Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 320
Amikor beindul a rendes NFL szezon a Tippmixen (a lottózóban feladó X-elősön nem netesen) szokott lenni a liga bármely meccsére fogadás?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Most járt nálam egy futár, és hozott egy kissé beázott, elszakadt amúgy ruhákat tartalmazó csomagot.
Kibontottuk, ahogy kell, szemre "csak" nedvesek lettek a ruhák.
Viszont töltöttünk egy kárbejelentőt, arra egy 10 rugós kárt írt a cég alkalmazottja.
Ezen elismeri, hogy az ő cégük hibázott, és abban maradtunk, hogy hívjam a feladót, és nekik is jelezzem a problémát.
Ezt meg is tettem, nagyon kedvesek voltak,de nekik még nem volt ilyen esetük, ezért türelmet kértek, amíg felveszik a kapcsolatot a futárcéggel.
Valakinek volt már hasonlóban része?Mire lehet számítani?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én a helyedben biztos hozzátennék még 10 rugót ha már kétszázért veszek tv-t 😊 Egyrészt a 2 HDMI kevés, ha a sz.gép meg a médiabox mellé vennél esetleg később egy xboxot/bármit, máris meg vagy lőve a 6100-zal. De szerintem már a beépített WIFI is megér annyit.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
😀 jogos,késő van sorry. Megnéztem és igazad van teljesen,számszerűsítve ahol venném ott 13.000-el olcsóbb a 6100,azt hiszem innentől kezdve nekem kell eldönteni hogy megér e ennyit vagy sem. Köszönöm még egyszer a segítségeteket.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
😀 Ugyanott jártunk ha megnézed az előző hsz.-t. A smart/USB/HDMI témán kívül még a beépített wifi tűnik lényegesebb különbségnek. A 6400-assal ha van WIFI-s routered akkor dugdosás nélkül meg tudod osztani a számítógépen lévő tartalmat (filmet/képeket/zenét), a 6100-ason viszont csak vezetékes hálózaton vagy HDMI-vel. A hatvankettest én nem venném a már említett képfrissítési probléma miatt.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Itt van a 3 delikvens,a 6400-as smart 3d,a 6100-as smart nélküli a 6200 viszont érdekes mert ellenben az előző 2-vel itt 100Hz-t írnak még a másik kettőnél 200 ami akkor valójában 100,6-os sorozat mindegyik.
 www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/productcompare?prda=UE46F6400AWXXH&prdb=UE46F6100AWXXH&prdc=UE46F6200AWXZH

szerk: igen de a 6100 ahogy nézem 100Hz,másik kettőnél ez 200.

Ja és itt venném meg br. 210.000-ért:
 www.muszakiudvar.hu/shop.php?todo=item&vproduct_id=5369&vcategory_id=15

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Na, közben ránéztem... Ha nem kell Smart, valamint megelégszel 2 HDMI és 1 USB bemenettel akkor van 6100 40k-val olcsóbban:
 www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/productcompare?prda=UE46F6400AWXXH&prdb=UE46F6200AWXZH&prdc=UE46F6100AWXXH

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A 200 Hz CMR az a valós 100 Hz, ahogy a cikkben is írják... Ha 100 Hz CMR van ráírva (gyanús hogy az ötösökön az van), akkor az valójában nem 100 Hz 😊
szerk.: Melyiket nézted 10k-val olcsóbban?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Lehet hogy nem jó infót nézek de ennél 200Hz-t írnak de olvasom a linkedet is.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez a chromecast számomra ismeretlen fogalom de amit mondasz a hdmi kábellel és ez által a smart funkció fölöslegességével kapcsolatban azon látod el sem gondolkodtam pedig jogos amit mondasz,eddig is az volt ha meccset néztem egy ablak mint a tv-re teljes képernyőre és ott néztem,monitoron pedig még 1 vagy 2 meccs osztva pedig gyakorlatilag eddig is "netezhettem" a tv-n csak nem a beleépített funkció segítségével hanem a hdmi-vel. Megnézem még egyszer az összehasonításban,ahogy mondtam ha jól emlékszem kicsivel több mint 10.000 ft a különbség amiben van smart mint amiben nincs de akkor fölöslegesen nem fizetem ki. Köszönöm a segítséget srácok!Joco
Azért a képfrissítési frekvenciának nézz utána, ahogy már írtam az 5-össel kezdődő verziókra is ráírták hogy 100 Hz, de valójában kamu. Nem tudom szabad-e más oldalról linkelni, de ha nem épp van itt egy adminunk úgyhogy max. kivágja 😊 Itt, a képfrissítés címszó alatt olvashatsz a témáról. Nagyon jó, mindenre kiterjedő kis cikk szerintem, google-vel az E széria leírását is megtalálod ugyanezen címmel, de F-et nem találtam, lehet még nincs is... Viszont topicja valószínű van ugyanezen oldal fórumán, ott utána tudsz kérdezni.
A 100 Hz szerintem megéri már azt a 10 k-t 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ez a chromecast számomra ismeretlen fogalom de amit mondasz a hdmi kábellel és ez által a smart funkció fölöslegességével kapcsolatban azon látod el sem gondolkodtam pedig jogos amit mondasz,eddig is az volt ha meccset néztem egy ablak mint a tv-re teljes képernyőre és ott néztem,monitoron pedig még 1 vagy 2 meccs osztva pedig gyakorlatilag eddig is "netezhettem" a tv-n csak nem a beleépített funkció segítségével hanem a hdmi-vel. Megnézem még egyszer az összehasonításban,ahogy mondtam ha jól emlékszem kicsivel több mint 10.000 ft a különbség amiben van smart mint amiben nincs de akkor fölöslegesen nem fizetem ki. Köszönöm a segítséget srácok!

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
a hdmi-s rákötésnél nincs nagyobb okosság...jjncaa
Azért az Allshare/DLNA alapú megosztás elég nagy királyság, bár úgy csak "médialejátszóként" működik a tévé, tehát netezésre nem alkalmas, viszont dugdosás nélkül tudsz filmet nézni (mondjuk asszem Te már írtad korábban hogy nincs meg hozzá a technikai háttér).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Viszont az hogy smart,nem smart ha jól néztem kb 10.000 ft különbséget jelent. Nem is használtad soha ezt a funkciót?Joco
kipróbáltam, tök jó, hogy megy rajta a twitter, facebook meg böngészni is lehet, de a tévé az akkor is csak tévé, hiába próbálják ilyen dolgokkal megspékelni

nem néztem végig a kínálatot, hogy mennyire lett a smart és a 3d szériatartozék, ha esetleg ebben a kategóriában van olyan, amiben nincsenek és így olcsóbb a készülék, akkor azt válaszd, mert amúgy nem érnek semmit

a hdmi-s rákötésnél nincs nagyobb okosság, bár most a chromecast jelenti az USA-ban a hatalmas nagy újítást 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem tudom hogy az F szériánál hogy van, de a D-nél és az E-nél csak 6xxx felett volt valós 100 Hz, azokban meg már alapból benne van a 3d meg a smart is. Szóval gyakorlatilag ha jó képminőséget és folyamatos képet akartál ezeket is meg kellett fizetni. Akkoriban eléggé utána jártam, és még így sem nagyon találtam jobb vételt más gyártó palettáján.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
A jelenlegi Sony hd ready tv is hdmi kábellel van összekötve a géppel csak mivel közeleg A szezon és a Sony ahol most vagyok (jóval nagyobb szoba) már kicsi (32col) gondoltam beújítani,szóval a hdmi meg lenne oldva. Viszont az hogy smart,nem smart ha jól néztem kb 10.000 ft különbséget jelent. Nem is használtad soha ezt a funkciót?

Ja a gyűjtéssel kapcsolatban kösz a tanácsot,gyűjthetnénk felesbe rá és megvesszük közösen,1 hétig nálad lenne aztán 1 hétig nálam 😀

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Van valakinek tapasztalata/véleménye erről a smart tv-ről vagy a mostani Samsung televíziókról jó/rossz benyomása?
 www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/led-tv/UE46F6400AWXXH-specJoco
nekem ehhez hasonló van, nagyon jó készülék, de azt kell mondjam, a smart funkció és a 3d teljesen felesleges

szerezz be egy hdmi-kábelt és úgy helyezd el a tévét a lakásban, hogy az elérjen a gépedig, a 3d kifutóban van, a smartot pedig így ki is váltottad

vagy gyűjts egy UHD-re xD
 www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/uhdtv/UE85S9STXXH


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Van valakinek tapasztalata/véleménye erről a smart tv-ről vagy a mostani Samsung televíziókról jó/rossz benyomása?
 www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/led-tv/UE46F6400AWXXH-spec

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
csak a szerkesztők látják

Ezek az aláírások vajon tényleg az adott játékos keze nyomát viselik, vagy kamu a duma?laccoo74
nem kamujjncaa
Már meg is rendeltem egy Panini 2010-es csomagot.Garantált gyári csomagolásban, mezdarabos, aláírt kártyákkal.
Ha lenne benne Tíbós,tudnék rá egy tuti vevőt!😀laccoo74
szerintem tévedsz, Sobrinak már tutira megvan az összes eredeti Tibós mez, aláírva, keretezve, nem kell neki mezdarab 😊slowmotion
nemissobriharomté!sutianap
my bad. őt már régen láttam megnyilvánulni.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
csak a szerkesztők látják

Ezek az aláírások vajon tényleg az adott játékos keze nyomát viselik, vagy kamu a duma?laccoo74
nem kamujjncaa
Már meg is rendeltem egy Panini 2010-es csomagot.Garantált gyári csomagolásban, mezdarabos, aláírt kártyákkal.
Ha lenne benne Tíbós,tudnék rá egy tuti vevőt!😀laccoo74
szerintem tévedsz, Sobrinak már tutira megvan az összes eredeti Tibós mez, aláírva, keretezve, nem kell neki mezdarab 😊slowmotion
nemissobriharomté!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
csak a szerkesztők látják

Ezek az aláírások vajon tényleg az adott játékos keze nyomát viselik, vagy kamu a duma?laccoo74
nem kamujjncaa
Már meg is rendeltem egy Panini 2010-es csomagot.Garantált gyári csomagolásban, mezdarabos, aláírt kártyákkal.
Ha lenne benne Tíbós,tudnék rá egy tuti vevőt!😀laccoo74
szerintem tévedsz, Sobrinak már tutira megvan az összes eredeti Tibós mez, aláírva, keretezve, nem kell neki mezdarab 😊
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hol lehet ezeknek az ertekenek utánanézni? Van nekem is pár NBA-s jó régről.Rataxes
 www.beckett.com/price-guides/basketball

Azt hiszem ez egy elég mérvadónak mondható oldal.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Írd meg, hogy mik érdekelnének. Csapat. játékos. Mondjuk főleg Pats van, de vannak más csapatból si mezdarabos, vagy aláírt kártyák.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Egy ilyen dobozt rendeltem.12 dollárba került+posta.
Grafi jól értettem, csak lehet, hogy rosszul fogalmaztam.Ebben a csomagban van mezdarabos, aláírt kártya garantáltan.
Boltolhatunk a kártyákkal, ha érdekel, de ezt inkább tegyük privátban.Nem akarok off lenni.
Rata, ebayon be tudod lőni a kártyáid értékét.
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 412
ami itthon lehetett kapni ujsagosnal kosarkartyat azok ertektelenek.mivel angol nemet az iras rajta.ha csak angolul van rajta akkor popec...az arak egy erre szakosodott magazinban jelent meg.Nflest lapozgattam csak.konkretan evek es kiadok serint voltak csoportositva..Az h most hol lehet ilyen ujsagot kezbe venni nem tudom .Google:a jatekos neve,kiado ceg,sorszam..probald igy.
Azt a boltot h szerettem..hivtak is a bp cowboysba de akkor mat soccer volt nalam.mostanaban eszembe jut h kicker vagy foleg punter poszton hasznos lennek gyakorlassal.a hangtimeom jo a fociban no meg az ero is de ez nem tul relevans ..de jatszani a gondolatokkal jo😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ajánlom a legutóbbi AlleyOop podcastet a sport1 honlapján megtaláljátok, pont a sportkártyákról volt benne szó laza 1,5 órán keresztül 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter