Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az anaheimi kapusok elintézték, hogy legyen hetedik meccs.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A franciák benn akarnak maradni?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kár ezért a meccsért, meg lehetett volna. De ezúttal Holtby nagyokat védett a legfontosabb pillanatban, amikor eldönthettük volna, aztán kétpercnyi rövidzárlat elég volt a Caps-nek, hogy behúzza.

Sebaj, majd otthon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Iszonyat jó meccsek vannak. Ez a playoff-hoki mintha másik sportág lenne. 😊 Pár napon belül 3 párharcban is bevált a "lehozom a kapust" taktika, ráadásul 3-2-1 gólról is. Az Ottawa is a semmiből jött vissza a meccsbe és aztán be is húzta hosszabbításban. Karlsson is emberfeletti, amit törött lábbal csinál.

szerk: Sid és Sheary is visszatért ma. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Ez a meccs a hihetetlen kategória. Ezzel talán vége is a szériának.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Spiler TV is elmehet ...2 OT elején egyszerűen vége a közvetítésnek, és nyomják a reklámokat. Azt még megértem hogy nehéz felkelni, és élőben közvetíteni..de hogy az angolt nem lehet végigkövetni...

Legalább a Ducks behúzta amíg streamet kerestem! 3-2 !
Nomac
igen sikerült. ez hatalmas comeback volt. RC is kemény volt, hogy 3 és fél perccel a vége előtt lehozta Gibsont. momentum ezek után teljesen nálunk van egyértelműen. ezt ki kell használni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Nomac New England Patriots 2 970 — balazs.t85@gmail.com
Spiler TV is elmehet ...2 OT elején egyszerűen vége a közvetítésnek, és nyomják a reklámokat. Azt még megértem hogy nehéz felkelni, és élőben közvetíteni..de hogy az angolt nem lehet végigkövetni...

Legalább a Ducks behúzta amíg streamet kerestem! 3-2 !
több mint 7 éve
Nomac New England Patriots 2 970 — balazs.t85@gmail.com
Semmi nem jött össze a kacsáknak, erre az utolsó 3 percben 3 gólt ütnek empty nettel. Remélem innen már behúzzák!
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Engem nem érdekelnek ezek a szavazások ,csak nyerjük meg oszt csumi😊

Ne siessük el Sid visszatérését, ezt a szériát csak elveszíteni tudjuk innen, de Sully eddig nem arról tesz tanúbizonyságot, hogy amatőrizmussal kezelje ezt a helyzetet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sid kiesése az emberelőnyös szituknál érződik a legjobban.
Soldados
Ja. Meg evenben. Meg faceoffban😊
kishaszi
Evenben (nekem) annyira nem volt feltűnő a hiánya a 3. meccsen, a negyediken igen. De előnyben mind a harmadikon, mind a negyediken totálisan súlytalanok voltunk nélküle. (Ez még akkor is igaz, ha a negyediken így is előnyből ütöttük a győztes gólt.)

ui.: mellesleg nem azt mondtam, hogy nem hiányzik, hanem azt, hogy miben hiányzik a LEGJOBBAN. 😉

Az mindenesetre jó jel, hogy már korizik. 😊

Amúgy milyen jó kis amerikai csodasztori lenne, hogy 100 éves az NHL és az 50 éves Pens megnyerné 5. bajnoki címét, ráadásul a közel 20 éve nem látott címvédéssel. Én megveszem, nekem tetszik. 😊 Mindenesetre ez a csapat fantasztikus, ha bajnok lesz, instant benyomnám a TOP10-20 csapat közé amiről most megy szavazás az nhl.com-on.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sid kiesése az emberelőnyös szituknál érződik a legjobban.
Soldados
Ja. Meg evenben. Meg faceoffban😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
ez nagyon kemény meccs volt OT-ban végződött. hatalmas tartása van ennek a kacsa alakulatnak, egy kapitány vezeti őket egyértelműen. amúgy Gretzky Fuck-os pillanata megfizethetetlen
csebi
Hogyvolt???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez egy kissé szerencsés győzelem volt, de ennyi talán járt nekünk a harmadik meccsért. Hornqvist óriási ebben a sorozatban.

Innen nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy kiessünk. Hármat nyerni sorozatban a Pens ellen a közel lehetetlen kategória. De csak közel...

Sid kiesése az emberelőnyös szituknál érződik a legjobban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
ez nagyon kemény meccs volt OT-ban végződött. hatalmas tartása van ennek a kacsa alakulatnak, egy kapitány vezeti őket egyértelműen. amúgy Gretzky Fuck-os pillanata megfizethetetlen

