottawának Habs drukkerként nehéz lenne szurkolni
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A Predators a döntőben, és erre senki nem kapja fel a fejét? 😊 Ilyen menetelés után még a végső győzelemre is képesnek érzem őket, legyen akárki is az ellenfelük a fináléban.
Nandito
Nem semmi, bár számomra a 2012-es Kings meneteléshez képest ez nem olyan meglepő
Kampman
Nem könnyű összehasonlítani a kettőt, főleg ennyi év távlatából. 😊 Mindenesetre én abszolút műkedvelőként nézem az NHL-t, és semmi esélyt nem adtam nekik a PO-ban, erre tessék, a döntő már biztos. A Chicago söprése óta figyelek jobban rájuk, meg hát ugye Nashvilleről van szó. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A Predators a döntőben, és erre senki nem kapja fel a fejét? 😊 Ilyen menetelés után még a végső győzelemre is képesnek érzem őket, legyen akárki is az ellenfelük a fináléban.
Nandito
Nekik mindenképpen van esélyük a Pens ellen. Meggyőződésem, hogy a Pens-t csak olyan csapat tudja legyőzni, amelyiknek világklasszis kapusa van és annak kell egy fenomenális sorozatot produkálnia. Rinne eddig elképesztő a PO-ban.

A Sens ellen pedig sztem nyernének.
Soldados
No igen, Rinne tényleg nagyon jó, de a Predators védekezése is egyben van, a kevés helyzetükkel meg jól élnek. (A kapura lövés a 6. meccsen 41-18 volt a Ducksnak.) Még extra pihenőnapokat is kaphatnak, ha a másik ágon hét meccs lesz.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
A Predators a döntőben, és erre senki nem kapja fel a fejét? 😊 Ilyen menetelés után még a végső győzelemre is képesnek érzem őket, legyen akárki is az ellenfelük a fináléban.
Nandito
Nem semmi, bár számomra a 2012-es Kings meneteléshez képest ez nem olyan meglepő
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Predators a döntőben, és erre senki nem kapja fel a fejét? 😊 Ilyen menetelés után még a végső győzelemre is képesnek érzem őket, legyen akárki is az ellenfelük a fináléban.
Nandito
Nekik mindenképpen van esélyük a Pens ellen. Meggyőződésem, hogy a Pens-t csak olyan csapat tudja legyőzni, amelyiknek világklasszis kapusa van és annak kell egy fenomenális sorozatot produkálnia. Rinne eddig elképesztő a PO-ban.

A Sens ellen pedig sztem nyernének.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A Predators a döntőben, és erre senki nem kapja fel a fejét? 😊 Ilyen menetelés után még a végső győzelemre is képesnek érzem őket, legyen akárki is az ellenfelük a fináléban.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vagy azért mert road warriorok vagyunk 😊
kishaszi
Ez nem road warriorság szerintem. Egyszerűen qrva jó a Pens. De tényleg. Full csapattal senki nem tudja megállítani. Tele vagyunk sérültekkel, az egész PO-ban alig 2-3 meccsen játszottunk igazán jól, ahogy a Pens szokott. És még így is ott vannak az ismétlés kapujában.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Kuhnackle, Schultz nem edzett....viszont Hornquist és Ruhwedel korizott, de utóbbi csak külön.
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vagy azért mert road warriorok vagyunk 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én most ehhez a csapathoz akkor se nyúlnék, ha valamelyik sérült visszatérne. Ez most egy tökéletes meccs volt, nehéz lesz még egyszer ennyire jól játszani, főleg Kanadában. Ott biztos aprítják majd a Pens játékosokat rendesen, úgyhogy a sérültek csak legyenek tökéletes állapotban. Nagyon durva volt a Pens főlény és különösen az a 3. gól volt demoralizáló. Az ilyen meccsek után rendre botlás szokott jönni bármelyik csapatot is nézzük, úgyhogy most nagyon össze kell kapni a 6. meccs elejét, mert nekünk fognak ugrani.
Egyébként most, hogy az Ottawánál is vannak sérültek látszik igazán, hogy mennyire jó ez a Pens. 3-4 meghatározó ember hiányát is el tudta/tudja viselni 1-1 meccs során, erre a másik fél nem volt képes.
Klaci79
Én Schultzot és Hörnit gondolkodás nélkül raknám be, ha egészségesek.

Amúgy sztem behúzzuk a hatodikat. Nem lesz ennyire sima, de megnyerjük. A Sens nem lesz képes elviselni a nyomást és a hiányzóit.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Életem első jégkorong élménye a lillehammeri olimpiai döntő volt, Forsberg büntetőjével, akkor lettem svéd drukker. Szóval most örülök. 😊

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Meglepi eredmény lett, a kanadaiak a tegnapi mákos továbbjutásukat most szívták meg! Majd holnap megnézem a büntiket😊
NB2
Miért lett volna mákos? Az oroszok 2. gólja ugyanolyan szerencsés volt, mint O'Reillyé. Amúgy az utolsó harmad kapura lövése 19-5 volt, szóval ha szerencséjük is volt, bőven megdolgoztak érte.
Az eredményt se mondanám annyira meglepinek, ezen a tornán a svédek és az oroszok is erősebb kerettel voltak. De ezt mondták is a közvetítésben.
Nandito
Nem tudom, de az orosz-kanadán nem voltak meggyőzőek*. Tegnapi alapján inkább érdemelték volna meg, azért az durva mikor a svédek alig bírták a pakkot bevinni még ember előnyben is. Fizikálisan annyira jók, hogy még ez a B válogatott is majdnem megnyerte.

* 3. harmad elejéig láttam és az eredmény ismeretében már nem néztem meg a végét a szombatinak, lehet, hogy itt van a kutya elásva😊
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Meglepi eredmény lett, a kanadaiak a tegnapi mákos továbbjutásukat most szívták meg! Majd holnap megnézem a büntiket😊
NB2
Miért lett volna mákos? Az oroszok 2. gólja ugyanolyan szerencsés volt, mint O'Reillyé. Amúgy az utolsó harmad kapura lövése 19-5 volt, szóval ha szerencséjük is volt, bőven megdolgoztak érte.
Az eredményt se mondanám annyira meglepinek, ezen a tornán a svédek és az oroszok is erősebb kerettel voltak. De ezt mondták is a közvetítésben.

Music City Miracle
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
na !az utolsó két meccsen megjöttek a gólok itt a Pitts-Ott-n!
csak lehetne egy kicsit egyenletesebben elosztva ha kérhetem...😊
szerintem az utolsó meccsre/meccsekre visszatér amúgy az elején látott brusztolósabb kevés gólos játék...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Én most ehhez a csapathoz akkor se nyúlnék, ha valamelyik sérült visszatérne. Ez most egy tökéletes meccs volt, nehéz lesz még egyszer ennyire jól játszani, főleg Kanadában. Ott biztos aprítják majd a Pens játékosokat rendesen, úgyhogy a sérültek csak legyenek tökéletes állapotban. Nagyon durva volt a Pens főlény és különösen az a 3. gól volt demoralizáló. Az ilyen meccsek után rendre botlás szokott jönni bármelyik csapatot is nézzük, úgyhogy most nagyon össze kell kapni a 6. meccs elejét, mert nekünk fognak ugrani.
Egyébként most, hogy az Ottawánál is vannak sérültek látszik igazán, hogy mennyire jó ez a Pens. 3-4 meghatározó ember hiányát is el tudta/tudja viselni 1-1 meccs során, erre a másik fél nem volt képes.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Caps elleni széria eleje óta nem láttuk ezt az igazi Pens-t. De még önmaguk árnyéka is elég volt a 2-2-höz. Persze ehhez nagyban hozzájárult a sok sérült. De várható volt, hogy egyszer megint kiszakad a gólzsák, mivel alapvetően ezt tudja ez a csapat ezzel a világ legjobb és legtelítettebb támadóarzenáljával.

Az sokat mondó, hogy Rust visszatérésével nem Archibald került ki, hanem Sheary. Örülök, hogy Sullivan is úgy látta, ahogy én. 😊 Konkrétan Sheary sora kuka volt, annyira gyengén játszott az elmúlt hetekben. Rusttal rögtön lett 3 sorunk. A lehetőséget apó perememberek (Archi, Rowney) pedig jól és lendületesen hokiznak, így jó döntés volt Shearyt kikapni egy kis pihenőre, bár én lehet vissza se tenném.

Amúgy Malkin sora eszméletlen domináns, még ha ez gólokban mostanság nem is mutatkozik meg, de szinte állandó nyomás alatt tartja az ellenfelet. Hihetetlen elánnal játszik az orosz. Látszik, hogy élvezi a hokit, eszméletlen cseleket csinál. Nála is érik egy gólgazdagabb meccs már. Meg Maatta tetszik nagyon. Nemcsak most az utóbbi két meccsen, hogy betalált, hanem az egész PO-ban. Most kezdem azt érezni, hogy kezd igazán beérni a srác. Kezd egyre jobb lenni támadásban, passzokban és lövésben is. Nagy érdemei vannak abban, hogy Letang, Daley, Schultz kiesésénél sem omlott össze a védekezésünk.

Hörni és Schultz visszajön, akkor lesz aztán ne mulass! 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Hát ezt becumiztam rendesen. Mivel kosár EL döntő is volt, mondom majd 22.00-tól szépen megnézem a jéghoki döntőt. Hát arra nem számítottam, hogy a drága sporttv a harmadok között szépen megtartja a 15 perces szünetet (felvételnél sok értelme nincs), kénytelen voltam megnézni a végeredményt neten. Még csak most kezdik a 20 perces hosszabbítást. Persze mikor Engyel és Kangyalt meghallottam lehetett sejteni😊 Ha ők este vannak mindig hosszabbítás volt😊
Meglepi eredmény lett, a kanadaiak a tegnapi mákos továbbjutásukat most szívták meg! Majd holnap megnézem a büntiket😊
(tényleg fura, hogy NHL és VB döntő egyidőben...)