Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
A draft után beindult a nagyüzem:
PK Subban >>> Nashville (trade, Weber csere)
Taylor Hall >>> New Yersey (trade, Adam Larsson csere)
Seth Jones (Colombus) >>> 6 év/32.4 millió $
Steve Stamkos (Tampa Bay) >>> 8 év/68 millió $

Akkor Stamkos nem hagyja el Floridát. Meg kapta a nagy zsét.
danyly
Sokat segített az adózás is, de még így is lemondott jó pár millióról, hogy maradjon 😊

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A draft után beindult a nagyüzem:
PK Subban >>> Nashville (trade, Weber csere)
Taylor Hall >>> New Yersey (trade, Adam Larsson csere)
Seth Jones (Colombus) >>> 6 év/32.4 millió $
Steve Stamkos (Tampa Bay) >>> 8 év/68 millió $

Akkor Stamkos nem hagyja el Floridát. Meg kapta a nagy zsét.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
nem igazán értem, hogy miért kap Las Vegas csapatot.
Habi
$ $ $ $ $ $
Mikey
legnagyobb település major csapat nélkül. legközelebb azt hiszem talán Arizona van hozzájuk a legközelebb LA után, de ott a Coyotes nem nagy név, a D'backs sem a rekordokat döngeti, szóval valamilyen szempontból logikus, plusz nyugaton 14 csapat van, keleten 16. bár ha jön Quebec 2 év múlva, akkor megint szerencsétlen detroitot dobják át?
csebi
Mármint hogy Phoenix/Glendale... 😊

Amúgy persze, nagy település meg minden, és nekem nincs is feltétlen bajom azzal, hogy Vegasban lesz csapat. De hogy nem szakmai okokból döntöttek mellettük, abban is biztos vagyok.

Az egyébként nagyon mókás lenne, ha a Saints Red Wings visszakerülne nyugatra. 😊
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
nem igazán értem, hogy miért kap Las Vegas csapatot.
Habi
$ $ $ $ $ $
Mikey
legnagyobb település major csapat nélkül. legközelebb azt hiszem talán Arizona van hozzájuk a legközelebb LA után, de ott a Coyotes nem nagy név, a D'backs sem a rekordokat döngeti, szóval valamilyen szempontból logikus, plusz nyugaton 14 csapat van, keleten 16. bár ha jön Quebec 2 év múlva, akkor megint szerencsétlen detroitot dobják át?
csebi
Igen, ez is a probléma (a várakozás/hezitálás Oka) a kanadai dollár gyengesége mellett. Megint át kell variálni a beosztásokat, mint amikor a Winnipeg (újra)csatlakozott.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
A Hurricanes valószínűleg hamarosan bedől Raleigh-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 580 — Lucas Scott
nem igazán értem, hogy miért kap Las Vegas csapatot.
Habi
$ $ $ $ $ $
Mikey
legnagyobb település major csapat nélkül. legközelebb azt hiszem talán Arizona van hozzájuk a legközelebb LA után, de ott a Coyotes nem nagy név, a D'backs sem a rekordokat döngeti, szóval valamilyen szempontból logikus, plusz nyugaton 14 csapat van, keleten 16. bár ha jön Quebec 2 év múlva, akkor megint szerencsétlen detroitot dobják át?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Las Vegas Svindlers

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
nem igazán értem, hogy miért kap Las Vegas csapatot.
Habi
$ $ $ $ $ $
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
nem igazán értem, hogy miért kap Las Vegas csapatot. Előbb vittem volna bárhova Kanadában.
jövőre így expansion draft, itt a szabályok és tudnivalók
 www.nhl.com/news/nhl-expansion-draft-rules/c-281010592
Habi
Quebec City is pályázott, de egyelőre az ő jelentkezését/felvételét eltolták. Szerintem 2-3 éven belül ők is csatlakoznak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
nem igazán értem, hogy miért kap Las Vegas csapatot. Előbb vittem volna bárhova Kanadában.
jövőre így expansion draft, itt a szabályok és tudnivalók
 www.nhl.com/news/nhl-expansion-draft-rules/c-281010592
Habi
Ericssont remélem rátesszük 😊
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem igazán értem, hogy miért kap Las Vegas csapatot. Előbb vittem volna bárhova Kanadában.
jövőre így expansion draft, itt a szabályok és tudnivalók
 www.nhl.com/news/nhl-expansion-draft-rules/c-281010592


JT Daniels fan
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
nyilván minden fajta élsport durván megterhelő (és vannak kiemelkedően durvák ) , de ahogyan ezek az NHL játékosok ki tudnak nézni 1-1 szezon végén az verhetetlen...teljesen kifacsart arcokat lehet már látni itt a PO-ban!sokszor olyan érzésem van hogy Jézus !remélem kibírja végig...)
nem lehet ezt igazán pontosan összehasonlítani, de szerintem a legnagyobb terhelésnek ebben a sportban vannak kitéve a játékosok 1-1 szezonban!
szóval így a csúcsra érni tényleg hatalmas teljesítmény!Respect!!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
The Ducks have officially named Randy Carlyle head coach. Carlyle returns to Anaheim as the team's all-time winningest head coach and the first coach to lead a California team to a Stanley Cup.
FUCKYEAH!!!
gaben
Sokkal inkább kib*szott nagy facepalm.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Megrendezett,vagy sem(sosem tudom eldönteni,annyira hülyének tűnnek az emberek),Jimmy Kimmelék ismét fasza Lie Witness Newst raktak össze. :- D
 www.youtube.com/watch?v=ptDY5BqW7uc

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 580 — Lucas Scott
The Ducks have officially named Randy Carlyle head coach. Carlyle returns to Anaheim as the team's all-time winningest head coach and the first coach to lead a California team to a Stanley Cup.
FUCKYEAH!!!
gaben
felmelegítve csak a káposzta jó. mérhetetlenül csalódott vagyok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Sajnos nem jott ossze a nagy alom most sem, de vegig jobb volt a Penguins, az a csoda, hogy ket meccset elcsiptunk.
zavi27
le a kalappal a fiúk előtt. új edzővel, új sémával hatalmas szó hogy idáig eljutottunk, sőt egyet elhoztak Pittsburghből. sajnos Hertl kiesése eléggé negatívan hatott, talán ha ő van akkor egy-egy szorosabb meccset is behúznak.
sebaj, lehet építkezni, a mag megvan a fiatalokkal.

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
The Ducks have officially named Randy Carlyle head coach. Carlyle returns to Anaheim as the team's all-time winningest head coach and the first coach to lead a California team to a Stanley Cup.
FUCKYEAH!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Jó döntő volt.

 fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/13433099_10208520406142054_1528891289417533615_o.jpg
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Sajnos nem jott ossze a nagy alom most sem, de vegig jobb volt a Penguins, az a csoda, hogy ket meccset elcsiptunk.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnálom a Sharks csapatát (de ezzel nincsenek kisegítve), főleg az öregeket. Nem tudni mikor lesz esélyük még egyszer odakerülni. Hertl azért hiányzott, kevergették az első sort, ami azért egy Stanley-ben nem túl jó előjel. Donskoi jó volt, de ő inkább jobb szélre való. Nagy hiány a csapatban egy igazi klasszikus LW. Marleau és Hertl kívül nincs más. Marleau pedig 36 éves.

Egyébként grat a Pens-nek. Jó kis csapatot raktak össze. Fleury kiteheti a zárva táblát, Murray nagyon jó idényt tolt. Majd kiderül hosszótávon jó-e a srác. Kessel amilyen meglepő húzás volt, annyira be is vált. De úgy összességében egységes csapat (volt) a pittsburghi alakulat.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
bár örülök a W-nek de kizártnak tartom hogy még 1x megússza a Sharks!ez a meccs is egy csoda volt kb!
viszonylag simán nyeri a következőt a Pens....
yooker
hát ez bejött... 😊
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
azért az első néhány perc komolyra sikerült

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
bár örülök a W-nek de kizártnak tartom hogy még 1x megússza a Sharks!ez a meccs is egy csoda volt kb!
viszonylag simán nyeri a következőt a Pens....
yooker
hát szinte mindegyik meccs szorosban dőlt el amit a Pens nyert..ha Jones-ra mondják hogy ha ő nincs akkor Murray-re mit? ő is god mode-ban tolja, viszont a magas lővésekkel megvan a baja, túl gyorsan megy le.
na mindegy, benne van az upset simán a sorozatban, de a rutin a Pitts mellett van.
A Sharks így is megérdemel minden dícséretet.

több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Istengazából végig dominálja a párharcot sajnos a Pens, sokat hibázunk, nem tudtunk megújulni, úgyhogy ez eldőlt úgy néz ki.😕
zavi27
mi ez a kishitűség? 😀 vasárnap otthon egyenlítünk és aztán Pittsburghben átvesszük a kupát. problem? 😀
petey
Na, pótoltam a meccset. Nem hittem volna, hogy visszajön még a párharc hozzánk. Igazándiból az uccsó két harmadot itt is végig uralta a Pens, csak a fantasztikus kapusteljesítmény mentett meg minket, igaz az is kell a bajnoki címhez!😊 Ha a hazait is be tudjuk húzni, akkor tényleg bizakodnék!😊
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
bár örülök a W-nek de kizártnak tartom hogy még 1x megússza a Sharks!ez a meccs is egy csoda volt kb!
viszonylag simán nyeri a következőt a Pens....

Szerkesztette: yooker