Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Úgy néz ki, hogy a szlovákok ezzel a 3 OT-s meccsel (és főleg azzal, hogy verték az olaszokat) bent maradnak.
NB2
Igen, most már én is azt mondom, ebből a csoportból nagy valószínűséggel az olaszok jönnek a divízió I-be. A másikban meg fehérorosz-szlovén kiesési meccs lesz.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Tavalyi, de lehetne tavalyelőtti, azelőtti, idei, meg jövő évi is

 www.foxsports.com/nhl/story/washington-capitals-playoff-story-mad-libs-choke-history-loss-upset-041316
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Same old, opportunistic PengWINS are back on Game Seven and move on! 😊

Az van, hogy annyi nagyszerű skill játékosunk van, hogy a Pens-nek jóval kevesebb lövés és helyzet is elég a több gólhoz. Flower pedig fenomenális volt, kivédte a szemüket, pedig Holtbynak is voltak hatalmas bravúrjai, melyekkel meccsben tartotta a Caps-t. Annak pedig kifejezetten örülök, hogy Rust és Hörni góljaival nyertünk, a csapat 2 legnagyobb unsung herója. Előbbi a nagy meccsek fontos góljait üti, utóbbi pedig a Pens szivét és harciasságát jelképezi.

Next one, please! 😊 8 more wins, 2 more series and 1 more Stanley Cup! Let's go Pens!

ui.: Amúgy az nagyon meglepett, hogy Sullivan lecserélte Hagelint és Kuhnhacklt a Rowney-Wilson párosra, de előbbi nagyon tetszett, nagy energiával, lendületesen és jól játszott. Az pedig már a 6. meccsen meglepett, hogy Ruhwedel váltotta a megsérülő Daleyt, én Streitre számítottam, de Ruhwedel sem okozott csalódást.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Úgy néz ki, hogy a szlovákok ezzel a 3 OT-s meccsel (és főleg azzal, hogy verték az olaszokat) bent maradnak.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
tavaly azért más a helyzet, mert a 2 rendező velünk volt egy csoportban, és ez rohadt nagy szopás. ezért lehetett asszem volna az, hogy csak Kazakhstán esik ki ha egyiket megelőzzük (ha jól tudom)
Heisman Trophy
nem, az lehetett volna, hogy a másik csoportból van mindkét kieső, ha nálunk a legrosszabb nemfrancianémet is jobb eredménnyel zár az ottani hetediknél.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
tavaly azért más a helyzet, mert a 2 rendező velünk volt egy csoportban, és ez rohadt nagy szopás. ezért lehetett asszem volna az, hogy csak Kazakhstán esik ki ha egyiket megelőzzük (ha jól tudom)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azért nem lenne jó ha a szlovákok kiesnének hozzánk...

update: és ez most miért nem gól??? akkor marad a 3-3
NB2
Gyenge ez a szlovák csapat, már nem olyan félelmetesek, mint korábban. Bár ezzel a pontszerzéssel talán megússzák a kiesést. Szerintem az olasz-dán meccsen dől el, ki lesz ebből a csoportból a búcsúzó.
Nandito
A dánok tuti nem, ők rendezők jövőre. Nagy csoda kéne történjen, hogy ne az olaszok essenek ki.
gabokocka
Akkor is a dán-olasz meccsen dőlhet el a kiesés. 😊 Ha rendes játékidőben nyernek az olaszok, akkor a dánokat és a szlovákokat is előzik, így utóbbiak esnének ki. Persze ehhez az is kell, hogy Szlovákia ne szerezzen több pontot.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azért nem lenne jó ha a szlovákok kiesnének hozzánk...

update: és ez most miért nem gól??? akkor marad a 3-3
NB2
Gyenge ez a szlovák csapat, már nem olyan félelmetesek, mint korábban. Bár ezzel a pontszerzéssel talán megússzák a kiesést. Szerintem az olasz-dán meccsen dől el, ki lesz ebből a csoportból a búcsúzó.
Nandito
A dánok tuti nem, ők rendezők jövőre. Nagy csoda kéne történjen, hogy ne az olaszok essenek ki.
gabokocka
Rohadt idegesítő, hogy potenciális kieső csapatok élveznek mindig védettséget...
NB2
nem arról volt szó, hogy megszüntetik ezt a szabályt?
slowmotion
Szerintem két rendező esetén nincs védettség. Dánia viszont egyedül rendez jövőre.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Azért nem lenne jó ha a szlovákok kiesnének hozzánk...

update: és ez most miért nem gól??? akkor marad a 3-3
NB2
Gyenge ez a szlovák csapat, már nem olyan félelmetesek, mint korábban. Bár ezzel a pontszerzéssel talán megússzák a kiesést. Szerintem az olasz-dán meccsen dől el, ki lesz ebből a csoportból a búcsúzó.
Nandito
én azt nézem, hogy az NHL-esek nem akartak játszani, vagy visszavonultak a válogatottól, vagy mi van?
se Tatar, se a Hossa tesók, se Gaborik, se Chara...
slowmotion
Évek óta rossz a viszony a játékosaik és a szövetség között
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Azért nem lenne jó ha a szlovákok kiesnének hozzánk...

