Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/televizio-egy-amerikai-ligaval-kevesebb-a-sport-tv-musoran-2520599
NB2
Nem tudom mit vártak. Hajnali meccsek vannak.
Mondjuk, ahány sportcsatorna van, (Digi 1,2,3, Sport 1,2,M, Eurosport 1,2, M4, M5, Spíler TV) valaki csak ráugrik.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/televizio-egy-amerikai-ligaval-kevesebb-a-sport-tv-musoran-2520599
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
kemény😊
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/video-ilyen-hokibunyot-meg-nem-lattal-mindenkit-megvert-az-orosz-2518957?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofb
NB2
Elgurult!
Aki meg férfi létére takargatja a fejét bunyó helyett, az szarja össze magát a nyílt utcán.
gaben
Inkább egy rohadt nagy barom. Biztos túllőtt valami cuccot. Remélem sokáig nem lát jeget.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
kemény😊
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/video-ilyen-hokibunyot-meg-nem-lattal-mindenkit-megvert-az-orosz-2518957?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofb
NB2
Elgurult!
Aki meg férfi létére takargatja a fejét bunyó helyett, az szarja össze magát a nyílt utcán.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
kemény😊
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/video-ilyen-hokibunyot-meg-nem-lattal-mindenkit-megvert-az-orosz-2518957?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofb
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Brad Richards is befejezte. Két Stanley győzelem neki is bejött.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Látom szerettek az ördöggel cimborálni 😉 😛
dande
Mivel ördögien jól játszott 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom szerettek az ördöggel cimborálni 😉 😛
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Nah, skacok, pár embernek ígértem Satantól aláírást... Az a helyzet, hogy a feladat teljesítve 😊 Privátba elküldhetnétek a címeteket, hogy a héten/jövőhéten postázni tudjam.

u.i.: Persze, ezt megírhattam volna privátban is, de ki az, aki nem szereti magát fényezni nagyobb csoport előtt, ha lehetősége van rá 😀
Tito05
Ment a privát,nagyon szépen köszönjük!
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Nah, skacok, pár embernek ígértem Satantól aláírást... Az a helyzet, hogy a feladat teljesítve 😊 Privátba elküldhetnétek a címeteket, hogy a héten/jövőhéten postázni tudjam.

u.i.: Persze, ezt megírhattam volna privátban is, de ki az, aki nem szereti magát fényezni nagyobb csoport előtt, ha lehetősége van rá 😀
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 wild.nhl.com/club/news.htm?id=889619&navid=DL|MIN|home

Szép hosszú írás, jó látni!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 328 — Cowboys fan
Dacjuk >>> SZKA
Rajongók örömködhetnek!
gaben
és persze imádkozhatnak is egyben. az egyik bokájában gyakorlatilag nincs szalag.

nincs kedvem visszakeresni, az ortopéd sebésze nyilatkozta, hogy amikor meglátta Pav bokáját feltáráskor (tavaly nyáron), akkor azt gondolta, ő egy ilyen lábbal nem gondolkozna, hanem egyből visszavonulna.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon beindult az üzletelés.
De itt napra kész:  www.nhl.com/news/free-agency-tracker-signings-2016/c-281090126?tid=281072352
danyly
Anaheim Ducks
Signed
Nate Guenin signs one-year contract with Ducks


...ééés ennyi. Csempiönsip bazmeg!
Mikey
Jött Bernier a Torontóból. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Dacjuk >>> SZKA
Rajongók örömködhetnek!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 579 — Lucas Scott
Nagyon beindult az üzletelés.
De itt napra kész:  www.nhl.com/news/free-agency-tracker-signings-2016/c-281090126?tid=281072352
danyly
Anaheim Ducks
Signed
Nate Guenin signs one-year contract with Ducks


...ééés ennyi. Csempiönsip bazmeg!
Mikey
sztem még BM-nek sem volt pofája ahhoz, hogy 0 igazolással felvegye a fizut 4-én.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Nagyon beindult az üzletelés.
De itt napra kész:  www.nhl.com/news/free-agency-tracker-signings-2016/c-281090126?tid=281072352
danyly
Anaheim Ducks
Signed
Nate Guenin signs one-year contract with Ducks


...ééés ennyi. Csempiönsip bazmeg!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon beindult az üzletelés.
De itt napra kész:  www.nhl.com/news/free-agency-tracker-signings-2016/c-281090126?tid=281072352
Bár ez az oldal még jobb:  www.tsn.ca/nhl/free-agency

A St. Louis mondjuk nem értem. Elengedi a 10 éve csapatkapitány Backes (Bostonba; rosszabb helyre nem is mehetett volna), és túlad azon a Brouwer-en (Flames-be ment), akit tavaly szerzett meg a Capitals-tól T. J. Oshie-ért cserébe. Persze a kapus Allen-el hosszabbított, de ő ne volt drága.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá: Hedman jövőre lejáró szerződését nem várta meg a Tampa. Hosszabbítottak a svéd bekkel: 8 év/63 millió $.

Plusz marad az orosz hálóőr is. Vasilevski 3 évre 10.5 millió $ írt alá.

Kemény lépések ezek Yzerman részéről. Jövőre több játékosnak is lejár a szerződése, és most szépen megterhelte a cap-et. Palát és Tyler Johnson jövőre RFA, így majd őket is be kell tuszkolni a cap-be.
Mindenesetre látszik a törekvés a GM és csapat esetében, hogy jövőre összeálljon-megmaradjon a csapat és újra legyen esélyük a Stanley elhódítására.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem is jobb Weber. De a szerződése nem túl baráti: 14 év/110 millió $ (2011-ben kötötték). Subban gigaszerződése előbb lejár. Teljesítményben hasonló a játékerő és a stat mutatók. Mondjuk Weber már 31 éves, de ha jól összerakják a Montreált, lehet esély a bajnoki címre.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
(Weber>Subban szvsz)
empty taxi
Inkább Weber>>>>>>>>>>>PK

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
(Weber>Subban szvsz)
empty taxi
Ebben a pillanatban talán igen, mondjuk, ha esélyünk lenne mindjárt SC-t nyerni, és pont ő hiányzott volna ehhez, akkor elfogadnám, de hosszabb távon.....

Könyörgöm van/volt egy tehetséges jó korátlagú magja a csapatnak (MaxPac, Galy, Price, Gallagher, PK) mind idevaló elkötelezett ember, a csuda se érti, hogy tudott ez így összejönni, kiegészítve még néhány emberrel, hosszú évekre jók lehettünk volna, ha nem egy Terinéni ül a padon.....

Mindegy, jövőre emiatt legalább nem éjszakázok.
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Devils szurkolóként ez a Hall csere tetszik😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
(Weber>Subban szvsz)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre a Subban cserére Habs drukerként semmi szépet nem tudok írni, úgyhogy inkább.............

Úgy látszik nekem ilyen játékos mozgatások a jutnak, legyen szó NHL-ről vagy NFL-ről
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 383 — Jó ötletnek tűnt!
A draft után beindult a nagyüzem:
PK Subban >>> Nashville (trade, Weber csere)
Taylor Hall >>> New Yersey (trade, Adam Larsson csere)
Seth Jones (Colombus) >>> 6 év/32.4 millió $
Steve Stamkos (Tampa Bay) >>> 8 év/68 millió $

Akkor Stamkos nem hagyja el Floridát. Meg kapta a nagy zsét.
danyly
Sokat segített az adózás is, de még így is lemondott jó pár millióról, hogy maradjon 😊

Lesz ez még így se!