NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Grat Montréal! A Bostont és a Pittsburghöt nem szerettem volna látni a konfdöntőben, sikerült kiszurkolni, innen már mindegy is, hogy ki lesz a Chicago ellenfele 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ennyi! 😊
..
És akkor hajrá Kacsák még mára.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
De rohadt lassan telik ez a harmadik harmad..

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
csudiba
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért durva a Bell Centerben meg nézik 22.000 ezren 😀 Na ez a fanatizmus
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Pacika! 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na vééééééééééééééééééééééééééégeeeeeeeeeeeeeeee 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Be kéne már lőni ezeket a ziccereket...............
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hittem Horváth Charlie is kint van 😛 (Fraser apja hasonlít rá messziről)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na gyerünk tovább fiúk!!!!
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Az első harmad alapján megérdemelten vezet a Habs. A Boston mintha kicsit benn maradt volna az öltözőben. Na nem mintha ez baj lenne. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mit reklamálsz marc(hand)ika? Lehet hogy most igazad van a kiállítást illetően de ami alattomosságot elkövettél már eddig ez a téves kiállítás most bőven kijár neked 😀 Jól elbeszélgetek magammal 😛dande
én is nézem a meccset, bár sok hitelt már nem adok neked Habs fanként, mikor a series előtt sima 4-0-át helyeztél kilátásba a Bostonnak :p

nem vagyok nagy szakértője a jégkorongnak, de hogy az nhl rájátszásnál nincs szórakoztatóbb sportesemény, az biztosbaggio
Hát az csak a szokásos Eagles fan optimizmusom 😛 Egyébként a Boston az egyik legalattomosabban játszó csapat és nekünk külön sok elszámolni valónk van vele főleg az ominózus MxPac Chara eset óta.

Ettől függetlenül itt most tényleg nem Marchandot kellett volna kiállítani. Sajna nem használtuk ki ahogy azóta egy másik előnyt se. Pedig még kéne gól.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Mit reklamálsz marc(hand)ika? Lehet hogy most igazad van a kiállítást illetően de ami alattomosságot elkövettél már eddig ez a téves kiállítás most bőven kijár neked 😀 Jól elbeszélgetek magammal 😛dande
én is nézem a meccset, bár sok hitelt már nem adok neked Habs fanként, mikor a series előtt sima 4-0-át helyeztél kilátásba a Bostonnak :p

nem vagyok nagy szakértője a jégkorongnak, de hogy az nhl rájátszásnál nincs szórakoztatóbb sportesemény, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mit reklamálsz marc(hand)ika? Lehet hogy most igazad van a kiállítást illetően de ami alattomosságot elkövettél már eddig ez a téves kiállítás most bőven kijár neked 😀 Jól elbeszélgetek magammal 😛
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott is a vezetés így tovább!!!!!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na kérem, kezdődik! GO HAAAAAAAABBBS!!!!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hagyjuk már Crosby kúrogatását-
Konkrétan a 2. meccsen pl. úgy játszott le mindenkit a pályáról 2 nagyságrenddel, hogy egy büdös pontot se szerzett.
Statvadászok kíméljenek.kishaszi
Senki nem vegzálja Crosby-t csak leírtam amit gondolok. Nem a stat alapján ítéltem meg, meg ezután sem az alapján fogom. Ő más fajta dimenzió, de mostanában beleesik kisebb-nagyobb hullámvölgyekbe ezt be kell látni (+ volt sérülés is bőven). Voltak jó meccsei, de nem azért mert bevágott három gólt. Mostanában inkább az asszisztokat osztogatta. Inkább vezér próbált lenni (mint mindig v. ez volt a rábízott feladat), és mivel Malkin-al egy sorban voltak, inkább az oroszra bízta a góltermelést.
Én konkrétan szeretem a statisztikákat, és ezután is szeretni fogom, de vagyok annyira konzekvens, hogy a stat alapján megállapított tényeket a helyén kezeljem.

Sajnos a Pinvineknél is megérett már egy kis frissítés. Ezt meg értse úgy mindenki ahogy neki tetszik.danyly
A hullámvölgy értelmezése is szubjektív a hasonló kaliberű játékosoknál. Önmagához képest gyengébb volt, de az is tény, hogy ha csak 1 embert - sort kell kivenni a játékból, az még egy gyengébb csapatnak is működhet. Itt kollektív elqrásról van szó, mert azt nem lehet várni, főleg a mai NHL-ben, hogy mindig 1, azaz 1 db ember vigye a hátán a csapatot. A csapat attól csapat, ha meg van mindenhol a kellő ember, egység. Ez nálunk évek óta nincs. Ennyi a történet.

A baj az, hogy ezt már réges rég kezelni kellett volna menedzsment szempontból.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Bylsma felelőssége lesz valószínűleg az egész. Ha ő és a kölyök közt kell választaniuk, akkor egyértelmű lesz a dolog. Sajnos ez a helyzet Malkin esetében is, meglátjuk mi lesz.
A sólymokat pedig várjuk szeretettel.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hagyjuk már Crosby kúrogatását-
Konkrétan a 2. meccsen pl. úgy játszott le mindenkit a pályáról 2 nagyságrenddel, hogy egy büdös pontot se szerzett.
Statvadászok kíméljenek.kishaszi
Senki nem vegzálja Crosby-t csak leírtam amit gondolok. Nem a stat alapján ítéltem meg, meg ezután sem az alapján fogom. Ő más fajta dimenzió, de mostanában beleesik kisebb-nagyobb hullámvölgyekbe ezt be kell látni (+ volt sérülés is bőven). Voltak jó meccsei, de nem azért mert bevágott három gólt. Mostanában inkább az asszisztokat osztogatta. Inkább vezér próbált lenni (mint mindig v. ez volt a rábízott feladat), és mivel Malkin-al egy sorban voltak, inkább az oroszra bízta a góltermelést.
Én konkrétan szeretem a statisztikákat, és ezután is szeretni fogom, de vagyok annyira konzekvens, hogy a stat alapján megállapított tényeket a helyén kezeljem.

Sajnos a Pinvineknél is megérett már egy kis frissítés. Ezt meg értse úgy mindenki ahogy neki tetszik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akkor ma nekünk kell következni, és meg lesz a hazai pálya is ami olyan sokat nem jelent de idén félelmetes hangulat és láz van a Bell centerben. Úgyhogy ki kell ezt használni. HIC et NUNC. Elvileg a Sport tv is adja, úgyhoyg pláne nem illik lebőgni 😛 Egyedül Iginlát fogom sajnálni a Bostonból ha kiesnek neki nagyon járna SC de majd jövőre 😀!!!

Go Habs!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hagyjuk már Crosby kúrogatását-
Konkrétan a 2. meccsen pl. úgy játszott le mindenkit a pályáról 2 nagyságrenddel, hogy egy büdös pontot se szerzett.
Statvadászok kíméljenek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Utolsó három meccset bukta a Pit a series-ben + hazai jégen négyből háromszor vereség. Ilyet semmilyen csapat ellen nem szabad engedni. Pedig Crosby is kezdet kicsit észhez térni és Fleury sem volt olyan szar, mint idény előtt gondoltuk. De ez kevés volt, sokkal többet kellett volna mutatni (nem csak nekik).

Vigneault új otthonra talált? :[]

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Indul a golfszezon piccbőrben, buzik😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Az első harmadban csak 7 Rangers kapura lövés | amiből egy beakadt | , szemben a 10 pittsburghivel. Lundqvist brillírozik egyelőre. Maradjon is így.
...
Másodikban is jobban nyom a PIT, de Henrikről szinte semmi sem jön ki. | Ironikusan kb. az egyetlen kipattanóból született az egyenlítőgól. |
Emberhátrányból majdnem lőtt egyet a Penguins, | de a kontrából a Rangers tudott betalálni. |
...
A PIT majdnem összeszerencsétlenkedett egy öngólt. 😀 Rögtön utána meg leindíthatott 2-1-ben a NYR, de az sem ment be.
| MEGVAN!!! EL SEM HISZEM! MEGVAAAAN!!! |

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak remélni mertem, hogy ez megtörténik, csodálatos. Bízom benne, hogy a következő meccs után kiaiakul a szériában az a végeredmény, ami az első meccs végeredménye volt 4-3 a Habs javára. 😀 Meg tudják a srácok csinálni aztán már, hogy a következő körben Pengs vagy Rangs teljesen mindegy. Ezt a lehetőséget kel megragadni, itt és most, ne kelljen újabb 82 alapszakasz plusz nem tudom hány PO meccset várni rá.

Go Habs 😀!!!!!!!!