Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ok kezd tisztázódni a dolog 😛 bocs az értetlenkedésértdande
no para. állítólag az Edmonton többet adott volna érte. Kicsit fura, hogy csoportriválishoz cserélték. Eléggé jó kapus lehet, főleg, hogy itt megkapja a #1 játékidőt ami kell a fejlődéséhez.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok kezd tisztázódni a dolog 😛 bocs az értetlenkedésért
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kösz bocs lemaradtam, őt húzta a Devils?dande
érte tradeelt a Devils. Vancouver kapusa volt.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz bocs lemaradtam, őt húzta a Devils?
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ezt kire mondod?dande
Cory Franklin Schneider


JT Daniels fan
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt kire mondod?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Váó Brodeur utódja megvan


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
huhh kössz, majdnem elfelejtettem 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Draft most akit érdekel:

 www.firstrow1.eu/watch/193611/1/watch-nhl-draft.html

2. korben 3 szor választunk remélem jól gazdálkodunk vele Go Canadiens!!!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
😛



Amount of times said we or I in post champion interviews with Toews and Lebron.  twitter.com/PattyLyster/status/349588939641864192
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Emmitt Smith: kiugrott váll - 78 yard, közte 41 a game winning drive 52 yardjából, labdaérintésenként átlag 2 db 120-130 kilós, szerelni óhajtó védővel a nyakában

Patrice Bergeron: bordatörés, porcleválás, kiugrott váll - 17 perc 45 másodperc játékidő a döntő utolsó meccsén.

tetszőlegesen választott fodballista: a tizenhatoson belüli műesésből származó könnyű zúzódások lábon és karon - 2 perc 25 másodperc fetrengés.

van, ami hősies teljesítmény, minden másra meg ott van a punciság.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
nos, bebizonyosodott, hogy a Red Wings volt a második legjobb csapat a ligában, mivel ők három meccset tudtak elhozni a párharcban, mindenki más meg kettőt vagy egyet 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Nah. Ilyen az, amikor nem az van, hogy a Bostonnak minden összejön, az ellenfélnek meg semmi.
Idén a Chicago a hegylakók klánja😛, mert mindig csak egy maradhat.kishaszi
Vagy fordítva 😛 az első négy meccsből szerintem hármat simán a Boston uralt, egyedül a 2. volt egál, mondjuk azt pont behúzták. És ezen a tegnapin sem mondanám, hogy a Hawks dominált.Rajna
Amolyan Sobris huszárvágással: A jobb csapat az, amelyik több gólt lő 😊
Egyébként tényleg javarészt a Boston volt a domináns a jégen, de azért valahogy mégis több korongot sikerült bepréselni chicagoi oldalról.dcsicsak
Végig 80-20 arányban a Chicago volt a favorit, és be is jött a papírforma.
Nem az nyeri a meccseket, aki dominálja a jeget, hanem aki be tudja ütni ha odakerül.
Tegnap a Bostonnak kb. 10 ziccerje volt, elbénázták, a Chicago meg jó hatékonysággal ütött 3-at, ami elég volt.
Én a Jagr-sztorit sajnálom, nem semmi lett volna 2 évtizeddel az első után Stanley-t nyerni.
Tuti volt olyan játékos a jégen, aki még meg se született, amikor ő már emelhette a magasba az elsőt.

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nah. Ilyen az, amikor nem az van, hogy a Bostonnak minden összejön, az ellenfélnek meg semmi.
Idén a Chicago a hegylakók klánja😛, mert mindig csak egy maradhat.kishaszi
Vagy fordítva 😛 az első négy meccsből szerintem hármat simán a Boston uralt, egyedül a 2. volt egál, mondjuk azt pont behúzták. És ezen a tegnapin sem mondanám, hogy a Hawks dominált.Rajna
Amolyan Sobris huszárvágással: A jobb csapat az, amelyik több gólt lő 😊
Egyébként tényleg javarészt a Boston volt a domináns a jégen, de azért valahogy mégis több korongot sikerült bepréselni chicagoi oldalról.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ahogy várható volt Tortorella jött HC-nek Vancouver-be. Ha a 2004-es teljesítményét produkálja akkor rendben leszünk. 😊
Közben pedig leigazoltuk a svéd Joachim Eriksson kapust a svéd elitligából (anno még a Philly draftolta 7. körben). Így valszeg Luongo-nak annyi. De egyelőre szerintem csak a farmcsapatban tevékenykedik (az AHL-es Utica Comets-ben, ami a Peoria Rivermen utódja). Plusz Sestito is hosszabbított két évvel. Mindig jól jönnek a bunyós emberek. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Király kis széria volt, az utolsó harmad pedig behalás 😀
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nah. Ilyen az, amikor nem az van, hogy a Bostonnak minden összejön, az ellenfélnek meg semmi.
Idén a Chicago a hegylakók klánja😛, mert mindig csak egy maradhat.kishaszi
Vagy fordítva 😛 az első négy meccsből szerintem hármat simán a Boston uralt, egyedül a 2. volt egál, mondjuk azt pont behúzták. És ezen a tegnapin sem mondanám, hogy a Hawks dominált.

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah. Ilyen az, amikor nem az van, hogy a Bostonnak minden összejön, az ellenfélnek meg semmi.
Idén a Chicago a hegylakók klánja😛, mert mindig csak egy maradhat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jóvan csak behúzta a Hawks de remélem jövőre most már mi jövünk és nem állunk meg a fejlődésben Price meg beváltja valóban a hozzá fűzött reményeket még mindig csak 26 lesz.... go Habs!
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 360 — Ajmo Vatreni
A sors visszavette amit a Leafs ellen odaadott nekik.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
a hónap chokerei címre simán jelentkezhetnének Bostonban
az első és az utolsó duplán fáj, de azért az otthoni OT bukta is fájó
egyébként jobb csapat a blackhawks, de nagy esélyt szalasztott el a Bruins!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Még az NHL.com is megzavarodott:
képfeltöltés" class="embed">

Gratula a Chicago-nak, inkább ők mint a Boston. De azért az is durva, hogy Bolland 3 gólt is szerez a döntőben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tudtam én hogy fenn kell maradni. Álomba illő vég volt ez 😊Delete
Én most nagyon együttérzek a Bruinsfanokkal. Nem csaka zért, mert ők a 2. kedvenc csapatom, hanem mert hasonló sokk volt a 6. meccs nekem a Hawks előző bajnokságánál, amikor a semmiből egy sunyi kis góllal nyertek hosszabbításban.

több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Tudtam én hogy fenn kell maradni. Álomba illő vég volt ez 😊