Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
jah gondolom nash is vetminert ment oda 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Nem vagyok képes elhinni, hogy ez a szerencsétlen Rangers minden évben csak egy húzós első körre és egy sima szopó második körre jó... 😕Darksun3
arra sem jo !MMMS
de most legalább nem nagy pízzel próbálnak meg csapatot építeni 😊
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nem vagyok képes elhinni, hogy ez a szerencsétlen Rangers minden évben csak egy húzós első körre és egy sima szopó második körre jó... 😕Darksun3
arra sem jo !

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nem vagyok képes elhinni, hogy ez a szerencsétlen Rangers minden évben csak egy húzós első körre és egy sima szopó második körre jó... 😕

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
egyébként meddig tart a szerződése? még egy évig?slowmotion
Igen

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
 www.jegkorongblog.hu/2013/05/24/dacjuk-kazanyba-tart/

Pavel Dacjuk nyáron hazatér, 2+1 éves szerződést ír alá a KHL-es Ak Barsszal.petey
Persze, Brady meg jön a Wolvesba, olvastam az NSO-n.

*facepalm*MacPhisto
egyébként meddig tart a szerződése? még egy évig?
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
 www.jegkorongblog.hu/2013/05/24/dacjuk-kazanyba-tart/

Pavel Dacjuk nyáron hazatér, 2+1 éves szerződést ír alá a KHL-es Ak Barsszal.petey
Persze, Brady meg jön a Wolvesba, olvastam az NSO-n.

*facepalm*

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
vajon a király lehet-e király ismét ott, ahol egyszer már volt király?
több mint 11 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
 www.jegkorongblog.hu/2013/05/24/dacjuk-kazanyba-tart/

Pavel Dacjuk nyáron hazatér, 2+1 éves szerződést ír alá a KHL-es Ak Barsszal.petey
és ahogy olvasom a sovsport nagyon megbízható forrás :S :S
ne!Habi
Ez nagyon rossz hír 😕 Remélem tudnak valakit hozni.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
 www.jegkorongblog.hu/2013/05/24/dacjuk-kazanyba-tart/

Pavel Dacjuk nyáron hazatér, 2+1 éves szerződést ír alá a KHL-es Ak Barsszal.petey
és ahogy olvasom a sovsport nagyon megbízható forrás :S :S
ne!


JT Daniels fan
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 www.jegkorongblog.hu/2013/05/24/dacjuk-kazanyba-tart/

Pavel Dacjuk nyáron hazatér, 2+1 éves szerződést ír alá a KHL-es Ak Barsszal.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
huhh csak most tudtam megnézni a meccset...ez vmi remek volt. szerencse is van bőven meg kell hagyni, de a srácok kaparnak is érte rendesen. Be kell fejezni minél előbb a szériát!
Let's go Red Wings!!!


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jajj de félek a következő idegenbeli meccstől. Ha ott nyer a Blackhawks, akkor sztem 7. meccs lesz.
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
W! 3-0 (uccsó empty net)
KINGS!

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Volt ma PP és üres kapus gól is. Jimmy SO. Szóval minden, ami eddig hiányzott.

LGRW!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Go Kings Go!!! be kell húzni
--
közben a Detroit kurva közel van a 3-1hez. 8 perc van vissza és vezetnek.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
2-2!

Nagyon erősen kezdtünk be, nagyon el akartuk baszni a végét, de csak meglett az egyenlítés 😊shawnka
szerintem meg is lesz a 4 W. Sokat számíthat a plusz pihenő.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
2-2!

Nagyon erősen kezdtünk be, nagyon el akartuk baszni a végét, de csak meglett az egyenlítés 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem ha a következő kettőből egyet nyerünk akkor meglehet. Nagyon elkaptuk a fonalat.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nocsak, még a végén kiejti a Wings a Hawks-t..
Bruce? 😀Bay Area
Hát azért az még nagyon messze van, de mindenesetre nagyon örülök hogy sikerült már 2 meccset is nyerni! 😊
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Quick nem is tudtam ilyen hisztis HP. kapott is egy GM-ot meccs után. behúzzuk a szériát a LAK ellen úgy érzem. itt Quick a kulcs, őt kell megtörni, ő az csapat sarokköve.petey
Hát visszajöttünk a szériába, de nagyon nem volt sima. Szerintem ennyitől nem tört meg az biztos.zavi27
be kéne fejezni az ajándék korongosztást a védőharmadban. amúgy most is szétlőtték Quicket. de nem féltem a srácokat, valahogy elég erősek és harapósak, totál más hokit nyomnak egy ideje.petey
ahhoz képest hogy "szétlőtték" elég jól 'bírta. volt vagy 40+ SOG. a 2 gólt meg nem mondanám olyan hatalmas teljesítménynek. de ez a széria inkább a Defensekről és a kapusteljesitményekről szól. nameg az ütközésekről 😊
fasza meccsek, élvezhetőek 😊
győzzön a jobb😊 GO KINGS!

több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Nocsak, még a végén kiejti a Wings a Hawks-t..
Bruce? 😀

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
El is dőlt nem hittem volna, hogy meglesz azt hiszem egy minikupát küldhetünk annak az NHL-s gárdának aki kiejtette a Vancuvert 😛 😀 juhííííííííííííídande
Vannak javítandó dolgok a hsz-ben, de most nem nyelvtanórán vagyunk.
Annyira én nem örültem, hogy a kedvenc csapatom kiesett a PO-ból, de teljesen igazad van abban, hogy a Sedin tesók nélkül szerintem sem nyertek volna a három koronások. A harmadik vancouveri játékos sajna nem sokat tett hozzá a győzelemhez.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Szegény Svájc😕
Utálom az ilyen labdasportág lebonyolításokat, ahol ennyire nem számít az első heti teljesítmény. Pedig ma is szépen tolták.

Viszont én megtehetem, hogy szurkolok Svájcnak, de azért Kangyalék figyelhettek volna...
Jah mégvalami: ennyire egy 0 közönséget. VB-t nyernek otthon és tök csöndben ültek. A 3. harmad vége felé is a svájciakat lehetett hallani. Ide is beférkőzött az MLSZ?😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Quick nem is tudtam ilyen hisztis HP. kapott is egy GM-ot meccs után. behúzzuk a szériát a LAK ellen úgy érzem. itt Quick a kulcs, őt kell megtörni, ő az csapat sarokköve.petey
Hát visszajöttünk a szériába, de nagyon nem volt sima. Szerintem ennyitől nem tört meg az biztos.zavi27
be kéne fejezni az ajándék korongosztást a védőharmadban. amúgy most is szétlőtték Quicket. de nem féltem a srácokat, valahogy elég erősek és harapósak, totál más hokit nyomnak egy ideje.