Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Mindkét csapat megérdemelte volna, de az nagy kár, hogy végül büntetők döntöttek. Jó kis vb volt, annak méltó lezárása ez a döntő. Hajrá Kanada!

Music City Miracle
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
iszonyatosan jól járt azzal a svéd csapat, hogy kiesett a Rangers meg a Caps is, de leginkább azzal, hogy Lundquist és Backström is vállalta a játékot
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pittsburgh - Ottawa durva.
A svédek meg harapósabbak voltak.
gaben
1-5 után egy 7-0 nem semmi.
A Pitts 9 harmad alatt lőtt 3 gólt, most meg már az első harmadban osztott 4-et (és 7 lett a vége). Érdekes.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
na most volt végre időm, és jó időpontban volt a pingvin meccs, remélem nagy lökést ad a 6. meccsre, és pár sérült azért visszatérhet, elképesztően jó volt az ellenfél harmadában a korongjáratás egyenlő létszámban, a védekezés kitűnő, támadásban volt egy két szerencsés momentum, de már a legelejétől nem volt ez kérdés, szóval így tovább 😀
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Erre nem számítottam. Grat a svédeknek.
Lundqvist kapott egy szép tackle-t a végén. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igeeeeeeeen, nekem már szép a nyár 😊
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Pittsburgh - Ottawa durva.
A svédek meg harapósabbak voltak.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
OT sem hozott döntést. Pedig ez már frankó pörgős harmad volt. Mindkét csapatnál voltak hatalmas helyzetek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hosszabbítás. Ennél jobb nem is lehetne.
Kicsit többet vártam az utolsó harmadtól, de csak brusztolás + tanácstalanságot láttam mindkét csapatnál.

Ez így már teljesen kiegyenlített lett. Bárki nyerhet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jól van, ott van a Kanada gól. Bár kicsit mákos volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyamcadék zebráj......
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk NHL főcsoport döntő s VB döntő egy időben az is szép baleset.

A svédeknek meg hajrá régen nyertek már kedvenceim.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem jobbak a svédek, de találtak egy gólt. Pattogott a korong, de azért szépen benyelte Pickard.
Érdekes lesz a 3. harmad.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
game-time decision néhány sérült helyzete, de az biztos, hogy Kuhnhackl és Ruhwedel nem játszanak

Én egyébként pont úgy tudom, hogy Murray kezd....nem is hiszem, hogy jót tenne váltogatni a kapusokat egy-egy meccs után
Klaci79
Ide-oda nem is, nem arra gondoltam.
Ákoska mondogatja a butaságokat de legalább nem basz szét a kiejtése mint 7SI-é...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Mi az a C8 😊
clbass
a UPC-n például a Minimax esti fele
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Mi az a C8 😊
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
én a  livetv.sx/enx - en szoktam nézni minden sportot amit nem adnak a tv-ben, most a penguins meccshez van hd aceplayeres stream is
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már a C8-is az megy...
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Én itt szoktam nézni:
 live2all.me/ice-hockey/

Biztos műkszik valamelyik. 😊
danyly
A 2. működik 😉 Köszi!
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én itt szoktam nézni:
 live2all.me/ice-hockey/

Biztos műkszik valamelyik. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én most jelenleg Barca szenvedést nézek majd mwgnézem tíztől az ismétlést. A firstrow-n szerintem találsz.
több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Üdv Urak! Eze egy kibaxott vicc 😕 Van működő streametek?

Szerkesztette: clbass
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az....... nem lehetett volna azt a spanyol szart kőrkapcsolásba megoldani?
tüsi91
Arrók voltvszó sport tv lesz de ez lehet hely függő
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Az....... nem lehetett volna azt a spanyol szart kőrkapcsolásba megoldani?
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
C8-n nektek is paprika tv megy?????