Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kivételesen balfaszok voltak a kacsák tegnap a 3. harmadban. Ritka nagy zakó 1 harmad alatt.Shawn84
De legalább Koivu újra játszhat - kár hogy Etem került ki a csapatból emiatt. Ahhoz képest, hogy day-to-daynek indult, 15 meccs lett belőle. Szemét dolog az agyrázkódás, na.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem többször fogom emlegetni Therrein takarodj (azóta 4 W) hátha a végén még bajnokságot is nyerünk 😛. Go Habs
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Kivételesen balfaszok voltak a kacsák tegnap a 3. harmadban. Ritka nagy zakó 1 harmad alatt.Shawn84
Hát ez egy vicc! Ilyen fos védekezést. Mintha nem akarnának küzdeni a korongért.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Kivételesen balfaszok voltak a kacsák tegnap a 3. harmadban. Ritka nagy zakó 1 harmad alatt.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bollig nem változik (persze a plexi volt gyenge). xD

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647

choose life
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az NHL vezetősége az NBC-vel együttműködve új közvetítéssorozatot tervez. A hétrészes tényfeltáró anyag az „NHL Revealed” névre hallgat és a küszöbön álló szabadtéri derbik résztvevőinek (Rangers, Devils, Islanders, Blackhawks, Penguins, Ducks és Kings) felkészülésére koncentrál.
2014. január 25.-én Anaheim Ducks - Los Angeles Kings találkozó lesz a Dodger Stadium-ban!gaben
A Heritage Classic két résztvevője miért maradt ki (Canucks vs. Senators)??
2014. március 2-án a BC Place-ben kanadai derbi, várhatóan 54 000 néző előtt.
Csak jó lesz. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Az NHL vezetősége az NBC-vel együttműködve új közvetítéssorozatot tervez. A hétrészes tényfeltáró anyag az „NHL Revealed” névre hallgat és a küszöbön álló szabadtéri derbik résztvevőinek (Rangers, Devils, Islanders, Blackhawks, Penguins, Ducks és Kings) felkészülésére koncentrál.
2014. január 25.-én Anaheim Ducks - Los Angeles Kings találkozó lesz a Dodger Stadium-ban!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Az Anaheim két alapembere Matt Beleskey és Saku Koivu is újra edzésben. (Aztán az egész csapat átruccant a Pittsburgh-Detroit NFL meccsre.)(Y)gaben
Ha már úgyis velük játszunk ma éjjel 😊 2 sima és egy hosszabbításos vereség után már jó lenne nyerni. Kicsit most megtorpantunk, de ahogy írtad épülgetnek a sérültek.

Most nézegettem ezt a Stadium Series elnevezésű dolgot. Kinngs - Ducks a Dodgers stadionjában? Nem lesz kicsit túl meleg ahhoz?Shawn84
Két kaliforniai csapat. Ez van. Az amcsik biztos megoldják.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Az Anaheim két alapembere Matt Beleskey és Saku Koivu is újra edzésben. (Aztán az egész csapat átruccant a Pittsburgh-Detroit NFL meccsre.)(Y)gaben
Ha már úgyis velük játszunk ma éjjel 😊 2 sima és egy hosszabbításos vereség után már jó lenne nyerni. Kicsit most megtorpantunk, de ahogy írtad épülgetnek a sérültek.

Most nézegettem ezt a Stadium Series elnevezésű dolgot. Kinngs - Ducks a Dodgers stadionjában? Nem lesz kicsit túl meleg ahhoz?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 315 — Cowboys fan
Ez mekkora húzás!
gaben
holding the stick, két perc 😊
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Ez mekkora húzás!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Az Anaheim két alapembere Matt Beleskey és Saku Koivu is újra edzésben. (Aztán az egész csapat átruccant a Pittsburgh-Detroit NFL meccsre.)(Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
50 landmark hockey fights:
 sportsillustrated.cnn.com/nhl/news/20131115/50-landmark-hockey-fights/?eref=sihp
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Stammer sérülésért nagy kár. Rossz volt látni, ahogyan megpróbált lekorizni, de összeesett 😕 😕
mielőbbi gyors felépülést!!!


JT Daniels fan
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pegula takarításba kezdett a Sabres-nél: a HC és a GM is lapáton.
Rolston helyett (aki nem sokat élt meg a csapatnál), Ted Nolan lett az interim HC. Nolan már irányította a csapatot 1995-97 között, de az már nem most volt, így kérdéses mire lesz képes. Legutóbb a lett válogatottat irányította.
Regier 1997-ét nyara óta dolgozott a Buffalo-nál mint GM.

Ideiglenes GM (director of hockey operations néven) a korábbi Sabres legenda Pat Lafontaine lett.
Valószínűleg az eddigi Assistant General Manager Kevin Devine lesz majd a GM.

Nem kellett volna ez a Vanek trade. Ez már nem a 2007-ben PT-t nyert csapat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Most volt a HHOF beiktatási hétvége:


+ Shero (edző) és Heaney (nők).
Gratula nekik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
stamkost hordágyon vitték le 😕 be is tett a csapatnak, már 0-2Wester
Sípcsont, állítólag el is tört. Természetesen műteni kell. 😕Gabesz92
a szezonjának lőttek ahogy az olimpiájának is

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
stamkost hordágyon vitték le 😕 be is tett a csapatnak, már 0-2Wester
Sípcsont, állítólag el is tört. Természetesen műteni kell. 😕

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
stamkost hordágyon vitték le 😕 be is tett a csapatnak, már 0-2

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Királyság és rákkenroll. Az Anaheim nagyon bekezdett 😀 A góllövéssel nincs gondunk eddig.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vicces és egyben szerencsétlen gól kapott Luongo, de harmadik nekifutásra sikerült legyűrni a Sharks-t. És ez a lényeg! 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Magyar nyelvű hokis podcasről tudtok? Van már ilyen?
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
belelendültek a bunyóba a PHI-WAS meccsen
 www.tsn.ca/videohub/?collection=72&show=103196Habi
Holtby-nak a védés ment, de a bunyó nem. Emery rongyá verte. 😛danyly
Grat neki, kevés nagyobb seggfej van nála a ligában.