Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nekem úgy általánosságban ez a legnagyobb bajom a jégkorong vb-vel, hogy a csoportkört elengedő finnek ott vannak a négyben. Szerintem pont az volt a különbség, hogy az amerikaiak kihajtották magukat az oroszok ellen, a finnek meg játszottak egy edzőmeccset a kanadaiakkal. Ezen a lebonyolításon kéne valahogy változtatni, mert a nagy hatos úgyis mindig továbbjut, de közben meg matekoznak, kivel lenne érdemes játszani az egyenes kieséses szakaszban. Például lehetne, hogy a negyeddöntőben a csoportgyőztesek választanak maguknak ellenfelet...
Nandito
Lehet h valóban jobb lebonyolítás lenne a két nyolcas helyett négy négyes csoport. Pláne ha a csoportkör után sorsolnák össze az elsőket és a másodikokat, nem lenne előre kiadott ágrajz a döntőig a vb előtt, hanem a sorsolás közben rajzolódna ki az alsó ill. a felső ág.
empty taxi
Igen, még ez is jobb lenne. Csak a négy 4-es csoportban kevés a meccs, tehát valami plusz kört be kellene iktatni, hogy 5-7 közötti alap mérkőzésszám legyen.
Az olimpián 12 csapattal van jó lebonyolítás: mindenki továbbjut a megszerzett pontok alapján, a legjobb négy kiemelt, aztán kapják, aki továbbjut az első kieséses körből.

Music City Miracle
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Igen, az USA meccsel jó mellé lőttem.
Sajna csak az első harmadból láttam valamit, de ott még kiegyenlített játék folyt.

Őszintén megmondva se a svédeket, se a finneket nem vártam előzetesen a döntőbe, de valamelyikük csak ott lesz. 😊
danyly
csináltak egy amatőr hibát emberhátrányos védekezésben, meg egy 2 a 2 elleni leindulásnál az egyik finn eltakarította az egyik amerikait, 2 az 1 ellen meg kijátszották mattra. előferdül. majd legközelebb figyelnek erre, oh wait...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Nekem úgy általánosságban ez a legnagyobb bajom a jégkorong vb-vel, hogy a csoportkört elengedő finnek ott vannak a négyben. Szerintem pont az volt a különbség, hogy az amerikaiak kihajtották magukat az oroszok ellen, a finnek meg játszottak egy edzőmeccset a kanadaiakkal. Ezen a lebonyolításon kéne valahogy változtatni, mert a nagy hatos úgyis mindig továbbjut, de közben meg matekoznak, kivel lenne érdemes játszani az egyenes kieséses szakaszban. Például lehetne, hogy a negyeddöntőben a csoportgyőztesek választanak maguknak ellenfelet...
Nandito
Lehet h valóban jobb lebonyolítás lenne a két nyolcas helyett négy négyes csoport. Pláne ha a csoportkör után sorsolnák össze az elsőket és a másodikokat, nem lenne előre kiadott ágrajz a döntőig a vb előtt, hanem a sorsolás közben rajzolódna ki az alsó ill. a felső ág.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nekem úgy általánosságban ez a legnagyobb bajom a jégkorong vb-vel, hogy a csoportkört elengedő finnek ott vannak a négyben. Szerintem pont az volt a különbség, hogy az amerikaiak kihajtották magukat az oroszok ellen, a finnek meg játszottak egy edzőmeccset a kanadaiakkal. Ezen a lebonyolításon kéne valahogy változtatni, mert a nagy hatos úgyis mindig továbbjut, de közben meg matekoznak, kivel lenne érdemes játszani az egyenes kieséses szakaszban. Például lehetne, hogy a negyeddöntőben a csoportgyőztesek választanak maguknak ellenfelet...

Music City Miracle
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Sullivan-éra legrosszabb meccse (6. WAS) után bemutattuk a Sullivan-éra legrosszabb harmadát is. Sajnos úgy tűnik, mintha kezdenénk elfogyni, legalábbis elég leharcolt képet mutattunk. Hörni és Schultz nagyon kell vissza, iszonyatosan hiányoztak, de Rust sem ártana. Viszont Shearyt nem akarom jégen látni. Botrányos formában van, jelenleg százszor inkább Kuhnhackl, mint ő. De a sztárok közül is egyedül Malkin tűnik folyamatosan, minden meccsen harapósnak, szóval a Sid-Kessel duótól is több kellene.

Amúgy a Sens most sem mutatott semmi extrát. Nem azt éreztem, hogy folyamatosan nyomnak és feltörlik velünk a jeget.
Soldados
Engedd el. Hogy Sid nem 100 az tuti. 1 meccsel agyrázkódás után visszatérjen, ráadásul az ő ilyen múltjával?! Utána rögtön beleállítják a palánkba fejjel... Kb. csoda, hogy mozog, nemhogy játszik a PO-ban. De ez a PO. Akármennyire intelligens Sid, hatosfogattal se tudnád levontatni a pályáról, amíg mozog. Már csak zért sem, mert benne van a véreben (@múgy akkor úgyis jönne a puncizás a kreténektöl...)
Mellesleg Malkin jópár meccsen homályon volt a pontjai ellenére is, konkrétan pl. a Caps széria felén legalább. A lényeg, hogy mindenkinek javulnia kéne, de ettöl függetlenül elvékonyodott a brigád, ez van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen, az USA meccsel jó mellé lőttem.
Sajna csak az első harmadból láttam valamit, de ott még kiegyenlített játék folyt.

Őszintén megmondva se a svédeket, se a finneket nem vártam előzetesen a döntőbe, de valamelyikük csak ott lesz. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
| Hát, hogy itt a végén miért nem adták meg a svájciak gólját számomra rejtély |
Kanada meccs eredménye szerintem nem tükrözi a különbséget...
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
A lényegi rész amúgy is most kezdődik a vb-n😊
USA-FIN: bár ez a finn csapat nem acélos, de simán kinézem, hogy elkapják az amikat
RUS-CZE: cseheknek akkor lehet esélyük ha az elején találnak véletlen egy gólt és a ruszkik túl görcsölik
CAN-GER: simaliba😊
SWE-SUI: 1x2😊
Mivel ugyi az ember dolgozik, már csak azt kéne kideríteni, hogy a sporttv 2 csatornáján melyik meccs lesz, így nehezen tudom melyik lesz az orosz-cseh...
NB2
Ügyes vagyok😀
a csehek amúgy jól kezdtek, a ruszkik a semmiből lőttek 2 gólt és ezzel meg is nyugodtak...
nem vagyok benne biztos, hogy ez olyan sétagalopp lett volna nekik...
USA-FIN: mondtam ugye?😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Sullivan-éra legrosszabb meccse (6. WAS) után bemutattuk a Sullivan-éra legrosszabb harmadát is. Sajnos úgy tűnik, mintha kezdenénk elfogyni, legalábbis elég leharcolt képet mutattunk. Hörni és Schultz nagyon kell vissza, iszonyatosan hiányoztak, de Rust sem ártana. Viszont Shearyt nem akarom jégen látni. Botrányos formában van, jelenleg százszor inkább Kuhnhackl, mint ő. De a sztárok közül is egyedül Malkin tűnik folyamatosan, minden meccsen harapósnak, szóval a Sid-Kessel duótól is több kellene.

Amúgy a Sens most sem mutatott semmi extrát. Nem azt éreztem, hogy folyamatosan nyomnak és feltörlik velünk a jeget.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Az megvan, hogy jelen állás szerint vasárnap felvételről megy majd a döntő?
sport1 Real, sport2 Barca...
NB2
Elvileg talán még ott van a C8 csatorna, azon szoktam időnként Sport1-2t látni. De durva hogy előfordulhat, így lesz.
dande
Döntő C8-on élőben, majd felvételről 22től Sport 2. Holnap orosz meccs sport1, usa derbi sport2.
zavi27
jah közben kiderült...
 www.jegkorongblog.hu/2017/05/17/a-c8-kozvetiti-a-jegkorong-vb-dontojet/#post-216497
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Meg aztán ugye ezzel a játékkal mentek két fordulót és simán benne van, hogy ebben a párharcban is találnak egy-egy gólt az elején, aztán a Pit meg futhat a pénze után.
Klaci79
na most a harmadik meccsen szerencsével találtak gyorsan négy gólt, lássuk hogy sikerül-e valahogy kialibizni a győzelmet :p
baggio
Hát ez kemény volt....gyorsan el kell felejteni, mert ilyen szerencse/pech ritkán ér egy csapatot. Ilyenkor nehéz bármit kielemezni, de az tény, hogy a játékhoz ma sok közünk nem volt. Sokkal jobban oda kell csapni az első percekben, mert hátrányból nyerni az Ottawa ellen elég mission impossible
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Meg aztán ugye ezzel a játékkal mentek két fordulót és simán benne van, hogy ebben a párharcban is találnak egy-egy gólt az elején, aztán a Pit meg futhat a pénze után.
Klaci79
na most a harmadik meccsen szerencsével találtak gyorsan négy gólt, lássuk hogy sikerül-e valahogy kialibizni a győzelmet :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nekem tök egyértelmű az USA-Finnország párharc, bár a finn hokit kedvelem. Az USA jó kis csikócsapattal érkezett: 24 év felett összesen hat játékosuk van, 30 felett meg csak a Detroit hálóőre Howard. A németek elleni nyitó meccs fiaskó volt, de utána elég meggyőzőek voltak, közte az oroszok sima elverése. Finnek nagyon hektikusak, bár tudnak mindig újítani. De most nem érzem őket favoritnak. Úgyhogy én inkább az USA győzelemben hiszek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Az megvan, hogy jelen állás szerint vasárnap felvételről megy majd a döntő?
sport1 Real, sport2 Barca...
NB2
Elvileg talán még ott van a C8 csatorna, azon szoktam időnként Sport1-2t látni. De durva hogy előfordulhat, így lesz.
dande
Döntő C8-on élőben, majd felvételről 22től Sport 2. Holnap orosz meccs sport1, usa derbi sport2.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az megvan, hogy jelen állás szerint vasárnap felvételről megy majd a döntő?
sport1 Real, sport2 Barca...
NB2
Elvileg talán még ott van a C8 csatorna, azon szoktam időnként Sport1-2t látni. De durva hogy előfordulhat, így lesz.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Az megvan, hogy jelen állás szerint vasárnap felvételről megy majd a döntő?
sport1 Real, sport2 Barca...
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
A lényegi rész amúgy is most kezdődik a vb-n😊
USA-FIN: bár ez a finn csapat nem acélos, de simán kinézem, hogy elkapják az amikat
RUS-CZE: cseheknek akkor lehet esélyük ha az elején találnak véletlen egy gólt és a ruszkik túl görcsölik
CAN-GER: simaliba😊
SWE-SUI: 1x2😊
Mivel ugyi az ember dolgozik, már csak azt kéne kideríteni, hogy a sporttv 2 csatornáján melyik meccs lesz, így nehezen tudom melyik lesz az orosz-cseh...
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az elsőről azt olvastam, hogy nagyon gyenge meccs volt. De ez a második sztem jó kis csörte volt. Ez teljesen fogyasztható volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Nagy meccs volt, ahol jól játszottunk de nem volt szerencsénk. Én egyébként teljesen megértem az Ottawát. Ők ebben jók, hogy megölik az ellenfél saját játékát és őszintén szólva az első meccsen remekül csinálták. Sajnálatosak a sérülések, de mi is felvesszük a kesztyűt, úgyhogy pech de ez most így jött ki. Nagyon jó a keret, simán ki lehet hagyni egy Hagelint vagy most egy Hornqvist, úgyhogy jöhet Shultz helyett Streit vagy Hornqvist Rust helyett, de más is elképzelhető. Idegenben ráadásul nem megy rosszul a csapat és nyilván ott az Ottawa is többet fog kockáztatni.
A 4. sor baromi jól ment és szerintem ennek is köszönhető, hogy sokkal jobban bírtuk a végét. Ráadásul ez a kevés pihenő miatt később még nagyon jól jöhet.
Klaci79
hát semlegesként ez várhatóan végig egy dögunalmas párharc lesz sajnos !brusztolás sárdagasztás a javából!
mindenesetre azért ez a totál minimál játék az Ottawatól kevés lesz!1 meccsen bejött
de ezt a párharcot ezzel nem fogják megnyerni
yooker
Semlegesként baromi szar lehet ilyen meccset(meccseket) nézni, de ez várható végig. Különösebben nem figyeltem korábban az Ottawa játékát, de kétlem, hogy tudnának ezen változtatni. Meg aztán ugye ezzel a játékkal mentek két fordulót és simán benne van, hogy ebben a párharcban is találnak egy-egy gólt az elején, aztán a Pit meg futhat a pénze után. Ha nem lennék Penguins fan is azt remélném, hogy ők jutnak tovább, hogy jó meccsek legyenek a döntőben 😊
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Nagy meccs volt, ahol jól játszottunk de nem volt szerencsénk. Én egyébként teljesen megértem az Ottawát. Ők ebben jók, hogy megölik az ellenfél saját játékát és őszintén szólva az első meccsen remekül csinálták. Sajnálatosak a sérülések, de mi is felvesszük a kesztyűt, úgyhogy pech de ez most így jött ki. Nagyon jó a keret, simán ki lehet hagyni egy Hagelint vagy most egy Hornqvist, úgyhogy jöhet Shultz helyett Streit vagy Hornqvist Rust helyett, de más is elképzelhető. Idegenben ráadásul nem megy rosszul a csapat és nyilván ott az Ottawa is többet fog kockáztatni.
A 4. sor baromi jól ment és szerintem ennek is köszönhető, hogy sokkal jobban bírtuk a végét. Ráadásul ez a kevés pihenő miatt később még nagyon jól jöhet.
Klaci79
hát semlegesként ez várhatóan végig egy dögunalmas párharc lesz sajnos !brusztolás sárdagasztás a javából!
mindenesetre azért ez a totál minimál játék az Ottawatól kevés lesz!1 meccsen bejött
de ezt a párharcot ezzel nem fogják megnyerni
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Lettek leolvadtak a torna végére. Persze a sorsolásuk első fele könnyű volt (a csoportot is vezették), majd jöttek a kemény ellenfelek + a végére a németek elleni ki-ki meccs.
Azért a németek sem rosszak, főleg hogy jött erősítésnek az edmontoni Draisaitl.
danyly
Nem hiszem, hogy leolvadtak volna. A vereségek közül a svédek elleni 0-2 és az USA elleni 3-5 is teljesen vállalható, a németek ellen meg a szerencsén múlt. Amilyen kis ország, ahhoz képest mindig jó kis csapatot tudnak összerakni. Érdekes, vagyis a hoki sajátossága, hogy a németek csak két meccset tudtak megnyerni a rendes játékidőben, mégis ők mentek tovább.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
lettek de buták voltak istenem...
3-2 után nem igaz, hogy nem lehetett kiadni, hogy vigyázni nehogy kapjunk egy kiállítást, erre csak összehoznak egyet és fél perccel a vége előtt gólt kaptak...

(a meccs összképe alapján azért a németek továbbjutása megérdemelt)
NB2
A végén azért a németek megkapták a hazai pályát. Tény, a lett megfogta a korongot, de egy másik lettet meg izomból lenyomtak, így a 4v4 lett volna a korrekt. Amúgy a hosszabbításban szerintem egyértelműen Lettország volt a jobb, csak hát a helyzeteket be kell ütni.

Music City Miracle
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lettek leolvadtak a torna végére. Persze a sorsolásuk első fele könnyű volt (a csoportot is vezették), majd jöttek a kemény ellenfelek + a végére a németek elleni ki-ki meccs.
Azért a németek sem rosszak, főleg hogy jött erősítésnek az edmontoni Draisaitl.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
lettek de buták voltak istenem...
3-2 után nem igaz, hogy nem lehetett kiadni, hogy vigyázni nehogy kapjunk egy kiállítást, erre csak összehoznak egyet és fél perccel a vége előtt gólt kaptak...

(a meccs összképe alapján azért a németek továbbjutása megérdemelt)
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Lehet, hogy utólagos belemagyarázás, de a B egy pöppet erősebb csoport volt.
Fransziák verhetik a fejüket a falba😊 Verték a továbbjutó finneket és svájciakat, valamit "csak" 3-2-re kaptak ki Kanadától. De mivel cumiztak a norvégoktól és a fehéroroszokat sem bírták rendesben megverni, bukták a továbbjutást.