Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
A Calgary és a Chicago is szerződtette volna:  www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nhl-meg-mindig-nem-hiszem-el-a-calgary-es-a-chicago-is-akarta-a-magyar-kapust-2502035
empty taxi
Szuper Levi után irónikus lett volna a Flames
Tito05
A Bäckström, Hiller, Ramo hármas mögé elmenni nem lett volna bölcs 😊
Chicagoban mondjuk Crawford mögött nincs nagyon senki, de a Wildnál a legnyitottabb szvsz a kapusposzt.
empty taxi
Én is helyeslem a Wild-ot, csak megjegyeztem h mekkora sztori (irónia) lett volna ha pont oda kerül, s ott mutatkozik be első magyarként xD
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A Calgary és a Chicago is szerződtette volna:  www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nhl-meg-mindig-nem-hiszem-el-a-calgary-es-a-chicago-is-akarta-a-magyar-kapust-2502035
empty taxi
Szuper Levi után irónikus lett volna a Flames
Tito05
A Bäckström, Hiller, Ramo hármas mögé elmenni nem lett volna bölcs 😊
Chicagoban mondjuk Crawford mögött nincs nagyon senki, de a Wildnál a legnyitottabb szvsz a kapusposzt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
A Calgary és a Chicago is szerződtette volna:  www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nhl-meg-mindig-nem-hiszem-el-a-calgary-es-a-chicago-is-akarta-a-magyar-kapust-2502035
empty taxi
Szuper Levi után irónikus lett volna a Flames
több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 469
Az h kiestunk..ez a realitas.volt eselyunk bent maradni?volt.felesleges mondogatni ha ez ha az.mindig az elottunk levo akadalyt kell legyozni.nem vagyunk meg A-ba valok.
Vay meg jol megragadta a lehetoseget.hakra.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/jegkorong-szenzacio-vay-adamot-nhl-csapat-szerzodtette-2502017
Negritis
Nem nagyon szoktam Minnesota meccseket nézni, de lehet h ez változni fog 😀
Tito05
adódik a kérdés,mivan ha csak a farmcsapatban számolnak vele,a farm liga szintje van olyan erős mint egy európai bajnokság?
Kenny
AHL elég erős, világ viszonylatban kb 5-6. legerősebb bajnokság (attól függ kit kérdezel, csehet vki az AHL elé teszi, vki mögé)... ha már ezen a szinten játszani fog az nagyon nagy dolog, s tudtommal ilyen szerződéssel AHL a legalsóbb szint, amit játszhat (ez nem 100%, h így van).... Szóval hajrá 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A Calgary és a Chicago is szerződtette volna:  www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nhl-meg-mindig-nem-hiszem-el-a-calgary-es-a-chicago-is-akarta-a-magyar-kapust-2502035


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
fodi91 196
Múltkor valaki azt írta, hogy így van a bajnokságok erőssége: NHL, KHL, Svéd, Finn, AHL
Ha ez igaz akkor az se gond hacsak ott ragad meg. Már az is hatalmas előrelépés a MOL ligához képest és még egy EBEL-nél is sokkal jobb. Még több ehhez hasonló hír kellene és akkor már nagyon pozitívan jöttünk ki ebből a VB-ből a kiesés ellenére is.
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/jegkorong-szenzacio-vay-adamot-nhl-csapat-szerzodtette-2502017
Negritis
Nem nagyon szoktam Minnesota meccseket nézni, de lehet h ez változni fog 😀
Tito05
adódik a kérdés,mivan ha csak a farmcsapatban számolnak vele,a farm liga szintje van olyan erős mint egy európai bajnokság?

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/jegkorong-szenzacio-vay-adamot-nhl-csapat-szerzodtette-2502017
Negritis
Nem nagyon szoktam Minnesota meccseket nézni, de lehet h ez változni fog 😀
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/jegkorong-szenzacio-vay-adamot-nhl-csapat-szerzodtette-2502017
Negritis
Gratula! Nagy jövő várhat rá!
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/jegkorong-szenzacio-vay-adamot-nhl-csapat-szerzodtette-2502017
Negritis
Szép volt Ádám.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 527 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/jegkorong-szenzacio-vay-adamot-nhl-csapat-szerzodtette-2502017

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ha már kialakultak a negyeddöntős párharcok, gondoltam legyen egy kis Bracket Challenge 😀

Negyeddöntők:
-nem rossz csapat az USA, de a csehek ellen ez már kevés lesz (CZE - USA)
-nem nagyon láttam svéd meccset, de a tabellát elnézve+az eredményeiket, ők sincsenek kirobbanó formában,
Kanada behúzza (CAN - SWE)
-Dánok már annak is örülnek, h ideáig eljutottak, nyilván evéssel jön meg az étvágy, de nem gondolnám h a finnek ellen sok vizet zavarnának (FIN - DEN)
-még bánni fogják a németek, h nem próbálták meg elkerülni az oroszokat, hazai jégen Ovi nem ismer kegyelmet (RUS - GER)

Elődöntők:
-finnek elleni meccsen kiderült, h ez a kanadai csapat verhető, s a csehekben benne a potenciál, h egymás után 2. észak-amerikai csapatot búcsúztassák, s meg is csinálják majd (CZE - CAN)
-oroszok nagyon beindultak, de ez a finn csapat nagyon össze van rakva, nagy csatára számítok... vmiért úgy érzem, h idén nem az oroszok fognak az aranyért játszani (FIN - RUS)

Bronzmeccs:
-hazai pályán egyszerűen muszáj legalább érmet szerezni, nem azt gondolom h ehhez Kandada majd asszisztál, de nem is törik majd agyon magukat, így legalább a dobogó meglesz Ovinak (CAN - RUS)

Döntő:
-mindenki a vb előtt a finnekről, meg a kanadaiakról beszélt, h milyen erős keretük van (most meg az oroszokat favorizálják sokan), de én meglepetést szimatolok ergó a trófea idén Prágába kerül 😊 (CZE - FIN)

Kíváncsi vagyok a többiek véleményére xD
Tito05
Cseh - Svéd és Finn - Orosz után Orosz VB győzelem, és Finn bronz.

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Ha már kialakultak a negyeddöntős párharcok, gondoltam legyen egy kis Bracket Challenge 😀

Negyeddöntők:
-nem rossz csapat az USA, de a csehek ellen ez már kevés lesz (CZE - USA)
-nem nagyon láttam svéd meccset, de a tabellát elnézve+az eredményeiket, ők sincsenek kirobbanó formában,
Kanada behúzza (CAN - SWE)
-Dánok már annak is örülnek, h ideáig eljutottak, nyilván evéssel jön meg az étvágy, de nem gondolnám h a finnek ellen sok vizet zavarnának (FIN - DEN)
-még bánni fogják a németek, h nem próbálták meg elkerülni az oroszokat, hazai jégen Ovi nem ismer kegyelmet (RUS - GER)

Elődöntők:
-finnek elleni meccsen kiderült, h ez a kanadai csapat verhető, s a csehekben benne a potenciál, h egymás után 2. észak-amerikai csapatot búcsúztassák, s meg is csinálják majd (CZE - CAN)
-oroszok nagyon beindultak, de ez a finn csapat nagyon össze van rakva, nagy csatára számítok... vmiért úgy érzem, h idén nem az oroszok fognak az aranyért játszani (FIN - RUS)

Bronzmeccs:
-hazai pályán egyszerűen muszáj legalább érmet szerezni, nem azt gondolom h ehhez Kandada majd asszisztál, de nem is törik majd agyon magukat, így legalább a dobogó meglesz Ovinak (CAN - RUS)

Döntő:
-mindenki a vb előtt a finnekről, meg a kanadaiakról beszélt, h milyen erős keretük van (most meg az oroszokat favorizálják sokan), de én meglepetést szimatolok ergó a trófea idén Prágába kerül 😊 (CZE - FIN)

Kíváncsi vagyok a többiek véleményére xD
Tito05
A torna előtt írtam valami olyasmit,hogy egyáltalán nem izgat a nemzetközi hoki,csak a Bruins játékosok legyenek jók. Nos,mind a 3 "medvebocs" bent van még,úgyhogy tripla esély van arra,hogy a végén legalább valamelyikük miatt örülni fogok(ráadásul te a cseheket hozod ki győztesnek,amit Pastrnak miatt nem is bánok.Áldásom a megérzésedre) . :- )
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az újabb csoda sajnos elmaradt, de csatlakozom a korábbi remek véleményekhez, hogy le a kalappal a Srácok, Szakmai stáb, Szurkolók előtt.
Ahogy a Vb előtt a kazah meccs után is írtam, nagyon jó irányba tart a magyar hoki, fiatalokkal a fejlődés, előrelépés szemmel látható 2009-hez képest, minden előzetes várakozásomat sikerült felülmúlni az első VB győzelemmel, pontokkal, elégedett vagyok, szép volt.

Remélem nem kell ismét 7 évet várni a visszatérésig. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Ha már kialakultak a negyeddöntős párharcok, gondoltam legyen egy kis Bracket Challenge 😀

Negyeddöntők:
-nem rossz csapat az USA, de a csehek ellen ez már kevés lesz (CZE - USA)
-nem nagyon láttam svéd meccset, de a tabellát elnézve+az eredményeiket, ők sincsenek kirobbanó formában,
Kanada behúzza (CAN - SWE)
-Dánok már annak is örülnek, h ideáig eljutottak, nyilván evéssel jön meg az étvágy, de nem gondolnám h a finnek ellen sok vizet zavarnának (FIN - DEN)
-még bánni fogják a németek, h nem próbálták meg elkerülni az oroszokat, hazai jégen Ovi nem ismer kegyelmet (RUS - GER)

Elődöntők:
-finnek elleni meccsen kiderült, h ez a kanadai csapat verhető, s a csehekben benne a potenciál, h egymás után 2. észak-amerikai csapatot búcsúztassák, s meg is csinálják majd (CZE - CAN)
-oroszok nagyon beindultak, de ez a finn csapat nagyon össze van rakva, nagy csatára számítok... vmiért úgy érzem, h idén nem az oroszok fognak az aranyért játszani (FIN - RUS)

Bronzmeccs:
-hazai pályán egyszerűen muszáj legalább érmet szerezni, nem azt gondolom h ehhez Kandada majd asszisztál, de nem is törik majd agyon magukat, így legalább a dobogó meglesz Ovinak (CAN - RUS)

Döntő:
-mindenki a vb előtt a finnekről, meg a kanadaiakról beszélt, h milyen erős keretük van (most meg az oroszokat favorizálják sokan), de én meglepetést szimatolok ergó a trófea idén Prágába kerül 😊 (CZE - FIN)

Kíváncsi vagyok a többiek véleményére xD
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Lengyeleket tavaly vertük, de meccs képe alapján annak jóval simábbnak kellett volna lennie. Rengeteg helyzetet hagytunk ki. Ausztria kb egál. Másik kettőnél picivel jobbnak kell lennünk. Fontos ez a 7 meccs, sokat tanulhatunk belőle. Ha tudunk, akkor szerintem 3. helynél semmiképp sem leszünk hátrébb. Kazahok nyernek, de azt láttuk, hogy ez a csapat már közel van az A csoportos színvonalhoz. S sebességben ott mi leszünk fölényben több meccsen.
tüsi91
Viszont az olimpiai selejtezőkön idén kikaptunk a lengyelektől, szóval velük is kb egál.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
gratulálok a fiúknak, megszeretzék az első győzelmet, ez nagy élmény marad.

állóképesség, gyorsaság (fizikai és mentális), technika. 2009-ben, amikor először játszott a válogatott a legfelső osztályban, akkor látszott sajnos, hogy mindháromban (négyben) óriási a lemaradás a legjobbakhoz képest. hosszú évek után azért kezd beérni a folyamat gyümölcse, jön az utánpótlás, a jövő szépnek ígérkezik.
most pihenő, aztán jövő tavasszal ismét lehet szorítani a feljutásért!
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Lengyeleket tavaly vertük, de meccs képe alapján annak jóval simábbnak kellett volna lennie. Rengeteg helyzetet hagytunk ki. Ausztria kb egál. Másik kettőnél picivel jobbnak kell lennünk. Fontos ez a 7 meccs, sokat tanulhatunk belőle. Ha tudunk, akkor szerintem 3. helynél semmiképp sem leszünk hátrébb. Kazahok nyernek, de azt láttuk, hogy ez a csapat már közel van az A csoportos színvonalhoz. S sebességben ott mi leszünk fölényben több meccsen.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Kapuson kívül nagyon úgy tűnik hogy beleszarnak a franciák sajnos.
Kenny
Nem kellett, hogy beleszarjanak. Egyszerűen ilyen, ha az egyik az életéért küzd, a másiknak meg igazából tét nélküli a meccs.

Jövőre megint neki kell ugrani. Kazahok egyértelműen jobbak, a többiekkel nagyjából egy szinten vagyunk.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francicákat meg kellett volna verni lett is volna rá esély ha Rajna nem pont aznap fog ki gyengébb napot... Ez van, jövőre a benmaradáséet is izzadni kell majd....nemhogy visszajutás. Nagy gratula a srácoknak!!!

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
VB szereplésünkhöz még annyit, h sajna jelenleg még ez a realitás, mi voltunk a leggyengébbek, csak azért lehetett esélyünk bent maradni, mert a beloruszok csúnyán leszerepeltek, pedig játéktudás alapján nekik a továbbjutásért kellett volna harcolniuk. Én is nehezteltem a franciákra, de értelmetlen. Nem izzadtak vért a pályán, de azt se lehet állítani, h feltett kezekkel mentek ki a pályára. Meg ahogy már előttem is írták, igazából az lett volna a meglepetés, ha a gyakorlatilag barátságos meccset játszó franciák, kiejtik a játékerőben erősebb, életükért küzdő fehéroroszokat.
Szép volt fiúk, így is büszke vagyok/vagyunk rátok! 😊

Ha lehet ilyet mondani, engem a MAC leszavazása jobban meglepett, jobban idegesít. Nem rossz a MOL liga, de hosszútávon nagyon sokat jelentett volna még egy EBEL csapat. Persze így sincs kizárva h 1-2 éven belül ez megvalósul.
Egyébként nem hinném, h ez lett volna az ok, h riválisok vagyunk. Hiszen van ott olasz csapat, szlovén (sőt régebben 2 volt). Pár hete olvastam egy cikket, h mindenképp páros számú bajnokságot akarnak. Ugye 2 induló volt a bővítésre, MAC+Jesenice, a szlovének nem feleltek meg. Hallottam olyan pletykát is, h jövőre visszajönne a Medvescsak, s emiatt is csak jövőre akarnak bővíteni (mármint legyen hely Zágrábnak).

Már csak abban bízok, h szlovák szövetségben megbuktatják végre Nemeček-et. Nála alkalmatlanabb, korruptabb sportvezetőt nem nagyon ismerek. Egyébként ő volt az, aki miatt idén Érsekújvár nem szerepelhetett a MOL ligában.
Lintner ideális lenne, ő amúgy nagy támogatója a magyar hokinak, s Debrecen esélyei is drasztikusan megnőnének a szlovák liga indulásához.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Osztrákok se hülyék. Még egy magyar csapat az EBEL-ben az még erősrbb magyar válogatottat jelent, s az osztrákoknak már riválisok vagyunk.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
MAC-t nem vették fel az EBEL-be.

Kijev és Bécs szeretne rendezni, remélhetőleg megkapja Bécs, és hazai pályán játszhatunk.

Remélem jövőre még több fiatal kapja meg a lehetőséget. Erdély és Kovács számomra lefelé lógott ki a válogatottból, ez még Banhamra is elmondható, a nagy lövéseivel még megélt az EBEL-ben és a DIV I-ben, de itt már nagyon lassú volt, nem véletlen hogy nem is lett nevezve az utolsó két meccsre.
Nomac
Ez a nap egyre jobb... Most olvastam én is, h minden feltételnek megfelelt, de a csapatok leszavazták a MAC-ot, pedig de jó lett volna... Bár ahogy tavaly benyomták őket (nem kis hátszéllel) a MOL ligába, most lehet a karma visszaütött :/

Szerkesztette: Tito05
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Két dolog:
1. Mindig is rühelltem mikor csapatok annak következtében jutnak tovább, hogy ki mikor játszik valakivel. Ha ez a meccs az első tuti, hogy nyernek a franciák
NB2
Hogy tuti, az nagyon erős, a fehérorosz keret sokkal erősebb, a mai meccsen mutatott játék volt elvárható tőlük, nem az, amit eddig láttunk (tulajdonképpen nekünk szerencsénk volt az ő mélyrepülésükkel még így is, nem nyertünk volna amúgy meccset). Megfordítva: ha ez az első meccs és ugyanez az eredmény születik, senki nem kapja fel a fejét, ez volt a papírforma.

Tepper takarodj!