Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Jobbak voltak a finnek, az oroszok túlságosan kiszámíthatóan támadtak, a védekezésük meg nem olyan magabiztos. Ovecskint lehet, nem kéne erőltetniük a vb-ken...

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
ha az oroszok nem nyugodnak meg, bronz meccs lesz ebből
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
a második elődöntő vagy C8 20.00 vagy este felvételről a sport1-en 22.30
több mint 8 éve
YoungZeeZee 8 469
ajanlom figyelmetekbe a szurkolo benned van "sorozatot" a sport1tv tube oldalan.
kedves kis hattermusor a vbrol.
nem meglepi h milyen szepen nyilatkoznak a jatekosok is...
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
nagyon várom már, hogy Afrikában kit fognak találni aki megbírna rendezni egy focivb-t😊 (tudom ez itt off)
NB2
Dél-Afrika? 😊
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
egyébként az ukránok mit fizettek, hogy elvitték az osztrákok elől a rendezést?
slowmotion
gondolom 1-2 iihf vezetőnek sokat zsebbe😊

én nem azt mondom, hogy háború van Ukrajnába, de azért nem mennék mostanság még mindig oda, miért nem lehetett Ausztria???
annyira utálom a döntéshozók megfeleltetési kényszerét akár olimpia akár foci vb odaítélésénél, ha van a földön 10 ország aki focivb-t/olimpiát tud rendezni, akkor legyen 10... nagyon várom már, hogy Afrikában kit fognak találni aki megbírna rendezni egy focivb-t😊 (tudom ez itt off)

TrashTalkban fura volt nekem Vay😊 Nagyon fiatal és a koránál fogva egy picit tudatlanka volt😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
egyébként az ukránok mit fizettek, hogy elvitték az osztrákok elől a rendezést?
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Oké, én csak az eddigi eredményeikből indultam ki, általában a másodosztály alsó felében voltak csak. Basszus, nem tudtam, hogy már ott is vannak kanadaiak, akkor tényleg kemény lesz 😀
Kampman
már a múltkor is voltak, egyszer amikor talán hosszabbításra ment velük egy meccsünk, akkor konkrétan Radunske cipelte a hátán a csapatukat.
egész konkrétan ha nekik nincs jó napjuk, akkor szopóroller van
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Eldőlt, hogy Kijevben lesz a div 1/A hoki VB, nagyon durva mezőny, gondolom így az ukránok is gondolom odateszik magukat, hogy házigazdák lesznek. Itt aztán bármi lehet, még a kazahoknak is meggyűlhet a baja ezzel a mezőnnyel. 5 ki-ki meccs lesz.
gabokocka
Korea azért jóval gyengébbnek tűnik, mint a másik öt. A lengyeleknek két egymás utáni hazai vb-n nem sikerült a feljutás, nem hiszem, hogy pont jövőre jönne össze nekik. A magyar-ukrán-kazah-osztrák négyes fog menni a két feljutó helyért szerintem.
Kampman
Korea az öt honosított kanadaival ki-ki meccset játszott az olaszokkal a feljutásért idén, a lengyelek pedig megverték mindkét tavalyi A csoportos csapatot.
Szóval itt tényleg hat hasonló kaliberű csapat lesz.
gabokocka
Oké, én csak az eddigi eredményeikből indultam ki, általában a másodosztály alsó felében voltak csak. Basszus, nem tudtam, hogy már ott is vannak kanadaiak, akkor tényleg kemény lesz 😀
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Eldőlt, hogy Kijevben lesz a div 1/A hoki VB, nagyon durva mezőny, gondolom így az ukránok is gondolom odateszik magukat, hogy házigazdák lesznek. Itt aztán bármi lehet, még a kazahoknak is meggyűlhet a baja ezzel a mezőnnyel. 5 ki-ki meccs lesz.
gabokocka
Korea azért jóval gyengébbnek tűnik, mint a másik öt. A lengyeleknek két egymás utáni hazai vb-n nem sikerült a feljutás, nem hiszem, hogy pont jövőre jönne össze nekik. A magyar-ukrán-kazah-osztrák négyes fog menni a két feljutó helyért szerintem.
Kampman
Korea az öt honosított kanadaival ki-ki meccset játszott az olaszokkal a feljutásért idén, a lengyelek pedig megverték mindkét tavalyi A csoportos csapatot.
Szóval itt tényleg hat hasonló kaliberű csapat lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
2019-ben ismét Szlovákia rendezi a vb-t ('18 Dánia, '20 Svájc)... Szóval talán jobb is lenne, ha 1 évvel később jutnánk fel, mert a bent maradás egyenlőre csak álom.

Szerkesztette: Tito05
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Eldőlt, hogy Kijevben lesz a div 1/A hoki VB, nagyon durva mezőny, gondolom így az ukránok is gondolom odateszik magukat, hogy házigazdák lesznek. Itt aztán bármi lehet, még a kazahoknak is meggyűlhet a baja ezzel a mezőnnyel. 5 ki-ki meccs lesz.
gabokocka
Korea azért jóval gyengébbnek tűnik, mint a másik öt. A lengyeleknek két egymás utáni hazai vb-n nem sikerült a feljutás, nem hiszem, hogy pont jövőre jönne össze nekik. A magyar-ukrán-kazah-osztrák négyes fog menni a két feljutó helyért szerintem.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Eldőlt, hogy Kijevben lesz a div 1/A hoki VB, nagyon durva mezőny, gondolom így az ukránok is gondolom odateszik magukat, hogy házigazdák lesznek. Itt aztán bármi lehet, még a kazahoknak is meggyűlhet a baja ezzel a mezőnnyel. 5 ki-ki meccs lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Meglepett a cseh vereség, bár a vége már ki-ki volt. Kanada láthatóan tartalékolt a finnek ellen, ez lett a mai meccs eredménye.

Jó lesz az a finn-ruszki elődöntő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Többet vártam a svédektől😕
És még a csehek is kipottyantak...
Ha így megy tovább 3-an mennek tovább a mi csoportunkból, ebből is látszik, hogy nekünk nehezebb volt😀
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Óh hogy az.... egyre jobb, a DVTK-t se vették fel a szlovák ligába (szeretnék elnézést kérni, eddig vmiért Debrecent emlegettem)
 www.jegkorongblog.hu/2016/05/19/a-jegesmedvek-nem-mennek-iden-az-extraligaba/#post-171070
Tito05
Viszont az hogy Dudás lehet megyFinnországba az igen jó hír.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Óh hogy az.... egyre jobb, a DVTK-t se vették fel a szlovák ligába (szeretnék elnézést kérni, eddig vmiért Debrecent emlegettem)
 www.jegkorongblog.hu/2016/05/19/a-jegesmedvek-nem-mennek-iden-az-extraligaba/#post-171070
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
A Calgary és a Chicago is szerződtette volna:  www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nhl-meg-mindig-nem-hiszem-el-a-calgary-es-a-chicago-is-akarta-a-magyar-kapust-2502035
empty taxi
Szuper Levi után irónikus lett volna a Flames
Tito05
A Bäckström, Hiller, Ramo hármas mögé elmenni nem lett volna bölcs 😊
Chicagoban mondjuk Crawford mögött nincs nagyon senki, de a Wildnál a legnyitottabb szvsz a kapusposzt.
empty taxi
Backström UFA és valószínűleg vissza is vonul, HIller már vissza is ment Svájcba, Ramo is UFA. Maradt Ortio, aki RFA, de kicsi az esélye, hogy ő lesz a megváltó.
zinedine5
akkor majd tuti cserélnek Howardért. Flames-ben ki a jó védő? 😊
slowmotion
Hamilton, Wideman, Brodie, Giordano és Engelland is benne volt a Flames 10 legjobban fizetett játékosa közt, ráadásul közülük leghamarabb a 2 öreg Wideman és Engelland lesz FA, de ők is csak 2018-ban.
Ez a védősor sztem vállalható.
empty taxi
Teljesen, csak Kipper óta nincs kapusuk. Amikor a kezdő kapusod 49. legjobb egy 30. csapatos ligában az elég gáz.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A Calgary és a Chicago is szerződtette volna:  www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nhl-meg-mindig-nem-hiszem-el-a-calgary-es-a-chicago-is-akarta-a-magyar-kapust-2502035
empty taxi
Szuper Levi után irónikus lett volna a Flames
Tito05
A Bäckström, Hiller, Ramo hármas mögé elmenni nem lett volna bölcs 😊
Chicagoban mondjuk Crawford mögött nincs nagyon senki, de a Wildnál a legnyitottabb szvsz a kapusposzt.
empty taxi
Backström UFA és valószínűleg vissza is vonul, HIller már vissza is ment Svájcba, Ramo is UFA. Maradt Ortio, aki RFA, de kicsi az esélye, hogy ő lesz a megváltó.
