Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hol lehet ezeknek az ertekenek utánanézni? Van nekem is pár NBA-s jó régről.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 412
a pannini is gyart mar ilyeneket?a 90es evek elejen kozepen nagyon sok ilyen kartyam volt .pesten a deak mogott volt erre szakosodozz bolt.Kosar foci soccer es usa import volt.Mondjuk en kanadabol kaptam neha origi score markajut.Az ujsagot mindig neztem h mennyit ernek..azota csak par darab van meg.Emmit smith troy aikman es ehy megabust heat schuler vagy ki.remenykedem h egyszer draga lesz es el tudom majd adni..de a kartya markaja tipusa haattt.😕
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Vannak olyan videók, amikor ott ül xy, és írogatja alá a kártyákat. Gondolom jó kis summát kapnak érte, úgyhogy megéri kiosztani azt a 1-200 aláírást. Azért ezek erősen limitált példányszámúak.

Már meg is rendeltem egy Panini 2010-es csomagot.Garantált gyári csomagolásban, mezdarabos, aláírt kártyákkal.
Ha lenne benne Tíbós,tudnék rá egy tuti vevőt!😀laccoo74
Biztos jól értetted? Szerintem a komplett dobozra vonatkozik, hogy garantáltan van benne aláírt és mezdarabos is. Honnan rendelted amúgy?
Ha érdekel van elég sok kártyám. Boltolhatunk. Persze ezek nem komplett csomagok, hanem egyedi kártyák.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Itt most arra vonatkozott a kérdés hogy az adott játékos valóban maga írta-e alá kézzel a kártyát? Mert ebben kételkedem... Tényleg igaz? Én azt hittem hogy max. annyiról van szó hogy ezek ilyen ritkább, limitált darabok amire esetleg a játékos aláírása is rá van nyomtatva.Rataxes
Ha megjön a cucc, beszámolok róla.
Amúgy, meg, mint írtam, a kisfiamnak lesz, tehát nem az aláírás a lényeg, hanem az, hogy érdekli apa kedvenc sportja.😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Itt most arra vonatkozott a kérdés hogy az adott játékos valóban maga írta-e alá kézzel a kártyát? Mert ebben kételkedem... Tényleg igaz? Én azt hittem hogy max. annyiról van szó hogy ezek ilyen ritkább, limitált darabok amire esetleg a játékos aláírása is rá van nyomtatva.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
csak a szerkesztők látják

Ezek az aláírások vajon tényleg az adott játékos keze nyomát viselik, vagy kamu a duma?laccoo74
nem kamujjncaa
Már meg is rendeltem egy Panini 2010-es csomagot.Garantált gyári csomagolásban, mezdarabos, aláírt kártyákkal.
Ha lenne benne Tíbós,tudnék rá egy tuti vevőt!😀
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
csak a szerkesztők látják

Ezek az aláírások vajon tényleg az adott játékos keze nyomát viselik, vagy kamu a duma?laccoo74
nem kamu


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 214 — E/1
Hol a francban van ,hogy -hogy áll a kedvenc csapatos rész?
ranglista!

nem találom...


köszi 😉

ÚJPEST , ATLETI , WHUFC
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Vannak ezek az NFL-es sportkártyák /Panini, Topps stb/.
A kisfiamnak szeretnék vásárolni , mert a foci is érdekli, nemcsak a gurulós.
Ebayen nézelődtem, találtam pár jónak tűnő terméket.
Lenne egy-két kérdésem, valaki esetleg tudna rá válaszolni:
- Nálunk esetleg nem forgalmazza valaki?
- Csomagot szeretnék vásárolni, nem egyéni kártyát.Azt olvastam a termékleírásban, hogy garantáltan van közte mezdarabos, dedikált kártya is.
Ezek az aláírások vajon tényleg az adott játékos keze nyomát viselik, vagy kamu a duma?
Várom a válaszokat.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Van vki aki Csehországban él(t)? Ha igen lenne hozzá néhány kérdésem PM-ben.empty taxi
nekem van cseh ismerősöm, ha az jó. (csak angolul írd meg a kérdéseid)Amadeus91
Az a baj h olyan kéne aki Magyarországon is élt, de végre elértem azt az ismerősömet, aki idén diplomázott cseh szakon és mint kiderült azért nem vette fel a telefont mert épp kint van Csehországban nyári egyetemen 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Van vki aki Csehországban él(t)? Ha igen lenne hozzá néhány kérdésem PM-ben.empty taxi
nekem van cseh ismerősöm, ha az jó. (csak angolul írd meg a kérdéseid)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
A Westendben van olyan telefonos üzlet ahol az ott vásárolt fóliát fel is teszik nekem a telefonra?Matthew99
Van.
Bárhol felteszik szívesen.Sobri Jóska
Oké kösz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
A Westendben van olyan telefonos üzlet ahol az ott vásárolt fóliát fel is teszik nekem a telefonra?Matthew99
Van.
Bárhol felteszik szívesen.

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
A Westendben van olyan telefonos üzlet ahol az ott vásárolt fóliát fel is teszik nekem a telefonra?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Van vki aki Csehországban él(t)? Ha igen lenne hozzá néhány kérdésem PM-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az autógyárak már eléggé leépültek. Többek között annak köszönhető az elvándorlás és a csőd.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Milyen következményei lesznek/lehetnek Detroit csődjének a város csapataira /Lions, Pistons stb/?laccoo74
valószínűleg, ha ez a folyamat folyatódik; elköltöznek máshová, előbb utóbb nem lesz elég nagy piacuk, és a helyi TV-s bevételek is sokat dobnak a bevételi oldalon; szerintem Lions/Pistons/Redwings/Tigers fanok kezdhetnek aggódni az egyre drasztikusabban fogyó népesség miatt
pl. 10 év alatt elvándorolt 25%-nyi lakos, és építik le a megmaradt autógyárakat is, stb.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Milyen következményei lesznek/lehetnek Detroit csődjének a város csapataira /Lions, Pistons stb/?laccoo74
közvetve semmi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Milyen következményei lesznek/lehetnek Detroit csődjének a város csapataira /Lions, Pistons stb/?
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát ha az internetes rendszerben nem találsz ilyen opciót akkor értelemszerűen nincs rá lehetőség 😊 Ha mákod van akkor - ahogy Apeszos is mondja - beazonosítás után telefonon is tudsz módosítani, de gyanús nekem hogy csak személyesen intézhető, mivel ilyen biztonsági cuccról van szó szerintem alá kell írni majd valamit.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
otp-s kérdésem lenne.
szóval diák vagyok és szoktam interneten utalni pénzt (pl.: kollégiumi díj, félévi tandíj). amikor belépek az online fiókomban vagy utalni szeretnék pénzt, akkor küld egy biztonsági/megerősítő kódot sms-ben. no most a telefonszámom megváltozott.
van e lehetőségem interneten módosítani, hogy az sms-ek, stb., az új telefonszámomra jöjjönek, vagy be kell mennem egy otp bank-ba?
(gyakorikérdéseken találtam hasonló kérdést, de azok 2010-esek. azóta változhatott a rendszer)Ventura
Egy telefon az ügyfélszolgálatra?
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
otp-s kérdésem lenne.
szóval diák vagyok és szoktam interneten utalni pénzt (pl.: kollégiumi díj, félévi tandíj). amikor belépek az online fiókomban vagy utalni szeretnék pénzt, akkor küld egy biztonsági/megerősítő kódot sms-ben. no most a telefonszámom megváltozott.
van e lehetőségem interneten módosítani, hogy az sms-ek, stb., az új telefonszámomra jöjjönek, vagy be kell mennem egy otp bank-ba?
(gyakorikérdéseken találtam hasonló kérdést, de azok 2010-esek. azóta változhatott a rendszer)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
North DallasForty című filmről van valakinek infója?
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 969 — megbékéltem tom bradyvel
talán valaki használ ilyet (pl. ha pont meccsnapon utazik, de szeretné követni az eseményeket).
szóval megvettem a telefont (nokia lumia 620), és az lenne a kérdésem hogy melyik szerintetek a legjobb nfl-es (és ha van, college football-os) alkalmazás a legjobb?

(nfl scores & alerts, espn scorecenter, pro sports scores, football live, football pro 13)
 www.windowsphone.com/hu-hu/search?q=nfl

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Köszi a tippeket, valóban ott volt a redőnytokban a sok rohadék... Darázsirtót kellett hívni, mondjuk amúgy se terveztem komolyan, h egy partvissal a kezemben és necctrikóval a fejemen haljak hősi halált 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear