Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Elkezdtem a kresz-tanfolyamot, tudtok adni pár tippet, hogy honnan érdemes tanulni és hol találok jó gyakorlófeladatokat?jjncaa
Van elektronikus gyakorlóprogram is, ami ugyanúgy működik, mint a vizsgáztatószoftver (bár nekem gyanús, hogy nem az összes lehetséges kérdés van benne), az autósiskolától elvileg megszerezhető.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én a tesztre a legegyszerűbb módszerrel készültem fel: végigmentem a teljes tesztkönyvön, aztán amiket elsőre rosszul ixeltem azokon végigmentem mégegyszer... Élesben én lettem kész elsőnek a teremben, 0 hibaponttal 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
Elkezdtem a kresz-tanfolyamot, tudtok adni pár tippet, hogy honnan érdemes tanulni és hol találok jó gyakorlófeladatokat?jjncaa
 www.libri.hu/konyv/duka_gyula.autovezetok-tankonyve-b-kategorias-jarmuvezetoi-vizsgahoz-1.html
 www.libri.hu/konyv/duka_gyula.a-jarmuvezetoi-vizsga-teszt-kerdeseinek-gyujtemenye-2.html

két éve ennek a könyvnek az akkori kiadásai voltak ajánlottak a puhatestű iskolában. a vizsga meg olyan volt, mintha a tesztkönyvből (fény)másolták volna ki a kérdéseket.
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Elkezdtem a kresz-tanfolyamot, tudtok adni pár tippet, hogy honnan érdemes tanulni és hol találok jó gyakorlófeladatokat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a tiszteletteljes kérdésem volt, van e vkinek Sony J Sony E estleg Sony SP telefonja és ha igen melyek a tapasztalatok?(Samsungról Nokiáról és más egyén finomságokról ne próbáljatok meggyőzni túlságosan márka hű vagyok 😛)
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Ez változó, mi pl. haverokkal egy magántanyára jártunk (sajnos azóta el kellett adni). Volt ott egy kis tó szarásig tömve halakkal, a végén már pvc csőre meg sima madzagra kötöttük a szereléket és úgy is 5 percenként volt kapás 😊 Spitz bottal fogtuk a kiló fölötti pontyokat... Itt értelemszerűen kb. 2 ropiból megvolt minden (spitz bot, damil, ólom, horgok), és annyi halat fogtunk hogy 5-en bőven jól laktunk belőle... Szóval költséghatékony volt a dolog 😊
Rataxes
Életem első és egyetlen sikeres pecázása, spiccbottal fogtam egy 4-5 kilós pontyot 😊 Jobbnak láttam visszavonulni 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kutyára drága hobbi amúgy, ahogy kapom tőlük az infókat.
Oké, van aki elissza, és az is igaz, hogy az ember kőccsön a hobbijára.laccoo74
Ez változó, mi pl. haverokkal egy magántanyára jártunk (sajnos azóta el kellett adni). Volt ott egy kis tó szarásig tömve halakkal, a végén már pvc csőre meg sima madzagra kötöttük a szereléket és úgy is 5 percenként volt kapás 😊 Spitz bottal fogtuk a kiló fölötti pontyokat... Itt értelemszerűen kb. 2 ropiból megvolt minden (spitz bot, damil, ólom, horgok), és annyi halat fogtunk hogy 5-en bőven jól laktunk belőle... Szóval költséghatékony volt a dolog 😊

csajozzál az vadászösztönös, mondjuk a belezésig ne menj el, de ez a lógatom-lógatomba ugyan mi a ...sutianap
Igen, az is vadászösztönös, de más fajta 😊 Egyébként meg ezen kár vitázni, van aki pecázni szeret, van aki hegyet mászni, más meg mittudomén sportfogadni 😊 Nyilván nem fogják meggyőzni egymást hogy miért jobb az egyik mint a másik, kb. mintha zenei ízlésen vitatkoznánk ("de biza a hörgős metál jobb mint a tucctuccmulatós" 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Valaki szereltetett be klímát mostanában vidéken?
Mibe fáj?
Merthogy az egy dolog, hogy mennyiért hirdetik... 😀catattack
120-tól felfelé, ha jól tudom, de egy normális, amelyik nem duplázza meg a villanyszámlát, az már 200 k alapból, de most tényleg másfél-két hetekre tudnak csak időpontot adni.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nem tudjátok lakó-pihenő övezetben milyen építési engedélyeket adhatnak ki az illetékes hatóságok? Értem ezalatt, hogy egy karosszériás műhely szerintem egy ilyen övezetben nem lehetne építhető.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha már a kérdések bármiről topicban vagyunk.
Mi a jó abban , hogy ülsz a vízparton, szénné csípnek a szúnyogok, és még dumálni sem lehet, mert rögtön lepisszegnek, hogy elzavarom a halakat, akik úgy tudom full süketek?
Életemben kétszer voltam pecázni, csúnya bekarmolás lett belőle, de halat nem is láttunk.
Opsz, lehet, hogy válaszoltam is a saját kérdésemre!laccoo74
Rendhagyó volt a miénk. barátom nevelőapja is ott volt, meg anyukája. Azt a műsort vazzeg...brutál volt. Közben be is ittunk azért.kishaszi
Ahogy kell!Uff!laccoo74
Egy ismerősöm sztorija:
Beszélgetnek a haverral, hogy kellene már menni pecázni. Hallja ezt a beszélgetést a városi munkatárs, aki éppen valami megbeszélés okán ott volt. Mondja, hogy ha lehet, akkor ő is becsatlakozna, mert nincs errefelé helyismerete. Persze jöhetsz, akkor délután indulunk, jó? jó!
Ki is mentek a vízhez, vitték a srácot, pecázgattak, iddogáltak, beszélgettek, bár a srác kicsit csendes volt, meg meresztgette a szemét az elején.
Visszafelé kérdezik a vendéget, hogy okés volt-e minden. Akkor mondja, hogy okés volt, csak egy kicsit meglepődött, hogy tényleg pecázni mennek, mert náluk a "megyünk pecázni" igazából azt jelenti, hogy "megyünk kurvázni".Atari
Nem volt hozzászokva ahhoz, hogy vidéken nevén nevezzük a dolgokat! 😀
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ha már a kérdések bármiről topicban vagyunk.
Mi a jó abban , hogy ülsz a vízparton, szénné csípnek a szúnyogok, és még dumálni sem lehet, mert rögtön lepisszegnek, hogy elzavarom a halakat, akik úgy tudom full süketek?
Életemben kétszer voltam pecázni, csúnya bekarmolás lett belőle, de halat nem is láttunk.
Opsz, lehet, hogy válaszoltam is a saját kérdésemre!laccoo74
Rendhagyó volt a miénk. barátom nevelőapja is ott volt, meg anyukája. Azt a műsort vazzeg...brutál volt. Közben be is ittunk azért.kishaszi
Ahogy kell!Uff!laccoo74
Egy ismerősöm sztorija:
Beszélgetnek a haverral, hogy kellene már menni pecázni. Hallja ezt a beszélgetést a városi munkatárs, aki éppen valami megbeszélés okán ott volt. Mondja, hogy ha lehet, akkor ő is becsatlakozna, mert nincs errefelé helyismerete. Persze jöhetsz, akkor délután indulunk, jó? jó!
Ki is mentek a vízhez, vitték a srácot, pecázgattak, iddogáltak, beszélgettek, bár a srác kicsit csendes volt, meg meresztgette a szemét az elején.
Visszafelé kérdezik a vendéget, hogy okés volt-e minden. Akkor mondja, hogy okés volt, csak egy kicsit meglepődött, hogy tényleg pecázni mennek, mert náluk a "megyünk pecázni" igazából azt jelenti, hogy "megyünk kurvázni".

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha már a kérdések bármiről topicban vagyunk.
Mi a jó abban , hogy ülsz a vízparton, szénné csípnek a szúnyogok, és még dumálni sem lehet, mert rögtön lepisszegnek, hogy elzavarom a halakat, akik úgy tudom full süketek?
Életemben kétszer voltam pecázni, csúnya bekarmolás lett belőle, de halat nem is láttunk.
Opsz, lehet, hogy válaszoltam is a saját kérdésemre!laccoo74
Rendhagyó volt a miénk. barátom nevelőapja is ott volt, meg anyukája. Azt a műsort vazzeg...brutál volt. Közben be is ittunk azért.kishaszi
Ahogy kell!Uff!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ha már a kérdések bármiről topicban vagyunk.
Mi a jó abban , hogy ülsz a vízparton, szénné csípnek a szúnyogok, és még dumálni sem lehet, mert rögtön lepisszegnek, hogy elzavarom a halakat, akik úgy tudom full süketek?
Életemben kétszer voltam pecázni, csúnya bekarmolás lett belőle, de halat nem is láttunk.
Opsz, lehet, hogy válaszoltam is a saját kérdésemre!laccoo74
embere válogatja. én pl elég pörgős és stresszes munkát végzek, egész nap csörög a telefon, jönnek az emailek, rohangálás és mindenki várja a megoldást. vízparton viszont nyugalom van, mókázás a haverokkal és még véletlenül sem sietünk sehova.

nemrég a pilisben voltunk egy tavon, olyan eldugott helyen, hogy még térerő sem volt. le nem tudom írni neked azt az érzést, hogy egész nap nem csörgött a telefon. én ezért járok, ha ritkán eljutok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha már a kérdések bármiről topicban vagyunk.
Mi a jó abban , hogy ülsz a vízparton, szénné csípnek a szúnyogok, és még dumálni sem lehet, mert rögtön lepisszegnek, hogy elzavarom a halakat, akik úgy tudom full süketek?
Életemben kétszer voltam pecázni, csúnya bekarmolás lett belőle, de halat nem is láttunk.
Opsz, lehet, hogy válaszoltam is a saját kérdésemre!laccoo74
Rendhagyó volt a miénk. barátom nevelőapja is ott volt, meg anyukája. Azt a műsort vazzeg...brutál volt. Közben be is ittunk azért.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én nem vagyok pecás, csak párszor volt hozzá szerencsém, de szerintem kurva fílinges dolog 😊 Szerintem eleve benne van egyes férfiakban egyfajta vadászösztön, engem legalábbis vonz hogy magam ejthetem el az étkemet 😊 (kivégezni/kibelezni mondjuk már nem annyira szeretem, ez a része a haveromra maradt)Rataxes
csajozzál az vadászösztönös, mondjuk a belezésig ne menj el, de ez a lógatom-lógatomba ugyan mi a ...sutianap
Ja, és van egy rakat pecás cimbim, de a halat mindegyik zsigerből utálja!
Kutyára drága hobbi amúgy, ahogy kapom tőlük az infókat.
Oké, van aki elissza, és az is igaz, hogy az ember kőccsön a hobbijára.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Én nem vagyok pecás, csak párszor volt hozzá szerencsém, de szerintem kurva fílinges dolog 😊 Szerintem eleve benne van egyes férfiakban egyfajta vadászösztön, engem legalábbis vonz hogy magam ejthetem el az étkemet 😊 (kivégezni/kibelezni mondjuk már nem annyira szeretem, ez a része a haveromra maradt)Rataxes
csajozzál az vadászösztönös, mondjuk a belezésig ne menj el, de ez a lógatom-lógatomba ugyan mi a ...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én nem vagyok pecás, csak párszor volt hozzá szerencsém, de szerintem kurva fílinges dolog 😊 Szerintem eleve benne van egyes férfiakban egyfajta vadászösztön, engem legalábbis vonz hogy magam ejthetem el az étkemet 😊 (kivégezni/kibelezni mondjuk már nem annyira szeretem, ez a része a haveromra maradt)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha már a kérdések bármiről topicban vagyunk.
Mi a jó abban , hogy ülsz a vízparton, szénné csípnek a szúnyogok, és még dumálni sem lehet, mert rögtön lepisszegnek, hogy elzavarom a halakat, akik úgy tudom full süketek?
Életemben kétszer voltam pecázni, csúnya bekarmolás lett belőle, de halat nem is láttunk.
Opsz, lehet, hogy válaszoltam is a saját kérdésemre!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Túl gyakorlatias vagy 😉
Látod, én úgy is el voltam, hogy csak a sörökkel foglalkoztam, meg hallgattam cimbi szüleinek évődését😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ha nem teszel horgot a végére, nem kell engedély. 😉Sobri Jóska
de horog nélkül max a rosszlanyokon lesz kapasod 😊gabtsi
Úgyse azért lógatod, hogy legyen mit enned, hanem a feeling miatt.Sobri Jóska
főleg h amúgy semmi olyat nem eszem, ami (édes) vízben él.
de amit te mondasz az a stégen ücsörgés, ami szintén jó, csak a vadászösztönömet nem elégíti ki, ahogy rosszlányok sem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 029 — #NoStress
Azért csak szép az, ha fog is valamit az ember. Én elkísértem hétvégén pecázni cimborát, én ugye nem horgászom, de neki sikerült egy majd 2 kilós pontyot fognia, és külsősként is jó érzés volt a sikere részese lenni. Aztán ment is vissza a halacska a vízbe.kishaszi
Oké, de számomra valahogy ez a metódus mégse a siker tökéletes definíciója.
Bár elismerem, mielött gabtsi újabb rosszlányos hasonlatot hoz, hogy ennek is meg van a maga szépsége és örömfaktora.
Amikor faterom elvitt pecázni, én jobban szerettem az úszóra célbadobálni apró kövekkel, mint türelmesen kivárni, hogy fogjon valamit, amire semmi szükségünk sincs. Így aztán többet nem vitt horgászni, inkább fociztunk vagy kártyáztunk.

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért csak szép az, ha fog is valamit az ember. Én elkísértem hétvégén pecázni cimborát, én ugye nem horgászom, de neki sikerült egy majd 2 kilós pontyot fognia, és külsősként is jó érzés volt a sikere részese lenni. Aztán ment is vissza a halacska a vízbe.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 029 — #NoStress
Ha nem teszel horgot a végére, nem kell engedély. 😉Sobri Jóska
de horog nélkül max a rosszlanyokon lesz kapasod 😊gabtsi
Úgyse azért lógatod, hogy legyen mit enned, hanem a feeling miatt.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ha nem teszel horgot a végére, nem kell engedély. 😉Sobri Jóska
de horog nélkül max a rosszlanyokon lesz kapasod 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha nem teszel horgot a végére, nem kell engedély. 😉Sobri Jóska
Egy állat vagy😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."