zinedine5
akkor majd tuti cserélnek Howardért. Flames-ben ki a jó védő? 😊
slowmotion
Hamilton, Wideman, Brodie, Giordano és Engelland is benne volt a Flames 10 legjobban fizetett játékosa közt, ráadásul közülük leghamarabb a 2 öreg Wideman és Engelland lesz FA, de ők is csak 2018-ban.
Ez a védősor sztem vállalható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
A Calgary és a Chicago is szerződtette volna:  www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nhl-meg-mindig-nem-hiszem-el-a-calgary-es-a-chicago-is-akarta-a-magyar-kapust-2502035
empty taxi
Szuper Levi után irónikus lett volna a Flames
Tito05
A Bäckström, Hiller, Ramo hármas mögé elmenni nem lett volna bölcs 😊
Chicagoban mondjuk Crawford mögött nincs nagyon senki, de a Wildnál a legnyitottabb szvsz a kapusposzt.
empty taxi
Backström UFA és valószínűleg vissza is vonul, HIller már vissza is ment Svájcba, Ramo is UFA. Maradt Ortio, aki RFA, de kicsi az esélye, hogy ő lesz a megváltó.
zinedine5
akkor majd tuti cserélnek Howardért. Flames-ben ki a jó védő? 😊
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/jegkorong-szenzacio-vay-adamot-nhl-csapat-szerzodtette-2502017
Negritis
Nem nagyon szoktam Minnesota meccseket nézni, de lehet hogy ez változni fog 😀
Tito05
adódik a kérdés,mivan ha csak a farmcsapatban számolnak vele,a farm liga szintje van olyan erős mint egy európai bajnokság?
Kenny
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/jegkorong-szenzacio-vay-adamot-nhl-csapat-szerzodtette-2502017
Negritis
Nem nagyon szoktam Minnesota meccseket nézni, de lehet h ez változni fog 😀
Tito05
adódik a kérdés,mivan ha csak a farmcsapatban számolnak vele,a farm liga szintje van olyan erős mint egy európai bajnokság?
Kenny
AHL elég erős, világ viszonylatban kb 5-6. legerősebb bajnokság (attól függ kit kérdezel, csehet vki az AHL elé teszi, vki mögé)... ha már ezen a szinten játszani fog az nagyon nagy dolog, s tudtommal ilyen szerződéssel AHL a legalsóbb szint, amit játszhat (ez nem 100%, hogy így van).... Szóval hajrá 😊
Tito05
nem így van, entry-level kontraktust kapott, tehát AHL vagy ECHL csapatnál egyaránt játszhat úgy, hogy bármikor waiver nélkül leküldhetik vagy épp akár felhívhatják az NHL-be

az ECHL se rossz amúgy, voltam már olyan meccsen is párszor


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Behalok az EBEL-től, most megint benne van a pakliban (igaz kevés az esély rá), h a MAC már idén ősztől a ligában szerepeljen...  www.jegkorongblog.hu/2016/05/18/ebel-bovites/#post-170962
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Igényesebb cikk Vay Ádám helyzetéről, esélyeiről  www.jegkorongblog.hu/2016/05/18/vay-adam-juliusban-kezd-a-minnesotanal/#post-171010
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
A Calgary és a Chicago is szerződtette volna:  www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nhl-meg-mindig-nem-hiszem-el-a-calgary-es-a-chicago-is-akarta-a-magyar-kapust-2502035
empty taxi
Szuper Levi után irónikus lett volna a Flames
Tito05
A Bäckström, Hiller, Ramo hármas mögé elmenni nem lett volna bölcs 😊
Chicagoban mondjuk Crawford mögött nincs nagyon senki, de a Wildnál a legnyitottabb szvsz a kapusposzt.
empty taxi
Backström UFA és valószínűleg vissza is vonul, HIller már vissza is ment Svájcba, Ramo is UFA. Maradt Ortio, aki RFA, de kicsi az esélye, hogy ő lesz a megváltó.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
akkor már én is linkeljek egy Vay Ádámos NSO cikket 😀  www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nhl-veluk-kell-versenyezni-a-magyar-kapusnak-a-csapatbakerulesert-2502027?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofb