Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó ez a német-lett meccs. Látszik, hogy van tét. A németek gyorsan vágtak kettőt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Hoppá Lett-Német van a tv-ben!
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Svájc-Cseh 3-1 és Usa-Orosz 5-3!
Orosz-Kanada már az elődöntőben összejöhet!
Este azért lehet, hogy a Lett-Német az izgalom miatt lehet jobb lett volna, bár a színvonal a finn-kanadán tuti magasabb lesz😀
NB2
Nagyon nagy meccsen győztek az amerikaiak! Szerintem az eddigi legjobb mérkőzés volt a vb-n. Így Kanadával max a döntőben találkoznak, viszont az elődöntőben kapunk egy újabb csemegét. Nincs kétségem, lesz kanadai-orosz meccs. 😊 Este a juharlevelesek sima sikerére számítok, nem hiszem, hogy a finnek az oroszokkal akarnának játszani a negyeddöntőben. A másik meccsen viszont bármi lehet.

Music City Miracle
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Svájc-Cseh 3-1 és Usa-Orosz 5-3!
Orosz-Kanada már az elődöntőben összejöhet!
Este azért lehet, hogy a Lett-Német az izgalom miatt lehet jobb lett volna, bár a színvonal a finn-kanadán tuti magasabb lesz😀
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Nagy meccs volt, ahol jól játszottunk de nem volt szerencsénk. Én egyébként teljesen megértem az Ottawát. Ők ebben jók, hogy megölik az ellenfél saját játékát és őszintén szólva az első meccsen remekül csinálták. Sajnálatosak a sérülések, de mi is felvesszük a kesztyűt, úgyhogy pech de ez most így jött ki. Nagyon jó a keret, simán ki lehet hagyni egy Hagelint vagy most egy Hornqvist, úgyhogy jöhet Shultz helyett Streit vagy Hornqvist Rust helyett, de más is elképzelhető. Idegenben ráadásul nem megy rosszul a csapat és nyilván ott az Ottawa is többet fog kockáztatni.
A 4. sor baromi jól ment és szerintem ennek is köszönhető, hogy sokkal jobban bírtuk a végét. Ráadásul ez a kevés pihenő miatt később még nagyon jól jöhet.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Huhh, ezt nagyon megérdemeltük. A 2. negyedtől csak egy csapat volt a pályán, a 3.-ban pedig konkrétan egykapuzás folyt. Hiába nőtt a frusztráció, hiába esett ki az 1. harmadban a legjobb védőnk (Schultz) és a PO-menő Rust is, csak bedaráltuk őket.

Amúgy nekem lehet szidni a Columbust, meg a Capset, hogy kemények voltak és vadásztak, de ott előre lehetett tudni, hogy nem mennek szomszédba a keménységért, amiben benne van 1-2 túl agresszív, sérülésveszélyes jelenet. Ez kb olyan, mint NFL-ben a Steelers. Tudod, hogy odab.sznak, felhevült állapotban ebbe becsúszhat túlzott keménység, de erre számítasz. Nekem ezzel nincs bajom, ez a playoff hoki része. Én sokkal jobban utálom az ilyen Ottawa-féle sok apró mocskosságot alkalmazó csapatokat. Palánktól 1 méterre hátulról cross-checking rendszeresen, ebbe sérült meg Schultz is... Plusz folyton odaütögetnek indokolatlanul, csakis hergelési céllal. Számomra rendkívül unszimpatikusan "játszott" a Sens, igazi gyökér csapat. Sajnos ma ehhez a bírók is partnerek voltak, mert a sok "apróságot" nem büntették, pedig lett volna mit nem egyszer.

De a csapat ismét megmutatta erejét, az újabb sérülések, a bírói hibák, a növekvő frusztráció ellenére csak behúzta. Hard work always pays off, avagy ha elég jó vagy, nyerni fogsz. 😊

Amúgy Shearyt én pihentetném. Nekem nagyon nem tetszik a játéka. Védekezni nem tud, támadásban pedig teljesen vakon van az egész PO-ban. Szörnyű technikai hibák, eladott korongok, stb. És én továbbra is mondom, hogy Crosbytól is többet várnék. Meccsenként van 3-4-5 varázslatos megmozdulása, passza, ahogy ezen a meccsen is, de a sora nem tud konstans nyomást gyakorolni, inkább villanásai vannak. Ezzel szemben a Malkin-Kessel sora szinte minden shiftben nyomást generál és támadó harmadban van. Ez fizetődött ki most is.

Remélem, nincs komoly baja Schultz-nak, ő nagyon fontos lenne, mert jelenleg így a 3 legjobb védőnk maródi (Letang, Daley, Schultz)... Ezt nem tudom, hány csapat viselné el. :/ Persze Rust is kéne, de Schultz fontosabb, viszont szerintem övé lesz a súlyosabb (esetleg váll), míg Rusty sztem agyrázkódás.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hat ez jó nagy fos volt. Csak azért kar, mert az Ottawa 1:0-ra játszott, így majdnem elaludtam. De ilyen lassú, körülményes pittsburghi védelemmel reménytelennek tűnik a párharc, úgyhogy megint ki kell találni valami újat.
Klaci79
Nem kell kitalálni semmit, egyszerűen annyin múlt, hogy ezt a meccset most nem néztem és már időm sincs pótolni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
hoppá, most kicsit visszanyalt a fagyi a kanadaiaknak (még ha a döntetlent jelentő gól iszonyat nagy mák is volt), de hát tetszettek volna kicsit kisebb arccal felkorcsolyázni a jégre...
slowmotion
Ha a kanadaiak nem nyerik meg a vébét, általában a saját hozzáállásuk szokta őket elütni tőle
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Hat ez jó nagy fos volt. Csak azért kar, mert az Ottawa 1:0-ra játszott, így majdnem elaludtam. De ilyen lassú, körülményes pittsburghi védelemmel reménytelennek tűnik a párharc, úgyhogy megint ki kell találni valami újat.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
a svájci gól az OT-ben, nagyon kemény volt!!!
NB2
főleg, hogy előtte kettő a nulla ellen vitték a kanadaiak a kapusra
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
a svájci gól az OT-ben, nagyon kemény volt!!!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
hoppá, most kicsit visszanyalt a fagyi a kanadaiaknak (még ha a döntetlent jelentő gól iszonyat nagy mák is volt), de hát tetszettek volna kicsit kisebb arccal felkorcsolyázni a jégre...
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A mai lett-amerikai meccs jó kis derbi volt! Kár, hogy a letteknek nem jött össze a pontszerzés, megérdemelték volna.

Music City Miracle
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
szóval akkor jövőre a szlovének és az olaszok jönnek. hát... azért a szlovéneknek jövőre sem muszáj elhozni a legnagyobb sztárjaikat 😊
slowmotion
Nem árt ha a Kings jó lesz jövőre valóban 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
szóval akkor jövőre a szlovének és az olaszok jönnek. hát... azért a szlovéneknek jövőre sem muszáj elhozni a legnagyobb sztárjaikat 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
az ex-Pittsburgh-i Neal góljával behúzta a Nashville az elsőt....jó kis csata lesz ez is
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
nagyon komolyan megtolják a bírók a csigazabálókat a kanadaiak ellen, teljesen elvesztették a fonalat itt a harmadik harmad közepén
slowmotion
ilyenkor már könnyű okosnak lenne, pedig tegnap már be akartam írni:
tök felesleges egy olyan meccsen nyomni a hazaiakat ahol azért tuti kikapnak, ha tegnap nem nyomják őket 6-2, így meg szépen haltak meg
persze ma meg nem volt hazai pálya, lett is belőle majdnem nagy gond, jól elcseszték a csigazabálók a továbbjutásukat
NB2
nézd, tegnap a kanadaiaknak nem nagyon ment a játék, azért 3-2-nél simán benne volt a meccsben, hogy egy emberelőnyben megint kiegyenlít a hazai csapat, vagy ütnek még egy olyat, mint amiből az első gól lett.
az ajándékpont meg már csak olyan, hogy az mindig jól jöhet.

egyébként az másnak nem tűnt fel, a francia helyszínen milyen szar a jég? állandóan elhagyják a játékosok a korongot, tisztára mint amikor a Sportarénában a dánok ellen hasaltunk el az utolsó meccsen vagy 10 éve...
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
nagyon komolyan megtolják a bírók a csigazabálókat a kanadaiak ellen, teljesen elvesztették a fonalat itt a harmadik harmad közepén
slowmotion
ilyenkor már könnyű okosnak lenne, pedig tegnap már be akartam írni:
tök felesleges egy olyan meccsen nyomni a hazaiakat ahol azért tuti kikapnak, ha tegnap nem nyomják őket 6-2, így meg szépen haltak meg
persze ma meg nem volt hazai pálya, lett is belőle majdnem nagy gond, jól elcseszték a csigazabálók a továbbjutásukat
több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 468
az vb-t senki sem nezi?

Eddig az osszes meccs amit elcsiptem izgalmas volt. Nagy forditasok, OT majd buntetok😀
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pens-fanoknak kötelező olvasmány:  www.theplayerstribune.com/jake-guentzel-kesselmania-runs-wild/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
nagyon komolyan megtolják a bírók a csigazabálókat a kanadaiak ellen, teljesen elvesztették a fonalat itt a harmadik harmad közepén
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Jöhet a Ducks-Predators is. Szépen tartotta magát az Oilers, de ennek így kellett történnie. Csak sajnos megint kevesebbet készülhetünk.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Úristen mekkora meccs volt. MAF szenzációsan védett és szerencséje is volt persze amikor kellett, de teljesen megérdemelt győzelem volt, mert az első 3 percet leszámítva nem sokat tudott mutatni a Caps. Nagy erőt adhat egy 7. meccses idegenbeli győzelem és bár Crosby nem játszott rosszul, azért ez még nem a sérülése előtti forma volt, úgyhogy reméljük az Ottawa ellen már abból is láthatunk.
Az meg, hogy Hagelint és Kuhnacklet kihagyta Sulliven csak egy extra lehetőség. Elég fáradtan mozogtunk az előző két meccse, úgyhogy kellett a frissítés.
És bár továbbra sincs szükség rá szerencsére, de megnyugtató, hogy Murray már a kispadon van, baj esetére.
 pbs.twimg.com/media/C_hWvj6V0AAdRZp.jpg:large
Klaci79
Azért Crozék sora verhetett volna vagy 4 gólt simán, olyan tanári játékok voltak. A gól meg megint tic-tac-toe where is the puck, guys? volt 😊. Sid nem 100as még az az Oshie ütközés utáni vicsorításán is látszott. Guentzy is nagyot ment, de a teljes sor blokkol, korongot szerez. Philléknek ma nem nagyon ment, de még ígyvis, meg ilyen védelemmel is így lehozni egy 7. mevcset a zsinórban másodszor President trophys Caps ellen, az nem akármi. Azért ahogy írod baszott nagy credit to Sully&MAF.
Cullen is mit játszott megint.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
The Curse has benn broken. A kapitány a születésnapjára nagyon szép kis ajándékot kapott. RC pedig bebizonyította, hogy még mindig jó edző.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Úristen mekkora meccs volt. MAF szenzációsan védett és szerencséje is volt persze amikor kellett, de teljesen megérdemelt győzelem volt, mert az első 3 percet leszámítva nem sokat tudott mutatni a Caps. Nagy erőt adhat egy 7. meccses idegenbeli győzelem és bár Crosby nem játszott rosszul, azért ez még nem a sérülése előtti forma volt, úgyhogy reméljük az Ottawa ellen már abból is láthatunk.
Az meg, hogy Hagelint és Kuhnacklet kihagyta Sulliven csak egy extra lehetőség. Elég fáradtan mozogtunk az előző két meccse, úgyhogy kellett a frissítés.
És bár továbbra sincs szükség rá szerencsére, de megnyugtató, hogy Murray már a kispadon van, baj esetére.


Szerkesztette: Klaci79