NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Egy ismerősöm kérdezi, de én sem vagyok teljesen képben. 😀 :S

Szóval: ha a diplomaosztó napodon nincs még nyelvvizsgád, illetve az adott egyetem által megkövetelt nyelvvizsgád/nyelvvizsgáid (még folyamatban van az eredmény, nem tudod bemutatni, igazolni, stb) akkor nem kapsz ugye diplomát, csak egy igazolást róla? Én így tudom. De van, aki szerint lehet így is diplomát kapni, csak egy bizonyos határidőn belül igazolnod kell, hogy megszerezted a szükséges fokozatot.

Vagy ezt az adott egyetem TO-ja dönti el, hogy mit alkalmaz ilyen esetben?😀

Köszi!Vrijbloed
nem kapod meg a diplomát, csak igazolást, így van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egy ismerősöm kérdezi, de én sem vagyok teljesen képben. 😀 :S

Szóval: ha a diplomaosztó napodon nincs még nyelvvizsgád, illetve az adott egyetem által megkövetelt nyelvvizsgád/nyelvvizsgáid (még folyamatban van az eredmény, nem tudod bemutatni, igazolni, stb) akkor nem kapsz ugye diplomát, csak egy igazolást róla? Én így tudom. De van, aki szerint lehet így is diplomát kapni, csak egy bizonyos határidőn belül igazolnod kell, hogy megszerezted a szükséges fokozatot.

Vagy ezt az adott egyetem TO-ja dönti el, hogy mit alkalmaz ilyen esetben?😀

Köszi!
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
hát ez szűkös lesz, 3-4 évig max nagy kompromisszumokkal leszel el, mire kell amúgy? játék? milyen felbontásba? HD filmek? vmi extra program? pl CAD,videóvágás? v csak vmi sima alap gép netezni, meg officera?Divat
Játszani meg filmezni, eddig is csak erre használtam, igaz 2 évesnél újabb játékkal már nem tudtam játszani, de nekem az is jó ha most azokat tudom pótolni 😀 Ami mégis fontosabb a film, mert egy hónapja lehelte ki a lelkét a videókártyám, és azóta csak az alaplapi integrált "csodával" karistolgatok aminek néha még egy youtube vidi is sok.

Egyébként a jelenlegi konfigom most tölti be a 6. évét, szóval abszolút nincsenek óriási elvárásaim, ezt is a végletekig húzott videókari tartotta évekig "szinten". Szóval tényleg nincsenek olyan nagyon nagy igényeim, csak mondjuk egy átlagos belépőszintet teljesítsek, amivel újabb 1-2 évig tudok mondjuk játszani komoly belenyúlás nélkül, utána jöhet majd megint egy nagy generál.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Számítógép korszerűsítés jegyében keresnék tippeket. 70k jómagyarforintocskából kellene alaplap-proci-ram-videókártya amivel még bőven elleszek 3-4 évig megint. Annyi a különleges kívánság hogy Intel-nVidia duóban gondolkozok mindenképp.


U.I. Ha már van minden témára, nem kéne egy informatikai topic is? Mindig idejövök az ilyen kérdésekkel és lehet már unja valaki 😕Hanni
hát ez szűkös lesz, 3-4 évig max nagy kompromisszumokkal leszel el, mire kell amúgy? játék? milyen felbontásba? HD filmek? vmi extra program? pl CAD,videóvágás? v csak vmi sima alap gép netezni, meg officera?

|
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Apum ilyesmivel foglalkozik rákérdezzek?empty taxi
Ha megtennéd 😊 Minden tanácsot és variációt szívesen fogadok 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
lehet elkél az informatika topic, mert nekem is e témában van kérdésem, pontosabban sony vegas-szal kapcsolatban: miért nem tudom megnyitni az avi fájlokat szerkesztésre, illetve lehet-e vele skype-os adásokat rögzíteni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Számítógép korszerűsítés jegyében keresnék tippeket. 70k jómagyarforintocskából kellene alaplap-proci-ram-videókártya amivel még bőven elleszek 3-4 évig megint. Annyi a különleges kívánság hogy Intel-nVidia duóban gondolkozok mindenképp.
Hanni
Apum ilyesmivel foglalkozik rákérdezzek?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Számítógép korszerűsítés jegyében keresnék tippeket. 70k jómagyarforintocskából kellene alaplap-proci-ram-videókártya amivel még bőven elleszek 3-4 évig megint. Annyi a különleges kívánság hogy Intel-nVidia duóban gondolkozok mindenképp.


U.I. Ha már van minden témára, nem kéne egy informatikai topic is? Mindig idejövök az ilyen kérdésekkel és lehet már unja valaki 😕
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Hát...örülnék neki...JC6
Igazából, nézd meg a szerződésed, hívd fel őket hogy pontosan milyen alapon tették ezt meg. Esetleg dobd be, a kurva gyorsan felmondom a szerződést kártyát, hátha nátha alapon, főleg ha jogtalannak érzed.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát...örülnék neki...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
HELP!

Hétfőn kaptam egy sms-t, magas forgalom miatt és hogy a hívásaimat korlátozni fogják. Ellenben a múlthavi számlámat csak tegnap (!) kaptam kézhez...(de ehhez semmi köze állítólag).
Azt hittem, naivan, hogy a telenornak az a jó, ha minél többet beszélek...de nekem kell is! Hogy majd telefonálok amennyit akarok, aztán majd kifizetem, ha jön a számla. Hát nem...

28 ezerért kapcsolják vissza a kimenő hívásokat...nekem meg most annyi fölös pénzem nincs, főleg 13 ezres számla után. Jogtalannak érzem az egészet, mert a számláim mindig időben befizettem, 8 éve telenor(pannon)os vagyok és sose volt bajuk velem...

Valaki tudna megoldást? Mert fizetni nem fogok...és ha nincs megoldás, mik a következmények?

Köszönöm előre!
JC6
Szerintem fogyasztóvédelemnél érdeklődj. Nem tudom pontosan milyen szerződésed van velük és egyebek, de ott szerintem tudnak majd okosat mondani. Addig meg hátha ír fórumon is valaki aki jobban ért hozzá.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
HELP!

Hétfőn kaptam egy sms-t, magas forgalom miatt és hogy a hívásaimat korlátozni fogják. Ellenben a múlthavi számlámat csak tegnap (!) kaptam kézhez...(de ehhez semmi köze állítólag).
Azt hittem, naivan, hogy a telenornak az a jó, ha minél többet beszélek...de nekem kell is! Hogy majd telefonálok amennyit akarok, aztán majd kifizetem, ha jön a számla. Hát nem...

28 ezerért kapcsolják vissza a kimenő hívásokat...nekem meg most annyi fölös pénzem nincs, főleg 13 ezres számla után. Jogtalannak érzem az egészet, mert a számláim mindig időben befizettem, 8 éve telenor(pannon)os vagyok és sose volt bajuk velem...

Valaki tudna megoldást? Mert fizetni nem fogok...és ha nincs megoldás, mik a következmények?

Köszönöm előre!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
excel kezelők előnyben:

olyan munkám van, hogy adatgyűjtés. információkat szerzek cégekről (név, cím, tlefonszám, email cím), majd ezt excelbe kell beírni. no most az én gyűjtési köröm elég tág (építőipar), szóval kismilliárd cég van.
azt tudom, ha kézzel írnám be a nevüket akkor azt jelzi feketével a gép, hogy már van olyan cégem, de ha én bemásolom a nevét akkor nem jelzi.

nincs olyan beállítás ahol meg lehet nézni, hogy az a cég szerepel e már az excelbe? mert keresőbe egyenként beírni újra minden céget egy új élet szükséges.Ventura
Én úgy csinálnám,hogy fogsz egy cellát amiben végignézed az eddigi listát (tán fkeres). Ha volt már a név igaznak adja ha nem volt hamisnak (ha fv)és akkor ezt lecsekkolgatod másolás után.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 577 — Invisible man
excel kezelők előnyben:

olyan munkám van, hogy adatgyűjtés. információkat szerzek cégekről (név, cím, tlefonszám, email cím), majd ezt excelbe kell beírni. no most az én gyűjtési köröm elég tág (építőipar), szóval kismilliárd cég van.
azt tudom, ha kézzel írnám be a nevüket akkor azt jelzi feketével a gép, hogy már van olyan cégem, de ha én bemásolom a nevét akkor nem jelzi.

