NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na megvan az SO és ezzel a hazai pálya isWester
Tampa szurkoló vagy? Egy Lightning kitűzőt és világítós karkötőt fel tudok ajánlani ajándékba 😊baggio
Jaja nekik szorítok, ha tényleg nem kell neked én örömmel elfogadom 😊Wester
No kérem nekünk máris jól indul a PO mert a mi meccsünket (Montreal-Tampa) adja a sport 1. Remélem nekem lesz dupla öröm 😀 Sok fog múlni rajta melyik kapus fog ki jobb napot Price vagy Lindback.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Na megvan az SO és ezzel a hazai pálya isWester
Tampa szurkoló vagy? Egy Lightning kitűzőt és világítós karkötőt fel tudok ajánlani ajándékba 😊baggio
Jaja nekik szorítok, ha tényleg nem kell neked én örömmel elfogadom 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
Na megvan az SO és ezzel a hazai pálya isWester
Tampa szurkoló vagy? Egy Lightning kitűzőt és világítós karkötőt fel tudok ajánlani ajándékba 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
gaben
Kissé meg is hatódtam. A végén Giguère-el az a kis ölelkezős rész jó volt. Nem volna egy rossz dolog ha pár hét múlva egy Stanley kupával is körbekorcsolyázhatna a Honda centerben.Shawn84
Mi az hogy! Itt A Stanley helye.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524




gaben
Kissé meg is hatódtam. A végén Giguère-el az a kis ölelkezős rész jó volt. Nem volna egy rossz dolog ha pár hét múlva egy Stanley kupával is körbekorcsolyázhatna a Honda centerben.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na megvan az SO és ezzel a hazai pálya isWester
Ez legyen a legnagyobb öröm 😛, nyerünk egyet idegenben, aztán az összes többit otthon és már meg is vagyunk, jöhet a Boston vagy a Detroit 😀 Go Habs
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
még az is hatalmas jelenet volt, mikor JSG-vel ketten köröztek...

Kariya is ott volt a nézők között, 2. alkalom, hogy járt a Hondában, miután eligazolt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!





" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Na megvan az SO és ezzel a hazai pálya is

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
nyert a CBJ, így Boston-Detroit lesz a PO első körében...így azért viszonylag rövid lesz a 23.Habi
sose lehet tudni, tavaly is mindenki temette a vasutasokat, aztán mégis hetedik meccs hosszabbításra vitték a 'Hawks-t...slowmotion
Szerintem sem lesz az olyan egyszerű a Bostonnak, nyilván papíron erősebb csapat, de én simán kinézek 6-7 meccset abból a párharcból.Gabesz92
nem lesz Z, nem lesz Ericsson, Dats csak most jött vissza sérülésből... A Boston brutális idén, mondjuk ilyenkor szokott jönni, az esélytelenség előnye. Meglátjuk. Original6 összecsapás, nálunk a fiatalok, náluk a rutinosok. Remek kis párharc lesz az biztos. Legyen bármi, Babs és a fiatalok minden dicséretet megérdemelnek idén, messze-messze a legtöbb sérüléssel is meglett a PO. Minden meccs jutalom.Habi
mér', legutóbb voltak? legalább Dats visszatért pl
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Remélem a fővárosiak megteszik azt a szívességet nekünk, hogy megmaradhat a pályaelőny a Tampával szemben. Ha már mi sikeresen elszórakoztuk a pontelőnyt. Így is necces lesz a dolog, főleg ha Price nem veszi elő vb formáját. Akkor sok esélyt nem adok. Azért go Habs 😀dande
Én meg remélem hogy nem teszik meg 😛 Amúgy jó kis párharc lesz az első körben, legalábbis az eddigi meccseinket figyelembe véve

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem a fővárosiak megteszik azt a szívességet nekünk, hogy megmaradhat a pályaelőny a Tampával szemben. Ha már mi sikeresen elszórakoztuk a pontelőnyt. Így is necces lesz a dolog, főleg ha Price nem veszi elő vb formáját. Akkor sok esélyt nem adok. Azért go Habs 😀
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nyert a CBJ, így Boston-Detroit lesz a PO első körében...így azért viszonylag rövid lesz a 23.Habi
sose lehet tudni, tavaly is mindenki temette a vasutasokat, aztán mégis hetedik meccs hosszabbításra vitték a 'Hawks-t...slowmotion
Szerintem sem lesz az olyan egyszerű a Bostonnak, nyilván papíron erősebb csapat, de én simán kinézek 6-7 meccset abból a párharcból.Gabesz92
nem lesz Z, nem lesz Ericsson, Dats csak most jött vissza sérülésből... A Boston brutális idén, mondjuk ilyenkor szokott jönni, az esélytelenség előnye. Meglátjuk. Original6 összecsapás, nálunk a fiatalok, náluk a rutinosok. Remek kis párharc lesz az biztos. Legyen bármi, Babs és a fiatalok minden dicséretet megérdemelnek idén, messze-messze a legtöbb sérüléssel is meglett a PO. Minden meccs jutalom.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
nyert a CBJ, így Boston-Detroit lesz a PO első körében...így azért viszonylag rövid lesz a 23.Habi
sose lehet tudni, tavaly is mindenki temette a vasutasokat, aztán mégis hetedik meccs hosszabbításra vitték a 'Hawks-t...slowmotion
Szerintem sem lesz az olyan egyszerű a Bostonnak, nyilván papíron erősebb csapat, de én simán kinézek 6-7 meccset abból a párharcból.

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Avs megnyerte a Central divíziót, jöhet a Wild. 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
nyert a CBJ, így Boston-Detroit lesz a PO első körében...így azért viszonylag rövid lesz a 23.Habi
sose lehet tudni, tavaly is mindenki temette a vasutasokat, aztán mégis hetedik meccs hosszabbításra vitték a 'Hawks-t...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szépen asszisztáltunk Ryan Smyth búcsúmeccséhez. Egy nagy név köszönt el a jeges pályáktól. Mondjuk a francise rekord nem lett meg, de ő egy Stanley-re vágyott volna, mert azon kívül szinte mindent megnyert. 2006-ban nagyon közel voltak a csodához (amit azóta 8-ik kiemeltként az LA végre hajtott), de sajnos nem jött össze.

Remélem most már tényleg észhez tér ez a klub. Nagy rivális, de én bírom őket. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Keleten kialakult az összes párosítás:

Boston - Detroit
Tampa Bay - Montréal
Philadelphia - New York Rangers
Colombus - Pittsburgh

Nyugaton két párosítás tuti:

Anaheim - Dallas
San Jose - Los AngelesGabesz92
Jaj, ne már megint a Kings😕zavi27
nekem pedig nagyon tetszik az a párosítás 😊 A kacsáknak is jó a Stars, bár ellenük 1-2 az idei mérleg, de azért nem aggódok. A Flyers - Rangers meccs meg különösen bejön 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Természetesen mostantól a Montreal a favorit nálam, mivel olyan jól szerepeltek a kanadai csapatok és csak egyedül a rekordbajnok jutott be a PO-ba.

Canucks pedig fire GM Gillis, next season rebuild. C kell és meg kell találni a góllövő ütőt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Keleten kialakult az összes párosítás:

Boston - Detroit
Tampa Bay - Montréal
Philadelphia - New York Rangers
Colombus - Pittsburgh

Nyugaton két párosítás tuti:

Anaheim - Dallas
San Jose - Los AngelesGabesz92
Jaj, ne már megint a Kings😕
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Keleten kialakult az összes párosítás:

Boston - Detroit
Tampa Bay - Montréal
Philadelphia - New York Rangers
Colombus - Pittsburgh

Nyugaton két párosítás tuti:

Anaheim - Dallas
San Jose - Los Angeles

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nyert a CBJ, így Boston-Detroit lesz a PO első körében...így azért viszonylag rövid lesz a 23.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.jegkorongblog.hu/2014/04/10/szukult-a-valogatott-kerete/

wow. Gröschl Hetényi helyett? Rajna Miki Brunya helyett? háát..petey
Godó érthetetlen kihagyása után ezen már meg sem lepődöm...
Remélhetőleg sikerül a biztos bennmaradás, alap célkitűzésként.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 www.jegkorongblog.hu/2014/04/10/szukult-a-valogatott-kerete/

wow. Gröschl Hetényi helyett? Rajna Miki Brunya helyett? háát..