Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Kihagyunk mindent, ilyenkor szokott jönni egy talált gól az ellentől...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
és a torontói gól is ordas mák volt. Soldados
Mert a 2 caps gól nem volt Maki?😊

Szóval jöhet a szokásos Pens-Caps. Eddig 8-1 ide
Soldados
Irreleváns , ráadásul Hagelin még nincs, Murray nincs,
Letang nagyon kellene,
de nem lesz,
Bonino egyelőre sehol, a Dagi első meccsen nem lesz (Kuni meg a rutin meg keménység
miatt kellene.

Mindegy, így kell szerepelni azt kész,
kishaszi
Olyan nyomás alatt volt a Toronto, hogy abból előbb-utóbb összejön vmi, de a kanadaiak gólja egy előrevágott semmiből jött, a Caps góljai nem a semmiből érkeztek.

Nekem Murray nem hiányzik, mert Flower jó. Kuni jön vissza valszeg. Hagelin annyira nem hiányzott, de persze ártani nem árthat. Letangról meg kár beszélni, mert ő nem is lesz.

A múltat érdekességként tettem be, de egyértelmű, hogy semmi jelentősége a mostani párharcra nézve.
Soldados
Én annyira nem éreztem ezt, de már mindegy is. 😊
Ha teljes lenne a palettánk, akkor bizakodó lennék, mert amúgy a Leafs játéka kevésbé fekszik nekünk.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Sofronnal mi van, miért nem játszik megint?
zavi27
Dopping cirkusz
peach
Oh, ez nekem teljesen kimaradt, most olvastam utána. Hát ez hatalmas érvágás lehet évekre a válogatottnak.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Sofronnal mi van, miért nem játszik megint?
zavi27
Dopping cirkusz



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Sofronnal mi van, miért nem játszik megint?
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Rajna potya. De legalább egál. Tavalyiak közül Dudás, Mestyán merre van? Sofronnak tudom az ügyét, pedig ha ő is lenne...
tüsi91
Dudás asszem sérült.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Rajna potya. De legalább egál. Tavalyiak közül Dudás, Mestyán merre van? Sofronnak tudom az ügyét, pedig ha ő is lenne...
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
végre 1-1

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 528 — nabege2@yahoo.com
Kopog a kapus, látja a bekk, hogy jön vissza a kiállított játékos, erre csak odapasszolja, ahol szereli a magyar hátvédet a kiállításból visszajövő játékos. Jobb is ha nem nézem, csak felhúzom magam😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és a torontói gól is ordas mák volt. Soldados
Mert a 2 caps gól nem volt Maki?😊

Szóval jöhet a szokásos Pens-Caps. Eddig 8-1 ide
Soldados
Irreleváns , ráadásul Hagelin még nincs, Murray nincs,
Letang nagyon kellene,
de nem lesz,
Bonino egyelőre sehol, a Dagi első meccsen nem lesz (Kuni meg a rutin meg keménység
miatt kellene.

Mindegy, így kell szerepelni azt kész,
kishaszi
Olyan nyomás alatt volt a Toronto, hogy abból előbb-utóbb összejön vmi, de a kanadaiak gólja egy előrevágott semmiből jött, a Caps góljai nem a semmiből érkeztek.

Nekem Murray nem hiányzik, mert Flower jó. Kuni jön vissza valszeg. Hagelin annyira nem hiányzott, de persze ártani nem árthat. Letangról meg kár beszélni, mert ő nem is lesz.

A múltat érdekességként tettem be, de egyértelmű, hogy semmi jelentősége a mostani párharcra nézve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
és a torontói gól is ordas mák volt. Soldados
Mert a 2 caps gól nem volt Maki?😊

Szóval jöhet a szokásos Pens-Caps. Eddig 8-1 ide
Soldados
Irreleváns , ráadásul Hagelin még nincs, Murray nincs,
Letang nagyon kellene,
de nem lesz,
Bonino egyelőre sehol, a Dagi első meccsen nem lesz (Kuni meg a rutin meg keménység
miatt kellene.

Mindegy, így kell szerepelni azt kész,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Bár hatból ötször OT lett, ez volt a legjobb meccs sztem a Caps-Toronto párharcban. Még akkor is ha most csoda, hogy OT lett, mert akkora nyomás volt Anderson kapuján és a torontói gól is ordas mák volt. A jobb csapat ment tovább. Ez egyben azt is jelenti, hogy egyáltalán nincs 7. meccs az 1. körben.

Szóval jöhet a szokásos Pens-Caps. Eddig 8-1 ide. 😊 Nem éreztem a Caps-t megfoghatatlan, sőt. A pressing megy nekik, de vhogy nem érzem az átütő erőt, a Pens-meccsek után meg olyan lassú is volt az egész. 😊
Soldados
Nagyon drukkoltam a Torontonak, ez meg so-so lesz.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Bár hatból ötször OT lett, ez volt a legjobb meccs sztem a Caps-Toronto párharcban. Még akkor is ha most csoda, hogy OT lett, mert akkora nyomás volt Anderson kapuján és a torontói gól is ordas mák volt. A jobb csapat ment tovább. Ez egyben azt is jelenti, hogy egyáltalán nincs 7. meccs az 1. körben.

Szóval jöhet a szokásos Pens-Caps. Eddig 8-1 ide. 😊 Nem éreztem a Caps-t megfoghatatlan, sőt. A pressing megy nekik, de vhogy nem érzem az átütő erőt, a Pens-meccsek után meg olyan lassú is volt az egész. 😊
Soldados
Örülök, hogy nyert a Was, mert baromi sok lett volna a pihi, ha 7. meccs jön.
Kunitz és Ruhwedel is edzett már, ebből előbbi lehet baromi fontos.
Edzésen már a Guentzel-Crosby-Hornqvist első sor edz együtt, úgyhogy hosszabb távon is megléptük a cserét a védekezés érdekében.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bár hatból ötször OT lett, ez volt a legjobb meccs sztem a Caps-Toronto párharcban. Még akkor is ha most csoda, hogy OT lett, mert akkora nyomás volt Anderson kapuján és a torontói gól is ordas mák volt. A jobb csapat ment tovább. Ez egyben azt is jelenti, hogy egyáltalán nincs 7. meccs az 1. körben.

Szóval jöhet a szokásos Pens-Caps. Eddig 8-1 ide. 😊 Nem éreztem a Caps-t megfoghatatlan, sőt. A pressing megy nekik, de vhogy nem érzem az átütő erőt, a Pens-meccsek után meg olyan lassú is volt az egész. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Nem lep meg senkit, hogy Blackhawks söpörve lett? Persze ne most volt, de nem hozott lázba senkit. Az új rendszer elég gyorsan "kitermelte" a 8. veri az 1. (bár már nem így számoznak). A Nashville a tavalyelőtti 1. körös PO vereséget szépen visszadta. Bár tavaly is kiesett az első körben a Chicago + akkor is az elsőt verte ki az első körben a Nashville (akkor az Anaheim volt az áldozat).
danyly
Nekem full rejtély ez a Nashville évek óta!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem lep meg senkit, hogy Blackhawks söpörve lett? Persze ne most volt, de nem hozott lázba senkit. Az új rendszer elég gyorsan "kitermelte" a 8. veri az 1. (bár már nem így számoznak). A Nashville a tavalyelőtti 1. körös PO vereséget szépen visszadta. Bár tavaly is kiesett az első körben a Chicago + akkor is az elsőt verte ki az első körben a Nashville (akkor az Anaheim volt az áldozat).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Nomac New England Patriots 2 970 — balazs.t85@gmail.com
Nem rossz ez a koreai csapat, az első harmadban teljesen egyenrangúak a kazakokkal (1-1), Kíváncsi leszek elfáradnak e a koreaiak, nem hogy osztálykülönbség nem látszik, de talán még jobbak is voltak korizásban.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép volt fiúk. Kicsit rendet kell tenni a fejekben, na meg persze kihasználni a helyzeteket. Az osztrákok ellen mindkettőre szükség lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
na akkor Doug Wilson mondjon le és mehet Thornton, Marleau amerre lát..abszolút szánalmas szar, tavaly Döntő idén megint choke job.
petey
sajnos igen😕
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
na akkor Doug Wilson mondjon le és mehet Thornton, Marleau amerre lát..abszolút szánalmas szar, tavaly Döntő idén megint choke job.

több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Na, jól van, azért a hoki egy igazságos sportág, szépen behúztuk!
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Valahogy legyen meg az a mai s felejtsük is el. Tudunk mi ennél.sokkal jobban hokizni.
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah. Ott a 3-3 daráljuk le.
kishaszi
Nah végre egy normális rebound 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
faszom hogy pont nem látom. Gyerünk!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah. Ott a 3-3 daráljuk le.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."