nincs olyan beállítás ahol meg lehet nézni, hogy az a cég szerepel e már az excelbe? mert keresőbe egyenként beírni újra minden céget egy új élet szükséges.Ventura
Van olyan, hogy Rendezés és szűrés. Próbáld meg a cégneveket sorba rendezni és akkor látod miből van több.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 965 — megbékéltem tom bradyvel
excel kezelők előnyben:

olyan munkám van, hogy adatgyűjtés. információkat szerzek cégekről (név, cím, tlefonszám, email cím), majd ezt excelbe kell beírni. no most az én gyűjtési köröm elég tág (építőipar), szóval kismilliárd cég van.
azt tudom, ha kézzel írnám be a nevüket akkor azt jelzi feketével a gép, hogy már van olyan cégem, de ha én bemásolom a nevét akkor nem jelzi.

nincs olyan beállítás ahol meg lehet nézni, hogy az a cég szerepel e már az excelbe? mert keresőbe egyenként beírni újra minden céget egy új élet szükséges.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
deee 290
Hah most nézem, hogy SE X8-t tudnék netről rendelni feketében pedig azt mondták nincs és az árlistájukban sincs benne és nem is lesz igaz 2.1-s droid van benne. Hm most ezen elgondolkodtam mert ez ráadásul ingyen lenne.????? Akkor most mi legyen, köszönöm ha Grafin kívül még vki ad némi támpontot, s bocs h ezzel terhellek titeket.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én is pont Galaxy Ace és Huawei g300 között vacilálok. Szerintem mindkettő jó vétel. Olvastam rólk teszteket, csak jókat írtak róluk. Egy kollegá, gyűr ACE-t, ő is meg van elégedve vele.
Ha meg is vagy elégedve a dolgaikkal, és a kedvezménynek is örülsz, simán próbáld be náluk azt, hogy felmondod. Nem fogják hagyni és rádobnak még kedvezményeket pluszba. Csak ahogy a csaj is mondta, ezek nem publikus kedvezmények... Nekem ahogy írtam is, az évek után járó kedvezményre rádobtak 10000Ft plusz kedvezményt.
több mint 12 éve
deee 290
Hali!

Most először kb 10 év után elgondolkodtam egy vodafonról telenorra váltáson de igazából a készülék kínálat miatt. SE-t szeretnék de a Voda vmiért azt kezdi nagyon nem komálni? Mit gondoltok kinek mi a tapasztalata egyik másik szolgáltatóval? (nekem eddig a vodával egyébként 10! év alatt semmi gubancom nem volt kiszámítható, fizetésnél rugalmasak, nem szedik le a fejem ha kb 1 hónappal később tudok fizetni stb.)deee
Érdemes bemenni amúgy a vodához és megpendíteni nekik, hogy le akarod mondani az előfizud, mert ilyenkor kaparnak az ügyfél után. (igaz, ha nincs a kiszemelt teló, azon nem segít). Én épp ma mentem be lemondani az enyémet, egyből előkerült egy "ügyfélmegtartós" kollega. A fiók mélyéről meg előkerült mindenféle nem publikus kedvezmény, ha maradok. Ajánlottak +10K kedvezményt telóra, másodperc alapú számlázást, mindenféle bónuszokat. Kértem pár nap gondolkodási időt. 😊GRAFI
Köszi ezzel nincs gondom, a szolgáltatással árakkal meg vagyok elégedve az sajna máshol se nagyon jobb, benne vagyok ebbe a köszönet programban is csak a készülék kínálattal, és hát ma bent voltam nem biztattak meg. Igazából leszűkült a kör a lehetőségek miatt egy samsung galaxy ace re azt 12 ért el tudom hozni épp a köszönet program keretében amúgy 20 lenne (annyi évet levesznek az árból 1000-sben ahány éve ott vagy ez én megszépítettem és nem 10 hanem csak 8 😛). Szóval ha erről a telóról tud valaki nekem biztatót szépet mondani ezt is köszönöm??? Nagy SE-fan voltam vagyok de hát a szükség nagy úr másra nincs keret jelen helyzetben.
Azért sürgős mert ma k800 négy év hűséges szolgálat után végleg felmondta a szolgálatot és muszáj valamit találnom. ráadásul ami bosszantó mint kiderült két hónappal ezelőtt is vehettem volna már amikor még bőven tágabb volt a kínálat... na mindegy hálás vagyok némi infóért esetleg még huawei g3000 vagy htc desire c jöhetne szóba.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hali!

Most először kb 10 év után elgondolkodtam egy vodafonról telenorra váltáson de igazából a készülék kínálat miatt. SE-t szeretnék de a Voda vmiért azt kezdi nagyon nem komálni? Mit gondoltok kinek mi a tapasztalata egyik másik szolgáltatóval? (nekem eddig a vodával egyébként 10! év alatt semmi gubancom nem volt kiszámítható, fizetésnél rugalmasak, nem szedik le a fejem ha kb 1 hónappal később tudok fizetni stb.)deee
Érdemes bemenni amúgy a vodához és megpendíteni nekik, hogy le akarod mondani az előfizud, mert ilyenkor kaparnak az ügyfél után. (igaz, ha nincs a kiszemelt teló, azon nem segít). Én épp ma mentem be lemondani az enyémet, egyből előkerült egy "ügyfélmegtartós" kollega. A fiók mélyéről meg előkerült mindenféle nem publikus kedvezmény, ha maradok. Ajánlottak +10K kedvezményt telóra, másodperc alapú számlázást, mindenféle bónuszokat. Kértem pár nap gondolkodási időt. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
akkor még egy utolsó kérdés(sor): ryanairrel ki utazott már? tényleg csak egy borzasztóan kicsi kézipoggyászt lehet felvinni a gépre és minden másért fizetni kell? mert a lehető legolcsóbban akarok kijönni a túrából, szóval ha arról van szó, egyetlen teszkós filatáskát viszek és kész 😀jjncaa
így van, csak 1db normál méretű (55x40x20) max 10 kilós kézipoggyászt lehet felvinni, de 3 napra annak elégnek kell lennie (ha az ember gyereke nem lánynak született😊)triangle
ha nem üt be a ménkü (minuszos hidegek), akkor tényleg 😊 négy nap, három éjszaka, három amfocimeccs, Dublin-Newgrange-Malahide, már most kész vagyok 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
triangle 1 283
akkor még egy utolsó kérdés(sor): ryanairrel ki utazott már? tényleg csak egy borzasztóan kicsi kézipoggyászt lehet felvinni a gépre és minden másért fizetni kell? mert a lehető legolcsóbban akarok kijönni a túrából, szóval ha arról van szó, egyetlen teszkós filatáskát viszek és kész 😀jjncaa
így van, csak 1db normál méretű (55x40x20) max 10 kilós kézipoggyászt lehet felvinni, de 3 napra annak elégnek kell lennie (ha az ember gyereke nem lánynak született😊)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
ezek szerint busszal simán és jól be lehet járni a várost, nem muszáj metrózni?jjncaa
Egy kedves barátom volt kint tavaly Dublinban olyan 2 hetet, azt mondta, hogy egyáltalán nem muszáj metrózni. De ha szoros az ütemterved, akkor lehet igen, ő alapvetően ráért. 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
akkor még egy utolsó kérdés(sor): ryanairrel ki utazott már? tényleg csak egy borzasztóan kicsi kézipoggyászt lehet felvinni a gépre és minden másért fizetni kell? mert a lehető legolcsóbban akarok kijönni a túrából, szóval ha arról van szó, egyetlen teszkós filatáskát viszek és kész 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt se tudtam h van metro. gyalog meg a buszokkal minden bejárható. lényegében forgalom se nagyon van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
30-án reggel indul a repülő, 2-án este jön, szóval ha pénteken elmegyek Donnybrookba a Div3-as + HS meccsekre, még akkor is lesz 2+ napom városnézésre, a 28 euró meg tűnik rossznak 😊 az ND-Navy amúgy Aviva

ezek szerint busszal simán és jól be lehet járni a várost, nem muszáj metrózni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal