Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
nyugaton őrületesen összerázódott a mezőny, az ANA-nak fontos volt a mai győzelem a SzanJózsi ellenNB2
még bármi lehet, a uccsó két meccs is jónak ígérkezik

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
nyugaton őrületesen összerázódott a mezőny, az ANA-nak fontos volt a mai győzelem a SzanJózsi ellen
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Végre OHIO az NHL PlayOff-ban! 😛 (Y) 😛

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
playoffs, baby!
mostantól a Greenpeace is mehet majd tüntetni a Joe elé, mert a meggazdagodáshoz bocsokat vagy pingvineket kell majd gyilkolni, de hát már csak ilyen csapat ez a Red Griffins...
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
"The Anaheim Ducks eased rookie goaltender John Gibson into the NHL on Monday night.

The Ducks tightened up defensively in front of the 20-year-old, blocking 22 shots and leaving 18 for Gibson to stop in a 3-0 win against the Vancouver Canucks at Rogers Arena.

Gibson (20 years and 297 days) is the youngest NHL goalie since Buffalo's Darren Puppa (Nov. 1 1985 at Edmonton, 20 years, 223 days) to record a shutout in his NHL debut."

Gratulálunk kölyök!!!gaben
Róla mondták múlt héten az Anaheim Calling podcastben, hogy még kb 2 évet a farmcsapatban kéne védenie, hogy fejlődjön, mert az NHL-hez még kicsit kevés. Pontosan nem emlékszem. Ehhez képest azért jól kezdett a srác tényleg 😊
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
"The Anaheim Ducks eased rookie goaltender John Gibson into the NHL on Monday night.

The Ducks tightened up defensively in front of the 20-year-old, blocking 22 shots and leaving 18 for Gibson to stop in a 3-0 win against the Vancouver Canucks at Rogers Arena.

Gibson (20 years and 297 days) is the youngest NHL goalie since Buffalo's Darren Puppa (Nov. 1 1985 at Edmonton, 20 years, 223 days) to record a shutout in his NHL debut."

Gratulálunk kölyök!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Talán ide befér😊

 www.origo.hu/sport/jegkorong/20140408-a-jotekonysagi-hokimeccs-tomegbunyoba-torkollt.html
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
hmmm... Gordon a pontverseny élén. ilyen nem kevés ideje volt utoljára.
most már csak versenyt kellene nyerni, mert anélkül nehezebb lesz bekerülni a Chase-be...slowmotion
én eddig úgy tudtam Crosby van ott😊NB2
óbazz, félrenyomtam a kommentet. van ez így...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
hmmm... Gordon a pontverseny élén. ilyen nem kevés ideje volt utoljára.
most már csak versenyt kellene nyerni, mert anélkül nehezebb lesz bekerülni a Chase-be...slowmotion
én eddig úgy tudtam Crosby van ott😊
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 szekelyhon.ro/sport/jegkorong/tortenelmi-pillanatok-bronzermes-a-progym
18ezres magyar falucska verte el a steauát 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
De mi történt a kacsákkal? Mert simán vezették a diviziót, aztán volt, hogy már csak a 3. helyen álltak. Meglepő és folyamatos vereségek, főleg otthon... Most úgy néz ki kezdenek magukhoz térni, talán épp jókor...NB2
Kicsit leültek az tuti. Vagy | az én teóriám szerint | csak altatnak! A hátralévő meccsekkel van még lehetőség előrébb lépni. Jön pár "könnyebb" derbi, a Sharks - Avelanche meccs meg kötelező lenne.gaben
Minden csapatnak van hullámvölgye. A ducksnak nem igazán volt ezt megelőzőleg, szóval ez éppen időben van. kicsit rápihennek a rájátszásra. tavaly is jók voltak aztán az első körben el is hullottak. Idén azért mernék fogadni, hogy nem ez lesz.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Habs is bent van csak összejött nem hittem volna, de az-az Ottava elleni csoda megtette a hatását. 😀 Viszont valószínű a Tampa ellenjátszunk ami nem túl jó matchup nekünk, és meglepődnék ha összejönne a pályaelőny. Mindegy, az alapcél már teljesítve. 😀
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
De mi történt a kacsákkal? Mert simán vezették a diviziót, aztán volt, hogy már csak a 3. helyen álltak. Meglepő és folyamatos vereségek, főleg otthon... Most úgy néz ki kezdenek magukhoz térni, talán épp jókor...NB2
Kicsit leültek az tuti. Vagy | az én teóriám szerint | csak altatnak! A hátralévő meccsekkel van még lehetőség előrébb lépni. Jön pár "könnyebb" derbi, a Sharks - Avelanche meccs meg kötelező lenne.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
De mi történt a kacsákkal? Mert simán vezették a diviziót, aztán volt, hogy már csak a 3. helyen álltak. Meglepő és folyamatos vereségek, főleg otthon... Most úgy néz ki kezdenek magukhoz térni, talán épp jókor...
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Megvan a Ducks klub rekordot jelentő 49. győzelme a szezonban! | A megdöntött 48 volt 2006/07-ből. |
Azt meg inkább hagyjuk milyen körülmények között a Jets ellen. Erős idegzetűeknek:
 www.youtube.com/watch?v=i3xEcUOSDYI

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az év eleje latolgatásomban "buzeráltak", hogy a Rangers és Flyers (főleg a Philly) gyenge, és be sem jut a PO-ba idén. Pedig eddig úgy néz ki, hogy kezdeti gyengélkedés után kezdenek belelendülni a fiúk. Jó, a Metropolitan (micsoda hülye neve van) csoport nem valami túl erős, de akkor is.

És az az érdekes, hogy a jelenlegi állás szerint pont egymás ellen játszanának. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Babs nagyon felkészítette a csapatot a Bolts ellen, Stamkost buzerálták, amikor csak volt rá alkalom.
jönnek vissza a fiúk, ráadásul az NHL-tapasztalat még jól is jöhet a Grand Rapids keretének, ha esetleg címet szeretnének védeni...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
aranyos ez a Bylsma, de az a helyzet, hogy ha a játékosai maradnának a kemény játéknál, és nem érnének bele az alattomosba, akkor nem lennének ennyit kiállítva. mit gondolt, hogy a bírók nem fújják be, amikor arcba cross checkingelik az ellenfelet, meg amikor a földön fekvő játékosnak adnak két cc-t?slowmotion
na, erre Legwandnak brainfart-ja lett hirtelen, aztán addig húzták egymást Malkinnal, amíg odavert a bot végével, utolsó négy percet sikerült emberhátrányra adni... és aztán 0.4 másodperccel a hosszabbítás vége előtt a Pens megcsinálta a harmadik öngólját is. hát, érdekes meccs volt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
aranyos ez a Bylsma, de az a helyzet, hogy ha a játékosai maradnának a kemény játéknál, és nem érnének bele az alattomosba, akkor nem lennének ennyit kiállítva. mit gondolt, hogy a bírók nem fújják be, amikor arcba cross checkingelik az ellenfelet, meg amikor a földön fekvő játékosnak adnak két cc-t?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma hazatér akinek réges-rég nálunk lenne a helye. Akinek el se kellett volna mennie. Welcome Home MR. Roy Nagyon szeretünk, de ha ma esetleg kikapnátok picit örvendenénk. Ti már úgyis bent vagytok a PO-ba nekünk még kellenek a pontok.

Go Habs
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Jets at Blues vége vicces volt. már persze azért, mert csak a másfél gól difi fölé fogadtam, a két és felest nem mertem bevállalni, és végül nem is adták meg a meccs végi gólt.
de az komoly volt, hogy alig lehetett szétválasztani az embereket, bírók megdolgoztak a pénzükért rendesen...
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Ha van másfél szabad órátok, itt egy kis hoki történelem! 😉


" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
A csuda vigye el. Mondanám, hogy Therrein takarodj, de hát nem ő van a jégen, a helyzeteket nem neki kel beütnie. Sajnos bejött amitől tartottam, hogy az olimpia után esetleg vissza esünk de ez úgy tűnik teljes szétesésre sikerül. Carey se a legjobban tér ma vissza, és ha eddig nem is ütöttük a gólokat de legalább nem kaptuk. Ám az elmúlt öt meccsen a védekezés is szétesett. Pedig nagy sérültünk sincsen. Valamit ki kell találni, ennyit nem fognak bénázni az ellenfelek, hogy minket PO-ba juttassanak, ahová ilyen teljesítménnyel nincs is értelme bemennünk.

Azért go Habs 😀dande
Azt a rézfánfütyülős.... 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt a kib................................. na ezt inkább nem írom le 😛, ezt hogy csináltuk???????????????????????, Kb 12 perccel a vége előtt még 4-1 volt oda és a végén nyerünk 5-4re váááááááááááááá Miracle of the Bell Center 😀 😀 😀 legközelebb bele se nézek egy meccsünkbe se, ha ez kell, hátha simább lesz. Holnap még a Buffalot is ha kérhetem 😀

Sőt, most nézem még 4 perccel a vége előtt is 4-1 volt oda. Na kíváncsi leszek ezt képesek lesznek e az NSO-n nem kiemelni. Általában mi akkor kerülünk ott elő, ha esetleg nagyot zakózunk de ha nyerünk meg se vagyunk említve. Nem tudom ki szerkeszti ezt ott, de a Detroit Boston Pittsburgh triónál nem nagyon látnak tovább. (max 4-5 csapat még).
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
A csuda vigye el. Mondanám, hogy Therrein takarodj, de hát nem ő van a jégen, a helyzeteket nem neki kel beütnie. Sajnos bejött amitől tartottam, hogy az olimpia után esetleg vissza esünk de ez úgy tűnik teljes szétesésre sikerül. Carey se a legjobban tér ma vissza, és ha eddig nem is ütöttük a gólokat de legalább nem kaptuk. Ám az elmúlt öt meccsen a védekezés is szétesett. Pedig nagy sérültünk sincsen. Valamit ki kell találni, ennyit nem fognak bénázni az ellenfelek, hogy minket PO-ba juttassanak, ahová ilyen teljesítménnyel nincs is értelme bemennünk.

Azért go Habs 😀