NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Vlasic bele is sérült ebbe azt hiszem, már a 6. meccsen nem is játszott

mi kacsák várjuk melyik banda (cápalik vs. királynők) jönnek, én jobban örülnék a sharksnak!csebi
LA Refs, a tegnapi után...patkány Quick

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Vlasic bele is sérült ebbe azt hiszem, már a 6. meccsen nem is játszott

mi kacsák várjuk melyik banda (cápalik vs. királynők) jönnek, én jobban örülnék a sharksnak!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Ohio eliminated. ._.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
ma be kell húzni a Cápáknak a negyediket. elnézést a Kings drukkerektől, de iszonyat paraszt módon játszanak, főleg Stoll és Mitchell. ez mi volt már? csak 2 perc, pedig ez sima 5, meccs után meg szankciók.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A St. Louis a tavalyi rájátszásban ugyanígy bukta el az első kört mint most a Chicago ellen (akkor az LA volt az ellenfél). 2-0-ás vezetés után 2-4 series bukta.
Azért többet néztem ki ebből a csapatból. De mondjuk a címvédő és jó erőkből álló Blackhawks senkinek sem könnyű ellenfél.

Még csak tegnap sikerült megnéznem az Anaheim - Dallas párharc negyedik meccsét, de ott nem játszott hűű de nagyon jól a Kacsa gárda. 0-2-ről fordított a Stars 4-2-re igen meggyőzően lekorizva az ellent. Ez a fölény már kimaradt az idegenbeli ötödik meccsen, de fel tudtak állni. De nem volt szerencséjük a hatodik meccsen. Csak 24 mp (azt hiszem), és hetedik meccs dönt. Úgy azért jobb lett volna.
Persze nem egy Ducks drukkernek. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!


Ez az kérem!
Ismét hátrányból fordított az Anaheim, és bár szépen helyt állt a Dallas ennek így kellett lenni.
Selanne és Perry 2-2 gólpassz, Bonino és Smith-Pelly !!! 2-2- gól.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az osztrákok elleni pontszerzés bravúr volt, ahogy korábban is írtam lesz még győzelmünk, a japánok ellen össze is jött.
Összességében az ukránok elleni meccs kivételével tisztességes helytállás volt a biztos bennmaradás elérésével.Bruschi85
erőfelmérőnek jó volt ez a vb, hogy kire lehet építeni. Osztrákok ellen is jól mentünk, egyáltalán nem volt akkora difi, de védelemben több kell.
Ukránok ellen hízelgő volt az eredmény, a szlovének rostere se kispályás nevekből állt, de ott is volt keresnivalónk.
Chernomazt lehet megszólni, amiért döntögeti a tabukat, de Marcit berakni bekknek zseniális volt, és az is hogy bizalmat szavazott több fiatalnak. Ettől függetlenül kíváncsi leszek rá, mert elég egy vaskezű diktátor.

 www.youtube.com/watch?v=lTbUw7xQpLA és a világ legjobb szurkolótábora 😊 pláne mikor a sógorok hozzák sört a végén mert megvertük a Japókat 😀petey
Ez a videó hatalmas , tényleg nem semmi a szurkolótábor ismét fantasztikus hangulatot csinált a "világ végén", a sógorok tényleg "megköszönhetik" nekünk 😀
Így van egyetértünk, voltak jó teljesítmények, Godó-t hiányoltam, mert azért előnyben eléggé döcögtünk az egész tornán, de nem hiába került az All-Star csapatba Vas Marci, hátvédként.
Nekem Hetényi külön kiemelve, sokszor bravúrokat mutatott be, Sebők, Bartalis, teljesítménye is tetszett, Kógertől, Miháy Árpitól viszont többet vártam, a megfiatalított védelemből még hiányzik a rutin és a sebesség.
Ha a kazah, olasz páros szokás szerint visszatér, akkor jövőre se lesz egyszerű a csoport, bárhol is lesz a torna.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Az osztrákok elleni pontszerzés bravúr volt, ahogy korábban is írtam lesz még győzelmünk, a japánok ellen össze is jött.
Összességében az ukránok elleni meccs kivételével tisztességes helytállás volt a biztos bennmaradás elérésével.Bruschi85
erőfelmérőnek jó volt ez a vb, hogy kire lehet építeni. Osztrákok ellen is jól mentünk, egyáltalán nem volt akkora difi, de védelemben több kell.
Ukránok ellen hízelgő volt az eredmény, a szlovének rostere se kispályás nevekből állt, de ott is volt keresnivalónk.
Chernomazt lehet megszólni, amiért döntögeti a tabukat, de Marcit berakni bekknek zseniális volt, és az is hogy bizalmat szavazott több fiatalnak. Ettől függetlenül kíváncsi leszek rá, mert elég egy vaskezű diktátor.

 www.youtube.com/watch?v=lTbUw7xQpLA és a világ legjobb szurkolótábora 😊 pláne mikor a sógorok hozzák sört a végén mert megvertük a Japókat 😀

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
0-1-nél egy picit megijedtem, hgoy megvicceli a Detroit a ligaelsőt, de aztán nyertek 4-et zsinórban a srácok, a múltkori győzelem nagyon fontos volt
és jön megint egy original six-es, ezek szerint a döntőben a rangers jön😊NB2
Én meg reméltem, hogy kiütik ezt az igen "rokonszenves" csapatot. Na de majd a Habs!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
0-1-nél egy picit megijedtem, hgoy megvicceli a Detroit a ligaelsőt, de aztán nyertek 4-et zsinórban a srácok, a múltkori győzelem nagyon fontos volt
és jön megint egy original six-es, ezek szerint a döntőben a rangers jön😊NB2
Igen, nekünk 😉
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
0-1-nél egy picit megijedtem, hgoy megvicceli a Detroit a ligaelsőt, de aztán nyertek 4-et zsinórban a srácok, a múltkori győzelem nagyon fontos volt
és jön megint egy original six-es, ezek szerint a döntőben a rangers jön😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
No úgy tűnik jönnek a bocsocskák. Csak attól tartok most mi leszünk söpréssel haza küldve.... ha már szorossá tudjuk tenni a dolgot majdhogynem elégedett leszek. Persze teljesen akkor lennék ha tovább mennénk. De azt egyenlőre nagyon távolinak látom.

Go Habs!!!!
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az osztrákok elleni pontszerzés bravúr volt, ahogy korábban is írtam lesz még győzelmünk, a japánok ellen össze is jött.
Összességében az ukránok elleni meccs kivételével tisztességes helytállás volt a biztos bennmaradás elérésével.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
No legalább Japánt hagytuk izgulni ezzel a győzelemmel.

Összességében nagyjából ilyen teljesítményt lehetett várni. Egyedül az ukránok elleni meccs ad okot csalódásra, ott maccsunk nem volt, nagyon simán kikaptunk. Osztrákokkal és szlovénekkel partiba voltunk, ami rendben van.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ejha ez a Stars egy picivel erősebb azért mint gondoltam. Mondjuk a kacsák elég tartalékosak jelenleg, de a 2 győzelem, amit még az izgalom kedvéért elviselek az meg volt. Szóval most 2 kacsa győzelem kell és minden szép és jó lesz.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
ezaz gyerekek!

több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Jelentem, zárkózik a Jackets, bármi lehet itt még, Fleury ölég gyengusz, Duby meg egy vadállat! (Y)

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 296
Az szép: Japán Ukrajnát is elverte!
Úgy tűnik nem mi leszünk azon meccs esélyesei. 😕danyly
Ezzel a lényegi kérdések eldőltek számunkra, már ami a "vágyálomként", az esetleges feljutásra vonatkozott.
Mert így a japánoknak kell a győzelem a koreaiak ellen, még feljuthatnak, furcsa is leírni, de megint ők okozták a forduló meglepetését.
Viszont az meglepő, hogy már a 2. meccs, hogy nincs gólunk, a 2 kapott a szlovénektől bőven belefért, de támadásban ennél több kell, akár már holnap a sógorok ellen.Bruschi85
csikorog a gépezet, mintha lassított felvételt néznék :/ bármennyire öreg Godó simán befért volna még, Azari helyén. Siki és Nagy Gergő is hiányzik előlröl, gyakorlatilag nincs centerünk.
ja és Hete egy állat, bár nem meglepő, amilyen EBEL félszezont nyomott.petey
Reméljük felfigyel rá valami komolyabb csapat.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Az szép: Japán Ukrajnát is elverte!
Úgy tűnik nem mi leszünk azon meccs esélyesei. 😕danyly
Ezzel a lényegi kérdések eldőltek számunkra, már ami a "vágyálomként", az esetleges feljutásra vonatkozott.
Mert így a japánoknak kell a győzelem a koreaiak ellen, még feljuthatnak, furcsa is leírni, de megint ők okozták a forduló meglepetését.
Viszont az meglepő, hogy már a 2. meccs, hogy nincs gólunk, a 2 kapott a szlovénektől bőven belefért, de támadásban ennél több kell, akár már holnap a sógorok ellen.Bruschi85
csikorog a gépezet, mintha lassított felvételt néznék :/ bármennyire öreg Godó simán befért volna még, Azari helyén. Siki és Nagy Gergő is hiányzik előlröl, gyakorlatilag nincs centerünk.
ja és Hete egy állat, bár nem meglepő, amilyen EBEL félszezont nyomott.

több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Van valaki aki a Rangersnek szurkol esetleg?LanceVance
All hail the King!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az szép: Japán Ukrajnát is elverte!
Úgy tűnik nem mi leszünk azon meccs esélyesei. 😕danyly
Ezzel a lényegi kérdések eldőltek számunkra, már ami a "vágyálomként", az esetleges feljutásra vonatkozott.
Mert így a japánoknak kell a győzelem a koreaiak ellen, még feljuthatnak, furcsa is leírni, de megint ők okozták a forduló meglepetését.
Viszont az meglepő, hogy már a 2. meccs, hogy nincs gólunk, a 2 kapott a szlovénektől bőven belefért, de támadásban ennél több kell, akár már holnap a sógorok ellen.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Meg Russel Crowe i ... 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 296
Van valaki aki a Rangersnek szurkol esetleg?LanceVance
Kangyal😊NB2
Ja őt tudom 😀LanceVance
Joey, Ross és Chandler.slowmotion
Tééényleg ők is.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Van valaki aki a Rangersnek szurkol esetleg?LanceVance
Kangyal😊NB2
Ja őt tudom 😀LanceVance
Joey, Ross és Chandler.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az szép: Japán Ukrajnát is elverte!
Úgy tűnik nem mi leszünk azon meccs esélyesei. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.