Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
A végén még Kessel összeszedi a Kupát amire nem sokat adtam volna. A nagy semmiről elmozdult nálam felfelé ezzel a hajtással, Murray meg végre simán kijátssza Fleury-t.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Végig dominálta a meccset a Sharks, bár a 4. negyed kicsit döcögős lett.
danyly
Azt elhiszem! (:

Mindenesetre folyjon a pingvinvér!
Darksun3
Javítva. Már az NBA járt ez eszemben. 😊

Szerk.: Most látom kikapott a Tampa. A francba. Hajrá Cápák!
danyly
Remélem ez is úgy jön be, mint a tippek 😀
Playoff 1. forduló

KELET
Capitals - Flyers 4-1
Pittsburgh - Rangers 2-4
Panthers - Islanders 3-4
Lightning - Red Wings 4-2

NYUGAT
Ducks - Predators 4-1
KIngs - Sharks 4-2
Stars - Wild 4-1
Blues - Blackhawks 3-4
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 6 934 — Dolphins fan
Playoff 2. forduló

KELET
Capitals - Pittsburgh 4-3
Lightning - Islanders 4-2

NYUGAT
Sharks - Predators 4-2
Stars - Blues 4-2

danyly
Klaci79
Ezek csak tippek. Nem minden jöhet be.
Mindenesetre kemény kis döntő lesz.
danyly
Igen, efelől nincs kétség. Bízom a pingvinekben, mert ez a Was-TB duó nagyon kemény volt és mégis sikerült legyűrni őket. Lehet majd jó sokat utazgatni....
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Végig dominálta a meccset a Sharks, bár a 4. negyed kicsit döcögős lett.
danyly
Azt elhiszem! (:

Mindenesetre folyjon a pingvinvér!
Darksun3
Javítva. Már az NBA járt ez eszemben. 😊

Szerk.: Most látom kikapott a Tampa. A francba. Hajrá Cápák!
danyly
Remélem ez is úgy jön be, mint a tippek 😀
Playoff 1. forduló

KELET
Capitals - Flyers 4-1
Pittsburgh - Rangers 2-4
Panthers - Islanders 3-4
Lightning - Red Wings 4-2

NYUGAT
Ducks - Predators 4-1
KIngs - Sharks 4-2
Stars - Wild 4-1
Blues - Blackhawks 3-4
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 6 934 — Dolphins fan
Playoff 2. forduló

KELET
Capitals - Pittsburgh 4-3
Lightning - Islanders 4-2

NYUGAT
Sharks - Predators 4-2
Stars - Blues 4-2

danyly
Klaci79
Ezek csak tippek. Nem minden jöhet be.
Mindenesetre kemény kis döntő lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Végig dominálta a meccset a Sharks, bár a 4. negyed kicsit döcögős lett.
danyly
Azt elhiszem! (:

Mindenesetre folyjon a pingvinvér!
Darksun3
Javítva. Már az NBA járt ez eszemben. 😊

Szerk.: Most látom kikapott a Tampa. A francba. Hajrá Cápák!
danyly
Remélem ez is úgy jön be, mint a tippek 😀
Playoff 1. forduló

KELET
Capitals - Flyers 4-1
Pittsburgh - Rangers 2-4
Panthers - Islanders 3-4
Lightning - Red Wings 4-2

NYUGAT
Ducks - Predators 4-1
KIngs - Sharks 4-2
Stars - Wild 4-1
Blues - Blackhawks 3-4
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 6 934 — Dolphins fan
Playoff 2. forduló

KELET
Capitals - Pittsburgh 4-3
Lightning - Islanders 4-2

NYUGAT
Sharks - Predators 4-2
Stars - Blues 4-2

danyly


Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Végig dominálta a meccset a Sharks, bár a 4. negyed kicsit döcögős lett.
danyly
Azt elhiszem! (:

Mindenesetre folyjon a pingvinvér!
Darksun3
Javítva. Már az NBA járt ez eszemben. 😊

Szerk.: Most látom kikapott a Tampa. A francba. Hajrá Cápák!

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Végig dominálta a meccset a Sharks, bár a 4. negyed kicsit döcögős lett.
danyly
Azt elhiszem! (:

Mindenesetre folyjon a pingvinvér!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Végig dominálta a meccset a Sharks, bár a 3. harmad kicsit döcögős lett. Le a kalappal a frachise előtt. Újjáalakuló csapat, új edzők stb. Nem gondoltam volna. Hátha Thornton révbe ér.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Annyi kieses, csalodas utan, pont hogy iden jojjon ossze,nem hittem! Stanley kupa dontos A San Jose Sharks!! Tavaly Warriors, iden ok,fasza!
zavi27
A fasz kivan velük!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Annyi kieses, csalodas utan, pont hogy iden jojjon ossze,nem hittem! Stanley kupa dontos A San Jose Sharks!! Tavaly Warriors, iden ok,fasza!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Fúúú 7. meccs keleten. Pont otthon hasalt el a Tampa. Iszonyat kemény lesz a 7. meccs, de behúzza a floridai csapat.

De nem számítok másra nyugaton sem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Hatalmas gyozelmet arattunk a Blues ellen! Egy meccsre vagyunk a Stanley kupa dontotol, el se hiszem!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
KANADA VILÁGBAJNOK !!!

Jó kis VB volt....Főleg ,mert ott voltunk !!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
jobb volt Kanada, volt, hogy a finnek ki sem tudtak jönni a harmadikból pedig támadniuk kellett volna
sajnálom és tényleg szegény finnek dühösek lehetnek, mert a csoportmeccseken simán lenyomták őket és ott jobban is játszottak, lehet Kanada taktikázott akkor? (pedig rájuk nem jellemző)
NB2
Védekezést váltottak a csoportmeccshez képest. A letámadásuk is vmivel agresszívebb volt, de ami igazán más volt h a finn csatárokat nagyon keményen megállították a szélen a kék vonal előtt, így a finnek nem nagyon tudták, hogy hogyan juttassák be a korongot a támadó harmadba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Utoljára 2009-ben volt izgalmas, az utolsó pillanatig szoros vb-döntő, ez most egész jó.
Kampman
Nekem meg pont hogy most ez ilyen kicsit csöndes, unalmas, hangulattalan volt egy VB döntőhöz képest. Lecsorgott, lehozta Kanada és ennyi, semmi fordulat, gólok, izgalom igazán.
zavi27
Azt még a 2. harmad elején írtam talán. A többi tényleg lapos lett. A kanadaiakat éveken át froclizták, hogy még az amerikaiaknál is lazábban állnak a vb-hez, ezért nem nyertek 2007-től 2015-ig egyszer se. Hát az utóbbi 2 évben kiderült, hogy mi van, ha komolyan veszik. Plusz az utóbbi 4 olimpiából is hármat hoztak, továbbra is megkérdőjelezhetetlen az egyeduralkodó szerepük.
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Utoljára 2009-ben volt izgalmas, az utolsó pillanatig szoros vb-döntő, ez most egész jó.
Kampman
Nekem meg pont hogy most ez ilyen kicsit csöndes, unalmas, hangulattalan volt egy VB döntőhöz képest. Lecsorgott, lehozta Kanada és ennyi, semmi fordulat, gólok, izgalom igazán.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Ha már kialakultak a negyeddöntős párharcok, gondoltam legyen egy kis Bracket Challenge 😀

Negyeddöntők:
-nem rossz csapat az USA, de a csehek ellen ez már kevés lesz (CZE - USA)
-nem nagyon láttam svéd meccset, de a tabellát elnézve+az eredményeiket, ők sincsenek kirobbanó formában,
Kanada behúzza (CAN - SWE)
-Dánok már annak is örülnek, h ideáig eljutottak, nyilván evéssel jön meg az étvágy, de nem gondolnám h a finnek ellen sok vizet zavarnának (FIN - DEN)
-még bánni fogják a németek, h nem próbálták meg elkerülni az oroszokat, hazai jégen Ovi nem ismer kegyelmet (RUS - GER)

Elődöntők:
-finnek elleni meccsen kiderült, h ez a kanadai csapat verhető, s a csehekben benne a potenciál, h egymás után 2. észak-amerikai csapatot búcsúztassák, s meg is csinálják majd (CZE - CAN)
-oroszok nagyon beindultak, de ez a finn csapat nagyon össze van rakva, nagy csatára számítok... vmiért úgy érzem, h idén nem az oroszok fognak az aranyért játszani (FIN - RUS)

Bronzmeccs:
-hazai pályán egyszerűen muszáj legalább érmet szerezni, nem azt gondolom h ehhez Kandada majd asszisztál, de nem is törik majd agyon magukat, így legalább a dobogó meglesz Ovinak (CAN - RUS)

Döntő:
-mindenki a vb előtt a finnekről, meg a kanadaiakról beszélt, h milyen erős keretük van (most meg az oroszokat favorizálják sokan), de én meglepetést szimatolok ergó a trófea idén Prágába kerül 😊 (CZE - FIN)

Kíváncsi vagyok a többiek véleményére xD
Tito05
Cseheket túlbecsültem, a kanadaiakat meg alul, de a többi nagyjából bejött 😀
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
jobb volt Kanada, volt, hogy a finnek ki sem tudtak jönni a harmadikból pedig támadniuk kellett volna
sajnálom és tényleg szegény finnek dühösek lehetnek, mert a csoportmeccseken simán lenyomták őket és ott jobban is játszottak, lehet Kanada taktikázott akkor? (pedig rájuk nem jellemző)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
lépek fel a fogadási oldalra, hogy van-e még ajánlat az utolsó 8 másodperces gólra.
első élő fogadás: Detroit - Tampa Bay 7:4
elsőre az ugrott be, hogy Red Wings - Lightning, aztán sajnos hamar jött a kijózanodás... 😕
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Utoljára 2009-ben volt izgalmas, az utolsó pillanatig szoros vb-döntő, ez most egész jó.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
huh aki a sporttv-n várja a hokit, masszív csúszás van😕

nagyon jó volt a kanada-usa, igazi amerikai hajtós hokit játszott mindkét csapat
azért durva lett volna ha az amik 4. helyről (majdnem kiesve, mert a szlovákok vezettek ellenük) döntőt játszik
holnap hajrá finnek😊
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
nagyon várom már, hogy Afrikában kit fognak találni aki megbírna rendezni egy focivb-t😊 (tudom ez itt off)
NB2
Dél-Afrika? 😊
kristof
vagy hoki vb-t???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Sajnalom a Team USA-t, nagyon szimpatikus, hajtos, fiatal, jo kis csapatuk volt az idei VB-n megint.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Az amerikai fiatalok nagyon jól nyomják. Ezt kéne a ruszkiknak is, a nagy öregek helyett a 24-25 alattiakat játszatni
Jakehomer
Nekik annál sokkal fontosabb, hogy minden tornára aranyesélyekkel menjenek. Az amerikaiaknak is kb. csak minden 3-4. tornán jön ki úgy a lépés, hogy 4-be jutnak.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Az amerikai fiatalok nagyon jól nyomják. Ezt kéne a ruszkiknak is, a nagy öregek helyett a 24-25 alattiakat játszatni

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Jobbak voltak a finnek, az oroszok túlságosan kiszámíthatóan támadtak, a védekezésük meg nem olyan magabiztos. Ovecskint lehet, nem kéne erőltetniük a vb-ken...
Jakehomer
Furcsa, hogy Ovecskin-átokról beszéltek a kommentátorok, az NHL-ben még megértem, de háromszoros világbajnok...
Kampman
Malkin meg a bírók összehoztak párat 😊 Két éve szégyentelen csalás ment a döntőben pl.

Tepper takarodj!