Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
...
Soldados
Megmondtad vagy megmondtad?
Meg hát. 😊
Jó az NHL Pats-drukkerének lenni, mi? 😉

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mindössze 8 olyan játékosunk volt, aki mind a 25 meccsen játszott.
Soldados
lehet épp ezért pihentebbek voltak nálatok a játékosok a döntőben?
amúgy grat szép teljesítmény.
csebi
Nem hiszem. Szerintem a nagydöntő első 4 meccsén épp az volt a legnagyobb bajunk, hogy nem voltunk elég frissek. A Preds tök simán menetelt el a nagydöntőig, míg a Pens 7 meccses sorozatot játszott kétszer egymás után.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért mert nagyon szűken látjátok ezt, ha lesz este kedvem beírom😛
kishaszi
Jó, de Te Crosby-hívő vagy. 😛 A pályán nem ő volt a legjobb, legalábbis szerintem biztosan nem, ahogy tavaly sem.

Az nem kérdés, hogy ő a legjobb hokis a földön, de ez a cím nem erre jár.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért mert nagyon szűken látjátok ezt, ha lesz este kedvem beírom😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Mindössze 8 olyan játékosunk volt, aki mind a 25 meccsen játszott.
Soldados
lehet épp ezért pihentebbek voltak nálatok a játékosok a döntőben?
amúgy grat szép teljesítmény.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Béczkó 1 264

Ez azért rendben van! Crosby MVP címével én sem értek egyet, szerintem Malkinnak kellett volna kapnia!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez kissé szerencsés volt, mind a meg nem adott gól, mind a Preds 3. harmados nyomása és két kapufája miatt, de megvan. Összességében a legjobb csapat nyert.

Az a félelmetes ebben a Pens-ben, hogy a mostani playoffban úgy ért újra a csúcsra, hogy messze volt a csúcsformájától. És még így is a legjobb volt. Persze a csúcsforma elmaradásának megvannak az okai. Mindössze 8 olyan játékosunk volt, aki mind a 25 meccsen játszott. Nyolc. Ez brutális, nincs még egy gárda, amelyik ezt elviselte volna. A Pens elviselte, bárki esett ki, túlélte. A legmélyebb keret a sérülések miatt ahhoz kevés volt, hogy végig domináljuk a PO-t, mint tavaly, de ahhoz elég volt, hogy mindig villanjon valaki, amikor a legjobban kell.

NHL100, Penguins50, Champions5

Ahogy tavaly, úgy idén se értek egyet Crosby PO MVP-címével. De ennél nagyobb bajom sose legyen, minthogy kötelességszerűen osztogatják a legnagyobb sztárnak a címeket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Béczkó 1 264

Nem rossz!
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
A Caps tipikus alapszakasz-csapat, az első 82 meccset agyondominálják, aztán MINDIG jön a pofára esés. Azért az sokat elmond, hogy egy Ovecskinnel 2005 óta még egy keleti döntő sem jött soha össze.
Kampman
meg hát az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy erősen érik a Penguins duplázás, hihetetlen formában van a Pittsburgh és tényleges kihívót se igen látni
baggio
Csak nem sikerült sajnos április végén eljinxelni a dolgot... Pfej de utálom a dinasztiákat, ennél csak az gyűlöletesebb a sportban, mikor a bíró balfaszsága foszt meg egy csapatot egy teljesen szabályos góltól.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Meleg volt, meg lesznek viták, de MEGVAAAAN!!!!! .-)

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Figyeljétek meg a Preds feláll egy meccsre még, hogy aztán kiszopjanak.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
ez brutális erődemonstráció volt
az első másodperctől!
nincs mese Soldinak van igaza ez a Pens ennyivel jobb 😉
remélem azért kiheveri a Preds és
lesz 7. meccs...
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem az a gond, hogy szerény vagy e vagy sem, kimondod e az igazságot vagy sem. Az igazságérzeted tűnik furcsának. Bár abban tökéletesen igazad van, hogy a Pens attól világklasszis, hogy rossz játékkal is tud meccset nyerni, de az első két meccsen nem csak az előbbi állítás bizonyosodott be, hanem az is érdekes volt, hogy meddig lesz mákunk a kihagyott Nash lehetőségek miatt. Lényegében két szerencsés győzelem után írtál söprésről, aztán jött a szokásos gyenge meccs, ahol már szerencsénk se volt.
Na de mindegy...szarul játszottunk a 3. meccsen, nagyon kikaptunk és ez az írásod fényében bizony igazán viccesnek tűnt. De szíved joga így érezni, meg leírni, majd max én nem olvasom el, mert nagyon nem szeretem elkiabálni a dolgokat. Lehet ez hiperkorrekt magatartás, de inkább ezzel vádoljanak, mint hogy olyanokat írjak, ami egyébként a játékból nem következik.
Persze jó nagy önigazolás lenne neked, ha behúznánk a 6. meccset 😊

Hatalmas játék volt ez...és különösen Crosby az aki ellenállhatatlan. Már az előző meccsen is nagyon jó volt és tulajdonképpen az ő jó játékának köszönhető, hogy ennyire jól ment most a csapat. Persze Malkinék sora is kell hozzá, mint ahogy mind a 3-4. sor, de ha Crosby hozza az extrát, akkor nem lehet baj, mert nagyon jó hatással van az egész csapatra.
Klaci79
Az első mákos meccs volt. A második nem. A meccs elején sokkal jobbak voltunk, amit egy kamu kettős kiállítás tört meg. A 2. negyed a Predatoroké volt, de a harmadik a mienk. Az egy szoros meccs volt, ahol kijött, hogy nekünk van több olyan klasszisunk, aki villanni tud. (mint oly sokszor 😊 )

A söprést csak megemlítettem, hogy "az sem lepne meg". És pont azért mert egy meccset szar és egy meccset átlagos teljesítménnyel húztunk be, azt vártam, hogy épp Nashville-ben jön majd ki a jó játék, ami elég szokott lenni a győzelemhez. Nem jött ki, na bumm.

Azért nem fogok elnézést kérni vagy finomkodni, hogy a világ legjobb, legerősebb csapatából kinézem, hogy viszonylag simán nyer párharcot. Mert nem hiszem, hogy van élő ember a Földön, aki szerint a Preds csak megközelítőleg van olyan jó, mint a Pens. És itt hangsúlyozom, hogy ez a kijelentés nem jelenti azt, hogy a Preds ne nyerhetné meg meglepetésre a Stanley-t. De ha csak elméletben mérlegre tesszük a két csapatot, akkor ég és föld a különbség. De az kurva nagy meglepetés lenne. Ha a Pens nyer, erre a csapatra emlékezni fognak, ha a Preds, akkor egy lesz a sok Stanley Kupa-győztes közül, mert nem egy kiemelkedő bajnokcsapat lenne, csak egy olyan, amelyiknek épp jól jött ki a lépés.

És most lehet megint nagyképűzni. 😊

A hatodik meccs szoros lesz, sztem mindkét csapat állatként fog menni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na de ma éjjel végre ismét élőben tudom nézni a meccset, úgyhogy SIMÁN nyerünk. 😊 Bár Murray marad a kapuban, én tuti váltottam volna. Persze ez a döntés is védhető. A lényeg, hogy nyerjünk. Go Pens!

Ez most úgy tűnik bejött .-)
bcsarli
Nem volt nagy kunszt. Amióta Sullivan az edző, nagyon jellemző ez a típusú bounce back. Két vereség után úgy szoktak kijönni a jégre, hogy az első perctől felszántják a jeget és annak ez szokott lenni a vége. Ha ez a csapat ilyen lendülettel játszik, akkor nincs semmi, ami megállítsa, annyira tele van skill playákkal. Nem véletlen, hogy az elmúlt másfél évben (tehát az alapszakaszt is beleszámolva) talán ha kétszer fordult elő, hogy ez a csapat egymás után háromszor kikapjon. Az pedig szinte lehetetlen kategória, hogy ugyanaz a csapat háromszor egymás után elverje a Pens-t. Egyszerűen Sullivan nem tudom, mit tesz, vagy mond az öltözőben, de ez a Pens háromszor egymás után nem tud kikapni, de hokihoz képest a két egymást követő vereség is ritka nálunk. (Ezért se gondoltam, hogy 2-2-vel jövünk vissza)

Szóval az van, hogy Rinnét 5 meccsen már másodszor kellett lecserélni, míg a Preds előző 3 párharcában asszem egyszer sem.

One more win -> one more Stanley Cup! Méltó lezárása lenne az NHL 100. és a Penguins 50. szezonjának.
Soldados
De legalább Murray-ben nem volt igazad, jó hogy maradt a kapuban .-)
bcsarli
Kapusposzton eddig Sullivan összes döntése "ült". Pedig sztem ebben a helyzetben az edzők 70-80 százaléka biztos cserélt volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
Nem az a gond, hogy szerény vagy e vagy sem, kimondod e az igazságot vagy sem. Az igazságérzeted tűnik furcsának. Bár abban tökéletesen igazad van, hogy a Pens attól világklasszis, hogy rossz játékkal is tud meccset nyerni, de az első két meccsen nem csak az előbbi állítás bizonyosodott be, hanem az is érdekes volt, hogy meddig lesz mákunk a kihagyott Nash lehetőségek miatt. Lényegében két szerencsés győzelem után írtál söprésről, aztán jött a szokásos gyenge meccs, ahol már szerencsénk se volt.
Na de mindegy...szarul játszottunk a 3. meccsen, nagyon kikaptunk és ez az írásod fényében bizony igazán viccesnek tűnt. De szíved joga így érezni, meg leírni, majd max én nem olvasom el, mert nagyon nem szeretem elkiabálni a dolgokat. Lehet ez hiperkorrekt magatartás, de inkább ezzel vádoljanak, mint hogy olyanokat írjak, ami egyébként a játékból nem következik.
Persze jó nagy önigazolás lenne neked, ha behúznánk a 6. meccset 😊

Hatalmas játék volt ez...és különösen Crosby az aki ellenállhatatlan. Már az előző meccsen is nagyon jó volt és tulajdonképpen az ő jó játékának köszönhető, hogy ennyire jól ment most a csapat. Persze Malkinék sora is kell hozzá, mint ahogy mind a 3-4. sor, de ha Crosby hozza az extrát, akkor nem lehet baj, mert nagyon jó hatással van az egész csapatra.
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na de ma éjjel végre ismét élőben tudom nézni a meccset, úgyhogy SIMÁN nyerünk. 😊 Bár Murray marad a kapuban, én tuti váltottam volna. Persze ez a döntés is védhető. A lényeg, hogy nyerjünk. Go Pens!

Ez most úgy tűnik bejött .-)
bcsarli
Nem volt nagy kunszt. Amióta Sullivan az edző, nagyon jellemző ez a típusú bounce back. Két vereség után úgy szoktak kijönni a jégre, hogy az első perctől felszántják a jeget és annak ez szokott lenni a vége. Ha ez a csapat ilyen lendülettel játszik, akkor nincs semmi, ami megállítsa, annyira tele van skill playákkal. Nem véletlen, hogy az elmúlt másfél évben (tehát az alapszakaszt is beleszámolva) talán ha kétszer fordult elő, hogy ez a csapat egymás után háromszor kikapjon. Az pedig szinte lehetetlen kategória, hogy ugyanaz a csapat háromszor egymás után elverje a Pens-t. Egyszerűen Sullivan nem tudom, mit tesz, vagy mond az öltözőben, de ez a Pens háromszor egymás után nem tud kikapni, de hokihoz képest a két egymást követő vereség is ritka nálunk. (Ezért se gondoltam, hogy 2-2-vel jövünk vissza)

Szóval az van, hogy Rinnét 5 meccsen már másodszor kellett lecserélni, míg a Preds előző 3 párharcában asszem egyszer sem.

One more win -> one more Stanley Cup! Méltó lezárása lenne az NHL 100. és a Penguins 50. szezonjának.
Soldados
De legalább Murray-ben nem volt igazad, jó hogy maradt a kapuban .-)

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na de ma éjjel végre ismét élőben tudom nézni a meccset, úgyhogy SIMÁN nyerünk. 😊 Bár Murray marad a kapuban, én tuti váltottam volna. Persze ez a döntés is védhető. A lényeg, hogy nyerjünk. Go Pens!

Ez most úgy tűnik bejött .-)
bcsarli
Nem volt nagy kunszt. Amióta Sullivan az edző, nagyon jellemző ez a típusú bounce back. Két vereség után úgy szoktak kijönni a jégre, hogy az első perctől felszántják a jeget és annak ez szokott lenni a vége. Ha ez a csapat ilyen lendülettel játszik, akkor nincs semmi, ami megállítsa, annyira tele van skill playákkal. Nem véletlen, hogy az elmúlt másfél évben (tehát az alapszakaszt is beleszámolva) talán ha kétszer fordult elő, hogy ez a csapat egymás után háromszor kikapjon. Az pedig szinte lehetetlen kategória, hogy ugyanaz a csapat háromszor egymás után elverje a Pens-t. Egyszerűen Sullivan nem tudom, mit tesz, vagy mond az öltözőben, de ez a Pens háromszor egymás után nem tud kikapni, de hokihoz képest a két egymást követő vereség is ritka nálunk. (Ezért se gondoltam, hogy 2-2-vel jövünk vissza)

Szóval az van, hogy Rinnét 5 meccsen már másodszor kellett lecserélni, míg a Preds előző 3 párharcában asszem egyszer sem.

One more win -> one more Stanley Cup! Méltó lezárása lenne az NHL 100. és a Penguins 50. szezonjának.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na de ma éjjel végre ismét élőben tudom nézni a meccset, úgyhogy SIMÁN nyerünk. 😊 Bár Murray marad a kapuban, én tuti váltottam volna. Persze ez a döntés is védhető. A lényeg, hogy nyerjünk. Go Pens!

Ez most úgy tűnik bejött .-)

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
semmilyen befolyása nincs a meccsre, hogy én, vagy bárki más mit ír és mond a meccsről.

Soldados
Hogyne lenne!
Ez így már álszerénység.
Azt nem szeretem. 😉

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. egyik csapat sem azért kap ki vagy nyer, mert én, vagy bárki más, esetleg az ESPN, vagy az nfl.com, vagy az nhl. com mit ír, vagy jósol.
Soldados
Szerénység. Ha én valamit szeretek benned, az a szerénység. 😛

 www.youtube.com/watch?v=AVZ-BOfC5fI
Sobri Jóska
Egyrészt sosem akartam szerény lenni, a szerénység címén kb azt várják, hogy ha jó vagy, akkor se mondd. Egyszerűen zavarja az embereket, ha vki ki meri mondani, amit gondol, például, hogy valamiben ő maga jó (vagy épp a kedvenc csapata), de ez egy faszság a szememben. Gyűlölöm, hogy az emberek hiperkorrektséget várnak el és gáznak számít kimondani, hogy én sima párharcot várok például, mert az nagyképű. De elárulom, ez önmagában nem nagyképűség. (Már csak azért sem, mert nem egyszer ekézem a csapataimat, vagy annak tagjait, edzőit is. Vagy például engem sosem szállt meg a Crosby-rózsaszínfelhő sem). Most viszont a Penguins-t tartom a világ legjobb jégkorongcsapatának. Aztán felőlem mindenki tarthat emiatt nagyképűnek, pökhendinek, arrogánsnak, vagy aminek akar. 😊 Én akkor se fogok hiperkorrekt lenni, ugyanis nem fikáztam az ellenfelet, nem néztem le, nem azzal indokoltam a "jóslatomat". (Ami amúgy még bejöhet 😛, mert 4-1, vagy 4-2-t írtam, igaz én 3-1-es hazatéréssel számoltam)

Másrészt a tőlem idézett rész nem is erre vonatkozott, hanem vki utalt arra, hogy a Steelers-nél is volt ilyen kijelentésem, és jól kikaptunk a Ravens-től. Erre írtam, hogy semmilyen befolyása nincs a meccsre, hogy én, vagy bárki más mit ír és mond a meccsről.

Továbbá azt is sokan elfelejtik, hogy a esélyek nem egyenlőek a végeredménnyel. Azért mert azt mondom, írom, jósolom (vagy bárki más), hogy a Steelers halálsimán elveri a Ravens-t, az nem azt jelenti, hogy így fog történni. A sportban mindig az a szép, hogy lehet meglepetés. És ha bekövetkezik, attól még nem a tévedő ember nem lesz egy dilettáns seggfej, mert az esélyeket lehet jól ítélte meg, de jött a meglepetés. (Pl pókerben jól méred fel az esélyeidet, lecallolsz egy allint, de riverre leesik az ellenfél 3 outjából az egyik) 😊

Na de ma éjjel végre ismét élőben tudom nézni a meccset, úgyhogy SIMÁN nyerünk. 😊 Bár Murray marad a kapuban, én tuti váltottam volna. Persze ez a döntés is védhető. A lényeg, hogy nyerjünk. Go Pens!

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
1. egyik csapat sem azért kap ki vagy nyer, mert én, vagy bárki más, esetleg az ESPN, vagy az nfl.com, vagy az nhl. com mit ír, vagy jósol.
Soldados
Szerénység. Ha én valamit szeretek benned, az a szerénység. 😛

 www.youtube.com/watch?v=AVZ-BOfC5fI

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. egyik csapat sem azért kap ki vagy nyer, mert én, vagy bárki más, esetleg az ESPN, vagy az nfl.com, vagy az nhl. com mit ír, vagy jósol.

2. a jó csapatok ismérve éppen az, hogy szarul játszva és tudnak nyerni, a Pens éppen ezt tette meg az első két meccsen, megint azt bizonyította, hogy kevés helyzetből is tud gólokat ütni. (Azt meg egyáltalán nem írtam, hogy sima lett volna bármelyik meccs az első kettőből, sőt, az elsőt mákosnak tituláltam)

3. ilyen 2 győzelem és 2-0-s előny nagy mentális boost szokott lenni.

A 2-3. pontra alapozva legalább 3-1-et vártam a két nashville-i meccsre, s ha a 3.-at behúztuk volna, onnan simán összejöhetett volna a söprés, már csak a 3-0 okozta pszichés különbségek miatt is. Viszont a Preds láthatóan nem tört meg, gyönyörű rebound volt a részükről, pedig ha bármelyiket bukják, az kb a Stanley Kupába került volna nekik.

Én sajnálom azokat, akik bizonyos véleményeket nagyképűségnek vesznek. Ezek vélemények. Nem fitymáltam az ellenfelet és érveltem a gondolataim mellett, ahogy most is. Semmi "lealázó" nem volt benne.

Az 5. meccsre én visszatenném Flowert. Az meg teljesen értelemszerű, hogy döntő fontosságú meccs jön, 3-2-ről bármelyik gárdának nehéz lenne fordítania.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Ritka szimpatikus kis csapat ez a Preds pláne hogy ilyen Giants uzemmodban tolják 😊 remélem kitart a szufla náluk! A következőt kell elhozniuk idegenbol most lendületből a 7. meccs már a Pens specialitása
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
szerintem 6 meccs Nashville, bár a Pittsburghnek szurkolok😊