update: és ez most miért nem gól??? akkor marad a 3-3
NB2
Gyenge ez a szlovák csapat, már nem olyan félelmetesek, mint korábban. Bár ezzel a pontszerzéssel talán megússzák a kiesést. Szerintem az olasz-dán meccsen dől el, ki lesz ebből a csoportból a búcsúzó.
Nandito
A dánok tuti nem, ők rendezők jövőre. Nagy csoda kéne történjen, hogy ne az olaszok essenek ki.
gabokocka
Rohadt idegesítő, hogy potenciális kieső csapatok élveznek mindig védettséget...
NB2
nem arról volt szó, hogy megszüntetik ezt a szabályt?
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Azért nem lenne jó ha a szlovákok kiesnének hozzánk...

update: és ez most miért nem gól??? akkor marad a 3-3
NB2
Gyenge ez a szlovák csapat, már nem olyan félelmetesek, mint korábban. Bár ezzel a pontszerzéssel talán megússzák a kiesést. Szerintem az olasz-dán meccsen dől el, ki lesz ebből a csoportból a búcsúzó.
Nandito
A dánok tuti nem, ők rendezők jövőre. Nagy csoda kéne történjen, hogy ne az olaszok essenek ki.
gabokocka
Rohadt idegesítő, hogy potenciális kieső csapatok élveznek mindig védettséget...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Azért nem lenne jó ha a szlovákok kiesnének hozzánk...

update: és ez most miért nem gól??? akkor marad a 3-3
NB2
Gyenge ez a szlovák csapat, már nem olyan félelmetesek, mint korábban. Bár ezzel a pontszerzéssel talán megússzák a kiesést. Szerintem az olasz-dán meccsen dől el, ki lesz ebből a csoportból a búcsúzó.
Nandito
én azt nézem, hogy az NHL-esek nem akartak játszani, vagy visszavonultak a válogatottól, vagy mi van?
se Tatar, se a Hossa tesók, se Gaborik, se Chara...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Azért nem lenne jó ha a szlovákok kiesnének hozzánk...

update: és ez most miért nem gól??? akkor marad a 3-3
NB2
Gyenge ez a szlovák csapat, már nem olyan félelmetesek, mint korábban. Bár ezzel a pontszerzéssel talán megússzák a kiesést. Szerintem az olasz-dán meccsen dől el, ki lesz ebből a csoportból a búcsúzó.
Nandito
A dánok tuti nem, ők rendezők jövőre. Nagy csoda kéne történjen, hogy ne az olaszok essenek ki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azért nem lenne jó ha a szlovákok kiesnének hozzánk...

update: és ez most miért nem gól??? akkor marad a 3-3
NB2
Gyenge ez a szlovák csapat, már nem olyan félelmetesek, mint korábban. Bár ezzel a pontszerzéssel talán megússzák a kiesést. Szerintem az olasz-dán meccsen dől el, ki lesz ebből a csoportból a búcsúzó.

Music City Miracle
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Azért nem lenne jó ha a szlovákok kiesnének hozzánk...

update: és ez most miért nem gól??? akkor marad a 3-3

Szerkesztette: NB2
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor hajrá Capitals. Otthon be kell húzni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Csak az első harmadot láttam....borzalmas volt 😕
Kb mintha aludtak volna....volt olyan 1 db kapura lövés....úgy tűnik ez a huzavona Crosbyékkal a játékot teljesen összezavarta....
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Sullivan-érában ilyen gyengén még nem játszott a Pens. Nem is tudom, mintha egy B csoportos vb középcsapata hokizott volna a kedvenc sztárjai mezében. Hihetetlen technikai és taktikai hibák, rossz passzok, ütemtelenség, lemaradás. A világ legjobb támadó csapata 50 perc alatt írd és mondd 12 kaput eltaláló lövésnél tartott.

Jön a hetedik. Ahogy a Capset képesnek tartottam visszajönni 1-3-ról, úgy a Penst is képesnek tartom felülemelkedni és egy ilyen kínos zakó után nyerni hetediken az alapszakaszgyőztes otthonában. Még egyszer ilyen szarul úgysem lehet játszani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
finnek is úgy visszaálltak, hogy 3-0-ról 3-3 lett
aki itt kikap szerintem az nem jut 4-be...
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A franciák benn akarnak maradni?
danyly
nézd, szerintem senki sem úgy megy ki, hogy ki akarna esni... vagy igen?
slowmotion
Ez ironikus megjegyzés volt. Csak a nevető arc lemaradt. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
hát, igen, a ducks ezzel látszólag bukta a duplahosszabbításos szombati dráma lelki előnyét. viszont ebben a párharcban semmi nem logikus, a hazai jégnek a mai meccsig semmilyen jelentősége nem volt. szerintem ez most 50-50
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
na, működött az oilers bunkerhoki 😊 kár, hogy pont ezt nem láttam. egészen epic lett ez a párharc, ínyenceknek erősen ajánlott a szerda hajnali végső csörte.
jorge
Sajnos jó kis csapat ez az Oilers. A Ducks meg.... Baaaazdmeeeeeg.
Paródia volt ez nem rájátszás meccs! Eleve az előző meccs után le kellett volna nyomni a pakkot a torkukon. Erre támadásban semmi, a védekezés siralmas, a két kapusból meg bohócot csináltak. Necces lesz a hetedik, de legalább hazai jégen.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
A franciák benn akarnak maradni?
danyly
nézd, szerintem senki sem úgy megy ki, hogy ki akarna esni... vagy igen?
több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
na, működött az oilers bunkerhoki 😊 kár, hogy pont ezt nem láttam. egészen epic lett ez a párharc, ínyenceknek erősen ajánlott a szerda hajnali végső csörte.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Draisaitl 3+2 nem rossz. Otthon rendezik a vb-ét, de gondolom még maradna. 😊

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.