Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Kovalchuk alá is írt az SKA-hoz 4 évre.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
legendary 😊 (előzmény a filmes topicban)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Bergeron aláírt még 8 évre. A kedvenc játékosom "Bruin for life".

Do your job
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha meg már tudta, hogy így ki fog velük baszni, legalább FA piac nyitása előtt közölte volna...Habi
Koval$uck gerinctelen, ne várj tőle ilyesmit.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kovalchuk visszavonult 😮
hát ez dúrva, vagy 70 milliót hagyott így parlagon? #leszmibőlélniHabi
Csak az NHL-től vonul vissza, megy haza játszani az SKA-hoz, ahol valami 20 millát kap per év.
Szépen szembeköpi ezzel a new jerseyi csapattársait.Mikey
igen, olvastam én is.
Szánalmas ez. Ha már megvan, hogy nhl szerződéses játékos nem mehet a khl-be, akkor úgy dukálna szerintem, hogy ha visszavonul, akkor se játszhasson sehol sem még 2 évig legalább.
Ha meg már tudta, hogy így ki fog velük baszni, legalább FA piac nyitása előtt közölte volna...


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kovalchuk visszavonult 😮
hát ez dúrva, vagy 70 milliót hagyott így parlagon? #leszmibőlélniHabi
Csak az NHL-től vonul vissza, megy haza játszani az SKA-hoz, ahol valami 20 millát kap per év.
Szépen szembeköpi ezzel a new jerseyi csapattársait.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
És ha jól tudom pont miatta kapott büntetés miatt nem húzhatunk első körben játékost, így pedig idei évből kiindulva szinte tutira veszem top 5 picket...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Kovalchuk visszavonult 😮
hát ez dúrva, vagy 70 milliót hagyott így parlagon? #leszmibőlélniHabi
[Kovalchuk] has 12 yrs/$77 million remaining on contract

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
na menjen a faszomba...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kovalchuk visszavonult 😮
hát ez dúrva, vagy 70 milliót hagyott így parlagon? #leszmibőlélni


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Azóta olvasgattam n+1 véleményt, és azok alapján abszolút jó cserének tűnik.
Saját vélemény, hogy Ryannek kellett a csapatváltás. Az utolsó 2 éve ramaty lett, ilyen-olyan okokból, és nyilatkozta is hogy nem érzi jól magát.
Silfverbergről a Sens szurkolók csak jókat írtak, igen szép rookie szezont hozott, bár az tény, hogy nem Ryan szint - még. Igen jó PP-ben, PK-ban, Boudreau pedig szereti azokat a játékosokat, akik mindkét egységben bevethetők.
Noesent már a draft idején is akartuk, ha bent van a pickünknél, őt visszük, de az OTT elvitte.
A 1st pick pedig 10-20 közötti lesz jó eséllyel, szerintem inkább 10-15 közötti.
Ez a csere egyértelműen a jövőnek szól. Idén már ott lesz Palmieri és Etem is, így talán nem fog hiányozni Ryan. Az utolsó 2 évben látott biztosan nem.
Ő pedig Ottawában egy fiatal társaságban Spezza mellett az egyik húzóember lehet, amire ő vágyik és amire Getzlaf és Perry mögött nem igen volt esélye.
Nekem tetszik a csere. Ryan csapatváltása szükséges lépés, és Bob Murray a lehető legtöbbet hozta ki belőle.

szerk.:

Személyes: azt ugyan még nem tudom, hogyan fogom megoldani, hogy a lehető legtöbb Ducks meccset is nézzem, és a lehető legtöbbször Ryant is megnézzem a Sensben, de valahogy majd megoldom. Egyelőre nem igazán tudom a helyére tenni az érzéseimet annak kapcsán, hogy kedvenc játékosom már nem a kedvenc csapatom alkalmazottja.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Kedvenc játékosom, Bobby Ryan Ottawában két számomra ismeretlen játékosért és az OTT jövő évi első körös pickjéért.

Nem tudom, hogyan kéne erre reagálnom, de boldog semmi esetre sem vagyok.Mikey
Elég szar cserének néz ki. A Silfverberg gyereket párszor láttam tavaly. Van benne potenciál az tény, meg csak 22 éves, de vagy 3 év minimum kéne neki míg Ryan szintjének a közelébe érhetne. Itt az első körös pick talán ami sokat hozhat majd később, de egy PO csapatnál nem tudom miért erőltetnek egy ilyen cserét.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kedvenc játékosom, Bobby Ryan Ottawában két számomra ismeretlen játékosért és az OTT jövő évi első körös pickjéért.

Nem tudom, hogyan kéne erre reagálnom, de boldog semmi esetre sem vagyok.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
tokomet mar, most ez mire volt jo ? megsporoltak 12 millat egy clarkson vs clowe osszevetesen, ugy h clowe-ot ha benezzuk, amit ne adjon az eg, a 25 millas szerzodese nagyobb szopas, mint clarkson 37 misije. de leginkabb mind 2t mondtam vna vagy pl alfreddsont, mert fasorban nem vagyunk momentan a flyers-hez kepest pl ezzel a lecavalier igazolassal plane.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Jön Filppula 5 év 5M... nem örülök...

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Alfredsson 1 évre 5,5 millióért aláírt a Red Wingsbe 😮 😮 😮
#nemár
3,5 a többi bónusz
#akkorsemár


JT Daniels fan
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Váó Brodeur utódja megvanAsbee
Jó nagy marhaságot csinált a Canucks ezzel szerintem. Maradt Luongo, akit el akartak passzolni már mindenhogy + a friss svéd igazolás és még egy fiatal amcsi. Így azért neccesnek tűnik az idénykezdet majd, de szerintem behúznak még valakit kapus posztra.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah. Ilyen az, amikor nem az van, hogy a Bostonnak minden összejön, az ellenfélnek meg semmi.
Idén a Chicago a hegylakók klánja😛, mert mindig csak egy maradhat.kishaszi
Vagy fordítva 😛 az első négy meccsből szerintem hármat simán a Boston uralt, egyedül a 2. volt egál, mondjuk azt pont behúzták. És ezen a tegnapin sem mondanám, hogy a Hawks dominált.Rajna
Rég volt, de nem is erre értettem, hanem a vs. Pens párharcra😛 Mi "visszakaptuk" tőlük kb. azt, amit a 90-es évek fordulóján ők nem tudtak megvalósítani.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Brodeurnek a fia is megérkezett New Jersey-be 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
habi, pont igy nem csereltek divrivalishoz nem ?
nem tudom, most mit gondoljak. igy mb30 padra fog ulni az utolso szezonjaban vagy legjobb esetben is 50-50 lesz a tema. az elobbi nem tetszene, persze elsosorban erzelmi okokbol, az utobbinak pedig ertelmet nem latom. maga a trade nem para sztem, itt messze nincs egy top5-on kivuli picknek akkora erteke.MMMS
igen 😀 teljesen jogos! Jól benéztem a dolgot, köszi. Edmontonnal vannak egy csoportban...Ők kérték még és a Calgary, de nekik drágábban adták volna csak. Egyébként az Edmonton még azt is megadta volna. Én óriási tisztelője vagyok MB30nak, furcsa lesz ez.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez a pickje P@leenak bejött. Fucale. Price kezdheti összeszedni magát meg jött még De le Rose hajra fiúk!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálunk végül McCaron lett az első pick remélem beválik még a két korai 2. kört megvárom aztán ezt lezártam részemről
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
habi, pont igy nem csereltek divrivalishoz nem ?
nem tudom, most mit gondoljak. igy mb30 padra fog ulni az utolso szezonjaban vagy legjobb esetben is 50-50 lesz a tema. az elobbi nem tetszene, persze elsosorban erzelmi okokbol, az utobbinak pedig ertelmet nem latom. maga a trade nem para sztem, itt messze nincs egy top5-on kivuli picknek akkora erteke.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na az első ember aki kiment azok közül akit a Habs blogban P@lee szertett volna.....
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Második kör is most lesz? Amúgy elég lassan halad vagy csak én érzem annak 😛