Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Montreal 0-10 Colombus
Heisman Trophy
Meglepodtem. Orultem. Aztan leesett, hogy a kedvenc csapatom ellen fognak jatszani es biztos ezek utan mindent beleadnak. Most varok.
ulpianus
Pont most olvastam Price-ról milyen jó. Meg is lepődtem mennyit kapott a Canadiens (persze ekkor még nem tudtam, hogy Montoya védett). Ez azért csúnya blama volt a csapatra nézve is. Előfordul, hogy nagy verést kap egy jól menetelő csapat, de ez tényleg randa művelet volt a kanadaiaktól.
danyly
Az egy dolog, hogy o vedett. Attol meg lohettek volna golt a tobbiek. Ez van. Meglatjuk nemsokara, hogy mire jutnak, remelem ma sem lonek egyet sem, aztan hajra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Montreal 0-10 Colombus
Heisman Trophy
Meglepodtem. Orultem. Aztan leesett, hogy a kedvenc csapatom ellen fognak jatszani es biztos ezek utan mindent beleadnak. Most varok.
ulpianus
Pont most olvastam Price-ról milyen jó. Meg is lepődtem mennyit kapott a Canadiens (persze ekkor még nem tudtam, hogy Montoya védett). Ez azért csúnya blama volt a csapatra nézve is. Előfordul, hogy nagy verést kap egy jól menetelő csapat, de ez tényleg randa művelet volt a kanadaiaktól.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Montreal 0-10 Colombus
Heisman Trophy
Meglepodtem. Orultem. Aztan leesett, hogy a kedvenc csapatom ellen fognak jatszani es biztos ezek utan mindent beleadnak. Most varok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Montreal 0-10 Colombus

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megy a HUN-CAN barátságos meccs!
Aki szerencsés kinn van.
danyly
Aki szerencsés Vancouver-ben nézi nagyképernyőn!
gaben
A Canucks a kedvenc csapatom, így én is szívesen nézném ott a meccset.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Megy a HUN-CAN barátságos meccs!
Aki szerencsés kinn van.
danyly
Aki szerencsés Vancouver-ben nézi nagyképernyőn!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megy a HUN-CAN barátságos meccs!
Aki szerencsés kinn van.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kucserov 4,7 millióért hosszabbított...Yzerman tényleg elit GM, szerencse, hogy Detroitban itt van Ken Holland, aki szét tudta baszni az egész franchise-t...
Habi
szerintem addig kell valahogy kihúzni (és az értékeket megtartani), amíg a holtsúly el nem tűnik a cap alól meg a rosterről (Kronner, Mule, Jimmer, Big E - és fájdalom, de ha nem erősödik a teljesítménye és a fizikai állapota, akkor Z is)
slowmotion
de jelenleg nincs értékünk Larkinon kívül. És cap sincs rá, hogy szerezzünk. Fiatal sincs, hogy elhozzuk Trouba-t mondjuk. Nyquist és Tatar ha idén nem emberelik meg magukat, akkor őket is el lehet felejteni, mint érték.
Mule szerződése még x évig megy, Z szintén.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Kucserov 4,7 millióért hosszabbított...Yzerman tényleg elit GM, szerencse, hogy Detroitban itt van Ken Holland, aki szét tudta baszni az egész franchise-t...
Habi
szerintem addig kell valahogy kihúzni (és az értékeket megtartani), amíg a holtsúly el nem tűnik a cap alól meg a rosterről (Kronner, Mule, Jimmer, Big E - és fájdalom, de ha nem erősödik a teljesítménye és a fizikai állapota, akkor Z is)
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kucserov 4,7 millióért hosszabbított...Yzerman tényleg elit GM, szerencse, hogy Detroitban itt van Ken Holland, aki szét tudta baszni az egész franchise-t...


JT Daniels fan
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez a Matthews srac nem ugyetlen... foleg a masodik volt tetszetos.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
 24.hu/media/2016/10/11/a-tv2-uj-csatornaja-adja-majd-az-nhl-t/
ZoliMP
300 meccs, minden meccsnapról min 1 élő közvetítés. ezigen.
braxa88
Mert nincs más😊 amúgy persze dicséretes, így kéne NBA-t is
NB2
Még akár jól is elsülhet.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/media/2016/10/11/a-tv2-uj-csatornaja-adja-majd-az-nhl-t/
ZoliMP
300 meccs, minden meccsnapról min 1 élő közvetítés. ezigen.
braxa88
Mert nincs más😊 amúgy persze dicséretes, így kéne NBA-t is
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
 24.hu/media/2016/10/11/a-tv2-uj-csatornaja-adja-majd-az-nhl-t/
ZoliMP
300 meccs, minden meccsnapról min 1 élő közvetítés. ezigen.
több mint 7 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
 24.hu/media/2016/10/11/a-tv2-uj-csatornaja-adja-majd-az-nhl-t/
ZoliMP
Léderer és Hethéssy...........ennyi elég is,azt hiszem marad a NESN.
több mint 7 éve
YoungZeeZee 8 469
 24.hu/media/2016/10/11/a-tv2-uj-csatornaja-adja-majd-az-nhl-t/
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem badarság:
 www.jegkorongblog.hu/2016/10/03/kanadaban-sokra-ertekelik-az-erofesziteseinket/

Persze sok mindennek kellene még történnie, de jó úton haladunk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
 index.hu/sport/jegkorong/2016/10/03/2017-ben_budapestre_johet_az_nhl/Heisman Trophy
Pedig királyság lenne. Ha egyáltalán földi halandó kijutna.
gaben
szerintem is fasza lenne, de ilyen nagyobb stadion PONT nincs (ha jól tudom)
Heisman Trophy
Aréna nem jöhetne szóba? Vagy van egyáltalán bármi más alternatíva egy ilyen meccshez?

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 index.hu/sport/jegkorong/2016/10/03/2017-ben_budapestre_johet_az_nhl/Heisman Trophy
Pedig királyság lenne. Ha egyáltalán földi halandó kijutna.
gaben
szerintem is fasza lenne, de ilyen nagyobb stadion PONT nincs (ha jól tudom)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
 index.hu/sport/jegkorong/2016/10/03/2017-ben_budapestre_johet_az_nhl/Heisman Trophy
Pedig királyság lenne. Ha egyáltalán földi halandó kijutna.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 index.hu/sport/jegkorong/2016/10/03/2017-ben_budapestre_johet_az_nhl/

nem hiszem

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
Sziasztok. Nhl.tv-ről van valakinek tapasztalata? Milyen? Mondjuk a Gamepasshoz képest. Néztem nem drága. Jó minőségek a meccsek? Tényleg 60fps? Előre is köszi a választ.

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem volt szerencséje Európának. Emberhátrányos góllal kikapni, pedig nagyon jól tartották magukat.
Le a kalappal előttük.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Csupa jót olvastam Vay-ról. Iowa-ban is jól teljesít és idővel felverekszi magát az NHL-be.
danyly
Szintén! Nagyon dicsérték a kinti edzők, főleg a munka morálját és a adottságait. Amúgy az várható volt hogy rögtön nem viszik fel, MOL Ligából erős lett volna még neki, főleg úgy hogy kapus edzője kb soha nem volt. Jelenleg az 5 kapus közül a Wildnál ő a legfiatalabb, az idő neki kedvez. Hajrá Ádám!!!

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Csupa jót olvastam Vay-ról. Iowa-ban is jól teljesít és idővel felverekszi magát az NHL-be.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.