Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Meg azt az anyagot, amit a panelprogramban szigetelésre használnak.Nekünk a céghez bogármérnököt kellett hívni, hogy megszabaduljunk a dögöktől.
Más kérdés:
Panini 2012/2013 Bl kártyát gyűjt valaki?Esetleg cserél?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
ja redőnytokot szeretik


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Hazaérve 6 haldokló darázs fogadott. Azóta kinyírtam még 3-mat, és még legalább 6 élő van...
Elképzelhető, h ezek valamikor csoportosan bejöttek a bukóra nyitott ablakon, vagy van egy darázsfészkem itt a panellakásban? Ha fészkük lenne akkor nem tavasszal lehetne ilyen?
Mi a faszt tudok egyáltalán tenni? Mert egy darázst leütök nem baj, de így h már 9 hulla mellett legalább 6 elő lokalizálva van, kezdek parázni...Black_Adder
A redőny környékére esetleg befészkelték magukat. Ha megtalálod, teríts magadra (fejedre) a család valamely női tagjának necctrikóját vagy hálóingjét, aztán partvissal kotord le, ablak becsuk és ha szerencséd van, nem szállt rád ötven.....
Ha lódarázs lenne, az már neccesebb......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Hazaérve 6 haldokló darázs fogadott. Azóta kinyírtam még 3-mat, és még legalább 6 élő van...
Elképzelhető, h ezek valamikor csoportosan bejöttek a bukóra nyitott ablakon, vagy van egy darázsfészkem itt a panellakásban? Ha fészkük lenne akkor nem tavasszal lehetne ilyen?
Mi a faszt tudok egyáltalán tenni? Mert egy darázst leütök nem baj, de így h már 9 hulla mellett legalább 6 elő lokalizálva van, kezdek parázni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Dropbox?Sobri Jóska
Értem az ötletet, csak...
Az a baj, hogy már a telómról nem tudom áttölteni a gépre (ez volna a feladat, mert anyósomék gépére próbálom átrakni a kislány képeit), a telómról meg csilliárd idő volna átteni ebbe a boxba...
Vagy félreértettem valamit.Bazzani
Keresel egy wifit feltöltöd dropbox/akármilyen felhőbe, aztán leszeded a gépre.
De egyébként itt egész jól kivan vesézve a történet:
 talk.sonymobile.com/thread/59440
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Be tudod állítani az automatikus képfeltöltést, így ha wifi közelbe kerülsz egyből felpakolja az android rendszer az új fotókat a google+ felületre. Ez persze még nem lesz publikus, csak Te látod őket.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
"Az MTP=Media Transfer Protocol, azaz médialejátszóként ismeri fel a telefonod, nem pedig pendriveként."
Ez a probléma merült fel nálam is. (Sony Xperia Pro) Ezért nem tudom róla letölteni a képeket a gépre.
A gépen XP van.
Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy ez sikerüljön?Bazzani
Veszel 1-2 ezer forintért egy memóriakártya-olvasót.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dropbox?Sobri Jóska
Értem az ötletet, csak...
Az a baj, hogy már a telómról nem tudom áttölteni a gépre (ez volna a feladat, mert anyósomék gépére próbálom átrakni a kislány képeit), a telómról meg csilliárd idő volna átteni ebbe a boxba...
Vagy félreértettem valamit.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Dropbox?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Az MTP=Media Transfer Protocol, azaz médialejátszóként ismeri fel a telefonod, nem pedig pendriveként."
Ez a probléma merült fel nálam is. (Sony Xperia Pro) Ezért nem tudom róla letölteni a képeket a gépre.
A gépen XP van.
Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy ez sikerüljön?

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
volt itt a forumon korábban nfl mezes téma, az hova lett?

edit: megvan, boltok, üzeletek...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Beírod google-be hogy pdf to jpg converter (szerk.: ha azt is melléírod hogy "online" akkor telepítened sem kell semmi programot). Ezzel átkonvertálod. Utána akármilyen képszerkesztő progival ráteszed a képet, majd pdf creatorral pdf-be nyomtatod. Lehet van egyszerűbb módja is, de ez biztosan működik 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
nem tudja valaki, hogy pdf-re képet hogyan lehet tenni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Második alkalommal vettük igénybe ezt a terméket, ami nagyon bevállt!
laccoo74
Csatlakozom, ez hatásos szer a kis g****-re

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Patikába megveszed - acidum aceticum glaciale, benzin a többi rozmanos


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha van otthon vegyész/gyógyszerész úgy könnyű. én ennek a feléről nem is hallottam 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Jégecet, domestos spricni, hangyaspré és a végin benzin. Nem voltak túlélők, igaz sikerült lokalizálnom a bolyt. Jóöreg sebbenzin mindentvisz.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
kihívtam egy szakit, 10kért ilyen mikorgömböket szór szét, garanciával.

nekem semmi otthoni házipraktika nem vált be, bár a sütőport csak ma hallottam. kíváncsi leszek ez mit dob a helyzeten, mert tarthatatlan lassan.gabtsi
Sütőport kipróbáltam, lósz.rt sem ért, szinte hallottam, ahogy a hangyák röhögtek rajta!
Azért Morteint érdemes otthon tartani, soha nem lehet tudni!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kihívtam egy szakit, 10kért ilyen mikorgömböket szór szét, garanciával.

nekem semmi otthoni házipraktika nem vált be, bár a sütőport csak ma hallottam. kíváncsi leszek ez mit dob a helyzeten, mert tarthatatlan lassan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
hangyairtással kapcsolatban van valakinek tapasztalta ? szakember kellene.gabtsi
Kinti, benti, hideg vagy melegburkolaton. Múlthéten végeztem ki egy egész bolyt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Online filmnézésre tud valaki biztonságos oldalt?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
hangyairtással kapcsolatban van valakinek tapasztalta ? szakember kellene.gabtsi
Mi első körben szakembert hívtunk, ami aránytalanul drága volt.
Második alkalommal vettük igénybe ezt a terméket, ami nagyon bevállt!

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hangyairtással kapcsolatban van valakinek tapasztalta ? szakember kellene.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
Csak a Nemzeti Dohánybolt!
Tessék jobban figyelni.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
inkább egyetem mellett kocsmát


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER