NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amiért Zuccarellót kiküldik 2 percre, azért Crosby-t miért nem?Darksun3
Ugyan kérlek... 😀Gabesz92
Talán ugyanazért, amiért Staalt sem. Már rég el kellett volna tiltani, mivel egy meccsen belül 2x ment XC-vel Crosby nyakára és fejére. A következő meccsen meg ugyanez sisakleverősbe - igaz, ott hátra ment az XC és onnan csúszott fel az ütő. Ha csak simán patkány lenne, akkor nem érdekelne. Vagy Brassard meccsindító bulinál rögtön bekampóz herére tök véletlenül.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
| Jól van, a Habs is kiharcolta a hetedik meccset. Jó ez két a Keleti párharc. |
Most pedig hajrá Kacsák!Darksun3
Mindig nagyszerű látnia Boston lenullázását. (Y)
Anaheim jegén o_o pedig új hősök vannak születőben. Gibson és Smith-Pelly is hatalmas találat.
Szerencsére nem Jones lett a másik kapuba állítva, ezt még fogja bánni Sutter mester.
Nálunk a sokszor megénekelt lélektani előny, ki is kell használni!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
| Jól van, a Habs is kiharcolta a hetedik meccset. Jó ez két a Keleti párharc. |
Most pedig hajrá Kacsák!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ami durva, hogy nagyon kesze-kusza a csoport, per pillanat Szlovákia, Finn v. Svájc is jöhetne a 2. divizióba, akár😊
Nah egy Szlovák-Magyar a BS-ben nem lenne gyenge😊NB2
Finneket más most lehúzhatod. 😛
Így a téli olimpia után iszonyú kiszámíthatatlan a mezőny, franciák óriási meglepetés, de a szlovák bukdácsolás is. Svájc tavalyi szereplése után a vártnál is gyengébb.
Még nem tudni kik lesznek az ellenfeleink, de sanszos a dán-kazah páros. Egyikük ellen se mi lennénk az esélyesek.
Jövőre amúgy Krakkó a legesélyesebb a rendezésre, BS-ben most 1-2 évig nem lesz.
Sajna a finnek még nem érkeztek meg a tornára, de majd holnap remélhetőleg hozzák a kötelezőt és nyernek. .)

Az esti nagyon sima orosz fölény volt, korán el is dőlt, az amerikaiak nagyon lassúaknak tűntek.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Ami durva, hogy nagyon kesze-kusza a csoport, per pillanat Szlovákia, Finn v. Svájc is jöhetne a 2. divizióba, akár😊
Nah egy Szlovák-Magyar a BS-ben nem lenne gyenge😊
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Eddig piszok sima az orosz, meg a kanadai meccs is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Duck's John Gibson (20 years and 330 days) is the youngest goalie in NHL history to record a shutout in his playoff debut.
In four career NHL games (three regular season, one playoff), Gibson is now 4-0-0 with a 1.00 GAA and .965 SV%, stopping 111 of 115 shots.
Gibson is only the sixth NHL goaltender in the last 60 years to post a shutout in his first Stanley Cup playoff game, the first since Jonas Hiller did so for the Ducks in 2009.
Ma is ő kezd! (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 296
Amiért Zuccarellót kiküldik 2 percre, azért Crosby-t miért nem?Darksun3
Ugyan kérlek... 😀Gabesz92
Persze tudja mindenki, de azért akkor is... Let's Go Rangers!!!
Amúgy St. Louisnak hatalmas respect, elképesztő figura.

több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Amiért Zuccarellót kiküldik 2 percre, azért Crosby-t miért nem?Darksun3
Ugyan kérlek... 😀

több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Amiért Zuccarellót kiküldik 2 percre, azért Crosby-t miért nem?

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Visszajöttek a kacsák a párharcba!!!😊 0-2 után nem gondolatom volna, főleg a Kings ellen idegenben.Nomac
De vissza ám! Gibson beállítása hatalmas húzás volt, bár Hiller-t sajnálom egy cseppet. Hazai pályán kell a következő!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 968 — balazs.t85@gmail.com
Visszajöttek a kacsák a párharcba!!!😊 0-2 után nem gondolatom volna, főleg a Kings ellen idegenben.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Azért a Wild szépen pörög. 😛
A kanadaiak meg be.. Egy sz.. francia bagázy ellen kikapni. Így a csigazabálók benn maradnak az elit ligában. 😕 Nagy meccs lesz az olaszokkal holnap.danyly
Egész szimpatikus csapat. Tudnak küzdeni az tuti.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most látom, hogy Bieksa a kapitány. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért a Wild szépen pörög. 😛
A kanadaiak meg be.. Egy sz.. francia bagázy ellen kikapni. Így a csigazabálók benn maradnak az elit ligában. 😕 Nagy meccs lesz az olaszokkal holnap.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Draft közben elkezdődött a VB is.
A nap meglepetése rögtön a kanadaiak veresége, még ha a legjobbjaik nélkül is jöttek, a franciák ezzel megint megússzák, hogy kiessenek.
Az orosz, amerikai tükörsima volt, a szlovák-cseh viszont remek, 2-1-ről Jagr egyenlített majd OT-ben eldöntötték, esélyeshez méltón.
Holnap remélhetőleg a finnek is győzelemmel kezdenek, jó kis Vb-nek néz ki.Bruschi85
Sajna Teemu csak egy van!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Draft közben elkezdődött a VB is.
A nap meglepetése rögtön a kanadaiak veresége, még ha a legjobbjaik nélkül is jöttek, a franciák ezzel megint megússzák, hogy kiessenek.
Az orosz, amerikai tükörsima volt, a szlovák-cseh viszont remek, 2-1-ről Jagr egyenlített majd OT-ben eldöntötték, esélyeshez méltón.
Holnap remélhetőleg a finnek is győzelemmel kezdenek, jó kis Vb-nek néz ki.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pontosan ue. akartam beírni. 😊
Nagyon lendületben van az LA.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
van egy olyan érzésem, hogy a LAK innen meg sem áll a döntőig...
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
The National Hockey League Players’ Association (NHLPA) announced today that Anaheim Ducks captain Ryan Getzlaf has been named a finalist for the 2013-14 Ted Lindsay Award.

Getzlaf, who is also a finalist for the 2013-14 Hart Memorial Trophy and 2013-14 Mark Messier Leadership Award, is looking to become the first Ducks player to receive the “Most Outstanding Player” award.

(Y)gaben
Giroux a Flyersből detto. Két kedvenc csapatomból a kapitány. Pompázatos 😀
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
The National Hockey League Players’ Association (NHLPA) announced today that Anaheim Ducks captain Ryan Getzlaf has been named a finalist for the 2013-14 Ted Lindsay Award.

Getzlaf, who is also a finalist for the 2013-14 Hart Memorial Trophy and 2013-14 Mark Messier Leadership Award, is looking to become the first Ducks player to receive the “Most Outstanding Player” award.

(Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nem hiszem el.
A harmadik harmadban 7 lövésből 3 gólt kapni. És a hàrom gól 6 perc leforgàsa alatt. Ezt nem szabad hagyni.danyly
Bunda szagú. Pedig már kezdtem örülni a 0-2 nek.gaben
milyen bunda hol, na nehogy már plusz egy meccset akarjanak játszani, 23 éve nincs Stanley, nincs az pénz hogy eladják.dande
Akkor csak szimplán elbaszták. Mindenesetre kár érte, sokat dobott volna a hazai meccsek előtt.gaben
Valószínűbb bár pont az utolsó 8 percet nem láttam, nem tudom mi történhetett. Mindegy, el kell felejteni, az otthoni kettőt behúzni és utána már rajtuk a teher.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Ezt nem hiszem el.
A harmadik harmadban 7 lövésből 3 gólt kapni. És a hàrom gól 6 perc leforgàsa alatt. Ezt nem szabad hagyni.danyly
Bunda szagú. Pedig már kezdtem örülni a 0-2 nek.gaben
milyen bunda hol, na nehogy már plusz egy meccset akarjanak játszani, 23 éve nincs Stanley, nincs az pénz hogy eladják.dande
Akkor csak szimplán elbaszták. Mindenesetre kár érte, sokat dobott volna a hazai meccsek előtt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nem hiszem el.
A harmadik harmadban 7 lövésből 3 gólt kapni. És a hàrom gól 6 perc leforgàsa alatt. Ezt nem szabad hagyni.danyly
Bunda szagú. Pedig már kezdtem örülni a 0-2 nek.gaben
milyen bunda hol, na nehogy már plusz egy meccset akarjanak játszani, 23 éve nincs Stanley, nincs az pénz hogy eladják.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Kevés volt a poutine a szünetben, vagy nem tudom. 😕