Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Egészen tetszetős az amerikai olimpiai keret, bár nekem Ryan nagyon hiányzik.

A finneknél Selänne a hatodik olimpiájára készül. Bár ez inkább életműdíj, semmint 2013-14-es játékának elismerése.Mikey
Majd ha Teemu beüti a döntő győztes gólját az elég lesz! 😛
Alfredsson meg Jagr esete is ugyanez szerintem, de így is van ez jól. Megérdemlik az öregek, és fel is fogják szívni magukat az tuti.
Szerintem nem fut rosszul Selanne, már nem is várják el tőle a világ megváltást.
Hiller pedig élete formájában játszik.(Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Egészen tetszetős az amerikai olimpiai keret, bár nekem Ryan nagyon hiányzik.

A finneknél Selänne a hatodik olimpiájára készül. Bár ez inkább életműdíj, semmint 2013-14-es játékának elismerése.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 317 — Cowboys fan
Oroszoknál nincs Szjomin, a kanadaiaknál St Louis, ezek elég nehezen érthető döntések, de hát ők tudják. Nem mintha így ne lennének tele sztárokkal.

A finnektől Koivu lemondta a szereplést - az agyrázkódására hivatkozva, mondván nem lenne 100%-os, ehhez képest mióta visszatért, a Ducksban fossa a pontokat. Mondjuk centerposzton a erős a csapat, olyannyira, hogy Filppula és Granlund szélsőt fog játszani, mert ilyen kevés a minőségi winger. Ehhez képest Bergenheim nincs a keretben (N)

Szokás szerint a finneknél nincs annyi skill player, de szerencsés esetben a kaparós, kevésbé látványos, de hatékony csapatjáték és a mezőny legjobb kapusa azért mégis éremig repítheti az oroszlánokat.Jakehomer
valószínűleg a kora miatt nem válogatták be, mert a kanadai rosteren a legidősebb is három évvel fiatalabb nála.
majd házon belül számon kérheti, elvégre Canada GM = Tampa Bay GM...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Oroszoknál nincs Szjomin, a kanadaiaknál St Louis, ezek elég nehezen érthető döntések, de hát ők tudják. Nem mintha így ne lennének tele sztárokkal.

A finnektől Koivu lemondta a szereplést - az agyrázkódására hivatkozva, mondván nem lenne 100%-os, ehhez képest mióta visszatért, a Ducksban fossa a pontokat. Mondjuk centerposzton a erős a csapat, olyannyira, hogy Filppula és Granlund szélsőt fog játszani, mert ilyen kevés a minőségi winger. Ehhez képest Bergenheim nincs a keretben (N)

Szokás szerint a finneknél nincs annyi skill player, de szerencsés esetben a kaparós, kevésbé látványos, de hatékony csapatjáték és a mezőny legjobb kapusa azért mégis éremig repítheti az oroszlánokat.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Nem vagyok elragadtatva a kanadai rostertől (Nash wtf?!). Viszont a svéd nagyon erős, USA se rossz, bár ott is azért kerestem Ryan-t. A kapuba nem biztos, hogy Howardot tenném, na mindegy, meglátjuk. Finn keret is erős, orosz meg szokásos, simán ott lesznek a négyben szerintem.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Suomi maailmanmestari (L)

Majdnem összecsalták a svédeknek a döntőt, de a két kapott gól ellenére nagyon jó volt a PK, Saros meg isten. Ristolainen is 😊Jakehomer
Maximálisan megérdemelték a finnek. Az elődöntőben Kanadának esélye sem volt szinte egy másodpercig sem. Tetszetős hokit játszottak végig, jó látni, hogy olyan csapat nyert akit előzetesen még a négybe se nagyon vártak.Gabesz92
Érthető, hogy nem számoltak velük, az előző években (csatárposztokon) erősebb keretekkel felemás eredményeket hoztak a finnek, ráadásul most ugye Barkov és Määttä nélkül kellett kiállniuk. Ez az idei egy igazi egysoros csapat volt, viszont Teräväinen (a Hawks megint beletalált...) vezetésével az első sor minden várakozást felülmúlt, a döntőben is jobbak voltak, mint a svédek Forsberg-Lindholm fémjelezte szuper sora. A csapat fejnehéz volta miatt kicsit sok volt a trap, főleg a döntőben, de azért 4 a 4 ellen megmutatták a srácok, hogy tudnak korizni és játszani is 😊

A négy nagy közül csak az USA-val nem játszottak a finnek, a másik hármat legyőzték, elég hihetetlen 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Suomi maailmanmestari (L)

Majdnem összecsalták a svédeknek a döntőt, de a két kapott gól ellenére nagyon jó volt a PK, Saros meg isten. Ristolainen is 😊Jakehomer
Maximálisan megérdemelték a finnek. Az elődöntőben Kanadának esélye sem volt szinte egy másodpercig sem. Tetszetős hokit játszottak végig, jó látni, hogy olyan csapat nyert akit előzetesen még a négybe se nagyon vártak.

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Suomi maailmanmestari (L)

Majdnem összecsalták a svédeknek a döntőt, de a két kapott gól ellenére nagyon jó volt a PK, Saros meg isten. Ristolainen is 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Mindkettő alumni meccset a RedWings nyerte, remélem a legfontosabbat is hozzuk 😊
Jó volt újra látni a "nagyokat" a jégen, akik miatt megszerettem ezt a sportot.Habi
Kedvet kaptam ehhez az öregfiúk meccshez, megnézhtő, beszerezhető ez valahonnan? Winter meg hatalmas feeling, és a meccs is egyre jobb lett!zavi27
 thepiratebay.se/torrent/9423428/NHL.2013.G1_2.%2801_jan%29.Winter.Classic.Alumni.Games.TOR.v.DET.720
Remélem itt az ilyenért nincs dádá😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
67 éves nyugdíjast hívtak be a válogatottba 😀

 sportgeza.hu/jegkorong/2014/01/02/egy_67_eves_nyugdijast_is_behivtak_az_amerikai_hokivalogatottba/

Mindig jövőre
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 317 — Cowboys fan
ennyire szánalmas büntetőzést még nem láttam, mint amit ma a Wings művelt. három emberből kettő kapura sem tudta ütni a korongot, mintha előtte nem jöhettek volna rá 65 perc játék alatt, hogy nem úgy csúszik a jég, mint egy csarnokban...slowmotion
Azert Datsyuk csak becsusztatta valahogy...😊zavi27
mert neki van esze ahhoz, hogy alkalmazkodjon a körülményekhezslowmotion
hat meg technikai tudasa is inkabb.zavi27
ezt már nem is akartam említeni, mert bát Tatarnak még nem száradt le a tojáshéj a valagáról, azért Alfie pár éve már odaát koptatja a korcsolyáit...
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
ennyire szánalmas büntetőzést még nem láttam, mint amit ma a Wings művelt. három emberből kettő kapura sem tudta ütni a korongot, mintha előtte nem jöhettek volna rá 65 perc játék alatt, hogy nem úgy csúszik a jég, mint egy csarnokban...slowmotion
Azert Datsyuk csak becsusztatta valahogy...😊zavi27
mert neki van esze ahhoz, hogy alkalmazkodjon a körülményekhezslowmotion
hat meg technikai tudasa is inkabb.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 317 — Cowboys fan
ennyire szánalmas büntetőzést még nem láttam, mint amit ma a Wings művelt. három emberből kettő kapura sem tudta ütni a korongot, mintha előtte nem jöhettek volna rá 65 perc játék alatt, hogy nem úgy csúszik a jég, mint egy csarnokban...slowmotion
Azert Datsyuk csak becsusztatta valahogy...😊zavi27
mert neki van esze ahhoz, hogy alkalmazkodjon a körülményekhez
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
ennyire szánalmas büntetőzést még nem láttam, mint amit ma a Wings művelt. három emberből kettő kapura sem tudta ütni a korongot, mintha előtte nem jöhettek volna rá 65 perc játék alatt, hogy nem úgy csúszik a jég, mint egy csarnokban...slowmotion
Azert Datsyuk csak becsusztatta valahogy...😊
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Király volt ez a havas meccs, hatalmas lehetett élőben még a játékosoknak is. Kíváncsi leszek a Dodgers stadion meccsre 20 fokban. :cool:

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 317 — Cowboys fan
nézz meg egy Devils meccset 😀 büntetőknél lövés összejön, de kb olyan eséllyel találnak be mintha én lőném büntetőtAsbee
de legalább a kaput eltalálják. Alfredsson kapu mellé húzta (rövid oldalon), Tatar meg simán elütött a pakk felett.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nézz meg egy Devils meccset 😀 büntetőknél lövés összejön, de kb olyan eséllyel találnak be mintha én lőném büntetőt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 317 — Cowboys fan
ennyire szánalmas büntetőzést még nem láttam, mint amit ma a Wings művelt. három emberből kettő kapura sem tudta ütni a korongot, mintha előtte nem jöhettek volna rá 65 perc játék alatt, hogy nem úgy csúszik a jég, mint egy csarnokban...
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 844 — Amerikai sportok rajongója
Mindkettő alumni meccset a RedWings nyerte, remélem a legfontosabbat is hozzuk 😊
Jó volt újra látni a "nagyokat" a jégen, akik miatt megszerettem ezt a sportot.Habi
Kedvet kaptam ehhez az öregfiúk meccshez, megnézhtő, beszerezhető ez valahonnan? Winter meg hatalmas feeling, és a meccs is egyre jobb lett!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
WINTER CLASSIC!!!!!!!gaben
105 000 (!) jegyet adtak el.
Látszik is, hogy szinte dugig van a nézőtér.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
WINTER CLASSIC!!!!!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mindkettő alumni meccset a RedWings nyerte, remélem a legfontosabbat is hozzuk 😊
Jó volt újra látni a "nagyokat" a jégen, akik miatt megszerettem ezt a sportot.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Eddie Lack a liga legjobb backup golie!
De Elliot is pályázhatna rá.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
BTW: W9!Mikey
+1 és ligaelsőség 😛

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 twitpic.com/dqcs4u

Így kell game winning goalt szerezni😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER