NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 776 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Beszéltünk pár napja a holnap reggel induló emag-edigital b.friday-ről. Pár telefont betettem a kedvencek közé, ma ellenőriztem, kb. 15-25%-kal többe kerül mindegyik, mint a hét elején...kabaré az egész!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 137 — The Mathematician
Köszönöm! Tudom, a kinect nincs már nem is lenne lényeg mert sajnos nincs mód rá annyit játszani vele. Pedig egyébként szerintem jó dolog, és jobb, mint csupán ülni, mi szeretjük.
dande
vegyetek egy wii-t használtan pár játékkal
a mozgás és a fun is meglesz bőven
Negritis
vagy az én ps4-em is vihető, februárban vettem, végigtoltam vele két játékot, augusztus óta a szekrényben porosodik 😊
r.baggio
azzal mondjuk egy kinect, wii, wii u nem váltható ki
ahhoz túl meh a move

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Köszönöm! Tudom, a kinect nincs már nem is lenne lényeg mert sajnos nincs mód rá annyit játszani vele. Pedig egyébként szerintem jó dolog, és jobb, mint csupán ülni, mi szeretjük.
dande
vegyetek egy wii-t használtan pár játékkal
a mozgás és a fun is meglesz bőven
Negritis
vagy az én ps4-em is vihető, februárban vettem, végigtoltam vele két játékot, augusztus óta a szekrényben porosodik 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Elég az 512GB? Én eddig minden játékomat digitálisan vettem, de azért annyi játékot, mint amit PC tárol az ember itt nem lehet. Persze annyi előnye volt a lemeznek, hogy megvetted, kijátszottad, eladtad, de letölteni így is tölt mindig, mert hát a mai csili-vili játékok a 100 gigát is elérik (hol van már a jó kis floppys rarorgatás).
Én mondjuk általában úgy voltam, hogy egy autós volt fent meg egy AC/RDR2, szóval nem volt gond a hellyel, de egy gyereknél simán benne van, hogy 4-5 játék is állandóan fent kell legyen, mert hol ez kell hol az. Nem rossz masina én nem azt mondom, de a mai világban én tuti ezt venném:
 www.konzolvilag.hu/xboxseries/xbox-series-x-1tb
alzában még olcsóbb is
 www.alza.hu/gaming/xbox-series-x-d6254748.htm?kampan=arukereso_hu_konzole-a-hry_xbox-series_konzole_mxo001a1&utm_source=arukereso_hu&utm_medium=product&utm_campaign=arukereso_hu_konzole-a-hry_xbox-series_konzole_mxo001a1
NB2
nem tudom, a FIFA mennyit foglal, nekem most 130 GB rémlik, de ez nem biztos, és nem is tudok belenézni a konzolba, hogy mennyire van tele. lehet, hogy könnyen meg lehet nézni, de még nem próbáltam.
az SX tényleg jó, csak kérdés, hogy mikor érkezik. a konzolvilágban a Szállítás alatt azt jelenti, hogy egyszer csak jön, de érdeklődni kell. az alzánál a 185 ezres ár sem rossz - de azért más érzés az, amikor a boltban kitöltik a jótállási jegyet, és a kezedbe adják (mi a konzolvilágon keresztül vettük). minden, ami a 195e felett van, az lehúzás amúgy (emag, e-digital)
slowmotion
az 512 az 380vmennyi talan ugye az op rendszer miatt.
nekem ezek voltak fenn legutobb egyszerre: fifa 20, forza horizon 4, ori 1, sw squadrons, AC: Origins (+2DLC), mlb the show 21, es asszem 80%+nal jartam.
a jatekok kevesebbet foglalnak, mint egy series Xn, mert a legnagyobb texturaju dolgokat nem tolti le, amiket az S amugysem tudna megjeleniteni (ha ilyen a jatek, elvileg amikor a regieket skalazzak series szintre akkor figyelnek, az ujak meg igy jonnek ki kizarolag ugy tudom).
de alapvetoen igen a helyhiany kerdeses lehet (meg ha vki verni akarja magat a nem tudom milyen felbontasra), ha komoly gamer lenne vki, szamomra ennyi jatek egyszerre eleg es nem csinalok hiusagi kerdest h most nem tudom hany k, szepnek szep nekem.
van megoldas helyhianyra is, lehet venni seagate 1 tb kulsot, amirol ugyanolyan gyorsan futnak a jatekok, de az ara eleg huzos akkor mar mkepp series X erne meg jobban. en arra gyurok, hogy evek mulva csak olcsobb lesz akkor veszek. addig meg ugysem jatszom sokat (baba mellett egyaltalan nem, mostanaban max akkor ha vmiert egyedul maradok a lakasban veletlen, de neha inkabb az alvast valasztom ekkor is 😊 )

szepnek szep, jol mutat nagyon maga a konzol, halk nagyon, es semmi bajom nem volt vele, kontroller is nagyon kezre allt nekem, en mindig xbox kontrollert szerettem.

letoles: teljesen jo nincs vele gond. raadasul ha kabellel tudod csatlakoztatni a routerhez akkor este mig alszol letolt, updatel kikapcsolat allapotban is. en pl megvettem az AC-t majd lefekudtem aludni, es reggel mar indultam is Bayekkel egy utazasra az ismeros helyeken.

fizetes: semmi gond vele, gamepasst is fizettem es le is mondtam, nem volt gond. annyi, hogy nem fogod tovabb adni a jatekot dvd masnak, de ez a jovo.
ha van bmi kerdes meg nyugodtan itt vagyok.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 137 — The Mathematician
Köszönöm! Tudom, a kinect nincs már nem is lenne lényeg mert sajnos nincs mód rá annyit játszani vele. Pedig egyébként szerintem jó dolog, és jobb, mint csupán ülni, mi szeretjük.
dande
vegyetek egy wii-t használtan pár játékkal
a mozgás és a fun is meglesz bőven

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
Elég az 512GB? Én eddig minden játékomat digitálisan vettem, de azért annyi játékot, mint amit PC tárol az ember itt nem lehet. Persze annyi előnye volt a lemeznek, hogy megvetted, kijátszottad, eladtad, de letölteni így is tölt mindig, mert hát a mai csili-vili játékok a 100 gigát is elérik (hol van már a jó kis floppys rarorgatás).
Én mondjuk általában úgy voltam, hogy egy autós volt fent meg egy AC/RDR2, szóval nem volt gond a hellyel, de egy gyereknél simán benne van, hogy 4-5 játék is állandóan fent kell legyen, mert hol ez kell hol az. Nem rossz masina én nem azt mondom, de a mai világban én tuti ezt venném:
 www.konzolvilag.hu/xboxseries/xbox-series-x-1tb
alzában még olcsóbb is
 www.alza.hu/gaming/xbox-series-x-d6254748.htm?kampan=arukereso_hu_konzole-a-hry_xbox-series_konzole_mxo001a1&utm_source=arukereso_hu&utm_medium=product&utm_campaign=arukereso_hu_konzole-a-hry_xbox-series_konzole_mxo001a1
NB2
nem tudom, a FIFA mennyit foglal, nekem most 130 GB rémlik, de ez nem biztos, és nem is tudok belenézni a konzolba, hogy mennyire van tele. lehet, hogy könnyen meg lehet nézni, de még nem próbáltam.
az SX tényleg jó, csak kérdés, hogy mikor érkezik. a konzolvilágban a Szállítás alatt azt jelenti, hogy egyszer csak jön, de érdeklődni kell. az alzánál a 185 ezres ár sem rossz - de azért más érzés az, amikor a boltban kitöltik a jótállási jegyet, és a kezedbe adják (mi a konzolvilágon keresztül vettük). minden, ami a 195e felett van, az lehúzás amúgy (emag, e-digital)
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
Köszönöm! Tudom, a kinect nincs már nem is lenne lényeg mert sajnos nincs mód rá annyit játszani vele. Pedig egyébként szerintem jó dolog, és jobb, mint csupán ülni, mi szeretjük.

Igen az a kérdés, lényege, hogy ezek a letöltés dolgok mennyire működnek, fizetés mód stb mennyire megbzható.... őszintén kevésbé bízom a lejátszó nélküli változatokban. Laptopot is ha lehet olyat veszek amiben még van. De a lejátszós meg jelenleg nagyon drága, abból biztos nem lesz semmi.
dande
jaja, én is ilyen konzervatív vagyok, én is jobban szeretem a lemezt, de hát nem ez a jövő iránya, lássuk be.

a letöltés szerintem működik, kis időbe beletelik, de ha vársz egy hetet a konzolra, akkor az a pár óra, amíg tölt, az már nem oszt, nem szoroz.

fizetés mennyire megbízható... hát az ember csak akkor mondhatja, hogy nem az, ha valami gebasz történik, olyan meg nem volt. eddig 1/1, de ez kis minta.

a lejátszós drága? hát ja... de olyan helyről kell beszerezni, ahol 200 alatt van 😮
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
Elég az 512GB? Én eddig minden játékomat digitálisan vettem, de azért annyi játékot, mint amit PC tárol az ember itt nem lehet. Persze annyi előnye volt a lemeznek, hogy megvetted, kijátszottad, eladtad, de letölteni így is tölt mindig, mert hát a mai csili-vili játékok a 100 gigát is elérik (hol van már a jó kis floppys rarorgatás).
Én mondjuk általában úgy voltam, hogy egy autós volt fent meg egy AC/RDR2, szóval nem volt gond a hellyel, de egy gyereknél simán benne van, hogy 4-5 játék is állandóan fent kell legyen, mert hol ez kell hol az. Nem rossz masina én nem azt mondom, de a mai világban én tuti ezt venném:
 www.konzolvilag.hu/xboxseries/xbox-series-x-1tb
alzában még olcsóbb is
 www.alza.hu/gaming/xbox-series-x-d6254748.htm?kampan=arukereso_hu_konzole-a-hry_xbox-series_konzole_mxo001a1&utm_source=arukereso_hu&utm_medium=product&utm_campaign=arukereso_hu_konzole-a-hry_xbox-series_konzole_mxo001a1
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 879 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm! Tudom, a kinect nincs már nem is lenne lényeg mert sajnos nincs mód rá annyit játszani vele. Pedig egyébként szerintem jó dolog, és jobb, mint csupán ülni, mi szeretjük.

Igen az a kérdés, lényege, hogy ezek a letöltés dolgok mennyire működnek, fizetés mód stb mennyire megbzható.... őszintén kevésbé bízom a lejátszó nélküli változatokban. Laptopot is ha lehet olyat veszek amiben még van. De a lejátszós meg jelenleg nagyon drága, abból biztos nem lesz semmi.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
 www.arukereso.hu/jatekkonzol-c3154/microsoft/xbox-series-s-512gb-p586082703/?gclid=Cj0KCQiAkNiMBhCxARIsAIDDKNX8QU_w-O7YuyDNGsy9xp0eMGaCyYhBY8HlTIeGQdBUK0KajrkqHbQaAme4EALw_wcB

Erről vakinek tapasztalatok? Kicsit zavar a lemez hiánya, mennyire megbízható.? Fiam megèrdemli hogy lassan lecserèljük a kb 8 èves XBox360t, bár mèg egèsz jól elműködik az is.
dande
nekem ez van Maltan, irtam reviewt sztem aprilisban vagy szeptembern pc konzol topikban. holnap irok itt ujra hosszabban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
 www.arukereso.hu/jatekkonzol-c3154/microsoft/xbox-series-s-512gb-p586082703/?gclid=Cj0KCQiAkNiMBhCxARIsAIDDKNX8QU_w-O7YuyDNGsy9xp0eMGaCyYhBY8HlTIeGQdBUK0KajrkqHbQaAme4EALw_wcB

Erről vakinek tapasztalatok? Kicsit zavar a lemez hiánya, mennyire megbízható.? Fiam megèrdemli hogy lassan lecserèljük a kb 8 èves XBox360t, bár mèg egèsz jól elműködik az is.
dande
disclaimer: nekünk X van és nem S, csak pár hónapja, és csak két játék van fent (egyelőre, karácsonykor jön még kettő).

szóval gondolom a lényegi különbség a lemezes és a digitális között a plusz 512GB hely a lemezen az előbbi javára, a grafikai része amúgy ugyanaz (jól néz ki, gyorsan tölt, stb), mondjuk nálam már volt egy-két fagyi is, meg ledobta a párosított kontrollert - nem nagyon idegesítő, majd ha az lesz, akkor a garanciát érvényesítem.

amúgy az optikai meghajtó hiánya ne zavarjon, amennyire én tapasztaltam, a boltban megvehető Series játéklemezek csak a licenc miatt vannak, nekünk kapásból úgy kezdődött a karrierje a konzolnak, hogy FIFA be, köszönöm a lemezt, még pár(-tíz, vagy -száz, nem figyeltem) GB anyagot le kellene tölteni hozzá - szóval ha neten szerzed be a kódot, az kevésbé látványos, de lényegében ugyanannyira hatékony.

viszont arra figyeljetek, hogy itt a Kinect már több okból sem játszik (egyrészt mert nem lehet kapni, másrészt mert nem kompatibilis a Series-zel egyáltalán).

az S annyiban tényleg jobb választás, hogy 1, elérhető és 2, ugyanúgy 115e körül van, mint nyár közepén. az X-et az én elérhetőségi körömben (Aqua, emag/edigital, konzolvilág) az Aqua most nem árulja, a KV ugyanannyiért adja, de érdeklődni kell az érkezésről, az e-betűsök meg a szemedet is kilopják - 260+-ért árulják, amikor a vas ára 195e körül van.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 879 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.arukereso.hu/jatekkonzol-c3154/microsoft/xbox-series-s-512gb-p586082703/?gclid=Cj0KCQiAkNiMBhCxARIsAIDDKNX8QU_w-O7YuyDNGsy9xp0eMGaCyYhBY8HlTIeGQdBUK0KajrkqHbQaAme4EALw_wcB

Erről vakinek tapasztalatok? Kicsit zavar a lemez hiánya, mennyire megbízható.? Fiam megèrdemli hogy lassan lecserèljük a kb 8 èves XBox360t, bár mèg egèsz jól elműködik az is.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
Pécsen másfél nap alatt miket érdemes megnézni, mikre érdemes elmenni?
Kilátó étteremben érdemes vacsizni egyet? Olyan szépnek tűnik onnan a látkép képek alapján, de még sosem voltam. Élőben is olyan? (szombat este/hajnalban Amper klub kötelező nekem ezen a hétvégen elektronikus zenei vonal miatt, de ezen kívül)
kristóf17
PMFC Stadion 😀
#JC6
Lesz meccs vasárnap 17.00-kor😊 (már ha engedik a nézőket még)
NB2
miért ne engednék, abszolút nyitott a stadion, legfeljebb maszkozni kell, meg nem egymás szájába állni
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
Pécsen másfél nap alatt miket érdemes megnézni, mikre érdemes elmenni?
Kilátó étteremben érdemes vacsizni egyet? Olyan szépnek tűnik onnan a látkép képek alapján, de még sosem voltam. Élőben is olyan? (szombat este/hajnalban Amper klub kötelező nekem ezen a hétvégen elektronikus zenei vonal miatt, de ezen kívül)
kristóf17
PMFC Stadion 😀
#JC6
Lesz meccs vasárnap 17.00-kor😊 (már ha engedik a nézőket még)
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Pécsen másfél nap alatt miket érdemes megnézni, mikre érdemes elmenni?
Kilátó étteremben érdemes vacsizni egyet? Olyan szépnek tűnik onnan a látkép képek alapján, de még sosem voltam. Élőben is olyan? (szombat este/hajnalban Amper klub kötelező nekem ezen a hétvégen elektronikus zenei vonal miatt, de ezen kívül)
kristóf17
PMFC Stadion 😀
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
Pécsen másfél nap alatt miket érdemes megnézni, mikre érdemes elmenni?
Kilátó étteremben érdemes vacsizni egyet? Olyan szépnek tűnik onnan a látkép képek alapján, de még sosem voltam. Élőben is olyan? (szombat este/hajnalban Amper klub kötelező nekem ezen a hétvégen elektronikus zenei vonal miatt, de ezen kívül)
kristóf17
hát a Boccaccióról már lekéstél... pár évtizeddel 😛
több mint 2 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Pécsen másfél nap alatt miket érdemes megnézni, mikre érdemes elmenni?
Kilátó étteremben érdemes vacsizni egyet? Olyan szépnek tűnik onnan a látkép képek alapján, de még sosem voltam. Élőben is olyan? (szombat este/hajnalban Amper klub kötelező nekem ezen a hétvégen elektronikus zenei vonal miatt, de ezen kívül)
kristóf17
Niké szobor, a kilátás miatt szerintem megéri.
A pécsi planetárimban még nem voltam, de ha érdekel titeket az ilyen akkor megéri, mert amúgyis kevés működő van az országban.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 576 — Invisible man
Pécsen másfél nap alatt miket érdemes megnézni, mikre érdemes elmenni?
Kilátó étteremben érdemes vacsizni egyet? Olyan szépnek tűnik onnan a látkép képek alapján, de még sosem voltam. Élőben is olyan? (szombat este/hajnalban Amper klub kötelező nekem ezen a hétbégen elektronikus zenei vonal miatt, de ezen kívül)
kristóf17
Zsolnay negyed, sétálóutca, állatkert


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Pécsen másfél nap alatt miket érdemes megnézni, mikre érdemes elmenni?
Kilátó étteremben érdemes vacsizni egyet? Olyan szépnek tűnik onnan a látkép képek alapján, de még sosem voltam. Élőben is olyan? (szombat este/hajnalban Amper klub kötelező nekem ezen a hétvégen elektronikus zenei vonal miatt, de ezen kívül)

Szerkesztette: kristóf17
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
Az a vicc, hogy most felnyomták pl a telefon árakat legyen miből "engedni" 😁😁😁 ugye èn mèg megkaptam 46 ezerért a Oneplus100t (egyèbkènt eddig abszolút megèrte!!!!) most simán drágább egy 10sl minimum) direkt figyelem, más telefonnal is ez van.
dande
Én mondtam. Mocskos egy világ.
#JC6
csak a lehuzas....
a black friday nalam annyi, hogy ne vasarolj.
YoungZeeZee
Talán 2016-ban próbáltuk ki először az emag BF-t. Beko hűtő, 70 ezer. Nem kamuzok, 3 hónapig bírta. Nagy nehézségek árán - mivel akkor még nem volt a kedves román bajtársaknak magyarországi telephelyük - eljöttek érte, és hoztak egy másikat, egy "jobbat" 😀 amikor sok szabadidőm volt, olvasgattam vásárlói véleményeket. A kedvencem az volt, amikor nem érkezett magyar leírás, csak román 😀 meg hogy hiányoztak a csavarok, az alap volt 😀 de alkatrész is, meg törött tv, szóval minden.. 😀 soha többet emag 😀
#JC6
Hűtőszekrény magyar leírás nélkül? És sikerült bekapcsolni?
vpi
mi a lakást szereltük úgy fel annak idején, hogy mindent az (azóta megszűnt) ElectroPark-ból (Újbuda Center) vettünk, általában volt román, cseh, szlovák meg ilyen nyelvű használati útmutató, de magyar erősen elvétve.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Hazudni bűn !
Légy jó keresztény !
VvAlekosz
Uncsi vagy alkesz, menj igyál valamit. Tudsz te jobbat.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Az a vicc, hogy most felnyomták pl a telefon árakat legyen miből "engedni" 😁😁😁 ugye èn mèg megkaptam 46 ezerért a Oneplus100t (egyèbkènt eddig abszolút megèrte!!!!) most simán drágább egy 10sl minimum) direkt figyelem, más telefonnal is ez van.
dande
Én mondtam. Mocskos egy világ.
#JC6
csak a lehuzas....
a black friday nalam annyi, hogy ne vasarolj.
YoungZeeZee
Talán 2016-ban próbáltuk ki először az emag BF-t. Beko hűtő, 70 ezer. Nem kamuzok, 3 hónapig bírta. Nagy nehézségek árán - mivel akkor még nem volt a kedves román bajtársaknak magyarországi telephelyük - eljöttek érte, és hoztak egy másikat, egy "jobbat" 😀 amikor sok szabadidőm volt, olvasgattam vásárlói véleményeket. A kedvencem az volt, amikor nem érkezett magyar leírás, csak román 😀 meg hogy hiányoztak a csavarok, az alap volt 😀 de alkatrész is, meg törött tv, szóval minden.. 😀 soha többet emag 😀
#JC6
Hűtőszekrény magyar leírás nélkül? És sikerült bekapcsolni?
vpi
Mutasd már meg hogy hol írtam ilyet, lájkvadász.
#JC6
Hazudni bűn !
Légy jó keresztény !
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 816 — Patriot
Az a vicc, hogy most felnyomták pl a telefon árakat legyen miből "engedni" 😁😁😁 ugye èn mèg megkaptam 46 ezerért a Oneplus100t (egyèbkènt eddig abszolút megèrte!!!!) most simán drágább egy 10sl minimum) direkt figyelem, más telefonnal is ez van.
dande
Én mondtam. Mocskos egy világ.
#JC6
csak a lehuzas....
a black friday nalam annyi, hogy ne vasarolj.
YoungZeeZee
Talán 2016-ban próbáltuk ki először az emag BF-t. Beko hűtő, 70 ezer. Nem kamuzok, nem érkezett magyar leírás! 3 hónapig bírta. Nagy nehézségek árán - mivel akkor még nem volt a kedves román bajtársaknak magyarországi telephelyük - eljöttek érte, és hoztak egy másikat, egy "jobbat" 😀 amikor sok szabadidőm volt, olvasgattam vásárlói véleményeket. A kedvencem az volt, amikor nem érkezett magyar leírás, csak román 😀 meg hogy hiányoztak a csavarok, az alap volt 😀 de alkatrész is, meg törött tv, szóval minden.. 😀 soha többet emag 😀
#JC6
Hűtőszekrény magyar leírás nélkül? És sikerült bekapcsolni?
vpi
Mutasd már meg hogy hol írtam ilyet, lájkvadász.
#JC6
😀 | ne feszülj amikor nem kell |
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
Az a vicc, hogy most felnyomták pl a telefon árakat legyen miből "engedni" 😁😁😁 ugye èn mèg megkaptam 46 ezerért a Oneplus100t (egyèbkènt eddig abszolút megèrte!!!!) most simán drágább egy 10sl minimum) direkt figyelem, más telefonnal is ez van.
dande
Én mondtam. Mocskos egy világ.
#JC6
csak a lehuzas....
a black friday nalam annyi, hogy ne vasarolj.
YoungZeeZee
Talán 2016-ban próbáltuk ki először az emag BF-t. Beko hűtő, 70 ezer. Nem kamuzok, 3 hónapig bírta. Nagy nehézségek árán - mivel akkor még nem volt a kedves román bajtársaknak magyarországi telephelyük - eljöttek érte, és hoztak egy másikat, egy "jobbat" 😀 amikor sok szabadidőm volt, olvasgattam vásárlói véleményeket. A kedvencem az volt, amikor nem érkezett magyar leírás, csak román 😀 meg hogy hiányoztak a csavarok, az alap volt 😀 de alkatrész is, meg törött tv, szóval minden.. 😀 soha többet emag 😀
#JC6
Hűtőszekrény magyar leírás nélkül? És sikerült bekapcsolni?
vpi
Mutasd már meg hogy hol írtam ilyet, lájkvadász.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 731
De tudjátok, hogy amit JC6 mond az úgy van és kész. Nyilván az üzlet hibája, hogy egy harmadik fél által gyártott termék szar 😀
Hanni
Soha nem mondtam ilyet.