Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A legújabb hírek szerint stabil az állapota. 😊
...
Tegnap NYR - DET: 3-0
King Henrik megszerezte közben a 300. győzelmét karrierje során. Ezzel második a Rangers ranglistán Richter mögött (301). Ráadásul egyben meglett a 49. SO-ja is, amivel meg holtversenyben első. All hail the king. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Peverley bazz... még jó, hogy nem az előző meccsen történt, amikor Modano mezét visszavonultatták...slowmotion
Remélem látjuk még a jégen!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Peverley bazz... még jó, hogy nem az előző meccsen történt, amikor Modano mezét visszavonultatták...
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Holnap Boston @ Tampa Bay, életem első NHL meccse élőben 😊baggio
ezt a pofátlan felvágást xD
jó szórakozást😉gaben
Kösz, be is jött, nagyszerűen szórakoztam, a bostoni gólokat meg külön nézze meg mindenki 😊baggio
Steve Y-t nem láttad? fent szokott ülni a GM páholyban, a nézők feje felett. (mondjuk ő tényleg egy isten 😀)slowmotion
Itt ültem én, felettünk már csak 9-10 sor volt, se gm páholy, se Yzerman 😊

baggio
ja, az orrvérzős szekcióban ültetek? 😉
egyébként tényleg láttam már közvetítésben, amint Yzerman fentről nézi a meccset, de nem találtam képet erről a neten.slowmotion
Ide találtunk 55-ért jegyet egy hónappal a meccs előtt úgy, hogy közben meg a bostoniak (!) jóval hangosabban szurkoltak. 26-én meg lehet megyünk a Panthers-Hurricanesre 5 dollárért... Sajnos ez Florida és a divatcsapatok átka (arról nem is beszélve, hogy bent meg 14 dollár a sör)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
így néztek ki a kapusok, mielőtt a fejvédő használatba került (Terry Sawchuk a képen)


choose life
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Holnap Boston @ Tampa Bay, életem első NHL meccse élőben 😊baggio
ezt a pofátlan felvágást xD
jó szórakozást😉gaben
Kösz, be is jött, nagyszerűen szórakoztam, a bostoni gólokat meg külön nézze meg mindenki 😊baggio
Steve Y-t nem láttad? fent szokott ülni a GM páholyban, a nézők feje felett. (mondjuk ő tényleg egy isten 😀)slowmotion
Itt ültem én, felettünk már csak 9-10 sor volt, se gm páholy, se Yzerman 😊

baggio
ja, az orrvérzős szekcióban ültetek? 😉
egyébként tényleg láttam már közvetítésben, amint Yzerman fentről nézi a meccset, de nem találtam képet erről a neten.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Holnap Boston @ Tampa Bay, életem első NHL meccse élőben 😊baggio
ezt a pofátlan felvágást xD
jó szórakozást😉gaben
Kösz, be is jött, nagyszerűen szórakoztam, a bostoni gólokat meg külön nézze meg mindenki 😊baggio
Steve Y-t nem láttad? fent szokott ülni a GM páholyban, a nézők feje felett. (mondjuk ő tényleg egy isten 😀)slowmotion
Itt ültem én, felettünk már csak 9-10 sor volt, se gm páholy, se Yzerman 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Klesla sztorija megvan? Elcserélték Buffalóba, erre bosszúból visszavonult 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Holnap Boston @ Tampa Bay, életem első NHL meccse élőben 😊baggio
ezt a pofátlan felvágást xD
jó szórakozást😉gaben
Kösz, be is jött, nagyszerűen szórakoztam, a bostoni gólokat meg külön nézze meg mindenki 😊baggio
Steve Y-t nem láttad? fent szokott ülni a GM páholyban, a nézők feje felett. (mondjuk ő tényleg egy isten 😀)
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Holnap Boston @ Tampa Bay, életem első NHL meccse élőben 😊baggio
ezt a pofátlan felvágást xD
jó szórakozást😉gaben
Kösz, be is jött, nagyszerűen szórakoztam, a bostoni gólokat meg külön nézze meg mindenki 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Holnap Boston @ Tampa Bay, életem első NHL meccse élőben 😊baggio
ezt a pofátlan felvágást xD
jó szórakozást😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Holnap Boston @ Tampa Bay, életem első NHL meccse élőben 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Nem spoilerezem el a Duck Habs meccset pedig lenne miről írni, de aki akarja és tudja megnézheti, Kétszer is ismétli a hajnali adást a sport tv: 16.00 sport 1 23.00 sport 2.dande
Tipikus olyan meccs volt amin őrjöngtem volna ha szarabbul állunk, így meg csak röhögtem meg rimánkodtam a végén lőjenek már kettőt egymás után.

Georgie úgy gondolta verekszik egyet a frissen aláírt Jackman kárára ha már hazatért.
 bit.ly/ParrosTribute

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
A Legnagyobb!
Habi
az egyetlen szomorú dolog az este során az volt (persze csak amellett, hogy sikerült kikapni), amikor Zetterberg kiment átadni az ajándékot, és kb nehezebben mozgott, mint a 93 éves nagyapám...
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A Legnagyobb!


JT Daniels fan
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem spoilerezem el a Duck Habs meccset pedig lenne miről írni, de aki akarja és tudja megnézheti, Kétszer is ismétli a hajnali adást a sport tv: 16.00 sport 1 23.00 sport 2.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
New York Rangers trade Ryan Callahan, 1st and 2nd round pick to the Tampa Bay Lightning for Martin St.louis.

nem örülökWester
ez rohadt nagy lehúzás...csebi
Ezzel nem vitatkozhatok, de érzelmi szempontból kurva szar

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
New York Rangers trade Ryan Callahan, 1st and 2nd round pick to the Tampa Bay Lightning for Martin St.louis.

nem örülökWester
ez rohadt nagy lehúzás...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
New York Rangers trade Ryan Callahan, 1st and 2nd round pick to the Tampa Bay Lightning for Martin St.louis.

nem örülök

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Penner -> Washington, Fasth -> Edmonton, Robidas -> Anaheim cserébe egy idei 5, 4. és jövő évi 3. pick érkezett. Nem örülök penner eladásának.Shawn84
Pont most olvasgattam a híreket. Fasth eladása várható volt és nem is nagyon fogja megérezni a csapat. Viszont a Penner trade, :# főleg Robidas hozatalával együtt egy vicc. :[]
Ovechkin meg a Capitals kapott egy ajándékot, mi meg egy törött lábú veteránt (bár semmi bajom az öreggel).gaben
nekem tetszik mind3 csere... Penner csak a helyet vette el, Robidas jó lesz, nem árt amúgyis egy mentor, és ő kérte, hogy hozzánk jöhessen a Stars máshonnan többet kapott volna érte... Fasth meg 31 éves, 4 hónapja nem játszott, és Andersen tökéletesen helyettesítette...
van jelenleg 8 húzásunk az első 4 körből (minden körben 2) a drafton, ezt fel kell használni, hogy megszerezzük Keslert!!!!csebi
Ezt a Kesler dolgot csak te mondod vagy olvastad valahol hogy ő lehet a célpontunk?Shawn84
több helyen is megemlítették
állítólag a vancuver kér egy 1st-öt, egy "established" centert (Bonino?), egy forward prospectet (remélem nem Friberg, Rakell páros)... én oda is adnám, ezt a csomagot érte

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Penner -> Washington, Fasth -> Edmonton, Robidas -> Anaheim cserébe egy idei 5, 4. és jövő évi 3. pick érkezett. Nem örülök penner eladásának.Shawn84
Pont most olvasgattam a híreket. Fasth eladása várható volt és nem is nagyon fogja megérezni a csapat. Viszont a Penner trade, :# főleg Robidas hozatalával együtt egy vicc. :[]
Ovechkin meg a Capitals kapott egy ajándékot, mi meg egy törött lábú veteránt (bár semmi bajom az öreggel).gaben
nekem tetszik mind3 csere... Penner csak a helyet vette el, Robidas jó lesz, nem árt amúgyis egy mentor, és ő kérte, hogy hozzánk jöhessen a Stars máshonnan többet kapott volna érte... Fasth meg 31 éves, 4 hónapja nem játszott, és Andersen tökéletesen helyettesítette...
van jelenleg 8 húzásunk az első 4 körből (minden körben 2) a drafton, ezt fel kell használni, hogy megszerezzük Keslert!!!!csebi
Ezt a Kesler dolgot csak te mondod vagy olvastad valahol hogy ő lehet a célpontunk?
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Penner -> Washington, Fasth -> Edmonton, Robidas -> Anaheim cserébe egy idei 5, 4. és jövő évi 3. pick érkezett. Nem örülök penner eladásának.Shawn84
Pont most olvasgattam a híreket. Fasth eladása várható volt és nem is nagyon fogja megérezni a csapat. Viszont a Penner trade, :# főleg Robidas hozatalával együtt egy vicc. :[]
Ovechkin meg a Capitals kapott egy ajándékot, mi meg egy törött lábú veteránt (bár semmi bajom az öreggel).gaben
nekem tetszik mind3 csere... Penner csak a helyet vette el, Robidas jó lesz, nem árt amúgyis egy mentor, és ő kérte, hogy hozzánk jöhessen a Stars máshonnan többet kapott volna érte... Fasth meg 31 éves, 4 hónapja nem játszott, és Andersen tökéletesen helyettesítette...
van jelenleg 8 húzásunk az első 4 körből (minden körben 2) a drafton, ezt fel kell használni, hogy megszerezzük Keslert!!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Luongo --> Panthers Jakub Markstromért, MacDonald --> Flyers pickekért és Mangene-ért

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Penner -> Washington, Fasth -> Edmonton, Robidas -> Anaheim cserébe egy idei 5, 4. és jövő évi 3. pick érkezett. Nem örülök penner eladásának.Shawn84
Pont most olvasgattam a híreket. Fasth eladása várható volt és nem is nagyon fogja megérezni a csapat. Viszont a Penner trade, :# főleg Robidas hozatalával együtt egy vicc. :[]
Ovechkin meg a Capitals kapott egy ajándékot, mi meg egy törött lábú veteránt (bár semmi bajom az öreggel).gaben
Ja csak nem igaz hogy nem volt már valami rendes ellenérték. Mikor PO helyen vagyunk és a bajnoki címre is lehet esély ilyen húzást csinálni. Áhh 😕Shawn84
 powerplay.hu/forum/subtheme/transzferstopp%202014%20-%20m%C3%A9mj%C3%A1t%C3%A9k.html

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Penner -> Washington, Fasth -> Edmonton, Robidas -> Anaheim cserébe egy idei 5, 4. és jövő évi 3. pick érkezett. Nem örülök penner eladásának.Shawn84
Pont most olvasgattam a híreket. Fasth eladása várható volt és nem is nagyon fogja megérezni a csapat. Viszont a Penner trade, :# főleg Robidas hozatalával együtt egy vicc. :[]
Ovechkin meg a Capitals kapott egy ajándékot, mi meg egy törött lábú veteránt (bár semmi bajom az öreggel).gaben
Ja csak nem igaz hogy nem volt már valami rendes ellenérték. Mikor PO helyen vagyunk és a bajnoki címre is lehet esély ilyen húzást csinálni. Áhh 😕