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Na ezt kiküzdötték a srácok. Nagyon értékes győzelem volt, bár azt se gondoltam volna, hogy Crosby (és Sheary) kiesése ennyire sokat fog jelenteni. Most tényleg megmutatták, hogy nagy szívük van és hát Fleury megint amit időnként művelt, elképesztő 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
bejött a gyökér washingotin taktika 😕
Crosby agyrázkódás, 4. meccs tuti kimarad
Klaci79
mondjuk épp amitől padlót fogott véletlen, szerencsétlen szituáció volt, nem szándékosság.
csebi
Abban én is kevésbé látam szándékosságot, mint ovi megmozdulásaiban, amiből elvesztette az egyensúlyát. Így persze lehet mondani, hogy az egyik nem volt súlyos, csak egyensúlyát vesztette, a másik meg nem volt szándékos, hiába lett agyrázkódás a vége. Nem is kapnak eltiltást....úgy látszik ez lesz a követendő példa 😕
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
bejött a gyökér washingotin taktika 😕
Crosby agyrázkódás, 4. meccs tuti kimarad
Klaci79
mondjuk épp amitől padlót fogott véletlen, szerencsétlen szituáció volt, nem szándékosság.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
bejött a gyökér washingotin taktika 😕
Crosby agyrázkódás, 4. meccs tuti kimarad
Klaci79
Meg kell mutatni, hogy mi vagyunk a legjobbak, mint ahogy azok is vagyunk. Még Sid nélkül is. De ezt a pályán is meg kell mutatni, hogy képtelenség megtörni ezt a csapatot. Ha Fleury, Malkin és Kessel azt nyújtja, amit eddig, annak elégnek kell lennie. Főleg hogy Kunitz és Hörni és példaértékűen játszik. A tegnapi Sid nélküli játékot látva én azt mondom, hogy így is meg fogjuk csinálni, csak kicsit nehezebben. Holnap mindenesetre nyerni kell.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
bejött a gyökér washingotin taktika 😕
Crosby agyrázkódás, 4. meccs tuti kimarad

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Na valahogy így kellene játszani!!! Go Ducks!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ironikus, hogy Niskanen vegig utazott eddig Crosbyra, de pont wgy olyan szituban üti ki, amelyik talán nem egyértelmű furkózási céllal volt.

Remelem nem sínylették meg a térdszalagjai, a feje rendben lesz feltehetőleg...

Ennyi a momentum, 5-a-3 PP-t belőtték, Crosby lesérül, majd az OT emberelőnyt is. ((Azért Trotz is menjen a phaszba, hogy el kezdett Kunitzozni, de persze a Niskanen crosscheck to head az "hockey play".

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
B+ ez a Ducks-Oilers. Siralmas kezdés hazai pályán egy abszolút rutintalan csapat ellen. Ha már a Bulls kiesett remélem az Edmonton-nak is sikerül 2-0-ról.
gaben
hát mi is megszívtuk, igazából nem csinálnak semmi extrát. marha gyorsak, találnak egy gólt és utána bunker, max kontrából még egy gól. nem lehet ellenük jó hokit játszani.
petey
második meccset agyondomináltuk, volt 3-4 vas is, de Talbot kivédte a szemünket. harmadik meccsen igazából az látszott, hogy ha Keslerék nem csak arra mennek, hogy Mcdivát levegyék a pályáról, hanem támadni is akarnak, akkor abból talán jobban jöhetünk ki. még mindig az Oilers tűnik esélyesebbnek, de ha esetleg nyernénk a következő meccsen, akkor onnan egy ilyen rutinnal rendelkező csapatnak mint a Ducks illene hoznia. sajnos Eaves sérült, és nem biztos, hogy tud játszani.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Íme az ékes példája, hogy tud megfordulni egy párharc egy pillanat alatt... Niskanen az első harmadban kiütötte Crosbyt (még ha nem is ez volt a szándéka), a Caps pedig hosszabbításban behúzta 3-2-re.

Sid és Sheary (őt Hörni ütötte ki baráti tűzben) nélkül pedig már korántsem venném 50%-osnál jobbra a Pens-t, mert 3-4 fejű szörnyből a legjobbat levágták, így oda az offensive előny (jórésze).

A legfurább az egészben, hogy szerintem mégis ez volt a Pens legjobb meccse (ahogy a Caps-nek is). Pedig majdnem az egész meccsen mindössze 3 sorral dolgozhatott a két kieső miatt. Ugyanúgy megvoltak a Pens lehetőségei, de ami eddig bement, az most nem, plusz Holtby is nagy napot fogott ki. Ennek ellenére 3 perccel a vége előtt 0-2-nél levitték Fleuryt és a Pens egyenlített. (Malkin hatalmasat játszott egész meccsen). Aztán az OT-ban jött egy kontra, abból egy kiállítás és nyert a Caps. Így se lélektani előny, se semmi a nagy comebackért.

Nagyon meleg lesz a 4. meccs. A tippem szerint az nyeri a párharcot, aki szerdán győz.

Mindenesetre a mostani PO-ból rengeteg meccset láttam, de sztem messze ez volt a legjobb.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
| Az a büdös győkér ovecskin viszont rendesen telibe vert Hainsey-t. Az a lövés 5 méterrel ment volna fölé, ha éppen nincs a védő feje. Sajnálom, hogy valaki nem ütötte ki utána két fogát 😕 |
Klaci79
Vétlen Ovie ezúttal. Felperdült.előtte pont. Állítólag ok Hainsey

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A két benn maradt kanadai csapatra azért keményen figyelni kell.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.