Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Penner -> Washington, Fasth -> Edmonton, Robidas -> Anaheim cserébe egy idei 5, 4. és jövő évi 3. pick érkezett. Nem örülök penner eladásának.Shawn84
Pont most olvasgattam a híreket. Fasth eladása várható volt és nem is nagyon fogja megérezni a csapat. Viszont a Penner trade, :# főleg Robidas hozatalával együtt egy vicc. :[]
Ovechkin meg a Capitals kapott egy ajándékot, mi meg egy törött lábú veteránt (bár semmi bajom az öreggel).

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Penner -> Washington, Fasth -> Edmonton, Robidas -> Anaheim cserébe egy idei 5, 4. és jövő évi 3. pick érkezett. Nem örülök penner eladásának.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Még tegnapelőttről: R. Miller két gólpassz! Egy kapus assziszt is ritka egy meccsen, na de kettő?danyly
Felfigyelt erre a remek teljesítményre a Blues és el is vitték. 😀Gabesz92
Szerintem jobban járt a Sabres.
Ugye adták Ryan Miller-t és Steve Ott-ot, ők meg kapták Jaroslav Halak, Chris Stewart, William Carrier triót + 2015-ös 1. kört és 2016-os 3. kört.danyly
rebuilder csapatnak nem úgy kell építkeznie, hogy amit kapnap 4 értéket, abból kettőt már azonnal árulnak is... ez elég gáz sztem...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
és igen! a Volán a PO-ban! 1 hozott pontból megnyerte a középszakaszt, és 10-ből 8 meccset nyertünk.
ez a hoki nem a biszem-baszom NHL 😀 KAC meg kipottyant, muhahahahaa.

jöhet a Salzburg/Bolzano!

Hete a legjobb kapus 92,7%-al, rettentő stabil most, szerintem ő a kezdő kapus a VB-n. Brunya szezonjának ugye vége, a 2. számú kapus nem tudom ki lesz perpill.
Magosi meg a 4. a Bad Boys listán 100 PIM-mel 😊petey
Mikor kezdik a rájátszást?Gabesz92
jövő 7 péntek. kíváncsi vagyok ki választ minket

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Még tegnapelőttről: R. Miller két gólpassz! Egy kapus assziszt is ritka egy meccsen, na de kettő?danyly
Felfigyelt erre a remek teljesítményre a Blues és el is vitték. 😀Gabesz92
Szerintem jobban járt a Sabres.
Ugye adták Ryan Miller-t és Steve Ott-ot, ők meg kapták Jaroslav Halak, Chris Stewart, William Carrier triót + 2015-ös 1. kört és 2016-os 3. kört.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
1 óra és kezdődik az utolsó Stadium Series meccs. Jó kis kanadai rangadó.
Természetesen go Canucks!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
és igen! a Volán a PO-ban! 1 hozott pontból megnyerte a középszakaszt, és 10-ből 8 meccset nyertünk.
ez a hoki nem a biszem-baszom NHL 😀 KAC meg kipottyant, muhahahahaa.

jöhet a Salzburg/Bolzano!

Hete a legjobb kapus 92,7%-al, rettentő stabil most, szerintem ő a kezdő kapus a VB-n. Brunya szezonjának ugye vége, a 2. számú kapus nem tudom ki lesz perpill.
Magosi meg a 4. a Bad Boys listán 100 PIM-mel 😊petey
Mikor kezdik a rájátszást?

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
és igen! a Volán a PO-ban! 1 hozott pontból megnyerte a középszakaszt, és 10-ből 8 meccset nyertünk.
ez a hoki nem a biszem-baszom NHL 😀 KAC meg kipottyant, muhahahahaa.

jöhet a Salzburg/Bolzano!

Hete a legjobb kapus 92,7%-al, rettentő stabil most, szerintem ő a kezdő kapus a VB-n. Brunya szezonjának ugye vége, a 2. számú kapus nem tudom ki lesz perpill.
Magosi meg a 4. a Bad Boys listán 100 PIM-mel 😊

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Franzennek jót tett az olimpia (illetve annak a hiánya). 2 meccs, 3 gól, 2 gólpassz. mondjuk Nyquist is 2+2-nél jár. kinek kell Zetterberg? 😉 (jk)slowmotion
hát azért Z-t nagyon el tudnám nézni még, de max a PO-ban játszhat (ha bejutunk egyáltalán)...Nyquist, Tatar, Sheahan, Jurco alkotta fiatal vonulat viszont játszhat a sérülések miatt és abszolút helytállnak. Fényes a jövő.Habi
Tatar olyan cseleket csinál, hogy a szemem kiesik a helyéről. olyan kötényeket oszt ki, hogy ha én vagyok a védők helyében, akkor a következő támadásnál kettétöröm rajta a botot...
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
A Ducks szépen behúzta első otthoni meccsét az Olimpia után a Blues ellen.
 video.ducks.nhl.com/videocenter/console?hlg=20132014,2,901&lang=en
Most kéthetes hazai sorozat következik, úgyhogy hajrá!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Franzennek jót tett az olimpia (illetve annak a hiánya). 2 meccs, 3 gól, 2 gólpassz. mondjuk Nyquist is 2+2-nél jár. kinek kell Zetterberg? 😉 (jk)slowmotion
hát azért Z-t nagyon el tudnám nézni még, de max a PO-ban játszhat (ha bejutunk egyáltalán)...Nyquist, Tatar, Sheahan, Jurco alkotta fiatal vonulat viszont játszhat a sérülések miatt és abszolút helytállnak. Fényes a jövő.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Még tegnapelőttről: R. Miller két gólpassz! Egy kapus assziszt is ritka egy meccsen, na de kettő?danyly
Felfigyelt erre a remek teljesítményre a Blues és el is vitték. 😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Franzennek jót tett az olimpia (illetve annak a hiánya). 2 meccs, 3 gól, 2 gólpassz. mondjuk Nyquist is 2+2-nél jár. kinek kell Zetterberg? 😉 (jk)
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Még tegnapelőttről: R. Miller két gólpassz! Egy kapus assziszt is ritka egy meccsen, na de kettő?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Érdekes lesz a mai Habs Detroit összecsapás remélem akkor most Price ma is kifog a svédeken ha már az olimpiai döntőben megtette 😛

