Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 269 — E/1
Azert csak behuztak a Szenatorok!!! 8-)

GO SENS !
több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Alain Vigneault Ryan Callahan-ről
"If it would have been up to him he would've played (Thursday), but this gives him almost an extra four days, including two days of contact in practice," explained Vigneault. "He's ready to go, he's cleared to play."Alain Vigneault

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Akit érdekelné, itt van pár szó a Rangers-Coyotes mérkőzésről:

Nagyon nem úgy kezdődött az új szezon ahogy szerettem volna, és ahogyan azt vártam/vártuk. Már az elején éreztem, hogy ez nem a mi meccsünk lesz. A Phoenix végig erősebb volt és az egész mérkőzésen jobban is játszott, mint ez a Rangers. Előzetesen talán kicsit lesajnáltam a Phoenix-t, és ezt már utólag bánom is. Erősebb volt az ellenfél, ennél a New York-nál legalább is mindenképpen.
Az első gól úgy érzem, hogy védelmi hibának volt köszönhető, és ezt a PHX ki is használta. Az egyenlítés szép volt, Staal üresen maradt, ezt Rick Nash észrevette a játékosnak passzolt, aki pedig kihasználta a kínálkozó alkalmat.
Az arizonai csapat második góljánál érezhető volt, hogy azt a kiállítást nem ússza meg a Rangers kapott gól nélkül, a Coyotes nagyon nyomott, végig ott voltak a kapunál, és végezetül össze is hoztak belőle egy találatot.
Vrbata 2. gólja hatalmas volt, Lundqvist ugyan talán kicsit takarásban volt, amire egy kicsit lehet fogni az esetet, de az jobban bosszant, hogy Boyle csak későn lépett ki rá.
Vrbata döntötte el végleg a mérkőzést, egy közeli lövéssel, amit a New York-i játékosok szerencsétlenkedtek össze, mivel nem tudták eltakarítani a kaputól a korongot. Ezt a Phoenix játékosa kihasználta, amivel hat-trick-et ért el.

Remélem a Kings elleni hétfői találkozóra már jobban összeáll a team, és tud majd dominálni. Talán Ryan Callahan játéka sokat fog számítani, és visszatérése előnyünkre fog majd válni. Kemény dió lesz az a találkozó is, de jó drukker révén bizakodó vagyok, mint mindig.

Let's Go Rangers!

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
El sem hiszem, hogy kibírtam eddig az eredmény megnézése nélkül. Most nézem a hajnali Rangers - Coyotes mérkőzést.

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Roy tudja, milyen a hatásos bemutatkozás. 😛
Azt hiszem idén több Avs meccset kell néznem. 😕)

több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
Végül is Phoenix-ben sem maradhatott a franchise, így „kiköltözött” Glendale-be, ami tkp. Phoenix külvárosa, agglomerációs körzetének része. Így igazából Arizona Coyotes-nek kellene őket hívni.danyly
előbb Glendale-be költöztek, mint a Cardinals, pedig ők se tegnap mentek oda...slowmotion
Igen, jó 10 éve, és egyébként a névváltás is be fog következni hamarosan.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
a volt Oilers-es David Perron is a St. Louis-t választotta.
danyly
Ez ugyebár fordítva történt meg. Viszont ment a Bluesba Roy aki elég jó kis playmaker lehet a sok csattogtatással és lövéssel foglalkozó srác között.Rajna
A tervek szerint Stewart lesz az állandó szélsője, akivel ha működik majd a kémia, hasítani fognak!

Perron pedig könnyen lehet, hogy megjavítja a pont és gólcsúcsát is Edmontonban, más kérdés azonban, hogy iszonyat soft az a csapat elöl...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 315 — Cowboys fan
Végül is Phoenix-ben sem maradhatott a franchise, így „kiköltözött” Glendale-be, ami tkp. Phoenix külvárosa, agglomerációs körzetének része. Így igazából Arizona Coyotes-nek kellene őket hívni.danyly
előbb Glendale-be költöztek, mint a Cardinals, pedig ők se tegnap mentek oda...
több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Van olyan is meg rendes angol is. Ebből is van többféle verzió. Van ahol választható a hang. A meccs nevének legvégét kell megnézni. Ha RU akkor orosz, ha EN akkor angol. A ruszki általában gyengébb minőségű képpel van. Ruszki kommentárt én sem bírom hallgatni. Az angolon kívül még a spanyolt bírom, de azok meg hokit ugye soha 😀 Viszont ezen az odlalon nem csak az van hanem minden a filmektől a sorozatokon át minden szirszar.Shawn84
Grac!as 😊

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
A gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem:  rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.Shawn84
Orosz a kommentárral tolják fel a mérkőzéseket? Mert azt ki nem állhatom 😀Mike
Van olyan is meg rendes angol is. Ebből is van többféle verzió. Van ahol választható a hang. A meccs nevének legvégét kell megnézni. Ha RU akkor orosz, ha EN akkor angol. A ruszki általában gyengébb minőségű képpel van. Ruszki kommentárt én sem bírom hallgatni. Az angolon kívül még a spanyolt bírom, de azok meg hokit ugye soha 😀 Viszont ezen az odlalon nem csak az van hanem minden a filmektől a sorozatokon át minden szirszar.
több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
A gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem:  rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.Shawn84
Orosz a kommentárral tolják fel a mérkőzéseket? Mert azt ki nem állhatom 😀

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Érdekességek Rangers oldalról a szezonnyitok kapcsán:

- Amikor a csapat először szerzett pontot a szezonnyitón a mérleg: 18-2-1 volt (2. ligán belül)
- Miután az 1. negyedben vezetett: 13-0-1 (2. a ligában)
- Miután a 2. negyedben vezetett: 16-0-0 (1. a ligában)
- Amikor első találkozón hosszabbításra került sor, mindig nyert a csapat: 4-0-0
- Amikor felül múlta lövésben az ellenfele a Rangerst:15-9-3 (13. a ligában)
- Amikor felül múlta ellenfele gólokat érő lövésekkel a Rangerst:12-1-1
- 1 pontos mérkőzésekből is sok volt: 12-5-4 (9. a ligában)
- 4-nél több gólos mérkőzéseken is mindig nyert a csapat: 17-0-0
- Amikor 2 ponton, vagy kevesebben tartotta az ellenfelet a New York, akkor: 22-1-1
- Amikor pedig 1 ponton, vagy 0-án: 14-0-0

Egy-két játékos mérföldkőhöz érkezhet a találkozón:

Arron Asham — 10 perc büntetés hiányzik neki az 1000.-hez NHL karrierjében
John Moore — 1 mérkőzésre a 100. NHL mérkőzéséhez
Marc Staal — 3 pont még és megszerzi a 100.-at NHL karrierjében
Anton Stralman — 1 pont még és megszerzi a 100.-at NHL karrierjében

(Bocsi ha valakit zavart volna, hogy csak Rangers oldalról néztem a dolgokat.)

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.danyly
A gyorsasággal vitatkoznék, mert sokszor fél napot kell várni mire van rendes sebesség, és lejön. Én ezt a ruszki oldalt jobban szeretem:  rutracker.org/ Gyorsabban fenn vannak, többféle minőségben és jobban seedelik is. ja és ez is ingyenes.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.Mike
Én innen szoktam:
 sport-video.org.ua/hockey.html

Gyors és nem csak hoki van. Én mindig innen töltök.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Ti honnan szoktatok letölteni mérkőzéseket? Mennyivel a lejátszásuk után szoktak fenn lenni a jobb torrent oldalakon? Nem biztos, hogy megtudom nézni a hajnali Rangers-Coyotes találkozót, így délelőtti programnak pont meg is felelne nekem.

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt a fost amit a Ducks elsőre előadott... pfffShawn84
Ezt a meccset letöltöttem és megnéztem, mert kíváncsi voltam az idei 1/1-re.
Nagyon finom keze van a srácnak, kiosztott két olyan asszisztot, hogy a Ducks védők le sem tudták követni. Egyébként nem volt nagy hajtás, olyan jó kis délutáni program chipsszel, maggal nézős kezdőmeccs. 😊

Egyébként tényleg nagyon gyenge volt a Ducks, mind támadásban, mind védekezésben. Olyan "öregurasan"' mozogtak. Fight is volt bőven (főleg a legvégén), és persze Lovejoy is megtalálta MacKinnon-t. A védők közül főleg Beuchemin nem volt képben, de a többieket is iszonyat megkeverték ezekkel a pontos, kis rövid passzokkal a coloradói támadók. Hiába lőtt többet kapura és volt jobb a bulielhozatalban a Ducks, nem sokat ért vele.
Szegény Varlamov, aki nagyon jó védett végig, csak 7 mp-et kellett volna kibírni, de nem sikerült az SO.
De persze van még 81 meccs, amin lehet javítani.

Roy amúgy kicsit feszengett a kispadon, de a végére teljesen beleélte magát. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ezt a fost amit a Ducks elsőre előadott... pfff
több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Összefoglalva a Phoenix, egy fiatalos, feltörekvő gárda, melyet a kemény védekezés jellemez. Ribeiro érkeztével, pedig a pontgyártás is megoldódni látszik.danyly
Kicsit így most tartok tőlük, de bízom a Rangers-ben,

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Közben Roy is "megőrült" egy kicsit:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Rangers: Ryan Callahan IR-re került. Még több edzésre van szüksége ahhoz, hogy újra játékba állhasson. Jelen körülmények között úgy néz ki, hogy a hétfői mérkőzésen már szóhoz juthat a Kings ellen. Meglátjuk. Az első találkozón mindenesetre biztosan nélkülöznie kell a csapatnak Ryan-t a Pheonix Coyotes ellen.

Rick Nash játéka továbbra is kérdéses, egyelőre DTD. Neki pénteken a Kings elleni barátságos mérkőzésen a lába sérült, miután eltalálták a koronggal.

Nálam hozzáértőbbekhez: A Coyotes milyen idén? Mennyit erősödtek a szünetben, vagy éppen mennyit gyengültek?Mike
Én így gondolom:
Phoenix Coyotes

Nem a legmélyebb sorokkal rendelkező gárda, de mindenképpen kiemelendő Oliver Ekman-Larsson és Keith Yandle. Dave Tipett legényei jobbára a védekező hokit játsszák és ennek a fajta stílusnak a két jeles képviselője az imént leírt két úriember.
Ekman-Larsson egy fiatal feltörekvő játékos, tele energiával, aki kiválóan és gyorsan korizik a pályán. Yandle pedig 10 góllal és 20 asszisztal vezette a házi pontversenyt. Az emberelőnyös játékoknál általában együtt vannak benn. Nagyon jól megértik egymást, és a HC sem választja szét őket ha lehet.

Nagy kő esett le a franchise szívéről, mikor nyáron többségi tulajdonba (megvették) került a klub. Tehát nem költöznek sem Seattle-be, sem Quebec City-be, sem pedig Hamilton-ba, Ontario államba, Kanadába. Mert erről is volt szó. Végül is Phoenix-ben sem maradhatott a franchise, így „kiköltözött” Glendale-be, ami tkp. Phoenix külvárosa, agglomerációs körzetének része. Így igazából Arizona Coyotes-nek kellene őket hívni.
Hogy, most már megvan a szilárd háttér, nyugodtabban lehet dolgozni, készülni és teljes erőből a hokira lehet koncentrálni. De mondjuk ilyen körülmények között is sikerült 2012-ben egy divízió elsőséget begyűjteni. A Sharks, a Kings és a Ducks előtt!

Idén sok ember nem jött a csapathoz, az eddig lévőket gyúrják tovább. A kapusposzt nem valami stabil, de ha Mike Smith hozza a 2012-es formáját (ahol az alapszakaszban ill. a rájátszásban is 93 % alatt nem volt (!) a védési hatékonysága), akkor rendben lehet hátul a gárda (persze megtámogatva ezzel a fiatal, robbanékony, feltörekvő és kemény védelemmel).
A német Greiss jött backup-nak Smith mögé, de neki 90 % felett nem nagyon járt a védési hatékonyság mutatója a különböző ligákban ahol védett (német, svéd, ECHL, AHL, NHL).
A legnagyobb név, aki érkezett Mike Ribeiro. A támadó szekció vele fel fog pörögni, hiába, hogy már 33 éves. A csapatban nála csak az „örök” Coyote, Shane Doan és a kiváló védő Derek Morris (aki 1044 meccsen már majdnem elérte az 1000 perc büntetést) idősebb. Sokáig a Dallas-ban termelte a pontokat, de tavaly a Capitals-ban játszott, ahol 48 meccsen, 49 pontot termelt. Ide 4 évre jött 22 millió $-ért + limited no-movement clause.

Összefoglalva a Phoenix, egy fiatalos, feltörekvő gárda, melyet a kemény védekezés jellemez. Ribeiro érkeztével, pedig a pontgyártás is megoldódni látszik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Rangers: Ryan Callahan IR-re került. Még több edzésre van szüksége ahhoz, hogy újra játékba állhasson. Jelen körülmények között úgy néz ki, hogy a hétfői mérkőzésen már szóhoz juthat a Kings ellen. Meglátjuk. Az első találkozón mindenesetre biztosan nélkülöznie kell a csapatnak Ryan-t a Pheonix Coyotes ellen.

Rick Nash játéka továbbra is kérdéses, egyelőre DTD. Neki pénteken a Kings elleni barátságos mérkőzésen a lába sérült, miután eltalálták a koronggal.

Nálam hozzáértőbbekhez: A Coyotes milyen idén? Mennyit erősödtek a szünetben, vagy éppen mennyit gyengültek?

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Penguins rögtön meglőve: kidőlt Vokoun min. 3 hónapra (de lehet akár 6 is ebből).
Ha jól értelmeztem volt valami beavatkozás, és a vérének az alvadásával van valami probléma, ami miatt akár trombózist is kaphat. Azért ez egy komoly dolog.
Ha Fleury szar lesz, a backup az abszolút NHL újonc amerikai Zatkoff lesz. 26 éves és azért egy jó pár AHL-es meccset már lejátszott, de az persze nem az NHL.
Shero azt is hozzátette, hogy nem akarnak mást (másik) kapust igazolni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
na, jól kezdték a fiúk a szezont a Joe-ban, kb. 3 perc után kettős emberhátrány - más kérdés, hogy kivédekezték, aztán vertek kettőt.
a csúcson kell abbahagyni, megyek is aludni asszem...slowmotion
Jól tetted, hogy az alvást választottad. Volt még egy kivédekezett kettős hátrány, de 3. harmadban jött a szokásos taktika: próbáljunk annyira belealudni a meccsbe, hogy az ellen is ezt tegye, majdnem össze is jött. Aztán Jimmy úgy gondolta, hogy nem kell neki a SO-t. De nyertünk, és ez a lényeg!

LGRW!

u.i.: helló sz@r Kelet :cool:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 315 — Cowboys fan
na, jól kezdték a fiúk a szezont a Joe-ban, kb. 3 perc után kettős emberhátrány - más kérdés, hogy kivédekezték, aztán vertek kettőt.
a csúcson kell abbahagyni, megyek is aludni asszem...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Habs meccs:

| Hát ez sajnos nagyon nem úgy indult ahogy vártam de kb úgy ahogy szokott..... harmadik 3d-t már nem is néztem meg mert éreztem, hogy bukó lesz. Kihagyott rengeteg helyzet gólok melykeben azért némileg persze Price is benne van csak a szokásos Na mindegy gyerünk tovább.... |