Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
game-time decision néhány sérült helyzete, de az biztos, hogy Kuhnhackl és Ruhwedel nem játszanak

Én egyébként pont úgy tudom, hogy Murray kezd....nem is hiszem, hogy jót tenne váltogatni a kapusokat egy-egy meccs után

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Érdekes mennyire egyformán alakultak eddig a főcsoport döntők, de nagyon remélem ma ennek véget vetnek a pingvinek és behúzzák a 3.-at! Go Pens!!!
Klaci79
Ha elfogy a Sens k szerencséje, akkor meglesz mert ez a 2 góljuk is olyan kondás volt, hogy úgy kellett bezavarni az ólba.

Állítólag MAF kezd, szerintem jó húzás Sullytól, akármi lesz is a meccsen. Bár én írtam, hogy döntő esetén mindenképp, de jobban belegondolva vagy most vagy...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
hát amilyen szerencsénk volt az edmonton elleni párharcban a bírói döntésekkel, addig itt a preds ellen annyira nincsen. ők mindig megkapják az esélyt könnyű döntésekkel, hogy kiegyenlítsenek, lezárják a meccset, míg mi fordított helyzetben nem, és már ez a 2. meccs, amikor egyértelműen nekik elnéznek mindent, nálunk meg a legkisebb dolgokért és emelik fel a kezüket a zebrák. ezzel sztem ők tovább is mennek, nem hiszem, hogy elhozunk 2 meccset egymás után.csebi
Nem lesz egyszerű az biztos. Nem tudom mit tolhatnak, de feladják a leckét.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Érdekes mennyire egyformán alakultak eddig a főcsoport döntők, de nagyon remélem ma ennek véget vetnek a pingvinek és behúzzák a 3.-at! Go Pens!!!
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Hát ezt rendesen elchokerkedték a ruszkik.
Jakehomer
2 harmad után sima libának tűnt...

A finnek meg totál homályt tolnak, ilyenkor lehet dühítő, hogy kirakták az amerikaiakat.

(az mondjuk a saját személyes hisztim, hogy a délutáni meccs cseszett véget érni addig míg elmegyek meccsre, ez bezzeg simán véget ért volna akkor.... )
NB2
A finnek eleve minimális esélyekkel indultak, a svéd keret három nagyságrenddel erősebb (Filppula mint első soros center vicc, olimpiai keretbe be se férne), ráadásul csináltak három full gyökér kiállítást a támadóharmadban, amiből kaptak kettőt, azzal el is dőlt. Tényleg csoda, hogy idáig elvergődtek.

hát amilyen szerencsénk volt az edmonton elleni párharcban a bírói döntésekkel, addig itt a preds ellen annyira nincsen. ők mindig megkapják az esélyt könnyű döntésekkel, hogy kiegyenlítsenek, lezárják a meccset, míg mi fordított helyzetben nem, és már ez a 2. meccs, amikor egyértelműen nekik elnéznek mindent, nálunk meg a legkisebb dolgokért és emelik fel a kezüket a zebrák. ezzel sztem ők tovább is mennek, nem hiszem, hogy elhozunk 2 meccset egymás után.
csebi
Valszeg nem segít a gyökér csapat imidzs 😊

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
hát amilyen szerencsénk volt az edmonton elleni párharcban a bírói döntésekkel, addig itt a preds ellen annyira nincsen. ők mindig megkapják az esélyt könnyű döntésekkel, hogy kiegyenlítsenek, lezárják a meccset, míg mi fordított helyzetben nem, és már ez a 2. meccs, amikor egyértelműen nekik elnéznek mindent, nálunk meg a legkisebb dolgokért és emelik fel a kezüket a zebrák. ezzel sztem ők tovább is mennek, nem hiszem, hogy elhozunk 2 meccset egymás után.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
amilyen ótvar szezonja volt a Wingsnek, annyira jól megy a farmcsapatának (ráadásul úgy, hogy a csapat legjobbjait simán felvitték az NHL-be, és nem is kerültek vissza a rájátszásra)
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Hát ezt rendesen elchokerkedték a ruszkik.
Jakehomer
2 harmad után sima libának tűnt...

A finnek meg totál homályt tolnak, ilyenkor lehet dühítő, hogy kirakták az amerikaiakat.

(az mondjuk a saját személyes hisztim, hogy a délutáni meccs cseszett véget érni addig míg elmegyek meccsre, ez bezzeg simán véget ért volna akkor.... )

Szerkesztette: NB2
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mekkora meccs volt, te jó ég! 😊 A 2. harmad után az oroszoknak adtam a meccset, majdnem kikapcsoltam a tévét. Aztán amit Kanada művelt, elképesztő, hogy nyomtak. Az a 17. másodperces gól volt a fontos, az egyik oldalt nagyon megfogta, a másikat durván felpörgette.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Hát ezt rendesen elchokerkedték a ruszkik.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem se, s én se tenném, bármennyire MAF megérdenli, ez biznisz. Viszont ha sikerülne döntőzni, visszaadnám MAF-nak a lehetőséget

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tavaly is volt kapuscsere. Murray is "pihent" egyet.
kishaszi
Idén szerintem nem lesz visszacsere. Murray lesz a kezdő a következőn is, ami érthető a mostani teljesítménye okán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Jaj de jó így tölteni egy szombatot. Hatalmas csata volt és sikerült szinte az egész mérkőzést kontrollálni, majd kapunk egy gólt megint mert szarul bulizunk a támadó harmadban és máris ott a momentum. Ráadásul ezeket az 1-1-eket se tudjuk megint beütni. Kessel legalább megpróbálta Sheary próbálkozása értékelhetetlen volt. De nincs senki aki jöhetne...na talán majd a vasárnapi meccsen.
Az mindenesetre amit az első 2 harmadban játszottunk, bőven elég lenne erre az összecsapásra. Ha most sikerülne átvenni a vezetést, akkor az baromi nagy +-t adna a játékosoknak.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Volt némi mákja ma a Pensnek, az Ottawa mondjuk semmit nem csinált az első 35 percben, és az első két gólban Anderson is vastagon benne volt. Legalább biztosan lesz hat meccs, gyanús, hogy hét is.
Jakehomer
Mondjuk az a 2. Ottawa gól sem kis mák volt. Ráadásul magunknak is köszönhettük, hogy a végén majdnem sikerült eladni a meccset, mert Kessel és Sheary is 100%-os ziccert rontott. Úgyhogy itt a szerencsének szerintem nem volt akkor szerepe.
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tavaly is volt kapuscsere. Murray is "pihent" egyet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Murray kezd a kapuban. Nem öröülök. :/ Szerintem Fleury nem adott rá okot, hogy csere legyen.
Soldados
Nem lehetett egyszerű döntés, igazából Fleury a harmadik meccsen is inkább peches volt, mint szar, amúgy meg nagyot játszik az egész playoffban, ugyanakkor Murray alapvetően jobb kapus. Tipikusan az a szituáció, hogy ha bejön, akkor zseni az edző, ha nem, akkor hülye 😊
Jakehomer
Végülis bejött, ennek ellenére Fleury annyi mindent tett ezért a franchise-ért, hogy én nem cseréltem volna, mivel nem adott rá okot. Főleg, hogy köv. idényben jó eséllyel már Las Vegasban láthatjuk.

Ettől függetlenül a döntést nem kell megmagyarázni, Murray kiváló kapus, a csapat pedig győzött. Nem tudom még hány embernek kell kidőlnie (most Ruhwedel), hogy megtörjön ez a Pens, mindenesetre eddig nem tört meg, pedig már Archibaldok is játszanak. Ha Hörni, Rust és Schultz visszajönne, nem aggódnék. Nem hiszem, hogy van másik csapat, amelyik ennyi sérülést elviselt volna a playoffban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Volt némi mákja ma a Pensnek, az Ottawa mondjuk semmit nem csinált az első 35 percben, és az első két gólban Anderson is vastagon benne volt. Legalább biztosan lesz hat meccs, gyanús, hogy hét is.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Murray kezd a kapuban. Nem öröülök. :/ Szerintem Fleury nem adott rá okot, hogy csere legyen.
Soldados
Nem lehetett egyszerű döntés, igazából Fleury a harmadik meccsen is inkább peches volt, mint szar, amúgy meg nagyot játszik az egész playoffban, ugyanakkor Murray alapvetően jobb kapus. Tipikusan az a szituáció, hogy ha bejön, akkor zseni az edző, ha nem, akkor hülye 😊

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Igen, az USA meccsel jó mellé lőttem.
Sajna csak az első harmadból láttam valamit, de ott még kiegyenlített játék folyt.

Őszintén megmondva se a svédeket, se a finneket nem vártam előzetesen a döntőbe, de valamelyikük csak ott lesz. 😊
danyly
csináltak egy amatőr hibát emberhátrányos védekezésben, meg egy 2 a 2 elleni leindulásnál az egyik finn eltakarította az egyik amerikait, 2 az 1 ellen meg kijátszották mattra. előferdül. majd legközelebb figyelnek erre, oh wait...
slowmotion
A másik védő eleve esélytelen pozícióban volt a borzalmas turnover után és a fordulásban esett el, nem fellökték.

Amúgy a finnek nem alibiztek a csoportmeccseken, hanem tényleg szarul játszottak nagyrészt. Eleve a keret az elmúlt 20 év egyik legrosszabbja, az edző se áll a helyzet magaslatán, még tegnap is kísérletezgetett a sorokkal, a kezdő kapus is betlizett, szóval összejöttek a dolgok.

Az amerikaiak ellen működtek az új sorok, meg ellenük nagy jégen jól szokott menni amúgy is, nem ízlik nekik ez az agresszív trap, amit a finnek játszanak.
Jakehomer
én úgy láttam, hogy biztos ami biztos rásegített a finn csávó (mondjuk nem volt kétperc-pozitív, az is igaz, csak dörzsölt)
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Murray kezd a kapuban. Nem öröülök. :/ Szerintem Fleury nem adott rá okot, hogy csere legyen.
Soldados
Tulajdonképpen Murray se....kellemes gond...reméljük bejön!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Murray kezd a kapuban. Nem öröülök. :/ Szerintem Fleury nem adott rá okot, hogy csere legyen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Igen, az USA meccsel jó mellé lőttem.
Sajna csak az első harmadból láttam valamit, de ott még kiegyenlített játék folyt.

Őszintén megmondva se a svédeket, se a finneket nem vártam előzetesen a döntőbe, de valamelyikük csak ott lesz. 😊
danyly
csináltak egy amatőr hibát emberhátrányos védekezésben, meg egy 2 a 2 elleni leindulásnál az egyik finn eltakarította az egyik amerikait, 2 az 1 ellen meg kijátszották mattra. előferdül. majd legközelebb figyelnek erre, oh wait...
slowmotion
A másik védő eleve esélytelen pozícióban volt a borzalmas turnover után és a fordulásban esett el, nem fellökték.

Amúgy a finnek nem alibiztek a csoportmeccseken, hanem tényleg szarul játszottak nagyrészt. Eleve a keret az elmúlt 20 év egyik legrosszabbja, az edző se áll a helyzet magaslatán, még tegnap is kísérletezgetett a sorokkal, a kezdő kapus is betlizett, szóval összejöttek a dolgok.

Az amerikaiak ellen működtek az új sorok, meg ellenük nagy jégen jól szokott menni amúgy is, nem ízlik nekik ez az agresszív trap, amit a finnek játszanak.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nekem úgy általánosságban ez a legnagyobb bajom a jégkorong vb-vel, hogy a csoportkört elengedő finnek ott vannak a négyben. Szerintem pont az volt a különbség, hogy az amerikaiak kihajtották magukat az oroszok ellen, a finnek meg játszottak egy edzőmeccset a kanadaiakkal. Ezen a lebonyolításon kéne valahogy változtatni, mert a nagy hatos úgyis mindig továbbjut, de közben meg matekoznak, kivel lenne érdemes játszani az egyenes kieséses szakaszban. Például lehetne, hogy a negyeddöntőben a csoportgyőztesek választanak maguknak ellenfelet...
Nandito
Lehet h valóban jobb lebonyolítás lenne a két nyolcas helyett négy négyes csoport. Pláne ha a csoportkör után sorsolnák össze az elsőket és a másodikokat, nem lenne előre kiadott ágrajz a döntőig a vb előtt, hanem a sorsolás közben rajzolódna ki az alsó ill. a felső ág.
empty taxi
Igen, még ez is jobb lenne. Csak a négy 4-es csoportban kevés a meccs, tehát valami plusz kört be kellene iktatni, hogy 5-7 közötti alap mérkőzésszám legyen.
Az olimpián 12 csapattal van jó lebonyolítás: mindenki továbbjut a megszerzett pontok alapján, a legjobb négy kiemelt, aztán kapják, aki továbbjut az első kieséses körből.
Nandito
2 meccset játszanak egymás ellen a 4-es csoportban? 😊
empty taxi
Mehet! 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Nekem úgy általánosságban ez a legnagyobb bajom a jégkorong vb-vel, hogy a csoportkört elengedő finnek ott vannak a négyben. Szerintem pont az volt a különbség, hogy az amerikaiak kihajtották magukat az oroszok ellen, a finnek meg játszottak egy edzőmeccset a kanadaiakkal. Ezen a lebonyolításon kéne valahogy változtatni, mert a nagy hatos úgyis mindig továbbjut, de közben meg matekoznak, kivel lenne érdemes játszani az egyenes kieséses szakaszban. Például lehetne, hogy a negyeddöntőben a csoportgyőztesek választanak maguknak ellenfelet...
Nandito
Azt, hogy a finnek ott vannak a franciáknak köszönhetik😊 Ha csak simán leverik a fehéroroszokat, a finnek már a repülőn ülnének😊 A finnek már a többi eredmény tudatában lötyögtek az utolsó meccsen.
Sajnos ez a playoff lélektana, valahol érezheti az ember igazságtalannak a dolgot...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Nekem úgy általánosságban ez a legnagyobb bajom a jégkorong vb-vel, hogy a csoportkört elengedő finnek ott vannak a négyben. Szerintem pont az volt a különbség, hogy az amerikaiak kihajtották magukat az oroszok ellen, a finnek meg játszottak egy edzőmeccset a kanadaiakkal. Ezen a lebonyolításon kéne valahogy változtatni, mert a nagy hatos úgyis mindig továbbjut, de közben meg matekoznak, kivel lenne érdemes játszani az egyenes kieséses szakaszban. Például lehetne, hogy a negyeddöntőben a csoportgyőztesek választanak maguknak ellenfelet...
Nandito
Lehet h valóban jobb lebonyolítás lenne a két nyolcas helyett négy négyes csoport. Pláne ha a csoportkör után sorsolnák össze az elsőket és a másodikokat, nem lenne előre kiadott ágrajz a döntőig a vb előtt, hanem a sorsolás közben rajzolódna ki az alsó ill. a felső ág.
empty taxi
Igen, még ez is jobb lenne. Csak a négy 4-es csoportban kevés a meccs, tehát valami plusz kört be kellene iktatni, hogy 5-7 közötti alap mérkőzésszám legyen.
Az olimpián 12 csapattal van jó lebonyolítás: mindenki továbbjut a megszerzett pontok alapján, a legjobb négy kiemelt, aztán kapják, aki továbbjut az első kieséses körből.
Nandito
2 meccset játszanak egymás ellen a 4-es csoportban? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...