Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Jól értem, hogy ha nem verjük meg a lengyeleket kiesünk ?
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Minden bántás nélkül az utóbbi idők egyik leggyengébb válogatottja, amennyire ezt fel tudom mérni. Sebességben és fejben. Azért ezek az üresen hagyott emberek kapu előtt középen..... pedig játszott már jobb koreai válogatott is ellenünk, akiket vertünk...
Reméljük az ukránok nem csinálnak bravúrt és akkor legalább a bennmaradás megvan.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 571 — Lucas Scott
minden meccsen van potya, és most egymás után 2 meccs ... vhogy a 3. harmadokban nem tudunk nyomni sem ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Dudas,Sofron,Banham velük simaliba lett volna mindkét meccs.
Egyéniségek nélkül nehéz.
Kár érte.

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Ugyanaz mint tegnap. Toszogatjuk azt a tetves korongot ahelyett h rálőnénk a kékről. Meg is kaptuk a törvényszerű kontrát...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Hihetetlen bazmeg...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Kinyírjuk magunkat a kiállításokkal



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 571 — Lucas Scott
Sagert fiam, hülye vagy!
empty taxi
ennél nagyobb interferencet nem fújtak be odaát.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sagert fiam, hülye vagy!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Kazahok csak hosszabbításban verték a lengyeleket, érdekes, egyáltalán nem magaslanak ki a csoportból, pedig azt hittem...

Remélem ma megfordul a szerencse és a koreaiak picit kipukkadnak, kéne nálunk egy kimagasló kapusteljesítmény, eddig hiánycikk volt.
gabokocka
Sztem nem volt rajnával baj tegnap, az első potya volt ez tény, de utána jól védett. A helyzeteket, főleg a ziccerekeg kell beverni elől, nekem ez fájóbb volt tegnap...
peach
Mindkét meccsen kaptunk hármat, úgy, hogy nem nagyon nyomtak be minket. Extra kell, és bár voltak nagy védések, százalékban sztem a VB legszarabb kapusa eddig - majd 10 százalékkal marad el a koreaitól....
gabokocka
Az lehet, de pl. 2. gól, 1 percen belül védett két ziccert a 3.-ra bevágták. Nem is értem, hogy lehet onnan 3x lőni üresen...
Védelem kicsit jobban segítene neki akkor jobb lenne, de emberhátrányban tegnap halványgőzünk se volt, hogy mit kéne csinálni.
Mondjuk a 2.negyedben legalább 1 gólt be kellett volna verni.
Na majd a hátralévő meccseken talán több szerencsénk lesz.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Kazahok csak hosszabbításban verték a lengyeleket, érdekes, egyáltalán nem magaslanak ki a csoportból, pedig azt hittem...

Remélem ma megfordul a szerencse és a koreaiak picit kipukkadnak, kéne nálunk egy kimagasló kapusteljesítmény, eddig hiánycikk volt.
gabokocka
Sztem nem volt rajnával baj tegnap, az első potya volt ez tény, de utána jól védett. A helyzeteket, főleg a ziccerekeg kell beverni elől, nekem ez fájóbb volt tegnap...
peach
Mindkét meccsen kaptunk hármat, úgy, hogy nem nagyon nyomtak be minket. Extra kell, és bár voltak nagy védések, százalékban sztem a VB legszarabb kapusa eddig - majd 10 százalékkal marad el a koreaitól....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Kazahok csak hosszabbításban verték a lengyeleket, érdekes, egyáltalán nem magaslanak ki a csoportból, pedig azt hittem...

Remélem ma megfordul a szerencse és a koreaiak picit kipukkadnak, kéne nálunk egy kimagasló kapusteljesítmény, eddig hiánycikk volt.
gabokocka
Sztem nem volt rajnával baj tegnap, az első potya volt ez tény, de utána jól védett. A helyzeteket, főleg a ziccerekeg kell beverni elől, nekem ez fájóbb volt tegnap...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Kazahok csak hosszabbításban verték a lengyeleket, érdekes, egyáltalán nem magaslanak ki a csoportból, pedig azt hittem...

Remélem ma megfordul a szerencse és a koreaiak picit kipukkadnak, kéne nálunk egy kimagasló kapusteljesítmény, eddig hiánycikk volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pedig az rossz matchup nekünk mindig a Leafs, legendásan. S az Isles ellen is azért szenvedünk annyira, mert nekünk se fekszik, ha szétkoriznak a fiatalok...
kishaszi
Néztem ezt a Torontót és kétlem, hogy komoly párharc lett volna. Nekik (még) nincs meg az a skillset, ami szükséges lenne egy nagyvad elejtéséhez. A jövő az övék, de ez jelenleg még kevés lett volna sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig az rossz matchup nekünk mindig a Leafs, legendásan. S az Isles ellen is azért szenvedünk annyira, mert nekünk se fekszik, ha szétkoriznak a fiatalok...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és a torontói gól is ordas mák volt. Soldados
Mert a 2 caps gól nem volt Maki?😊

Szóval jöhet a szokásos Pens-Caps. Eddig 8-1 ide
Soldados
Irreleváns , ráadásul Hagelin még nincs, Murray nincs,
Letang nagyon kellene,
de nem lesz,
Bonino egyelőre sehol, a Dagi első meccsen nem lesz (Kuni meg a rutin meg keménység
miatt kellene.

Mindegy, így kell szerepelni azt kész,
kishaszi
Olyan nyomás alatt volt a Toronto, hogy abból előbb-utóbb összejön vmi, de a kanadaiak gólja egy előrevágott semmiből jött, a Caps góljai nem a semmiből érkeztek.

Nekem Murray nem hiányzik, mert Flower jó. Kuni jön vissza valszeg. Hagelin annyira nem hiányzott, de persze ártani nem árthat. Letangról meg kár beszélni, mert ő nem is lesz.

A múltat érdekességként tettem be, de egyértelmű, hogy semmi jelentősége a mostani párharcra nézve.
Soldados
Én annyira nem éreztem ezt, de már mindegy is. 😊
Ha teljes lenne a palettánk, akkor bizakodó lennék, mert amúgy a Leafs játéka kevésbé fekszik nekünk.
kishaszi
Én pont fordítva vagyok. A Torontótól nem féltem volna, a Capstől azért tartok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Azert az vicces, hogy a youtube-os hivatalos kozvetitesnel nincs elo kommentar.Tavaly az A csoportnal volt azt hiszem egyszerre ketto is, igaz nem nagyon vitte el oket a meccsek hangulata😀

Ha olyan elmenyre vagysz mintha ott lennel:
 www.youtube.com/watch?v=NatiGfEvB0I
ZoliMP
csak Magyarországon nem lehet nézni...
sajnos kikaptunk
Heisman Trophy
Komolyan nem lehet nezni?Na az fasza. Bocsi ezt nem tudtam.
ZoliMP
mostmár működik azzal, amit tito küldött

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 469
Azert az vicces, hogy a youtube-os hivatalos kozvetitesnel nincs elo kommentar.Tavaly az A csoportnal volt azt hiszem egyszerre ketto is, igaz nem nagyon vitte el oket a meccsek hangulata😀

Ha olyan elmenyre vagysz mintha ott lennel:
 www.youtube.com/watch?v=NatiGfEvB0I
ZoliMP
csak Magyarországon nem lehet nézni...
sajnos kikaptunk
Heisman Trophy
Komolyan nem lehet nezni?Na az fasza. Bocsi ezt nem tudtam.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Azert az vicces, hogy a youtube-os hivatalos kozvetitesnel nincs elo kommentar.Tavaly az A csoportnal volt azt hiszem egyszerre ketto is, igaz nem nagyon vitte el oket a meccsek hangulata😀

Ha olyan elmenyre vagysz mintha ott lennel:
 www.youtube.com/watch?v=NatiGfEvB0I
ZoliMP
csak Magyarországon nem lehet nézni...
sajnos kikaptunk
Heisman Trophy
hola.org bővítményt töltsd le...
 online-tv-radio.blog.hu/2015/08/31/m4_kulfoldrol
Tito05
kösz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Ennyivel volt ez az oaztrák jobb csapat. Előnyöket beverték, s a harmadik harmadot uralták.de jó kis csapatunk van, de ennyi helyzetet nem lehet kihagyni.
tüsi91
+ banham és sofron nélkül vezér(ek) nélkül maradtunk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Egy Sofron kellett volna előre,és akkor nyerünk.

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Azert az vicces, hogy a youtube-os hivatalos kozvetitesnel nincs elo kommentar.Tavaly az A csoportnal volt azt hiszem egyszerre ketto is, igaz nem nagyon vitte el oket a meccsek hangulata😀

Ha olyan elmenyre vagysz mintha ott lennel:
 www.youtube.com/watch?v=NatiGfEvB0I
ZoliMP
csak Magyarországon nem lehet nézni...
sajnos kikaptunk
Heisman Trophy
hola.org bővítményt töltsd le...
 online-tv-radio.blog.hu/2015/08/31/m4_kulfoldrol
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ennyivel volt ez az oaztrák jobb csapat. Előnyöket beverték, s a harmadik harmadot uralták.de jó kis csapatunk van, de ennyi helyzetet nem lehet kihagyni.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Azert az vicces, hogy a youtube-os hivatalos kozvetitesnel nincs elo kommentar.Tavaly az A csoportnal volt azt hiszem egyszerre ketto is, igaz nem nagyon vitte el oket a meccsek hangulata😀

Ha olyan elmenyre vagysz mintha ott lennel:
 www.youtube.com/watch?v=NatiGfEvB0I
ZoliMP
csak Magyarországon nem lehet nézni...
sajnos kikaptunk

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 469
Azert az vicces, hogy a youtube-os hivatalos kozvetitesnel nincs elo kommentar.Tavaly az A csoportnal volt azt hiszem egyszerre ketto is, igaz nem nagyon vitte el oket a meccsek hangulata😀

Ha olyan elmenyre vagysz mintha ott lennel:
 www.youtube.com/watch?v=NatiGfEvB0I