Go Habsdande
hát nagyon úgy néz ki, hogy nem fog, mert Budaj kezd helyette...slowmotion
Hopp na ezt nem gondoltam végig pedig eszembe juthatott volna. A lényeg, hogy így is győzni kell 😀dande
hajlandó vagyok annyit engedni, hogy kifoghatja Zetterberg összes lövését, cserébe engedjen be egy hármast Paveltől 😊slowmotion
Jó van Eagles szurkoló vagyok de hülye nem 😉 A vastagított résszel kapcsoltban pedig az van amit Boysnál is mondanak még évszázadokig, hogy majd jövőre 😉

Price-nak meg biztos a buli ártott meg 😀, meg is érdemli a pihenést kell neki az erő a hajrára.dande
nagyon nagy lett az arc egy kifutott eredmény miatt, hallod 😉
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes lesz a mai Habs Detroit összecsapás remélem akkor most Price ma is kifog a svédeken ha már az olimpiai döntőben megtette 😛

Go Habsdande
hát nagyon úgy néz ki, hogy nem fog, mert Budaj kezd helyette...slowmotion
Hopp na ezt nem gondoltam végig pedig eszembe juthatott volna. A lényeg, hogy így is győzni kell 😀dande
hajlandó vagyok annyit engedni, hogy kifoghatja Zetterberg összes lövését, cserébe engedjen be egy hármast Paveltől 😊slowmotion
Jó van Eagles szurkoló vagyok de hülye nem 😉 A vastagított résszel kapcsoltban pedig az van amit Boysnál is mondanak még évszázadokig, hogy majd jövőre 😉

Price-nak meg biztos a buli ártott meg 😀, meg is érdemli a pihenést kell neki az erő a hajrára.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Érdekes lesz a mai Habs Detroit összecsapás remélem akkor most Price ma is kifog a svédeken ha már az olimpiai döntőben megtette 😛

Go Habsdande
hát nagyon úgy néz ki, hogy nem fog, mert Budaj kezd helyette...slowmotion
Hopp na ezt nem gondoltam végig pedig eszembe juthatott volna. A lényeg, hogy így is győzni kell 😀dande
hajlandó vagyok annyit engedni, hogy kifoghatja Zetterberg összes lövését, cserébe engedjen be egy hármast Paveltől 😊
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Érdekes lesz a mai Habs Detroit összecsapás remélem akkor most Price ma is kifog a svédeken ha már az olimpiai döntőben megtette 😛

Go Habsdande
hát nagyon úgy néz ki, hogy nem fog, mert Budaj kezd helyette...slowmotion
Hopp na ezt nem gondoltam végig pedig eszembe juthatott volna. A lényeg, hogy így is győzni kell 😀dande
A következő két meccsen nem játszik Price. Lower-body injury.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes lesz a mai Habs Detroit összecsapás remélem akkor most Price ma is kifog a svédeken ha már az olimpiai döntőben megtette 😛

Go Habsdande
hát nagyon úgy néz ki, hogy nem fog, mert Budaj kezd helyette...slowmotion
Hopp na ezt nem gondoltam végig pedig eszembe juthatott volna. A lényeg, hogy így is győzni kell 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Érdekes lesz a mai Habs Detroit összecsapás remélem akkor most Price ma is kifog a svédeken ha már az olimpiai döntőben megtette 😛

Go Habsdande
hát nagyon úgy néz ki, hogy nem fog, mert Budaj kezd helyette...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes lesz a mai Habs Detroit összecsapás remélem akkor most Price ma is kifog a svédeken ha már az olimpiai döntőben megtette 😛

Go Habs
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
IIHF berkekben ez teljesen normális. Ha bármi gyanús lenne, életre kaszálná magát egy bíró.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A döntőn kanadai bírók fognak tevénykedni 😀 😀
Forsberg: what a fucking joke! 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Heti szavazás a Ducks honlapján! 😊
Who are you rooting for to win the Olympic gold?

Teemu Selanne/Sami Vatanen and Finland:
50.15%
Cam Fowler and USA:
37.69%
Ryan Getzlaf/Corey Perry and Canada:
9.60%
Jakob Silfverberg and Sweden:
2.55%

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
most találtam powerplay-en

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "